عکس پروفایل semedco_irs

semedco_ir

۱۱۶عضو
عکس پروفایل semedco_irs
۱۱۶ عضو

semedco_ir

کانال شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس
آخرین اخبار حوزه آموزش بورس، سواد مالی، آزمون‌های بازار سرمایه و انتشارات بورس

۱۲ خرداد

thumnail
undefinedآشنایی دانشجویان دانشکده فنی‌وحرفه‌ای شمسی‌پور با بازار سرمایه
undefinedتور آموزشی بازدید محور از بازار سرمایه، ویژه دانشجویان دانشکده فنی‌وحرفه‌ای شمسی‌پور امروز (۱۲ خرداد) برگزار شد.
undefinedبازدید از سازمان بورس و اوراق بهادار، برگزاری دو کارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با مبانی بازار سرمایه و سواد مالی و حضور در اتاق بازی آموزش سرمایه‌گذاری از جمله بخش‌های این تور آموزشی یک روزه بود.
@semedco_ir

۱۷:۴۳

thumnail

۱۷:۴۳

thumnail

۱۷:۴۳

thumnail

۱۷:۴۳

۱۳ خرداد

سرپرست اداره آموزش سازمان بورس اعلام کرد؛undefined آخرین مهلت آزمون و دفاع از پایان‌نامه دانش‌پذیران دوره‌های حرفه‌ای بازار سرمایه
undefinedمهرداد عاصی با اشاره به مصوبات کمیته راهبری آموزش و گواهینامه‌های حرفه‌ای در خصوص دوره‌های MBA بازار سرمایه گفت: ۳۰ آذر ۱۴۰۳ آخرین فرصت دانش‌پذیران مشمول آزمون، برای شرکت در آزمون‌های متمرکز است.
undefinedدر صورت عدم قبولی داوطلبان در آزمون‌های متمرکز تا پایان آذر ماه سال جاری، سازمان بورس و اوراق بهادار هیچگونه مسئولیتی برای برگزاری مجدد آزمون یا صدور گواهینامه‌های حرفه‌ای برای دانش‌پذیران نخواهد داشت.
undefinedاشخاصی که برای اخذ گواهینامه‌های حرفه‌ای نیاز به دفاع از پایان‌نامه دارند حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۳ مهلت دارند تا نسبت به دفاع از پایان‌نامه خود اقدام کنند و بعد از تاریخ مذکور هیچگونه گواهینامه حرفه‌ای مرتبط با دوره برای ایشان صادر نخواهد شد.
@semedco_ir

۱۴:۲۷

thumnail
جدیدترین محصول رسانه‌ای شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس رونمایی شد؛undefined«صنعت بهادار»، روایت آمار و ارقام از چالش‌های صنایع ایران
undefinedبرنامه اینترنتی «صنعت بهادار» جدیدترین محصول رسانه‌ای واحد تولید و برنامه‌سازی شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس است که با هدف پیگیری و بازگو کردن چالش‌‌ها و مشکلات صنایع با استناد به آمار و ارقام، تهیه و منتشر می‌شود.
undefinedاین برنامه در تلاش است با دعوت از ذینفعان مختلف از جمله مسئولان، تولیدکنندگان و کارشناسان حوزه تولید و بازار سرمایه، نگاه ریشه‌ای به چالش‌های صنایع مختلف کشور داشته باشد و راهکاری برای برون‌رفت از وضعیت موجود آنان، ارائه بدهد.
undefinedاولین قسمت برنامه «صنعت بهادار» با موضوع چالش‌هایی قیمت‌گذاری دستوری در صنعت خودرو با حضور مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، ابراهیم آقاپور معاون مالی گروه صنعتی ایران‌خودرو، آلبرت بغزیان رئیس سابق هیئت تجدیدنظر شورای رقابت، قادر معصومی خانقاه مدیریت نظارت بر بورس‌ها سازمان بورس و محمدامین قهرمانی معاون ناشران و اعضا بورس تهران تهیه شده است.
semedco.ir/fa-ir/news/News/10242@semedco_ir

۱۵:۰۴

thumnail

۱۵:۰۴

thumnail

۱۵:۰۴

thumnail

۱۵:۰۴

۱۴ خرداد

thumnail
undefined فرارسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد، تسلیت باد
@semedco_ir

۵:۵۶

semedco_ir
undefined تصویر
thumnail
در قسمت اول «صنعت بهادار» خواهید دید؛undefined کلاف سردرگم قیمت‌گذاری خودرو
مهمانان:undefinedمصطفی میرسلیمعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام
undefinedابراهیم آقاپورمعاون مالی گروه صنعتی ایران‌خودرو
undefinedآلبرت بغزیانرئیس سابق هیئت تجدیدنظر شورای رقابت
undefinedقادر معصومی خانقاهمدیر نظارت بر بورس‌ها سازمان بورس
undefinedمحمدامین قهرمانیمعاون ناشران و اعضا بورس تهران
undefinedزمان انتشار:چهارشنبه ۱۶ خرداد از آپارات و کانال شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس
@semedco_ir

۱۶:۵۶

۱۶ خرداد

thumnail
undefinedآغاز ثبت‌نام آزمون‌های بازار سرمایه ویژه فصل تابستان
undefinedبرنامه زمانی برگزاری آزمون‌های گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه در فصل تابستان ۱۴۰۳ اعلام شد.
undefinedداوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون سرمایه به نشانی test.semedco.ir نسبت به ثبت‌نام در آزمون مدنظر خود اقدام کنند.
@semedco_ir

۱۱:۴۵

undefined قسمت اول برنامه «صنعت بهادار» منتشر شد
undefinedنسخه کامل قسمت اول «#صنعت_بهادار» با موضوع چالش‌های قیمت‌گذاری خودرو به صورت بخش‌بندی شده بر روی آپارات شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.
aparat.com/v/ufvzlm5
@semedco_ir

۱۷:۰۶

۱۷ خرداد

thumnail
undefinedادامه فرآیند صحت‌سنجی بانک سوالات آزمون‌های بازار سرمایه
undefinedبا حضور چند تن از صحت‌سنجان در اتاق امن شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس، فرآیند صحت‌سنجی و بررسی بانک سوالات گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه طبق روال سال گذشته و با رعایت پروتکل‌های حفاظتی مربوطه در حال انجام است.
undefinedدر این فرآیند صحت‌سنجان سوالات را از حیث رعایت استانداردهای آزمون‌ها، صحت علمی و مطابقت با قوانین و سرفصل‌ها بررسی می‌کنند.
undefinedهدف از این فرآیند، بالا بردن استاندارد علمی و به‌روزرسانی بانک سوالات آزمون‌ها است.
@semedco_ir

۱۵:۳۷

thumnail

۱۵:۳۷

۲۰ خرداد

undefinedدریافت کارت ورود به جلسه آزمون‌های استخدامی سازمان بورس
undefinedمتقاضیان شرکت در آزمون استخدامی سازمان بورس ویژه خرداد ۱۴۰۳ از امروز می‌توانند کارت ورود به جلسه خود را از طریق سایت مرکز آزمون سرمایه به نشانی test.semedco.ir دریافت کنند.
undefinedآزمون‌ «حسابداری-حسابرسی» ساعت ۹ صبح و «حسابداری-مدیریت مالی»ساعت ۱۴ ظهر روز سه‌شنبه ۲۲ خرداد در شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس (شهر تهران) برگزار خواهد شد.
undefinedداوطلبان می‌توانند در صورت وجود هرگونه مشکل در صدور و اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه خود، از طریق برقراری ارتباط با مرکز تماس بازار سرمایه به شماره ۰۲۱۶۳۷۵ داخلی ۶، نسبت به رفع ایراد کارت ورود به جلسه اقدام کنند.
@semedco_ir

۷:۴۸

۲۱ خرداد

undefinedدریافت کارت ورود به جلسه آزمون‌های تحلیل‌گری و مدیریت سبد
undefinedمتقاضیان شرکت در آزمون‌های «تحلیل‌گری بازار سرمایه» و «مدیریت سبد اوراق بهادار» ویژه خرداد ۱۴۰۳ از امروز می‌توانند کارت ورود به جلسه خود را از طریق نشانی test.semedco.ir دریافت کنند.
undefinedآزمون‌ «تحلیل‌گری بازار سرمایه» ساعت ۹ صبح و «مدیریت سبد اوراق بهادار» ساعت ۱۴ ظهر روز جمعه ۲۵ خرداد برگزار خواهد شد. شایان ذکر است حوزه امتحانی داوطلبان از دانشگاه علوم پزشکی ایران به شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس واقع در خیابان حافظ (شهر تهران) تغییر یافته است.
undefinedداوطلبان می‌توانند در صورت وجود هرگونه مشکل در صدور و اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه خود، از طریق برقراری ارتباط با مرکز تماس بازار سرمایه به شماره ۰۲۱۶۳۷۵ داخلی ۶، نسبت به رفع ایراد کارت ورود به جلسه اقدام کنند.
@semedco_ir

۱۳:۱۲

۲۲ خرداد

thumnail
undefinedبرگزاری آزمون استخدامی سازمان بورس در گروه‌های حسابرسی و مدیریت مالی
undefinedآزمون‌ استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار، امروز (سه‌‌شنبه ۲۲ خرداد) در گروه‌های «حسابداری-حسابرسی» و «حسابداری-مدیریت مالی»، در محل شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس برگزار شد.
undefinedداوطلبان پس از کسب حد نصاب علمی در آزمون کتبی، برای شرکت در مصاحبه‌های عمومی، تخصصی، روانشناسی و... به سازمان بورس معرفی خواهند شد.
undefinedنتایج آزمون‌ استخدامی مذکور متعاقبا از طریق سایت مرکز آزمون سرمایه به نشانی test.semedco.ir منتشر خواهد شد.
@semedco_ir

۱۶:۲۲

thumnail

۱۶:۲۲

thumnail
undefined۱۷۰۰۰ تایی شدیم!
undefinedدر سال تحصیلی که گذشت بیش از ۱۷ هزار دانش‌آموز پسر و دختر دوره اول متوسطه در اقصی نقاط کشور، به‌وسیله شرکت اطلاع‌رسانی و آموزش بورس سواد مالی آموختند.
undefinedاز تابستان ۱۴۰۲ تاکنون ۶۸۲ کارگاه‌های سواد مالی در ۹ استان (البرز، تهران، خراسان رضوی، قزوین، قم، کردستان، مازندران، هرمزگان و یزد) شامل ۲۷ شهر و ۱۳۳ مدرسه، برگزار شده است.
undefinedبا پایان سال تحصیلی دوره‌های ارتقا #سواد_مالی مدارس به ایستگاه آخر خود در سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲ رسید اما پس از پایان ایام امتحانات، این کارگاه‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.
undefinedگفتنی است در این کارگاه‌ها دانش‌آموزان از طریق بازی ، داستان ، نمایش فیلم و تعامل دو طرفه با پنج موضوع کسب درآمد ، نحوه هزینه و خرج کردن، پس‌انداز ، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی ، آشنا می‌شوند.
@semedco_ir

۱۷:۴۷