عکس پروفایل شرکت سرمایه گذاری سلیمش

شرکت سرمایه گذاری سلیم

۳,۴۱۱عضو
عکس پروفایل شرکت سرمایه گذاری سلیمش
۳.۴هزار عضو

شرکت سرمایه گذاری سلیم

undefined️کانال رسمی و اطلاع‌رسانی شرکت سرمایه گذاری سلیم
undefinedوب سایت:Www.saliminvest.ir

۱۵ اردیبهشت

thumnail
شهادت جانسوز امام جعفر صادق (ع) تسلیت باد.

۵:۰۹

۱۹ اردیبهشت

سهامداران و همکاران محترم شرکت سرمایه گذاری سلیم:بدینوسیله به اطلاع می رساند اخیراً در کانال تلگرامی، افرادی با سوء استفاده از نام شرکت سرمایه گذاری سلیم و شخص مدیر عامل، آقای دکتر معماریان اقدام به جعل عنوان و کلاهبرداری با مضمون سرمایه گذاری و پرداخت سود های کلان روزانه و دریافت وجه از افراد در قالب یک کانال تلگرامی نموده اند.در همین خصوص لازم به ذکر است که این کانال مجازی از جمله کانال های کلاهبرداری بوده و شرکت سرمایه گذاری سلیم و مدیر عامل و سایر مسئولین شرکت هیچ گونه ارتباطی با افراد و کانال مذکور نداشته و ندارد.لذا از شما سهامداران و همکاران گرامی درخواست می گردد که از واریز وجه به شماره حساب های اعلام شده از طریق این کانال تحت هر عنوان خودداری نموده و شرکت سرمایه گذاری سلیم هیچ گونه تعهدی نسبت آن ندارد.شایان ذکر است این شرکت از طریق مراجع قضایی پیگیری های لازم در خصوص طرح شکایت و برخورد قانونی با این افراد را انجام داده و پرونده مربوطه در مراجع ذی صلاح و قانونی در حال رسیدگی میباشد.
undefined️کانال رسمی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری سلیم
https://ble.ir/saliminvestmentundefinedوب سایت:Www.saliminvest.ir

۱۰:۰۹

6766A.pdf

۱۹۳.۳۱ کیلوبایت

اعلاعیه عرضه اولیه سهام شفامسهامداران گرامی شرکت سرمایه گذاری سلیم با سلام پیرو هماهنگی انجام شده با مدیریت سازمان بورس و شرکت فرابورس، خوشبختانه با عرضه اولیه سهام شفام بعنوان اولین شرکت قابل عرضه در سال ۱۴۰۳ موافقت گردید و اطلاعیه عرضه در سایت فرابورس درج گردید. بدهی است عرضه اولیه گوهرفام اثر مثبتی بر بازار سهام داشته و اثرات روانی آن موجب جذابیت سهام شرکت مادر(سلیم) برای فعالین بازار خواهد گردید... انشااله بعد از عرضه اولیه گوهرفام اقدامات لازم جهت بازگشایی نمادسلیم نیز انجام و متعاقبا زمان عرضه/بازگشایی نمادسهام سلیم نیز اطلاع رسانی خواهد شد. باتشکرمعاونت اقتصادی وسرمایه گذاری شرکت سلیم محمدیundefined️کانال رسمی و اطلاع‌رسانی شرکت سرمایه گذاری سلیمhttps://ble.ir/saliminvestmentundefinedوب سایت:Www.saliminvest.ir

۱۵:۰۸

۲۵ اردیبهشت

thumnail
undefinedمعاون سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری سلیم گفت:منابع حاصل از عرضه گوهرفام مجددا وارد بازار می‌شود/ پتانسیل افزایش تولید "شفام" وجود دارد/ ورود به سبک جدیدی از محصول برای صنعت خودرو

undefinedهیوا محمدی، معاون سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری سلیم در گفتگو با بورس نیوز، در خصوص این شرکت اظهار کرد: شرکت سرمایه گذاری سلیم به عنوان یک نهاد مالی تحت سازمان بورس در سال ۹۹ ثبت شد. برنامه‌های عملیاتی این شرکت با توجه به اساسنامه آن، فعالیت در بازار سهام و شرکتداری است.
undefinedوی افزود: استراتژی شرکت از سال ۱۴۰۲ بر این مبنا بود که در راستای بهینه سازی دارایی ها، پورتفوی غیر بورسی را به پورتفوی بورسی تبدیل کند. در این راستا در سال ۱۴۰۲ پذیرش شرکت‌های زیرمجموعه مانند ایمن خودرو و گوهرفام را در دستور کار خود قرار داد. در حال حاضر دارایی‌های سلیم به دو بخش بورسی و غیر بورسی قابل تفکیک است.

#گوهر_فام

@BourseNews

۱۳:۰۵

thumnail
undefinedعرضه اولیه شفامشرکت تولیدی و صنعتی گوهر فام با نماد شفام در بازار سرمایه عرضه می‌شود.سهامدارعمده : شرکت سرمایه گذاری سلیم کارگزار عرضه: کارگزاری اقتصاد بیداربازارگردان: صندوق اختصاصی بازارگردانی ثروت پویاارزشگذار: تامین سرمایه دماوند
undefinedتاریخ عرضه: چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403undefinedمحدوده قیمتی: قیمت کشف‌شده در مرحله اولundefinedحداکثر سهام: 200 سهم
undefinedشما می‌توانید با جستجوی نماد «شفام» در پنل کارگزاری خود در این عرضه اولیه شرکت کنید.
#شفام

۱۳:۱۰

thumnail
undefinedعرضه اولیه دومرحله‌ای سهام شرکت تولیدی و صنعتی گوهرفام با نماد « شفام »
undefinedزمان عرضه: چهارشنبه  ۲۶ اردیبهشت ماه
🟣لینک عضویت در کانال کارگزاری بیدار@eghtesadebidar
https://t.me/eghtesadebidar/8352

۱۴:۳۷

thumnail
undefinedعرضه اولیه شرکت گوهرفام با محصولات دانش بنیان از زیر مجموعه های 100 درصدی شرکت سرمایه گذاری سلیم (قسمت اول)
اینستاگرام بورس نیوز
@BourseNewsTV

۲۰:۱۲

thumnail
undefinedعرضه اولیه گوهر فام بعنوان اولین عرضه 1403وارد بازار می شود (قسمت دوم)
اینستاگرام بورس نیوز
@BourseNewsTV

۲۰:۱۳

thumnail
undefinedورود به سبک جدیدی از محصول برای صنعت خودرو (قسمت آخر)
اینستاگرام بورس نیوز
@BourseNewsTV

۲۰:۱۵

۲۶ اردیبهشت

عرضه گوهرفام آزمونی برای بازگشایی سلیمشرکت تولیدی و صنعتی گوهرفام از زیرمجموعه های 100 درصدی شرکت سرمایه گذاری سلیم می باشد که عرضه اولیه آن اثر مثبتی در ارزش و قیمت گذاری سهام سلیم دارد. تمامی سهامداران محترم سلیم در راستای حمایت از دارایی و سهام خودشان ضروریست که با اتحاد و همدلی در عرضه اولیه شفام شرکت نمایند و این سیگنال را به بازار سرمایه مخابره نمایند که سلیم و دارایی های آن ارزشمند است. عرضه موفق گوهرفام آزمونی برای عرضه سلیم در آینده خواهد بود. در مرحله اول عرضه شفام، 5 درصد سهام به صندوق ها عرضه و قیمت پایه بر مبنای رقابت تعیین خواهد شد، سپس سهامداران محترم از طریق تماس با کارگزاری خود و یا بصورت آنلاین می توانند بر مبنای قیمت پایه تعیین شده اقدام به ثبت سفارش نمایند. اتحاد و همدلی اعضای خانواده بزرگ ایران خودرو (سهامداران سلیم) در حمایت از سهام شفام، موجب کسب بازدهی مناسب در کوتاه مدت برای خریداران و ارزشمند شدن سهام سلیم نیز خواهدشد. به دوستان و اطرافیان خود اطلاع رسانی کنید تا در عرضه اولیه شفام شرکت نمایند. باتشکر معاونت سرمایه گذاری شرکت سلیمundefined️کانال رسمی و اطلاع‌رسانی شرکت سرمایه گذاری سلیمhttps://ble.ir/saliminvestmentundefinedوب سایت:Www.saliminvest.ir

۴:۵۲

عرضه اوليه نماد(شفام1) به روش تركيبي-مرحله اول:صندوق‌هاي مختلط وسهامي 03/2/26 08:36پيرو اطلاعيه شماره 6766/الف/03 مورخ 1403/02/19 اين شرکت، امروز چهارشنبه مورخ 1403/02/26 تعداد 50,000,000 سهم از سهام شرکت توليدي و صنعتي گوهر فام (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (شفام1) ونمونيک GOFZ1 در مرحله اول به روش حراج صرفاً به صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري در سهام و مختلط عرضه مي‌شود. ارسال سفارش خريد براي صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري در سهام و مختلط صرفا توسط ايستگاه‌هاي معاملاتي (نامك) كارگزاران داراي مجوز فعاليت در فرابورس صورت مي‌گيرد. دراين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1) دوره سفارش‌گيري از ساعت 09:15 لغايت ساعت 11:15 مي‌باشد. 2) امكان ارسال سفارش در مرحله اول براي معامله‌گران برخط و برخط گروهي فراهم نمي‌باشد 3) کليه درخواست‌هاي خريد جهت ورود سفارش مي‌بايست به قيمت محدود باشد. 4) باتوجه به اينکه روش عرضه حراج مي‌باشد، اولويت تطبيق سفارشات ابتدا قيمت بوده و در قيمت‌هاي برابر،اولويت با زان ارسال سفارش است 5) خريداران امکان ارسال سفارش‌هاي متعدد به سامانه معاملاتي را دارند لکن حداکثر سهام قابل خريداري توسط هر كد معاملاتي 625،000 سهم مي‌باشد. 6) سفارش‌هاي ثبت شده طي دوره ثبت سفارش قابل اصلاح يا حذف هستند. پس از پايان اين دوره، ورود، حذف يا اصلاح سفارش مجاز نيست. 7) کليه درخواست‌هاي خريد جهت ورود سفارش مي‌بايست مضربي از 2 سهم باشد. 8) صرفا صندوق‌هايي (صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري سهامي و مختلط) مجاز به ورود سفارش در عرضه مي‌باشند که گزارش ارزشيابي سهام تهيه شده توسط صندوق را به آدرس ايميل معرفي شده در اطلاعيه مذكور ارسال نموده‌اند. 9) وفق تبصره ماده 6 مکرر 3 دستورالعمل پذيره‌نويسي و عرضه اوليه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ايران، بورس بايد تعداد و قيمت سهام تخصيص داده شده به سرمايه‌گذاران واجد شرايط را به تفکيک مشخصات هر سرمايه‌گذار واجد شرايطي که در عرضه اوليه شرکت نموده است در روز عرضه اوليه افشا نماد. علاقه‌مندان مي‌توانند براي اطلاع از جزئيات بيشتر به اطلاعيه مذکور واقع در وب سايت رسمي شرکت فرابورس ايران مراجعه نمايند.
مديريت عمليات بازار فرابورس ايران

۶:۵۶

عرضه اوليه نماد(شفام1) به روش تركيبي-مرحله دوم:عرضه به سايرسرمايه‌گذاران 03/2/26 11:41پيرو اطلاعيه شماره 6766/الف/03 مورخ 1403/02/19 اين شرکت، امروز چهارشنبه مورخ 1403/02/26 تعداد 100,000,000 سهم از سهام شركت توليدي و صنعتي گوهر فام در نماد (شفام1) و نمونيک GOFZ1 در مرحله دوم به قيمت ثابت كشف شده در مرحله اول به ساير سرمايه‌گذاران عرضه مي‌شود. دراين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1) دوره ثبت سفارش از ساعت 12:00 لغايت ساعت 14:00 مي‌باشد. 2) کليه معامله‌گران برخط و غير برخط مي‌توانند اقدام به ورود سفارش خريد نمايند. 3) کليه درخواست‌هاي خريد جهت ورود سفارش مي‌بايست به قيمت ثابت و معادل 8,487 ريال مي‌باشد. 4)حداکثر سهام قابل خريداري توسط هر شخص حقيقي و حقوقي تعداد 200 سهم مي‌باشد. 5) هر خريدار صرفاً مجاز به ورود يک سفارش به سامانه معاملاتي مي باشد. 6) سفارش‌هاي ثبت شده طي دوره سفارش‌گيري قابل اصلاح يا حذف هستند. پس از پايان اين دوره، ورود، حذف يا اصلاح سفارش مجاز نيست. مديريت عمليات بازار فرابورس ايران

۸:۱۷

thumnail
مراسم تجلیل از عرضه موفق شفام با حضور مدیرعامل هلدینگ سلیم و هیئت مدیره گوهرفام و معاونت پذیرش و عملیات شرکت فرابورس
فرابورس ایران در آخرین چهارشنبه اردیبهشت‌ماه میزبان عرضه اولیه سهام شرکت تولیدی و صنعتی گوهرفام در بازار دوم بود و بدین ترتیب امروز بیست و ششم اردیبهشت‌ماه هر سهم این شرکت در نماد «شفام» با قیمت 8هزار و 487 ریال روی تابلو معاملات آمد.
به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، 150 میلیون سهم معادل 15 درصد از کل سهام شرکت تولیدی و صنعتی گوهر فام برای عرضه اولیه به روش ترکیبی در نظر گرفته شده بود که از این میزان تعداد 50 میلیون معادل 5 درصد در مرحله اول به سرمایه‌گذاران واجد شرایط به روش حراج عرضه شد و فرایند کشف قیمت در این مرحله صورت گرفت.
بدین ترتیب در مرحله اول پس از رقابت 94 صندوق سرمایه‌گذاری، هر سهم شرکت تولیدی و صنعتی گوهر فام 8 هزار و 487 ریال قیمت خورد. در مرحله دوم نیز 100 میلیون سهم معادل 10 درصد به قیمت ثابت 8 هزار و 487 ریالی به سایر سرمایه‌گذاران عرضه شد. پیش از عرضه اولیه، قیمت هر سهم شفام 7 هزار و 756 ریال ارزش‌گذاری شد.
سایر جزئیات عرضه اولیه «شفام»
در عرضه به سرمایه‌گذاران واجد شرایط شامل صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی و مختلط، حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی 625 هزار سهم تعیین شده بود.
همچنین صرفا صندوق‌هایی مجاز به ورود سفارش در این عرضه اولیه بودند که پیش از عرضه، گزارش ارزشیابی سهام تهیه شده توسط صندوق را به فرابورس ارسال کرده‌اند.
در مرحله دوم نیز که از ساعت 12:00 آغاز و تا 14:00 به طول انجامید، هر شخص حقیقی و حقوقی امکان ورود سفارش تا سقف 200 سهم داشتند. در نهایت 753 هزار و 871 کد حقیقی و 956 کد حقوقی اقدام به خرید سهام شفام با قیمت کشف‌‎شده کردند.

۱۲:۳۴

۳۱ اردیبهشت

thumnail
انا لله و انا اليه راجعوندر پی سانحه هوايي بالگرد حامل رئيس جمهور خدوم كشور حجت الاسلام ابراهيم رئيسي و همراهانشان، این ضایعه بزرگ و شهادت ايشان و مسئولان خدمتگذار مردم را خدمت حضرت وليعصر(عج)، مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی و مردم شریف ایران تسليت و تعزيت عرض مینمائیم.

۶:۲۰

thumnail
انا لله و انا اليه راجعونشهادت جناب آقای دکتر آیت اله رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ، آقای دکتر امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه و هیئت همراه در سانحه هوایی را خدمت مقام معظم رهبری و امت شهید پرور ایران تبریک و تسلیت عرض می نماید.مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سلیم

۹:۰۶

۱۳ خرداد

thumnail
فرا رسیدن ۱۴ و ۱۵ خرداد، سالروز رحلت بنیان گذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت عرض می نماییم.

۱۰:۵۳

۱۸ خرداد

thumnail
شهادت مظلومانه، نهمین چراغ هدایت، حضرت امام محمد تقی(ع) را بر تمام شیعیان تسلیت عرض می کنیم.

۵:۳۴

۲۴ خرداد

آگهی روزنامه (1).pdf

۴۴۸.۳۲ کیلوبایت

آگهی روزنامه دعوت به مجمع نوبت دوم سالیانه و فوق العاده

۷:۳۷

IO81qkfNwhDX8Tyv5sn+xw==.pdf

۳۰.۹ کیلوبایت

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری سلیم( نوبت دوم) در مورخ 1403/04/04

۷:۳۸

QVXIJG7wGpfkC2@fpXR1@Q== (1).pdf

۲۹.۲۱ کیلوبایت

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری سلیم(نوبت دوم) در مورخ 1403/04/04

۷:۴۰