عکس پروفایل حسن صفرزاده تهرانیح

حسن صفرزاده تهرانی

۲۲عضو
عکس پروفایل حسن صفرزاده تهرانیح
۲۲ عضو

حسن صفرزاده تهرانی

کانال رسمی نشر آثار حسن صفرزاده تهرانیدسترسى آسان به مطالب و مباحث مختلف"اسلامى و مناسبتی"با محتوای جذاب، منحصر به فرد، دارای قالب‌بندی اصولی و دسته‌بندی حرفه‌ایundefined https://dla.ir/

۲۷ اردیبهشت

بازارسال شده از حسن صفرزاده تهرانی
thumnail
undefinedمعرفی "پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی"
undefined "دستگاه تولید محتوا را تقویت کنید"رهبر معظم انقلاب اسلامی
undefined این ضرورت موقعی نمایان می‌شود که بدانیم امروز ضعف انتقال مفاهیم دینی به نسل امروز و استفاده از ادبیات غلط و شیوه‌های غیر جذاب؛ برداشت‌های غیر واقعی از دینی را رواج داده است.
undefined اشکالی که در فضای به اصطلاح مجازی، بیشتر نمایان است، چرا که داده‌های غیر واقعی و غیر حقیقتی، به زیباترین روش و پرجاذبه‌ترین شیوه، هزاران برابر از مفاهیم ارزشی و حقیقی، در این فضا نشر داده می‌شود.
undefined ضرورت تولید محتوا ما را بر آن داشت تا به منظور بهر‌مندی بهتر و بیشتر علاقمندان، مضامین محتوایی را به شیوه جذاب و ابتکاری نشر دهیم.
undefinedبرای مشاهده پویانمایی پایگاه، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.undefinedundefined https://dla.ir/safarzadeh_tehrani_motion/
undefined undefinedundefined undefined undefinedundefined @safarzadeh_tehrani

۱۳:۰۷

۳۱ اردیبهشت

thumnail
undefined به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام رضا عَلَیهِ‌السَّلام
undefined علاقمندان حضرت امام رضا عَلَیه‌السَّلام بدانندundefined علاقمندان به ساحت مقدس ثامن الحجج حضرت امام علی بن موسی الرضا عَلَیه‌السَّلام،undefined و کسانی که آرزوی زیارت آن بزرگوار،undefined یا آرزوی خادم شدن در حرم آن بزرگوار،undefined یا آرزوی استفاده از غذای مهمانسرای حضرت را دارند،undefined و این امکان برای آنان کمتر فراهم شده یا تاکنون فراهم نشده است؛
توجه نمایند:undefined شیعه نسبت به امام رضا عَلَیه‌السَّلام و همچنین همه ائمه چند مسئولیت و وظیفه اصلی و ویژه دارد،undefined که باید به صورت شایسته از عهده آن مسؤلیت برآید و به وظیفه خود به بهترین شکل ممکن عمل نماید،undefined اما گاهی در بعضی از زمینه‌ها در انجام وظیفه خلل ایجاد شده و سلب مسئولیت می‌شود،undefined آن به دلیل بعضی از دیدگاه‌ها است که باید اصلاح شود که در این مقاله به بخشی از آن اشاره می‌شود...
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/14000401-2/#امام_رضا #میلادundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۹:۴۱

رهبر انقلاب: رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت
بسم الله الرّحمن الرّحیمانا لله و انا الیه راجعون
با اندوه و تاسف فراوان خبر تلخِ درگذشتِ شهادت‌گونه‌ عالم مجاهد، رئیس‌جمهور مردمی و باکفایت و پرتلاش، خادم‌الرضا علیه‌السلام جناب حجةالاسلام والمسلمین آقای حاج سیدابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان رضوان الله علیهم را دریافت کردم.
این حادثه‌ ناگوار در اثنای یک تلاش خدمت‌رسانی اتفاق افتاد؛ همه‌ مدت مسؤولیت این انسان بزرگوار و فداکار چه در دوران کوتاه ریاست جمهوری و چه پیش از آن، یکسره به تلاش بی‌وقفه در خدمت به مردم و به کشور و به اسلام سپری شد.
رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت. در این حادثه‌ تلخ، ملت ایران خدمتگزار صمیمی و مخلص و باارزشی را از دست داد. برای او صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت؛ از این رو آزردگی‌هایش از ناسپاسی و طعن برخی بدخواهان، مانع تلاش شبانه‌روزی‌اش برای پیشرفت و اصلاح امور نمی‌شد.
در این حادثه‌ سنگین شخصیت‌های برجسته‌ای مانند حجةالاسلام آل‌هاشم امام جمعه‌ محبوب و معتبر تبریز، جناب آقای امیرعبداللهیان وزیر خارجه مجاهد و فعال، جناب آقای مالک رحمتی استاندار انقلابی و متدین آذربایجان شرقی و گروه پروازی و دیگر همراهان نیز به رحمت الهی پیوستند.
اینجانب ۵ روز عزای عمومی اعلام می‌کنم و به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گویم. جناب آقای مخبر طبق اصل ۱۳۱ قانون اساسی در مقام مدیریت قوه‌ مجریه قرار می‌گیرد و موظف است به همراهی رؤسای قوای مقنّنه و قضائیه ترتیبی دهند که ظرف حداکثر ۵۰ روز رئیس‌جمهور جدید انتخاب شود.
در پایان تسلیت صمیمی خود را به مادر گرامی جناب آقای رئیسی و همسر فاضل و بزرگوار ایشان و دیگر بازماندگان رئیس‌جمهور و خانواده‌های محترم همراهان بویژه والد ماجد جناب آقای آل‌هاشم معروض می‌دارم و صبر و تسلای آنان و رحمت الهی برای درگذشتگان را مسألت می‌کنم.
سیدعلی خامنه‌ای
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/14030231-2/#ابراهیم_رئیسی #رهبر_معظم_انقلابundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۹:۴۱

thumnail
بسم الله الرّحمن الرّحیم
مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا
undefined إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
undefined شهادت‌‌ عالم مجاهد، رئیس‌جمهور خدوم، انقلابی، جهادی و خستگی ناپذیر، حضرت آیت الله حاج سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان را به پیشگاه ولی الله الاعظم و رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران اسلامی تبریک و تسلیت گفته و برای آنان آرامش روحی، شادی ابدی، غفران الهی و رحمت واسعه و برای ملت شریف ایران عزت و سربلندی و برای بازماندگان اجر جزیل، صبر جمیل، عزت پایدار، عافیت دین و دنیا و آخرت، صحت و سلامتی از درگاه خداوند منان خواستاریم.
امید که با ادامه راه آنان، همه ما بتوانیم، در ظهور منجی و مصلح جهانی را ایفای نقش مؤثر داشته باشیم.حسن صفرزاده تهرانی
#ابراهیم_رئیسیundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۱۰:۲۲

۳ خرداد

thumnail
undefined فتح خرمشهر و روز مقاومت
تبدیل تقابل «دیپلماسی و میدان»، به تعامل و تلفیق «دیپلماسی و میدان» از مهمترین دستاوردهای شهدای خدمت است.
و پیروزی در دو عملیات «طوفان الاقصی» و «وعده صادق» نتیجه این تعامل و تلفیق است.
و چه زیبا رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همکار شهیدش وزیر خارجه امیرعبداللهیان، مزد خود را در روز مقاومت، از خداوند منان و عنایات امام رئوف دریافت کردند.
undefined https://dla.ir/14000302-2/
#ابراهیم_رئیسی #فتح_خرمشهر #خردادundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۹:۱۶

thumnail
undefined به مناسبت سوم خرداد سالگرد فتح خرمشهر
undefined آن چه نام آور دوران معاصر حضرت امام خمینی قدس سره، درباره‌ی عملیات پیروزمندانه‌ی بیت المقدس و فتح و آزادسازی خرمشهر بیان فرمود؛ خرمشهر را در تاریخ این مرز و بوم جاودانه کرد.
undefined آن یگانه دوران فتح و آزادسازی خرمشهر را به استناد آیه‌ی شریفه "وَ ما رَمَیتَ إِذْ رَمَیتَ وَ لکنَّ اللَّهَ رَمى‌" به خداوند نسبت داد و شعار بی‌بدیل "خرمشهر را خدا آزاد کرد" از آن درخشید.
undefined با آن که فتح خرمشهر فتح الفتوح امام بزرگوار بود و یکی از درخشان‌ترین بخش‌های کارنامه‌ی موفق آن بزرگوار در پیروزی و رهبری انقلاب اسلامی، میان طوفان سهمگین دشمنی‌ها و توطئه‌ها بود؛
undefined با این حال آن بزرگوار پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس و فتح و آزادسازی خرمشهر را به خداوند نسبت داد و آن را در تاریخ جاودانه کرد.

ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/14000302-2/#فتح_خرمشهرundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۹:۵۲

۱۳ خرداد

thumnail
undefined️ به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی قدس سره 14 خرداد
undefined ضرورت بازخوانی حرکت امام خمینی و انقلاب اسلامی برای این است که عظمت و بزرگی کاری که رهبر کبیر انقلاب اسلامی بدان همت نهاد وundefined با ایمان، undefined و توکل،undefined و تدبیر، undefined و صبر، بدان دست یافت روشن شود.
تا عظمت و بزرگواری نام آور بزرگ دوران معاصر یعنی امام خمینی قدس سره که، undefined به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی، شخصیت بی‌نظیری که همه ویژگی‌های رهبری دینی و سیاسی را با هم، آن هم در نصابی معمولاً دست نیافتنی، کم نظیر و اعجاب انگیز داشت؛ روشن شود.
undefined تا خواستگاه انقلاب اسلامی، undefined حقانیت اندیشه‌های آن رهبر الهی، undefined درستی آن‌چه فرمود، undefined و واقعیت آن‌چه ادعا كرد؛ بیش از پیش روشن شود.
undefined تا تفاوت انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب‌های جهان، undefined در پیدایش و بقا، undefined در هدف و رسالت، undefined در رهبری و هدایت، undefined و در نتیجه و دستاورد، به درستی مشخص گردد.
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefinedhttps://dla.ir/1400031301-2/#ارتحال_امام_خمینیundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۶:۴۴

thumnail
undefined️حضرت امام خمینی قدس سره
یك قدرت مبتنی بر دین در جغرافیای سیاسی و حاكمیتی قرن بیستم بوجود آورد،
undefined نیاز بشریت را به دین و معنویت تبین كرد
undefined و دنیا را به تدین و معنویت، شرافت و انسانیت، آزادی و استقلال دعوت نمود.
#ارتحال_امام_خمینی
undefined undefined undefined undefined undefinedundefined https://dla.ir/undefined @safarzadeh_tehrani

۶:۴۸

۱۴ خرداد

thumnail
نام آور بزرگ دوران معاصر
undefined در هر یک از کشورهای جهان و در هر زمان، هر گاه انسانی،undefined با دانش و خردمندی و اندیشه‌ی بلند،undefined یا با پرهیزکاری و پارسایی و ایمان استوار،undefined یا با شهامت و دلیری و همت والا،undefined یا با زیرکی و تیزبینی و پختگی سیاسی،قدم در میان کاری بزرگ بگذارد و با پایداری و صبوری، هدف مقدسی را دنبال کند، بی تردید کشور و ملت خود و گاه بشریت را به افتخارات بزرگ و پیشرفت های ماندگار خواهد رسانید.undefined همه‌ی کسانی که نامشان در فهرست نام آوران تاریخ قرارگرفته، به این ویژگی ها آراسته اند.undefined نام آور بزرگ دوران معاصر یعنی امام خمینی همه‌ی این ویژگی ها را با هم، آن هم در نصابی معمولاً دست نیافتنی و کم نظیر داشت.«قسمتی از پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالگرد حضرت امام خمینی قدس سره»
#ارتحال_امام_خمینیundefined undefinedundefined undefinedundefined undefinedundefined https://dla.ir/
undefined @safarzadeh_tehrani

۷:۵۳

thumnail
undefined به مناسبت سالگرد قیام 15 خردادundefined هنگامی که مرجع عالی‌قدر جهان تشیع حضرت آیت‌الله العظمی حاج سید حسین بروجردی در 10 فروردین1340 و مبارز خستگی ناپذیر حضرت آیت‌الله کاشانی در 23 اسفند 1340 فوت نمودند، شاه احساس کرد که جلوی او باز شده و به دور از هر نگرانی می‌تواند اهداف رذیلانه‌ی خود را پیاده کند.
undefined رژیم شاه که سخت شیفته‌ی غرب شده بود با فوت آن دو بزرگوار، حمایت از دشمن بشریت یعنی اسرائیل، و وابستگی تمام عیار به غرب و تبعیت بی‌چون و چرا از غرب را در دستور کار خود قرار داد و در اواسط سال 1341 دست به بعضی از حرکات رذیلانه، برای عملی کردند آن اهداف زد.
undefined شاه برای عملی کردن اهداف خود، اقدام به تصویب قانون انجمن‌های ایالتی و ولایتی مبنی بر تغییر شرط مسلمان بـودن و سوگند بـه قرآن کریـم کرد و به دنبال آن، طی سخنانی از مراجع و روحانیون به زشتی یاد کرد و نسبت به یک سرکوب قریب الوقوع هشدار داد...
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/1400031403-2/#قیام_پانزده_خردادundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۱۶:۲۶

۱۵ خرداد

thumnail
undefined به مناسبت سالگرد قیام 15 خرداد
undefined واقعاً روحانیت اصیل در تنهایى و اسارت خون مى ‏گریست که چگونه امریکا و نوکرش پهلوى می خواهند ریشه‌ی دیانت و اسلام را برکنند،
undefined و عده‌‏اى روحانى مقدس نماى ناآگاه یا بازى خورده و عده ‏اى وابسته که چهره‌ی ‏شان بعد از پیروزى روشن گشت، مسیر این خیانت بزرگ را هموار مى‏ نمودند.
undefined آن قدر که اسلام از این مقدسین روحانى نما ضربه خورده است، از هیچ قشر دیگر نخورده است و نمونه‌ی بارز آن مظلومیت و غربت امیر المؤمنین علیه السلام که در تاریخ روشن است...
#قیام_پانزده_خردادundefined https://dla.ir/
undefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۷:۰۴

۱۷ خرداد

thumnail
undefined دوران بسیار سخت امامت حضرت امام جواد عَلَیهِ السَّلام
undefined بررسی و وقایع دوران امامت و احادیث و روایات محدود حضرت امام جواد عَلَیهِ السَّلام بیان‌گر این حقیقت است که undefined آن بزرگوار نسبت به دیگر ائمه، شرائط بسیار سخت و دشواری داشته که منحصر به فرد بوده است.undefined این شرائط کار امامت و رهبری جامعه اسلامی را بسیار پیچیده کرده بود به حدّی که کوچک‌ترین خطا بنیان‌های جامعه را به تباهی می‌کشید و اسلام را با چالشی جدّی روبرو می‌ساخت. undefined سختی و پیچیدگی دوران هفده ساله‌ی امامت و رهبری آن بزرگوار، چند جهت داشت که به بخشی از آن اشاره می‌شود.
undefined 1. کمی سن حضرت امام جواد عَلَیهِ السَّلامundefined 2. غربت و دوری از خانوادهundefined 3. وجود اختناق و سرکوب ستم پیشگانundefined 4. وجود افکار و فرق انحرافیundefined 5. فساد، فحشا و لهو و لعب undefined 6. تزویر و ریاکاری خلفای جائر
undefinedادامه مقاله در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/14001125-2/#امام_جوادundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۷:۵۰

۱۹ خرداد

thumnail
undefined به مناسبت اول ذی حجه سالروز ازدواج امام علی و فاطمه زهرا و روز ازدواج
undefined چرا در امر مقدس ازدواج کوتاهی می‌شود؟!
undefined چرا امر مقدس ازدواج به عنوان یک نیاز بشری، در حال تغییر ماهیت از هنجار، به یک ناهنجاری اجتماعی است؟!
undefined و چرا خانواده‌ها هنور شکل نگرفته و هنوز جان نگرفته متلاشی می‌شود؟!
undefined چرا در بین بعضی از خانواده‌ها، امر مقدس ازدواج، امری مشکل، پرخطر، اضطراب‌آور، اختلاف‌زا، تنش‌آفرین، هزینه‌بر و پردردسر تلقی می‌شود و به اعتقاد بعضی‌ها باید از خیر آن گذشت؟!
undefined بعضی معتقدند: بالا رفتن توقعات بیش از حد، چشم و هم چشمی‌های بی‌جا، سلب مسئولیت پدر و مادر، فرار از مسئولیت پذیری جوانان، بی‌توجهی مسئولین به امر مقدس ازدواج و وجود مشکلات اقتصادی، سبب چنین مشکل شده است در حالی که آن چه ذکر شد معلول و عناوین واسطه‌ای است و علت اصلی چیز دیگری است.
undefined در حقیقت ضعف ارزش‌های دینی و معنوی جایگاه ازدواج را تنزل داده است به گونه‌ای که هر بهانه‌ای می‌تواند آن را به عقب بیندازد،
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/1400042002-2/
#ازدواجundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۷:۳۳

thumnail
undefined فرهنگ کهن ازدواجundefined ازدواج به عنوان سنّت دیرین اجتماعی، از آغاز زندگی بشر، بین همه‌ی اقوام و ملل رواج داشته،undefined و در فرهنگ کهن این مرز و بوم، از جایگاه بلند و ویژه‌ای برخوردار بوده و هست.

ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/1400042002-2/

#ازدواجundefinedundefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۷:۳۹

۲۳ خرداد

thumnail
undefined حج ابراهیمی undefined
undefined حجی که با دشمنان بشریت سازگار باشد، حجی که انزجار و تنفر از سردمداران کفر و شرک و نفاق در آن نباشد، حجی که بر آن نماد شرک و نفاق سایه افکنده باشد، حجی که بی‌توجه به درد و رنج مسلمانان و از آن بالاتر بی‌توجه به مصائب بشریت باشد، undefined به یقین حج نیست.
undefined حج ابراهیمی undefined در دیدگاه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/14030320-2/
#حج #حج_ابراهیمی #امام_خمینیundefinedundefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۱۰:۱۹

۲۵ خرداد

thumnail
undefined حضرت امام محمد باقر عَلَیهِ السَّلام
undefined عصر حضرت امام محمد باقر عَلَیهِ السَّلام یكى‌ از طوفانى‌ترین، پیچیده‌ترین و دشوارترین دوران تاریخ‌ اسلام‌ است. undefined غصب خلافت، اختناق و فشار خلفا، جلوگیری از نقل حدیث، جلوگیری از نشر حقایق دینی، undefined دور نگاهداشتن سرزمین‌های اسلامی از تبلیغات سالم، تبلیغات بر علیه شیعه، غربت و انزاوای شیعه، سرکوب شیعیان، تشتت مسلمین،undefined وجود جاسوسان برای کشف ارتباط شیعیان با امام، هجوم افکار انحرافی و فرق ضاله، پیدایش فرق مختلف و عقاید نوظهور، undefined که میراث بی‌لیاقتی خلفای فاسد و جائر و ارمغان افکار و اندیشه‌ی حاکم بر کشورهای تازه فتح شده یا بیگانه و ده‌ها عامل دیگر شرائط را برای امامت آن بزرگوار بسیار سخت و پیچیده کرده بود.undefined شرائط پیچیده‌ای که می‌رفت تا بنیان‌های جامعه را به تباهی كشد و اسلام را با چالشی جدی روبرو سازد. undefined در این هنگام حضرت با اقدامات راهبردی وظایف امامت را به زیباترین شکل ممکن انجام داد.
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/14001107-2/#امام_محمد_باقرundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۸:۴۳

thumnail
undefined جنبش علمی
undefined حضرت امام محمد باقر عَلَیهِ السَّلام طبق پیش‌بینی پیامبر گرامی اسلام، یک جنبش علمی دامنه‌داری را پایه‌گذاری کرد undefined و در آن جنبش، گنجینه‌های علم و دانش دین و علم و دانش روز و حتی فراتر از آن زمان را آشکار ساخت undefined و مقدمات تأسیس یک حوزه‌ی بزرگ اسلامی را که در دوران امامت فرزند گرامیش امام صادق عَلَیهِ السَّلام به اوج و عظمت رسید؛ پی‌ریزی نمود undefined و بدین‌سان به باقرالعلوم یعنی شکافنده‌ی علم و دانش شهرت یافت، به گونه‌ای که هیچ دانشمندی در طول تاریخ بشریت هماورد او نیامده و نخواهد آمد.
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/14001107-2/
#امام_محمد_باقر undefined undefinedundefined undefinedundefined undefinedundefined @safarzadeh_tehrani

۸:۴۴

۲۶ خرداد

thumnail
undefined پیام رهبر معظم انقلاب به حجاج بیت‌الله الحرام
undefinedآهنگ دلنواز ابراهیمی که به فرمان خدا، همه‌ی انسانها را در همه‌ی دورانها، در موسم حج به کعبه فرامیخوانَد، امسال نیز دلهای جمعی از مسلمانان را از سراسر جهان، مجذوب این پایگاه توحید و وحدت کرده، و این انبوهِ پُرشکوه و متنوّع مردمی را پدید آورده، و گستره‌ی انسانی و قوّتِ عامل معنوی اسلام را به رُخ خویش و بیگانه کشیده است.
ادامه پیام در آدرس زیرundefined undefined https://dla.ir/14030326-2/
#حج #رهبر_معظم_انقلابundefinedundefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۱۰:۱۳

۲۸ خرداد

thumnail
undefined عید سعید قربان تجلی‌ فضائل و ارزش‌ها
undefinedعید سعید قربان یکی از اعیاد بزرگ اسلامی و تجلی‌گاه فضائل و مظهر ارزش‌ها است. undefinedعید سعید قربان، نماد مبارزه است؛undefinedعید سعید قربان، نماد ایثار و گذشت است؛undefinedعید سعید قربان، نماد جان فشانی است؛ undefinedعید سعید قربان، مظهر تزکیه نفس و طهارت روح است؛undefinedعید سعید قربان، نشان پرافتخار امامت است؛undefinedعید سعید قربان، روز قدردانی است؛undefinedو عید سعید قربان، روز جشن پیروزی است.
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/14000429-2/
#عید_سعید_قربانundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۵:۵۷

thumnail
undefinedآن بزرگوار به دست خود فرزند دلبند و عزیز خویش را undefinedکه عمری انتظار آن را می کشید و در دوران پیرى خداوند متعال به او عطا فرمودundefined و به یقین امید تکرار آن را هم نداشتundefined در راه پروردگار به قربان گاه برد
ادامه مطلب در آدرس زیرundefinedundefined https://dla.ir/14000429-2/
#عید_سعید_قربانundefined undefinedundefined undefined undefined
undefined @safarzadeh_tehrani

۵:۵۸