عکس پروفایل آموزش سئو حرفه ای با سئو هاماآ
۳۵۹ عضو

آموزش سئو حرفه ای با سئو هاما

سئو سئوهاما، پیشگام در سئو نوین در این کانال بیشتر تجربیات شخصی خود را برای شما بازتاب میدهیم اگر در مورد سئو سوالی داشتید از ادمین بپرسید @paatik34 https://seohama.com/

۳۰ مهر ۱۴۰۱

تکنیک های جذب کاربر و تبدیل آن به مشتری
تکنیک های جذب کاربر و تبدیل آن به مشتری در بازاریابی بسیار اهمیت دارند. مهم ترین هدف هر کسب و کاری، افزایش فروش و سودآوری است. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها به صورت اینترنتی فعالیت می کنند.
افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری برای آنها بسیار جذاب می باشد. نرخ تبدیل (Conversion Rate) یکی از شاخص هایی است که به وسیله ی آن می توان تاثیر و بازدهی کمپین های بازاریابی را ارزیابی کرد. این معیار مشخص می کند که تلاش هایی که برای متقاعد کردن مردم به انجام کاری که شما می خواهید انجام دهید، چقدر بازدهی داشته است. هر چقدر نرخ تبدیل بیشتر باشد، نشان می دهد که بازدهی سایت شما بهتر است. برای افزایش نرخ تبدیل روش های متعددی وجود دارد. اولین بار فردی به نام Matthew Michalewicz طرح هرم هدف (The Goal Pyramid) را پیشنهاد کرد. بر اساس این طرح، می توان اهداف بزرگ (مثل افزایش ترافیک، افزایش نرخ تبدیل به مشتری، افزایش لیدها، افزایش فروش و …) را به هدف های کوچکتر خرد کرد. طبیعتا دستیابی به این اهداف ساده تر می باشد. به این ترتیب می توان به هدف اصلی رسید. شاید این رویکرد، خسته کننده به نظر برسد اما با استفاده از آن می توان به صورت آهسته و پیوسته به هدف اصلی خود نزدیک شد. https://seohama.com/blog/تکنیک-های-جذب-کاربر-و-تبدیل-آن-به-مشتری

۱۳:۲۸

thumnail
بهبود سئو سایت به همراه 17 روش موثر در افزایش سئو سایت
بهبود سئو سایت موضوع مهمی است که بعد از راه اندازی سایت باید به آن توجه کرد. در این میان، طراحی و ساختار سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. هدف از راه اندازی وب سایت، افزایش ترافیک و اعتبار سایت می باشد. برای رسیدن به این هدف باید سئو سایت را ارتقا داد. بهبود ساختار سایت تاثیر بسزایی در بهبود سئو سایت و کسب جایگاه برتر در نتایج موتورهای جستجو دارد.
ادامه در : https://seohama.com/blog/بهبود-سئو-سایت

۱۳:۳۰

۱ آبان ۱۴۰۱

thumnail
پکیج سئو وردپرس پکیج سئو وردپرس نقش مهمی در بهبود وضعیت سایت ایفا می کند. وردپرس یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین سیستم های مدیریت محتوا (cms) در جهان می باشد. این سیستم امکانات متنوعی دارد. برای ساخت یک سایت یا وبلاگ ساده تا یک سایت و فروشگاه حرفه ای می توان از وردپرس استفاده کرد. بسیاری از افراد به دلیل افزونه های مختلف و قابلیت طراحی قالب های جذاب و گوناگون وردپرس، این سیستم را برای راه اندازی سایت خود انتخاب می کنند. امروزه یکی از روش های موثر برای موفقیت در فضای وب و افزایش فروش و کسب درآمد، طراحی سایت است. این کار باعث می شود تا سایت موردنظر به صورت مداوم و موثر در نتایج موتورهای جستجو (به ویژه گوگل) دیده شود. اما باید توجه داشت که وردپرس، سئوی مناسبی ندارد و سرعت سایت های وردپرسی کم است. معمولا قالب این سایت ها دارای ایراد فنی و سئویی می باشد. به همین دلیل، بسیاری از سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند، از یک پکیج ویژه سئو در وردپرس استفاده می کنند.https://seohama.com/blog/پکیج-سئو-وردپرس

۱۲:۰۰

۱۵ آبان ۱۴۰۱

thumnail
شرکت سئو سئوهاما ، پیشگام در سئو نوینمشاوره سئو تخصصی توسط مشاور حرفه ای سئو
مشاوره سئومشاوره سئو یکی از مهم ترین فعالیت های سئوهاما می باشد. سئوکاران این مجموعه ، مشاوره های حرفه ای را در زمینه سئو و طراحی وب سایت به صاحبان کسب و کارهای مختلف ارائه می دهند. بسیاری از صاحبان مشاغل نمی دانند که برای بهینه سازی موتور جستجو و قرار گیری در جایگاه های بالای صفحه نتایج (افزایش رتبه) چه کار باید بکنند. آنها استراتژی خاصی برای رسیدن به این هدف ندارند. در چنین شرایطی می توانند از خدمات مشاوره رایگان سئو هاما استفاده نمایند. مشاوران ما اطلاعات جامعی درباره ی مسیر سئو سایت به آنها ارائه می دهند و کارهایی که باید انجام دهند را به آنها آموزش می دهند. صاحبان کسب و کار با استفاده از خدمات مشاوره سئو می توانند اطلاعات و قدرت تصمیم گیری خود را بهبود بخشند.https://seohama.com/مشاوره-سئو

۱۷:۰۴

۲۴ آبان ۱۴۰۱

thumnail
چگونه کامنت ها می توانند بر سئوی سایت موثر باشند؟
Seo سایت یک روش موثر برای قرار گرفتن در جایگاه های برتر گوگل است. سئوکاران برای بهینه سازی وب سایت ها از تکنیک های مختلفی استفاده می کنند.
یکی از این تکنیک ها که در داخل سایت انجام می شود، سئو داخلی یا on page seo می باشد. اگر سئوی داخلی وب سایت به صورت اصولی انجام شود، وب سایت شما رتبه ی خوبی در نتایج موتورهای جستجو به دست می آورد. به این ترتیب، کاربران بیشتری وارد سایت شما می شوند و میزان فروش شما افزایش می یابد. وب سایت هایی که در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند، می توانند به راحتی خدمات و محصولات مهم خود را به کاربران اینترنتی معرفی کنند. یکی از موارد موثر در بهینه سازی صفحات و سئوی داخلی سایت، کامنت های کاربران است. در ادامه مقاله می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که "چگونه کامنت ها می توانند بر سئوی سایت موثر باشند؟" اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید با ما همراه باشید.
https://seohama.com/blog/چگونه-کامنت-ها-می-توانند-بر-سئوی-سایت-موثر-باشند

۱۷:۱۷

۲۹ آبان ۱۴۰۱

thumnail
عنوان سئو چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟آیا در فکر بهبود وب سایت خود هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است باید در گام اول، یک عنوان مناسب انتخاب کنید. چرا که این نکته از نظر موتورهای جستجو و طراحان سایت اهمیت زیادی دارد.
رعایت نکات عنوان نویسی باعث می شود تا سایت شما مورد توجه گوگل قرار بگیرد. علاوه بر این تاثیر مثبتی در سئو سایت و افزایش بازدید از آن دارد. در این مقاله می خواهیم درباره ی عنوان صفحه و اهمیت آن برای موتورهای جستجو و جذب کاربران صحبت کنیم. با ما همراه باشید.https://seohama.com/blog/عنوان-سئو

۱۲:۵۷

۱ آذر ۱۴۰۱

thumnail
خطای 503 چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟
شاید شما هم با خطای 503 (xx5) مواجه شده باشید. آیا می دانید این خطا چیست و به چه علت رخ می دهد؟ خطای 503 به شما می گوید که سرور شما از کار افتاده است.
به همین علت نمی تواند به درخواست ها پاسخی دهد. برخی از کاربران زمانی که بر روی لینکی کلیک می کنند با یک صفحه مواجه می شوند که خطای Service Unavailable را نشان می دهد. در این لحظه، کاربر سایت را ترک می کند و وارد لینک دیگری می شود. خطای 503 نشان می دهد که سرویس موردنظر موجود نمی باشد. اگر وب سایت شما این ارور را بدهد، اثر منفی در رتبه سئو سایت می گذارد. در این مقاله می خواهیم در مورد " خطای 503 چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟ " با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.
https://seohama.com/blog/خطای-503-چیست-و-چه-تاثیری-بر-سئو-دار

۷:۳۲

thumnail
بهبود سئو سایت به همراه 17 روش موثر در افزایش سئو سایتبهبود سئو سایت موضوع مهمی است که بعد از راه اندازی سایت باید به آن توجه کرد. در این میان، طراحی و ساختار سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. هدف از راه اندازی وب سایت، افزایش ترافیک و اعتبار سایت می باشد. برای رسیدن به این هدف باید سئو سایت را ارتقا داد. بهبود ساختار سایت تاثیر بسزایی در بهبود سئو سایت و کسب جایگاه برتر در نتایج موتورهای جستجو دارد.
https://seohama.com/blog/بهبود-سئو-سایت

۸:۴۹

سئو سایت راه اندازی یک کسب و کار در دنیای امروز است سئو سایت بهینه شدن و بهتر دیده شدن است سئو افزایش فروش است سئو راهکار عملیاتی تیم فروش برای ارتباط بهتر از مشتری است.
سئو سایت را در صفحه اول گوگل محدود نکنید سئو سایت را برای بهتر کردن کسب و کار استفاده کنید گاهی یک عکس میتواند برای شما ورودی ایجاد کند که ساعت ها بازاریابی نمیتواند، قبل از سئو مشتری خود را بشناسید.
بهتر است بگوییم قبل از شروع سئو کمی با بازرایابی و سپس کمی با بازرایابی محتوا آشنا شوید.
شناخت بازار هدف گامی بزرگ برای سئو است. یک سئو هدفمند توان این را دارد کسب و کار شما را تغییر دهد.seohama.com

۱۱:۳۹

۴ آذر ۱۴۰۱

thumnail

۱۶:۴۴

۵ آذر ۱۴۰۱

thumnail
چگالی کلمات کلیدی و نحوه ی محاسبه ی آن ها
به نظر شما چگالی کلمات کلیدی بر سئو سایت تاثیر دارد؟ چگالی کلمات کلیدی یکی از موضوعاتی است که مورد توجه سئوکاران می باشد. برخی از آنها معتقدند که چگالی کلمات کلیدی تاثیر مهمی در رتبه بندی سایت دارد.
اما گروه دیگر بر این باورند که چگالی کلمات کلیدی تاثیری در سئو سایت ندارد. اگر چگالی کلمات کلیدی بالا رود، اثر منفی بر خوانایی محتوا دارد و ممکن است باعث جریمه سایت توسط گوگل شود. تجربه نشان می دهد که با وجود پیشرفت گوگل در جستجوی Semantic، چگالی کلمات کلیدی همچنان بر روی جایگاه سایت موثر است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی چگالی کلمات کلیدی و نحوه ی محاسبه ی آنها این مقاله را مطالعه نمایید.
https://seohama.com/blog/چگالی-کلمات-کلیدی-و-نحوه-ی-محاسبه-ی-آن-ها

۱۵:۱۲

۱۴ آذر ۱۴۰۱

thumnail
سئو جوملاسئو جوملا ، جوملا بر عکس اکثر cms ها از ابتدا بر اساس سئو برنامه ریزی کرد ، یعنی بجای تمرکز بر استفاده از مواردی که به کار نمی آید دقیقا روی سئو سایت و بی نیاز کردن کاربر از ابزار اضافه این کار باعث شد سئو جوملا پس از بالا آمدن افت کمی کند و شما بجای محتوا سازی ولینک سازی برای بالا ماندن سایت فقط کافی است خود جوملا را بروز کنید، البته این به معنی بی نیازی از کار سئو نیست.
سئو در جوملا دقیقا منطبق با اصول سئو موتور های جستجو میباشد، با هر آپدیت موتور های جستجو هسته هم آپدیت میشود و تغریبا شما به روز هستید. یکی از دلایل فرار سئو کارهای تازه کار از جوملا و اسرار آنها برای تغییر جوملا به وردپرس این است که در سئو وردپرس بیشتر با ابزار کار میکنند ولی در جوملا باید سئو را درک کرده و کاملا با سئو سفید کار کنید.
https://seohama.com/سئو-جوملا

۹:۱۹

۱۸ اسفند ۱۴۰۱

سلام دوستان و همراهان گرامی موردی که باعث شد ۲ ۳ ماه نباشم راه اندازی سایت hamabuy.comو تحلیل #سئو یک سایت فروشگاهی با دامنه ۰ بود تجربه شگفت انگیز این سه ماه فروش +۴۰۰ میلیون از نقطه ۰ بوده این تجربه باعث شد دیدگاه و روش های جدیدی در سئو فروشگاه بدست بیاریم که در ادامه آموزشهای به صورت آموزش ترفندی ارائه میگردد.درصورتیکه سوالی داشتید میتوانید از ادمین بپرسید دقیق پاسخ میدهیم .از الان بصورت فعال هستیم
درصورت تمایل میتوانید لینک کانال مربوط به سایت اینجا ببینید
https://ble.ir/hamabuy

۱۲:۲۰

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
سئو دسته بندی محصولات یا سئو محصول دسته بندی سئو بشه یا خود محصول کدوم باعث افزایش فروش بیشتری میشه ؟
اگر فروشگاه دارید و بین #سئو محصول یا دسته بندی هنوز تصمیم درستی نگرفته این این مقاله را از دست ندهید سخت ترین بخش سئو فروشگاهی تصمیم برای سئو محصول یا سئو برای دسته است
این مقاله حاصل تجربه شخصی بوده و مطالعه آن خالی از لطف نیست https://seohama.com/fa/blog/سئو-دسته-بندی

۱۶:۲۲

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
اصول سئو محتوا و نمونه محتوای برای سئو بهتر
با تغییرات جدید موتورهای جستجو و افزایش اهمیت سئو محتوا در 2023 با توجه به تجربه های تیم سئو خودمان این مطلب تهیه شده است مطلب کاملا تجربی است و 90% تاثیر مستقیم بر سئو دارد
لینک کامل مطلب https://seohama.com/fa/blog/اصول-سئو-محتوا

۱۰:۰۸

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

سلام تصمیم گرفتیم 10 سایت از سایت های اعضای کانال را بررسی کنیم و مشکلات نقاط ضعف و قدرت را در قالب یک گذارش ارائه دهیم اگر میخواهید سایت شما رایگان بررسی شود
به ادمین پیام دهید

۶:۴۳

۲۴ اسفند ۱۴۰۱

thumnail
اسپم یکی از کابوس های شبانه هر دارنده سایتی است اگر سایت دارید و مشکل اسپم دارید چند راهکار ساده برای کاهش اسپم اسکور که تجربی عمل کردیم و نتیجه داد
کاهش سریع اسپم اسکور ، یکی از معیارهای بررسی کیفیت سایت که توسط ابزارMOZ تعیین می شود، اسپم اسکور (Spam Score) است. کاهش سریع اسپم اسکور یکی از مهم‌ ترین کارهایی است که باید برای داشتن یک دامنه خوب و باکیفیت به آن توجه نمود.
کاهش اسپم اسکور برای وبلاگ نویسی و سئو اهمیت دارد. همچنین جلوی آسیب جدی رسیدن به وب سایت را می گیرد. در ادامه این مقاله به روش هایی برای کاهش سریع اسپم اسکور می پردازیم. با ما همراه باشید.
https://seohama.com/fa/blog/کاهش-سریع-اسپم-اسکور

۹:۴۹

۲۵ اسفند ۱۴۰۱

اگر سایتها در 48 ساعت اخیر افت شدید کردند بخاطر آپدیت جدید گوگل هست 1- هیچ کاری نکنید 2- روتینگ خود را تغییر ندهید 3- در وبمستر هیچ تغییری ندهید 4- اگر سرور خود را تغییر دادید و آورده اید ایران برگردانید به خارج 5- اگر کش ساز دارید یک بار کامل کش را پاک کنید تا دوبار بخواند 6- به عنوان و متا دست نزنید

۱۴:۳۴

۱ فروردین

thumnail
نحوه کمک گوگل دیسکاور به سئو سایت
در تعطیلات نوروزی از این قابلیت استفاده کنید دیسکاور همانند اکسپلور اینستاگرام میباشد ولی مستقیم بر سئو تاثیر دارد https://seohama.com/fa/blog/نحوه-کمک-گوگل-دیسکاور-به-سئو-سایت

۸:۳۹