عکس پروفایل سخن سدید س

سخن سدید

۱۲,۸۴۵عضو
عکس پروفایل سخن سدید س
۱۲.۸هزار عضو

سخن سدید

undefinedرازهایی از حقیقت وجود انسان، حقیقت دنیا و حقیقت دین که زندگی ما را متحول ساخته و لذت جاودانه حیات مومنانه را برای ما به ارمغان می آورد(بر اساس نظام فکری استاد پناهیان)
ثبت نام در دوره ها: sokhanesadid.ir
ادمین: @sokhanesadid1

#چله_فرزندپروری
undefined بعد از بارگذاری اولین صوتهای استاد پناهیان، از تعداد زیاد سوالات شما، متوجه شدیم که بین این آموزشهای بسیار مفید و اجرای اون توی خانواده ها، جای یه فضای عملیاتی و کارگاهی خالیه.
undefined حتی دوره «مبانی و مهارتهای تربیت کودک» که توسط موسسه برگزار میشه و تا حالا بیش از ۴۰۰۰ نفر توی اون دوره شرکت کردن، نیاز به یه فضایی داره که شرکت کننده ها بتونن مباحث بیان شده رو تمرین و عملیاتی کنن.
undefined️ برای همین دست به کار شدیم و توی جلسات اندیشه ورزی، یه دوره طراحی کردیم با عنوان «چله فرزند پروری»
undefined توی این دوره، که با تدریس و راهبری استاد میری برگزار میشه، در طول چهل روز، همه شرکت کنندگان علاوه بر آشنایی با مبانی دینی تربیت و فراگرفتن مباحث تئوری، در ضمن چالش ها و تمرینهایی که استاد بیان می کنن، با روشهای اجرایی و جزئیات بسیار مهم تربیت فرزند هم آشنا میشن.
undefinedما توی این دوره ما فقط به دنبال آموزش دادن به شما نیستیم، بلکه می خواهیم اون چیزهایی رو که آموزش می دیم و اون چیزهایی رو که خودتون بلد هستید، بتونید اجرا کنید و نتیجه اجراش رو توی تربیت درست فرزندانتون مشاهده کنید
undefinedمنتظر باشیدundefined
@sokhanesadid

۱۲:۱۵