لوگوی پیام رسان بلهدانلود «بله»
عکس پروفایل سان تندرس
۲۵۱ عضو

سان تندر

سان‌تندر؛ پلتفرم تخصصی استعلام آنلاینundefined راهکار هوشمند کاهش هزینه‌های خرید پروژه‌ها undefined تدارکات شفاف، سریع و رقابتیundefinedwww.suntender.ir02192009577undefined
مشاهده در اپلیکیشن بلهمشاهده در وب بله
۷ شهریور

undefined پایان مناقصه در سان تندر


undefined فناوران سپهر ارتباط (Fanavaran.Sepehr.Ertebat)
undefined کابل افشان
undefined کد: HVRHQS156c


undefined پایان: 18:00 1405/06/07
undefined بازه: 1405/6/4 ساعت 15:45 تا 1405/6/7 ساعت 18:00
undefined رسته ها:برق و الکترونیک، روشنایی

undefined کانال تلگرام undefined بله undefined وب‌سایتundefinedundefined «سان تندر؛ پلی شفاف و امن میان سازمان‌ها و وندورها.»

۶۴

۱۴:۳۰

۸ شهریور

undefined پایان مناقصه در سان تندر


undefined استعلامات سایر کسب و کارها (publictenders)
undefined درخواست خرید نخ نسوز فایبرگلاس
undefined کد: OZGWGP1559


undefined پایان: 13:30 1405/06/08
undefined بازه: 1405/5/31 ساعت 13:30 تا 1405/6/8 ساعت 13:30
undefined رسته ها:پلاستیک - سایر - نفت، گاز و پتروشیمی

undefined کانال تلگرام undefined بله undefined وب‌سایتundefinedundefined «سان تندر؛ پلی شفاف و امن میان سازمان‌ها و وندورها.»

۷۰

۱۰:۰۰

۹ شهریور
thumbnail
undefined خرید سازمانی هوشمند یعنی هزینه کمتر و سود بیشتر
با مقایسه بهتر پیشنهادها و انتخاب آگاهانه‌تر، هزینه‌های خرید را مدیریت کنیم و ارزش بیشتری برای سازمان خود ایجاد کنیم.

با ما همراه باشیدundefined تلفن: 02192009577 undefined کانال تلگرام undefined کانال بله undefined وب‌سایت undefined پبج لینکدین

۵۹

۱۲:۴۹

۱۰ شهریور

undefined پایان مناقصه در سان تندر


undefined شرکت مهندسی طلوع (Tolue)
undefined خرید 14 سری رایانه Pack جهت سامانه حفاظت الکترونیک
undefined کد: KXLKGG1568


undefined پایان: 14:30 1405/06/10
undefined بازه: 1405/6/4 ساعت 14:30 تا 1405/6/10 ساعت 14:30
undefined رسته ها:فناوری اطلاعات و ارتباطات، مخابرات - کامپیوتر و تجهیزات مرتبط

undefined کانال تلگرام undefined بله undefined وب‌سایتundefinedundefined «سان تندر؛ پلی شفاف و امن میان سازمان‌ها و وندورها.»

۴۱

۱۱:۰۰


undefined پایان مناقصه در سان تندر


undefined استعلامات سایر کسب و کارها (publictenders)
undefined خرید کابل شبکه
undefined کد: YTNQPO155b


undefined پایان: 16:45 1405/06/10
undefined بازه: 1405/5/31 ساعت 16:45 تا 1405/6/10 ساعت 16:45
undefined رسته ها:ایمنی، امنیتی و اطفا حریق - برق و الکترونیک، روشنایی

undefined کانال تلگرام undefined بله undefined وب‌سایتundefinedundefined «سان تندر؛ پلی شفاف و امن میان سازمان‌ها و وندورها.»

۳۶

۱۳:۱۵

thumbnail
«چالش‌های سیستم‌های غیرمتمرکز در سازمان»
اگر بخش تدارکات و مالی سازمان شما با هم «یکپارچه» نیستند، در واقع دارید بودجه و زمانتان را هدر می‌دهید! جدایی این دو سیستم چهار چالش بزرگ ایجاد می‌کند:
undefined دوباره‌کاری بیهوده: ثبت دستی داده‌ها یعنی اتلاف وقت و افزایش خطاهای انسانی.undefined ناهماهنگی داده‌ها: وقتی اعدادِ تدارکات و مالی با هم نمی‌خوانند، حسابرسی و پرداخت‌ها با مشکل جدی روبرو می‌شود.undefined افزایش هزینه‌های پنهان: نیروی انسانی باید زمان زیادی را صرف تطبیق دستی گزارش‌ها کند؛ این یعنی کاهش مستقیم سودآوری.undefined کندی در تصمیم‌گیری: مدیران برای تصمیم‌گیری استراتژیک، به داده‌های لحظه‌ای نیاز دارند. گزارش‌های با تأخیر، یعنی فرصت‌های از دست رفته.
با ما همراه باشیدundefined تلفن: 02192009577 undefined کانال تلگرام undefined کانال بله undefined وب‌سایت undefined پبج لینکدین

۳۸

۱۴:۰۲


undefined پایان مناقصه در سان تندر


undefined شرکت مهندسی طلوع (Tolue)
undefined خرید سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 به همراه تجهیزات جانبی
undefined کد: QXOPNY1563


undefined پایان: 17:45 1405/06/10
undefined بازه: 1405/6/1 ساعت 09:45 تا 1405/6/10 ساعت 17:45
undefined رسته ها:فناوری اطلاعات و ارتباطات، مخابرات - کامپیوتر و تجهیزات مرتبط

undefined کانال تلگرام undefined بله undefined وب‌سایتundefinedundefined «سان تندر؛ پلی شفاف و امن میان سازمان‌ها و وندورها.»

۴۱

۱۴:۱۵

۱۱ شهریور

undefined پایان مناقصه در سان تندر


undefined همساز سیستم 2 (hamsazsystem.ir)
undefined خرید سوئیچ سیسکو
undefined کد: STGWMQ155e


undefined پایان: 11:15 1405/06/11
undefined بازه: 1405/6/1 ساعت 13:00 تا 1405/6/11 ساعت 11:15
undefined رسته ها:فناوری اطلاعات و ارتباطات، مخابرات

undefined کانال تلگرام undefined بله undefined وب‌سایتundefinedundefined «سان تندر؛ پلی شفاف و امن میان سازمان‌ها و وندورها.»

۳۹

۷:۴۵


undefined پایان مناقصه در سان تندر


undefined شرکت مهندسی طلوع (Tolue)
undefined خرید ۱۳ دستگاه رایانه یکپارچه جهت کنترل تصاویر
undefined کد: KSQHTO155f


undefined پایان: 13:30 1405/06/11
undefined بازه: 1405/5/31 ساعت 17:45 تا 1405/6/11 ساعت 13:30
undefined رسته ها:کامپیوتر و تجهیزات مرتبط

undefined کانال تلگرام undefined بله undefined وب‌سایتundefinedundefined «سان تندر؛ پلی شفاف و امن میان سازمان‌ها و وندورها.»

۵۴

۱۰:۰۰

۱۲ شهریور

undefined پایان مناقصه در سان تندر


undefined توسعه برق و انرژی آفرینش (AbedAbedzadeh)
undefined خرید پیچ
undefined کد: TVZUQI1566


undefined پایان: 17:00 1405/06/12
undefined بازه: 1405/6/2 ساعت 16:45 تا 1405/6/12 ساعت 17:00
undefined رسته ها:تاسیسات و ماشین آلات صنعتی - صنایع فلزی و معدنی

undefined کانال تلگرام undefined بله undefined وب‌سایتundefinedundefined «سان تندر؛ پلی شفاف و امن میان سازمان‌ها و وندورها.»

۲۳

۱۳:۳۰