عکس پروفایل وب، طراحی و برنامه نویسی صهباو

وب، طراحی و برنامه نویسی صهبا

۶۰عضو
عکس پروفایل وب، طراحی و برنامه نویسی صهباو
۶۰ عضو

وب، طراحی و برنامه نویسی صهبا

برای افزایش اطلاعات خود درباره فضای وب، طراحی سایت و ... کانال ما را دنبال کنید.آدرس سایت:sahbaa.com

۱۲ آذر ۱۳۹۷

در حال حاضر اگر از نظر امکانات، انعطاف در برنامه نویسی و روان بودن نرم افزار نسخه اندروید، گپ بهترین پیام رسان نباشه، یکی از بهترین هاست. سه نوع نحوه نمایش تبها و دسته بندی ها وجود داره که میتونه سلیقه های مختلف رو تامین کنه. از ویژگیهایی که فعلا سروش نداره ولی گپ اون رو ایجاد کرده، گالری تصاویر در صفحه پروفایل هست.
همین طور روی روبات ها و امکانات مخصوص توسعه دهندگان و برنامه نویس ها تمرکز ویژه ای شده که می تونه بستر بسیار مناسبی رو در حوزه فناوری اطلاعات ایجاد کنه و به کسب درآمد برنامه نویس ها بسیار کمک کنه. امکانات و روبات های برنامه نویسی شده می تونن پولی یا رایگان باشند. تا به امروز کاربران این پیام رسان، روبات های زیادی رو برای افزودن امکانات مختلف، از پخش زنده و خرید بلیط تا هواشناسی و سرگرمی های مختلف ساخته ن که طراوت و پویایی خاصی رو به این پیام رسان هدیه کرده.
#پیام_رسان_ها
@sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۳۴

undefined چند نکته درباره نقایص سروش:(بسیاری از این اطلاعات رو به طور مستقیم، از طریق تماس با بخش پشتیبانی سروش به دست آوردیم)
undefined امکان حذف گفتگوی دونفره و تاریخچه مکالمات، به طور موقت غیرفعال شده که در نسخه های آینده مجددا اضافه خواهدشد.undefined نسخه ویندوزی، در حالت آزمایشی هست و در آینده نزدیک، با ارائه نسخه رسمی، بسیاری از امکانات و قابلیتها اضافه خواهدشد و بسیاری از ضعفها برطرف خواهندشد.undefined درباره نسخه تحت وب سروش، پاسخی نشنیدیم. ظاهرا در اولویتهای بعدتر قرار دارد.undefined امکانات جدید و مهمی مثل ربات ها در حال ایجاد و راه اندازی هستندundefined اگر از نظر سرعت و روان بودن سروش مشکل دارید، یکی از علتهای مهم و اصلی آن کمبود در منابع و سرورهای مورد نیاز هست. به وعده هایی که درباره ارائه سرور به این گروه داده بودند عمل نکرده اند و بنابراین سرورها تحت فشار هستند و به خاطر تعداد زیاد کاربران، کانالها و گروهها این فشار در سروش بیش از سایر پیام رسان هاست. مثل مشکلی که با برداشتن حمایت ایران از سرورهای تلگرامی، در روزهای قبل از فیلترینگ برای تلگرام پیش آمد.
#پیام_رسان_ها #اندکی_صبر
با کانال تخصصی صهبا همراه باشید ...@sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۳۴

امکانات کانال ها در پیام رسان های ایرانی، بسیار بیشتر از چیزهایی هست که در کانالهای تلگرامی و خارجی دیده اید که اینجا سعی داریم به چند مورد از اونها اشاره کنیم:undefined امکانات پرداخت. پیام رسان های سروش و بله، امکان پرداخت مستقیم از طریق کانال رو فراهم کرده ن. یعنی شما می تونید برای فروش محصول، دریافت شهریه مدرسه، جمع کردن پول برای اردو و ... از این امکان استفاده کنید، بدون این که نیاز داشته باشید شماره کارت یا هر اطلاعات دیگری رو در اختیار مشتری قرار بدید. امن، راحت و سریع! در پیام رسان گپ هم میتونید ربات فروشگاهی ایجاد کنید که پلاگین حالت فروشگاه به طور آماده روش هست، و با راه اندازیش یه فروشگاه واقعی خواهیدداشت. این روش کمی زحمت داره ولی به زحمتش می ارزه.undefined در کانال های سروش امکان نظرسنجی وجود داره. می دونید که در کانالهای تلگرامی، برای این کار از ربات ها استفاده میشد که نقایص خودش رو داشت.undefined کانال های سروش، امکان ایجاد حالت تعاملی دارند. یعنی شما در سروش می تونید نظر مخاطبینتون رو دریافت کنید. نظر اونها فقط برای مدیر کانال نمایش داده میشه و امکان مخفی کردن و ظاهر کردنشون هم همیشه هست (که مدیر کانال راحت باشه و پیام های تعاملی با پیام های خود کانال قاطی نشه). ضمنا پیامی که مدیر کانال به صورت پاسخ پیام مخاطب می فرسته، فقط برای خود اون مخاطب نمایش داده میشه. توی کانالهای تلگرامی، مدیر کانالها برای کانالهاشون یه یوزر تلگرامی دیگه می ساختن و توی توضیحات کانال، مخاطبین رو به اون یوزر ارجاع میدادن که اون هم نقایص خودش رو داشت.
لطفا شما هم نظرات خودتون رو از طریق کانال ما در سروش، به ما بگید و انتقادات و پیشنهاداتتون رو مطرح کنید.
undefined بنابراین، پیام رسانهای ایرانی هم امکاناتی دارن که نمونه های خارجی اونها رو نداشته ن و حتی بعضا نمی تونن داشته باشن. از این امکانات و ظرفیت ها استفاده کنیم ... ما می تونیم پیام رسان هایی به مراتب قوی تر و با کیفیت تر از تلگرام داشته باشیم. به شرطی که ازشون حمایت کنیم و جلوی تخریب گران این عرصه بایستیم
#پیام_رسان_ها
ما را در کانال تخصصی صهبا همراهی کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۳۵

نکته سوم:undefined تعداد اعضای پیام رسان بسیار مهم و تعیین کننده استundefined درست هست که ویژگی ها و امکانات خود پیام رسان ها بسیار اهمیت دارند اما این باعث نمیشه که نسبت به تعداد اعضای یک پیام رسان بی تفاوت باشیم.undefined️ تعداد بیشتر اعضا، به معنای تعداد بیشتر ارتباطات، مشتریان، فروشندگان، کانالها، گروهها، دوستان، اعضای فامیل و ... هست که هرکدوم از این موارد بسیار اهمیت داره.undefined️ تعداد اعضای بیشتر (وقتی حرف از تفاوتهای میلیونی اعضا میاد وسط)، فارغ از این که هر علتی داشته باشه، به معنای حمایت بیشتر مردم از یک پیام رسان هست و این خودش چیز کمی نیست.undefined️ تعداد اعضای بیشتر یعنی این که اشکالات و باگهای نرم افزار (اعم از امنیتی و غیرامنیتی)، توسط افراد بسیار بیشتری تست شده ن و با رفع اشکالات گزارش شده و پیشنهادات ارائه شده میشه به نرم افزاری به مراتب قوی تر و امن تر دست پیدا کرد.undefinedundefined️ تعداد بیشتر اعضا یک ضرر هم برای پیام رسان داره و اون اینه که با افزایش تعداد اعضا، باید به طور تصاعدی میزان سرورها، پهنای باند و منابع خودشون رو افزایش بدن و در صورتی که حتی برای چند روز یا چند ماه، نتوانند این نیازها رو تامین کنند، افراد عامی و مردم عادی فکر می کنند که این کندی ها و ضعفها مربوط به خود پیام رسان هست و مدیران پیام رسان قادر به رفع این مشکلات (حتی در آینده نزدیک) نخواهندبود.این مشکلی است که این روزها سروش با آن دست و پنجه نرم می کند.سعی کنیم درست و منطقی به نقطه ضعف پیام رسانها نگاه کنیم و ضمن حمایت از اون ها و مطالبه از مسئولین، صبر داشته باشیم و به این پیام رسان ها فرصت پیشرفت بدیم.
#پیام_رسان_ها
کانال تخصصی صهبا ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۳۶

آیا پیام رسان های ایرانی می توانند امنیت لازم را تامین کنند؟
undefined افرادی که در حوزه هک و امنیت کار کرده ن یا با این حوزه در ارتباط هستند می دونن که کشور ایران و جوانان ایرانی در این حوزه، اگر در دنیا اول نباشند، جزو بهترین ها هستند.پیام رسان های ایرانی هم مثل تمامی نرم افزارها و سایتهای عمومی دیگه، بعد از ارائه نسخه های پایدار، از همه دعوت خواهندکرد تا امنیت نرم افزار رو تست کنند و برای کسی که موفق به هک بشه یا یک حفره امنیتی رو شناسایی کنه، جایزه میلیونی در نظر می گیرند. و با وجود پتانسیلی که در ایران وجود داره، قطعا خروجی این کار، ارائه تعدادی از امن ترین پیام رسان های دنیا خواهدبود. البته شنیده شده که در حال حاضر پیام رسانهایی مثل ایتا، پیامها رو رمزنگاری نمی کنن که این مسائل ابتدایی از الان باید حل بشه و مطمئنا خیلی سریع حل خواهدشد.undefined در بعضی از امکانات پیام رسانها اصلا امکان سوء استفاده به صورتی که بعضی ها فکر می کنند منتفی هست که بهتر هست از یک اهل فن بپرسید. به عنوان مثال، تماسهای دونفره در پیام رسانهای ایرانی، مثل خیلی از پیام رسانهای دیگه، p2p هست که سرور در اون، واسطه انتقال صدا نیست که امکان شنود، سوء استفاده و ... در اون باشه!undefinedمتاسفانه یک جو بی اعتمادی علیه پیام رسان های ایرانی ایجاد شده که بسیاری از اون ناشی از حمله های رسانه ای هست. به این حرفها گوش ندیم.
undefinedاما به نظرم قبل از این حرفها اولش ببینیم واقعا چطور شده که این قضیه برای ما مهم شده؟! جالب هست به صفحه اینستاگرام خیلی از افرادی که نگران هستند از حریم مثلا خصوصی خودشون، یک سری بزنیم!از لحظه بلند شدنشون از تخت خواب تا صبحانه و ناهار و عصرانه و میان وعده و گردشهاشون و مهمونی امشبشون و ...!واقعا چیزی از زندگی این فرد مونده که خودش منتشر نکرده باشه؟ یعنی بدون حکم قاضی هم با یه جستجوی ساده هرکسی میتونه بفهمه که هر ساعتی چی کار کرده، کجا بوده و ... .البته همه افراد اینطوری نیستند، ولی باز هم قبول کنیم که برای ما هیچ وقت حریم خصوصیمون در این حد مهم نبوده. توی این بحثها یاد حرف یکی از مشتری ها می افتم که می گفت گوگل هر اطلاعاتی بخواد بهش میدم. شجره نامه م و شناسنامه م و هرچی میخواد رو بگیره، فقط سئو و رنکینگ سایت من بره بالاتر!!واقعا فکر کنیم ... چرا دزدها و دشمنان و خارجی ها و ... برامون محرم هستند ولی هم وطن ها و برادرهای خودمون نامحرم! شاید دلایلی براش بیارید ولی هیچ دلیلی، غیر از تبلیغات رسانه ای منفی و فرهنگ غلطی که بین ما جا افتاده، نمی تونه این شدت از تبعیض منفی ما رو توجیه و تحلیل کنه!
#پیام_رسان_ها
کانال صهبا را دنبال کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۳۷

امنیت در پیام رسان های ایرانیدر پیام های قبلی، نکات کلی تری درباره امنیت پیام رسان های ایرانی گفتیم. این بار می خواهیم به طور مصداقی، چند نمونه از تلاش های انجام شده را نام ببریم:undefined پیام رسان بیسفون پلاس، به جز این که از پروتکل https و ssl برای امن سازی نقل و انتقال اطلاعات استفاده می کند، یک پروتکل امن بومی دیگر نیز ایجاد و راه اندازی کرده است. افراد متخصص می دانند که برنامه نویسی و ساخت "باینری" یک پروتکل چقدر ارزشمند است و از سوی دیگر، چقدر می تواند امنیت یک پیام رسان را افزایش دهد.undefined پیام رسان آیگپ، با در نظر گرفتن هدیه یک میلیارد تومانی برای هر کسی که بتواند آیگپ را هک کند، امنیت پیام رسان خود را به همه اثبات کرد. البته این کار را دیر یا زود، تمامی پیام رسان های پرمخاطب انجام خواهندداد. علی رغم اینکه این روش، روش جدیدی برای نهایی سازی امنیت نیست، ولی بهترین راه است.undefined اکثر پیام رسان های ایرانی (از جمله سروش، گپ و ...) از پروتکل های امن https و ssl استفاده می کنند (به جز بیسفون پلاس که توضیحش داده شد و از پروتکلی امن تر استفاده می کند)undefined پیام رسان "بله" نیز به خاطر محوریت بحثهای پولی در آن، کارهای زیادی مثل بیسفون پلاس و آیگپ روی پیام رسان خود انجام داده و در واقع، یکی از امن ترین پیام رسان هاست.undefined تا کنون، ایتا با پیام های بدون رمزنگاری خود، یکی از ضعیف ترین پیام رسان ها محسوب می شود که امیدواریم در نسخه های بعدی اصلاح شود.undefined در نسخه های قبلی بعضی از پیام رسان ها دیده شده که ذخیره اطلاعات در گوشی (در پایگاه داده sqlite) بدون رمزنگاری انجام می شود (به عنوان مثال، نسخه های 1.7 و قبلتر سروش و ...). این نقص باید در آنها هرچه زودتر برطرف شود، و قطعا در حال برطرف کردن آن هستند.
undefined پس کارهای مهمی در زمینه امنیت پیام رسان های ایرانی انجام شده که آن ها را از اکثر پیام رسانهای خارجی، بسیار امن تر می کند. به جوانان خودمان اعتماد کنیم.
undefined امنیت هیچ سایت یا برنامه ای نمی تواند صد در صد باشد. هک شدن سایت های فوق امن مثل ناسا، و نمره 4 از 7 نمره برای تلگرام (یعنی تقریبا نصف امنیت) از طرف بنیاد مرکزی الکترونیک، گواهی بر این مدعا است. پس صبر داشته باشیم و به پیام رسان های کشورمان فرصت پیشرفت بدهیم. آنها چیزی کمتر از سایرین ندارند، به جز این که فرصت پیشرفت نداشته اند و امروز در جدالی نابرابر با پیام رسان های خارجی قرار گرفته اند.
#پیام_رسان_ها
کانال صهبا را دنبال کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۳۷

در پست های قدیمی تر درباره #دامنه و #هاست توضیح دادیم که هردو برای ایجاد یک وبسایت ضروری هستند.بعد از تهیه دامنه و هاست، مرحله بعدی برای ایجاد یک سایت، #طراحی و بعد از آن #راه_اندازی_سایت است.طراحی صفحات عمدتا به یکی از این روش ها انجام می شود:undefined طراحی نسخه فوتوشاپ هر صفحه به صورت دقیق و جزئی. برای استفاده از این روش، باید به یک گرافیست، تصور خودتان از سایت را شرح دهید تا آن گرافیست، توضیحات شما را به یک تصویر لایه باز فوتوشاپ تبدیل کند. بهتر است حد اقل دو یا سه صفحه، در این حالت طراحی شود. در واقع هریک از این تصاویر، دقیقا مثل عکسی (اسکرین شاتی) هستند که از یک سایت اینترنتی گرفته باشید.undefined روش بعدی، پیدا کردن آدرس صفحات وبسایت هایی است که طرحشان، طرح مطلوب شما یا شبیه به آن است.undefined و روش آخر، کشیدن نحوه جاگیری تکه های های مختلف هر صفحه از سایت است. مثلا جای لوگو، منوها و ... .
مشخص است که روش اول، در اولویت است. در این حالت، طرح تاییدشده شما دقیقا با همان ظواهر، رنگ بندی و ... به یک صفحه سایت تبدیل خواهدشد اما در روش های دوم و مخصوصا روش سوم ممکن است در حین انجام پروژه، به خاطر تفاوت در سلایق، برداشت ها و ...، با مشکلاتی رو به رو شوید.
پیشنهاد می کنیم مطالب قبلی با هشتگ #طراحی را نیز مطالعه کنید.
#راه_اندازی_سایت #طراحی
کانال صهبا را دنبال کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۳۷

#اطلاعیه #دامنهتوجه داشته باشید که با توجه به قوانین جدید ICANN، تمامی ارائه دهندگان خدمات ثبت دامنه، موظف به پنهان نگه داشتن اطلاعات مالکین دامنه هستند. بنابراین اطلاعات هیچ یک از دامنه های بین المللی (پسوندهای .com ، .org و ...) در سایت های whois قابل مشاهده نخواهدبود.می توانید متن این قانون را در سایت رسمی آیکان نیز مشاهده کنید:https://www.icann.org/dataprotectionprivacy
کانال صهبا را دنبال کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۳۷

توضیح و تعریف #سئو در مطالب قبلی کانال نوشته شده است، ولی به خاطر فاصله ای که افتاده تکرار می کنیم و بعد به نکات مربوط به آن می پردازیم:«#سئو (Search Engine Optimization) به این معناست که سایت شما بتواند اطلاعات مربوط به هر صفحه سایتتان را به بهترین نحو به موتورهای جستجو (همچون گوگل و یاهو) بشناساند و به تبع آن به هنگام جستجوی کاربران، موتورهای جستجو، شما را قبل از سایر سایتها به مخاطب خود نمایش می دهند.بنابراین شانس جذب مخاطب (و مشتری در سایتهای تجاری) برای سایت شما، چندین برابر سایتهای با سئوی ضعیفتر خواهدبود.»یکی از نکات بسیار مهم برای افزایش سئو، انتشار مداوم مطالب است (انتشار مطالب به صورت روزانه و مستمر، نه به صورت دفعی و با فاصله زمانی زیاد) . بنابراین حتی اگر سایت شما یک سایت شرکتی برای نمایش اطلاعات تماس، یا سایتی برای نمایش کاتالوگ محصولات ثابت است، سعی کنید بخشی از آن را به انتشار مطالب روزانه، ترفندها، آموزش، اطلاعیه ها و امثال آن اختصاص دهید و در صفحه اصلی سایت نیز بخشی را به نمایش آخرین مطالب یا برگزیده ی آنها اختصاص دهید.
#سئو
برای دانستن نکات بیشتر درباره سئو، کانال صهبا را دنبال کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۳۷

thumnail
آشنایی اجمالی با خدمات متنوع گروه طراحی، برنامه نویسی و راه اندازی سایت #صهبا
برای مشاهده نمونه کارها و آشنایی بیشتر با خدمات گروه صهبا، به سایت صهبا مراجعه فرمایید:https://sahbaa.com

۸:۳۹

thumnail
سایت دکتر عباسعلی کدخداییسخنگوی محترم شورای نگهبانkadkhodaee.ir#نمونه_کارهای_بیشترhttps://sahbaa.comکانال صهبا را دنبال کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaa

۸:۴۰

چه کنیم که پیامک های سایتمان به همه ارسال شود؟خیلی از سایتها برای تبلیغات از ارسال پیامک استفاده می کنند.بسیاری از سایت ها نیز برای فعالسازی حساب کاربری یا احراز هویت افراد از سیستم یک بار رمز پیامکی استفاده می کنند.به این صورت که اگر فرد، کد موجود در پیامک ارسالی شما را وارد کند امکان ورود یا ثبت نام یا استفاده از خدمات بیشتر را پبدا می کند.اما خیلی از افراد، دریافت پیامک های سیستمی را برای شماره موبایل خود غیرفعال کرده اند و پیامک شما را دریافت نخواهندکرد ... . پس راه حل چیست؟سه راه حل اصولی و صحیح برای این کار وجود دارد.اولین راه این است که از طریق ارائه دهنده پنل پیامکی خود، کد اقتصادی و اسناد لازم را ارسال کنید و شماره پیامک خود را به حالت تجاری تبدیل کنید.در این صورت، پیامک های شما به دست افرادی که در بلک لیست هستند و پیامکهای تبلیغاتی را غیرفعال کرده اند نیز خواهدرسید.
#پیامک #استفاده_از_پیامک_در_سایت
برای اطلاع از دو راه حل دیگر، کانال صهبا را در روزهای آینده دنبال کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaa

۸:۴۱

راه حل دوم برای ارسال پیامک به شماره هایی که تبلیغات را غیرفعال کرده اند، استفاده از سیستم پیامک سفید است.این روش، برای پیامک های تبلیغاتی و اعلان های عمومی قابل استفاده است و پیامک شما به همه شماره ها ارسال می شود؛ حتی اگر پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال کرده باشند ... .تفاوت پیامک سفید با پنل های پیامک عادی در این است که در انتهای هر پیامک، کد مربوط به لغو ارسال تبلیغات، اضافه می شود و فرد می تواند با ارسال آن، خود را از لیست دریافت این پیامک ها خارج کند.پس توجه داشته باشید که در محاسبه تعداد کاراکترهای هر پیامک، عبارت انتهایی لغو را نیز در نظر بگیرید تا هزینه ی یک پیامک اضافه از جیبتان نرود undefined
برای دانستن راه حل سوم که مخصوص ارسال شماره فاکتور، یکباررمز و پیامک های مشابه است، کانال صهبا را دنبال کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۴۱

thumnail
ربات ساز حرفه ای صهبا :https://bot.sahbaa.comhttps://www.aparat.com/sahbaa.comبا پشتیبانی از پیام رسان های گپ، بله و سروش و امکان ایجاد ربات های پیشرفته (از جمله فروشگاه، نظرسنجی و ...)
ضمن عرض پوزش به خاطر وقفه ای که انجام پروژه ربات ساز در عملکرد کانال و برخی خدمات ایجاد کرده بود، پیشنهاد می کنم حتما از ربات ساز حرفه ای ما دیدن کنید.ممنون میشیم اگر اون رو به افرادی که به نظرتون به دردشون می خوره معرفی کنید ...
#ربات_ساز
کانال صهبا را دنبال کنید ...https://sapp.ir/sahbaahttps://gap.im/sahbaahttps://ble.im/sahbaahttps://sahbaa.com

۸:۴۱

۲۹ آذر ۱۳۹۷

مژده مژدهمدیریت نموداری دستورها راه اندازی شد!
به کمک سیستم نموداری می توانید آیتم های خود را با استفاده از فلش ها و علائم ساده به هم متصل کنید و در عرض چند دقیقه ربات پیشرفته خود را راه اندازی کنید. استفاده از طراحی نموداری ربات صهبات، رایگان است. می توانید برای آشنایی بیشتر با آن از طریق تب نصب ربات های آماده، اقدام به وارد کردن ربات های آماده در ربات خود کنید و نمودارهای آن ها را مشاهده کرده و نسبت به عملکرد و اهداف ربات خود، آنها را ویرایش کنید.https://bot.sahbaa.com

۱۶:۴۶

۲ دی ۱۳۹۷

thumnail
به کمک نمایش نموداری می توانید بسیار آسان تر و سریعتر ربات خود را بسازید و منتشر کنید!ظاهر زیبا و کاربرپسند، اتصال سریع آیتم ها به وسیله فلش های هوشمند، و سرعت بالا از ویژگی های نمایش نموداری .:: صهبات ::. است.
هنوز ربات خود را نساخته اید؟ پس عجله کنید:.:: صهبات | ساخت یک ربات و انتشار آن در همه پیام رسان ها ::.bot.sahbaa.com

۱۵:۵۹

۳ دی ۱۳۹۷

فرصتی استثنایی!
اطلاعیه ! فرصت را از دست ندهید !!!
تا اطلاع ثانوی، امکانات پایه پس از ثبت نام تا یک ماه رایگان است!
فرصت را از دست ندهید! ربات های نظرسنجی، فروشگاه و ... منتظر شما هستند. تنها با یک کلیک آنها را برای خود راه اندازی کنید.
این روزا کسب درآمد دیگه سخت نیست ...صهبات | ساخت یک ربات و انتشار آن در همه پیام رسان هاhttps://bot.sahbaa.com

۱۵:۴۹

۳ بهمن ۱۳۹۷

شما به راحتی می توانید ربات های مورد نظر خود را در صهبات بسازید و منتشر کنید.
صهبات هیچ محدودیتی در ساخت ربات های حرفه ای ندارد و هر رباتی که بخواهید، با هر امکانات و سیستمی به وسیله صهبات قابل راه اندازی است.
صهبات | ساخت ربات تلگرام، سروش، گپ و بله به طور همزمانhttps://bot.sahbaa.com

۲۰:۱۱

۲۰ دی ۱۳۹۸

thumnail
undefined ترور مجازی سردار !
undefinedاینستاگرام دست به یک ترور مجازی زده که تا به حال هزاران قربانی داشته است.
undefinedکمپانی فیس بوک چگونه از ما انتقام می گیرد؟
undefined ماها با حضورمون در اینستاگرام و زنده نگه داشتنش (حتی بعضا به بهانه های انقلابی و دینی و ...) این قدرت و جایگاه رو بهش دادیم و حتی با دیدن این دشمنی ها بازم ولش نمی کنیم و هر چی بیگ دیتا و اعتبار سهام مالی و تامین محتوای مستمر و ... داریم خالصانه و بی هیچ چشم داشتی تقدیمش می کنیم و روز به روز قدرت دشمن خودمون رو افزایش می دیم ... !
undefined دشمن قسم خورده ای که حتی در خود امریکا به خاطر سو استفاده از اطلاعاتش در تغییر نتیجه انتخابات علیهش شکایت شده و جاسوسی سیاسی و فرهنگیش برای پیشبرد اهداف صهیونیست ها برای همه دنیا ثابت شده هست!
undefined در زمین دشمن، چه ببریم و چه ببازیم، به نفع دشمن استundefined امام خامنه ای
#بی_غیرتی_مجازی#بازی_در_زمین_دشمن#قاسم_سلیمانی#انتقام_سخت#فیس_بوک#اینستاگرام#آزادی_بیان#ghasemsoleimani#hard_revenge

۱۸:۵۳

۲۲ دی ۱۳۹۸

thumnail
گیف
۰۰:۲۸
بدون شرح

۱۹:۴۲