عکس پروفایل دکتر محمد صالح جوکارد

دکتر محمد صالح جوکار

۸۴عضو
عکس پروفایل دکتر محمد صالح جوکارد
۸۴ عضو

دکتر محمد صالح جوکار

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامیundefined شبکه‌های‌اجتماعی:روبیکا (http://rubika.ir/saleh_jokar)تلگرام (http://t.me/saleh_jokar)ایتا (https://eitaa.com/Saleh_jokar)

۲۹ دی

thumnail
undefined حضور رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در «#پادگان_آیت_الله_خاتمی_یزد»، با هدف بررسی مشکلات پیرامون این پادگان
undefined تصاویر بیشتر...https://salehjoukar.ir/?p=20600
undefined با ما در شبکه‌های‌اجتماعی همراه شوید: بله | اینستاگرام | روبیکا | تلگرام | ایتا | آپارات
undefined پایگاه‌اطلاع‌رسانی دکتر محمدصالح جوکار

۱۹:۳۸

thumnail

۱۹:۳۸

thumnail

۱۹:۳۸

thumnail

۱۹:۳۸

thumnail

۱۹:۳۸

thumnail
undefinedپاسخ به ۴۰ سوال از عملکرد مجلس شورای اسلامی؛
undefined چرا مجلس بر اجرای قوانین مصوب خود نظارت نمی‌کند؟
undefined#نظارت یکی از وظایف مجلس شورای اسلامی محسوب می شود اما ذکر‌ این نکته ضروری است که از «ناظر» نباید توقع «اجرا» داشت؛ همان‌طور که رهبر معظم انقلاب در دیدار با #نمایندگان_مجلس_یازدهم در سوم خرداد سال جاری تاکید کردند که «برای مجلس شأن قانون‌گذاری خیلی بالاتر از مسئلۀ نظارت است؛ اصل مسئله برای مجلس، قانون‌گذاری است...». 
undefined#مجلس و #دولت_انقلابی هدف خود را برطرف کردن مشکلات مردم می‌دانند؛ لذا مجلس و دولت ترجیح دادند در فضای تفاهم و تعامل، بدون هیچ هزینه‌ای برای کشور تغییرات به نفع مردم انجام شود.  undefined️ اقدامات نظارتی مجلس یازدهم در سابقۀ پارلمان بی‌سابقه یا حداقل کم‌سابقه بود.
undefined#سه‌شنبه‌های_نظارتی، #سفرهای_نظارتی رئیس و نمایندگان مجلس از دیگر ظرفیت‌های‌ایجاد شده در مجلس یازدهم است که براساس آن مشکلات استان‌ها احصا و در بودجۀ سنواتی برای آن به صورت نقطه‌ای و مشخص اعتبار در نظر گرفته ‌می‌شود.
کامل بخوانید ...https://salehjoukar.ir/?p=20579

۱۹:۴۱

thumnail
undefined خبرگزاری #علم_و_فناوری_یزد گزارش می‌دهد؛
undefined قول نماینده مردم یزد در مجلس عملی شد/ پیشنهاد «مسکن نخبگان» در لایحه بودجه سال ۱۴۰۳
undefined️ نماینده مردم در مجلس، ضمن عمل به وعده خود، پیشنهاد #مسکن و #بیمه_نخبگان را به کمیسیون عمران مجلس ارائه داد تا در کمیسیون تلفیق بودجه مطرح شود.
undefined️ سوم دی‌ماه امسال در نشستی که با حضور جمعی از نخبگان استان یزد برگزار شد، مسائل «مسکن» و «بیمه»، از جمله مهم‌ترین دغدغه‌های نخبگان حاضر در جلسه بود که آن را با نماینده خود در میان گذاشته و قول پیشنهاد اين مطالبه در #لایحه_بودجه سال ۱۴۰۳ را گرفتند.
undefined در متن این پیشنهاد لایحه بودجه آمده است:«به‌منظور حمایت از نخبگان، دولت مکلف است یک #قطعه_زمین یا #واحد_مسکونی به میزان ۲۰۰ مترمربع منطبق با ضوابط حدنصاب تفکیک بر اساس طرح‌های هادی #روستایی و #شهری یا طرح‌های جامع و تفصیلی شهری مصوب برای ساکنین در روستاها یا شهرها، برای یک نوبت به نخبگانی که تاکنون از امتیاز دریافت زمین دولتی برخوردار نشدند، به‌صورت فروش اقساطی با دو سال تنفس و هشت سال اقساط اعطا کند و سند مالکیت پس از پرداخت آخرین قسط ظرف حداکثر یک ماه به مالکین تحویل داده شود».
undefinedکامل بخوانید...https://salehjoukar.ir/?p=20564

۱۹:۴۶

۳۰ دی

thumnail
undefined در حال برگزاری| نشست بررسی چالش‌ها و موانع اجرای فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در شهر یزد با حضور #دکتر_محمد_صالح_جوکار
undefined#نماینده_مردم_یزد در مجلس بر فراهم کردن هر چه سریع‌تر فضای شهری ویژه برگزاری #تجمعات و #مطالبات اقشار مختلف مردم از سوی شهرداری‌ها تأکید کرد.
undefined با ما در شبکه‌های‌اجتماعی همراه شوید: بله | اینستاگرام | روبیکا | تلگرام | ایتا | آپارات
undefined پایگاه‌اطلاع‌رسانی دکتر محمدصالح جوکار

۹:۰۳

thumnail
undefined حضور #دکتر_محمد_صالح_جوکار در منزل نویسنده نوجوان معلول یزدی
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، با حضور در منزل فاطمه محمدی مغستان، #نویسنده نوجوان #معلول یزدی از نزدیک در جریان وضعیت درمانی وی قرار گرفت و حال وی را جویا شد.
undefined️ فاطمه محمدی ۱۷ ساله، از حدود ۸ سال پیش سیستم حرکتی وی به دلیل ابتلا به بیماری نادر «مورکیو» از کار افتاده؛ ولی با این حال نویسنده «کتاب آرزوی فاطمه و کبوترش» است، که در هشتمین #جشنواره_کتابخوانی_رضوی رونمایی شد.
تصاویر بیشتر....https://salehjoukar.ir/?p=20638

۲۰:۵۷

thumnail

۲۰:۵۷

thumnail

۲۰:۵۷

thumnail

۲۰:۵۷

thumnail
undefined #مطالبات مردم محله صدرآباد یزد توسط #دکتر_محمدصالح_جوکار پیگیری شد

۲۰:۵۹

thumnail
undefined بررسی مسائل و مشکلات تولید در پیشرفته‌ترین و مجهزترین خطوط مونتاژ SMD و THD در خاورمیانه با حضور #دکتر_محمد_صالح_جوکار
نماینده مردم در مجلس، به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات شرکت تعاونی تولیدی «پیشگامان عصر ارتباطات» از این واحد تولیدی بازدید کرد.
undefined️ وی فعالیت‌های مجموعه شرکت‌های «پیشگامان کویر» را خاص ارزیابی کرد و گفت: این شرکت از معدود شرکت #تعاونی‌های_موفق در سطح کشور است.
undefined️ اما با مدیریت درست، ابتکار و خلاقیت مدیران شرکت‌های تعاونی #پیشگامان_کویر، #رضایت_شهروندان و سهام‌داران جلب شده و این رضایتمندی، تعداد #سهامداران عضو در این شرکت را به عدد قابل‌توجهی ارتقاء داده است.
undefined️ در دورانی که به عنوان «#عصر_ارتباطات» نام‌گذاری شده، آینده متعلق به شرکت‌هایی است که در زمینه «ارتباطات و فناوری اطلاعات» فعالیت داشته باشند.
undefined«شرکت تعاونی تولیدی پیشگامان عصر ارتباطات»؛ ارائه دهنده خدمات مونتاژ بردهای الکترونیک با پیشرفته‌ترین و مجهزترین خطوط مونتاژ SMD و THD در خاورمیانه، تأمین کننده بردهای الکترونیکی، قطعات بزرگترین تعاونی تولیدکننده چراغ‌های روشنایی صنعتی، محصولات الکترونیک و ساعت‌های حضور و غیاب و ... است.
کامل بخوانید...https://salehjoukar.ir/?p=20616

۲۱:۰۷

thumnail

۲۱:۰۷

thumnail

۲۱:۰۷

thumnail

۲۱:۰۷

۱ بهمن

thumnail
undefined ولادت با برکت امام محمدتقی جواد(ع) را به تمام شیعیان تبریک می‌گوییم undefined
undefined امام رضا(ع) فرمودند: «جوادالائمه علیه‌السلام مولودی است که برای شیعیان ما با برکت‌تر از او زاده نشده است».
undefined با ما در شبکه‌های‌اجتماعی همراه شوید: بله | اینستاگرام | روبیکا | تلگرام | ایتا | آپارات
undefined پایگاه‌اطلاع‌رسانی دکتر محمدصالح جوکار

۱۷:۵۲

thumnail
undefinedپاسخ به ۴۰ سوال از عملکرد مجلس شورای اسلامی؛
undefined با طرح مولدسازی به دنبال چوب حراج بر دارایی‌های کشور هستید؟
undefined️ آیین‌نامۀ اجرایی مولدسازی سال گذشته در فضای مجازی منتشر و به‌ ایجاد #شبهات مختلف در جامعه منجر شد؛ که نقاط ضعف و اشکالاتی که جامعۀ #نخبگانی انقلابی بر آن وارد دانسته بودند نیز پس از آن برطرف شد.
undefined#مولدسازی؛ به دنبال وارد کردن سرمایه‌های راکد غیرقابل استفادۀ دولت مانند املاک و دارایی‌‌های غیرمنقول به چرخۀ #اقتصاد کشور است.
undefined️ به عنوان نمونه یک زمین ۳۲ هکتاری متعلق به یکی از #بانک‌ها؛ در قالب طرح مولدسازی اموال راکد دولت از انجماد خارج شده و با اخذ مجوز‌های مربوطه، قرار است ساخت حدود ۸۰۰۰ خانه به همراه مجموعه‌های تفریحی، رفاهی، ورزشی و فرهنگی در آن آغاز شود.
undefinedکامل بخوانید ...https://salehjoukar.ir/?p=20657

۱۸:۵۶

۲ بهمن

thumnail
undefined تروریست‌ها با هراس از قدرت ایران به اقدامات رذیلانه دست می‌زنند
undefined #انسجام_ملت نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه زبانزد همگان بوده و آن را می‌شود از جان‌فشانی‌های هشت سال دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی درک کرد.
undefined️ تروریست‌ها و صهیونیست‌ها هیچگاه چشم دیدن #امنیت در کشور ایران را ندارند و از طرفی توان مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران را نیز ندارند ‌و تمام فعالیت خودشان را به کار می‌برند تا #آرامش_کشور را سلب کنند.
undefined#رسانه‌های_معاند با انجام عملیات روانی قصد ایجاد شکاف بین ملت ایران و مسئولان کشور را دارند. اما باید گفت راه به جایی نخواهند برد و قادر نخواهند بود اقدام اساسی بر علیه کشور ما انجام دهند.
undefined️ پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران مردم هستند، تروریست‌های جنایتکار فکر می‌کنند با حرکات بزدلانه می‌توانند #مردم را از صحنه خارج کنند و اتحاد‌شان را از بین ببرد اما اینگونه نیست مردم کشور ما هوشیار و دقیق هستند و در مقابل این دسیسه‌ها محکم‌تر و استوارتر در میدان خواهند بود و در مقابل این دشمنان فرومایه ایستادگی خواهند کرد ....https://salehjoukar.ir/?p=20660

۱۳:۳۱