آ

آژانس مستند سو

۱۴۴عضو
آ
۱۴۴ عضو

آژانس مستند سو

آژانس مستند سو«گروهی از داستان‌پردازان تصویری ایران که مسائل مختلف را مستند، بررسی می‌کنند و انعکاس می‌دهند.
ادمین: @sooimages_adminSooimages.com : وب‌سایت 💻
www.instagram.com/soo.images/ :اینستاگرام

۱۰ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
📌 جشن بزرگ خانواده سو (۱)
آیین تقدیر از عوامل تولید مجموعه مستند "قهرمانان معمولی" روز یکشنه ۸ بهمن ۱۴۰۲ با حضور محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، حمیدرضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی سوره، امیر مهریزدان رئیس مرکز مستند سوره، جمعی از شخصیت‌های این مجموعه فیلم و اعضاء آژانس مستند سو در تالار سوره حوزه هنری برگزارشد.گفتنی است مجموعه مستند "قهرمانان معمولی" که از شبکه‌های یک، مستند، افق، آموزش امید و نیز شبکه‌های استانی نمایش درآمد، توانست در هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند جایزه بهترین مجموعه مستند را از آن خود کند.
📷 عرفان مرادی اسلامی#قهرمانان_معمولی #آژانس_مستند_سو #باشگاه_عکاسان_سو

۱۹:۲۲

۱۵ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
📌 روایت «قهرمانان معمولی» نیاز جامعه امروز ماست
▪️محمدمهدی دادمان رییس حوزه هنری در مراسم «تقدیر از عوامل آژانس مستند سو» با اشاره به نقش رسانه در پیشرفت جامعه گفت: کار مهمی که به همت تیم آژانس مستند سو انجام شد، به تصویر کشیدن حرکت مردمی است که در پیشرفت جامعه نقش مهمی را ایفا می کنند و دیده نشده اند. اتفاقات مهم و خوشایندی که بعد از پخش این مجموعه رقم خورد، نشان داد رسانه تاثیر شایانی در بالندگی این مسیر دارد.
▪️قهرمانان معمولی تجربه تولید آدم هایی که خودشان در مسیر رشد هستند و یکی از نمونه های درخشان الگویی است که به «تولید» و «رشد» همزمان توجه می‌شود. این مسیر اصالت دارد و لازم است برای تداوم آن به این تیم ها اعتماد کرد.
🔻روایت «قهرمانان معمولی» نیاز جامعه امروز ماست و این سوال را پیش روی ما مطرح کرده است که هرکدام از ما چه طور می توانیم قهرمان معمولی جامعه خود باشیم.
💻: #زهرا_صنعتی#حوزه_هنری #محمد_مهدی_دادمان #آژانس_مستند_سو #قهرمانان_معمولی@sooimages

۱۳:۴۴

thumnail
📌 قهرمانی همیشه روی سکوها اتفاق نمی‌افتد
▪️آدم‌هایی که منتظر کسی نماندند و ایده‌های‌شان را عملی کردند و در پی رشد دیگر افراد جامعه برآمدند، قهرمان‌های زندگی ما هستند. آن‌ها که نسبت به نیازها و مشکلات جامعه، بی‌تفاوت نیستند، نقش و مسئولیت خود را یافتند و در مسیر پیدا کردن راه‌حل پس از شکست‌ها و تجربه‌ها، موفقیت‌هایشان را با همه به اشتراک گذاشتند.
🔻خدا را شاکریم که توفیق داد در پروژه مجموعه مستند «قهرمانان معمولی» به سهم خود، روایتگر گوشه‌ای از تلاش‌های این مردم عزیز برای ساختن ایران‌مان باشیم.
#قهرمانان_معمولی #مسئولیت@sooimages

۱۴:۴۶

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

thumnail
📌  جمع شدن ما حاصل یک اتفاق نیست بلکه نتیجه یک انتخاب استدر مراسم تقدیر از عوامل تولید مجموعه مستند قهرمانان معمولی مجتبی حیدری، تهیه کننده و مسئول آژانس مستند سو بیان کرد:◾ما در این مجموعه مستند با قهرمانانی مواجه هستیم با شغل‌های مختلف در حوزه‌های کاری متفاوت اما در یک ویژگی مشترک. آنها یک نقش دارند و آن، رشد جامعه و اطرافیانشان است. مهم است که همه ما یاد بگیریم در هر شغلی که هستیم نقشمان یکی است یا رشد می دهیم یا رشد می کنیم.
◾در مجموعه سو با نسل جوانی مواجهیم که می داند کجاست و می خواهد چه کار کند. جمع شدن ما حاصل یک اتفاق نیست بلکه نتیجه یک انتخاب است. خانم‌ها در عناوین مختلف، کارگردان، تصویربردار، عکاس، تدوینگر،نویسنده و پژوهشگر حضور پررنگی در تولید این مجموعه داشتند و این باعث افتخار مجموعه ماست.
🔻 تاریخ امروز در تقویم سو ثبت خواهد شد و در تلاشیم که در سالهای آتی در این تاریخ جشنواره‌ای برای همه جوانان سراسر کشور برگزار کنیم. همچنین نیت کرده‌ایم که 110 قهرمان در سراسر کشور از دورترین نقاط تا پایتخت را روایت کنیم.
💻: #زهراـصنعتی#قهرمانان_معمولی #آژانس_مستند_سو

۱۲:۰۳

thumnail
🎥 این مجموعه مستند کاملا انگیزشی است برای مردم، مستندسازان ومسئولین📌نظر کارشناسان و مسئولان درباره مجموعه مستند #قهرمانان_معمولیآیین تقدیر از عوامل تولید مجموعه مستند “قهرمانان معمولی” روز یکشنه ۸ بهمن با حضور محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، حمیدرضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی سوره، امیر مهریزدان رئیس مرکز مستند سوره، جمعی از شخصیت‌های این مجموعه فیلم و اعضاء آژانس مستند سو در تالار سوره حوزه هنری برگزارشد.مجموعه مستند قهرمانان معمولی حاصل تلاش جمعی است که در میان دغدغه روزمرگی‌ها، مسئولیت خود را به درستی شناختند و انتخاب کردند روایتگر زندگی مردمی شریف باشند که نقش خود را در بهبود وضعیت جامعه یافته‌اند و در مسیر پیشرفت کشور عزیزمان ایران، قدم برمی‌دارند.
💻 #زهرا_صنعتی@sooimages

۱۲:۳۱

۴ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
🔸 درخشش عکاس آژانس مستند سو در شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
▪️مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان در تالار وحدت برگزار شد. در این مراسم #فاطمه_عابدینی، عکاس جوان آژانس مستند سو با مجموعه عکس «دختران خط شکن» برگزیده جایزه ویژه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری شد.
▪️ مجموعه عکس دختران خط شکن روایت دختران شهرستان چاراویماق است؛ دختران ورزشکاري که براي خواسته‌هایشان می‌جنگند، اما ماجراي فعالیتشان به مربی برمی‌گردد که خودش‌ پیشرو این حرکت بوده و از جنس دختران خط شکن است.@sooimages

۲۰:۲۳

۷ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
🔸 بازدید داور میدون از سو
📌 علیرضا یونچی ، کار آفرین و صادر کننده کالا و همچنین داور برنامه تلوزیونی میدون، صبح امروز دوشنبه ۷ اسفند ماه با حضور در دفتر آژانس مستند سو، از فعالیت این مجموعه بازدید کردند و در خصوص همکاری های مشترک گفتگو کردند.
@sooimages

۱۷:۰۸

۹ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
🔸 جوانان هنرمند منتظر یک فرصت هستند📌 دهمین نشست از سلسله نشست‌های «پاتوق» اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران روز سه شنبه هشتم اسفند ماه با حضور تعدادی از هنرمندان عرصه فرهنگ و هنر، علیرضا فخاری استاندار تهران و علی فروزانفر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در نگارخانه «رسول مهر» برگزار شد.در بخشی این مراسم مجتبی حیدری، مسئول آژانس مستند سو، گفت: ما نیامدیم اینجا که چیزی دریافت کنیم بلکه آمدیم که بگوییم در شهر تهران ظرفیتی داریم که باید از آن استفاده شود.10 سال است که مشغول آموزش گروه‌های مختلف در حوزه مستند اجتماعی هستم. در این مدت به‌واسطه آثاری که توسط استعدادهای جوان تولید شده و درخشش آنها در رویدادهای داخلی و خارجی، باور دارم نسل جوان تازه نفس می‌تواند اتفاقی نو رقم زند. وی افزود: ما در استان تهران مشغول تیم‌سازی درحوزه مستند هستیم و می‌خواهم بگویم که از این ظرفیت موجود استفاده کنید؛ جوانان هنرمند منتظر یک فرصت هستند تا بتوانند کار کنند. جوان‌هایی که می‌خواهند در موضوعات اجتماعی اثرگذار باشند.
@sooimages

۲۱:۲۸

۲۲ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
📌 «زندگی در مسیر سیل»
اخبار مربوط به #سیل_بلوچستان در ۲۰ سال اخیر را که رصد کنید ضرورتی ندارد تاریخ آن را چک کنید، توصیف سیل همان است و مشکلات همان و پیگیری‌ها همان. سیل در سکوت می‌آید و زندگی‌ها را می‌برد و وقتی رفت، تازه خبری منتشر می شود که سیل آمده و همه چیز را با خود برده...سیستان و بلوچستانی که می‌تواند یک اقلیم چهارفصل باب طبع گردشگری باشد، تبدیل شده به محلی در معرض مخاطرات همیشگی و بحران‌های طبیعی و مصنوعی. سرزمین پهناوری که شمالش از خشکسالی و ریزگرد می‌نالد و همزمان جنوبش در محاصره سیلاب ویرانگر پریشان مانده است. با سیل و توفان گردوخاک وخشکسالی می‌توان سر کرد اما با کم توجهی‌ها و بی‌مسئولیتی‌ها سخت بتوان عمر به انتها رساند.📷 #مجتبی_حیدری📝 #فاطمه_حیدری
📎 مجموعه عکس مستند «زندگی در مسیر سیل» را در سایت آژانس مستند سو، تماشا کنید @sooimages

۱۶:۱۲

۲۴ اسفند ۱۴۰۲

thumnail
✨️🎬 مسابقه عکس و فیلم «نوروز، خانه، آدم‌های معمولی»
🗓️ ۱۳ روز، ۱۳ موضوع، ۱۳ مسابقه هر شب، موضوع مسابقه در صفحه آژانس مستند سو اعلام می‌شود.شما تا ساعت ۲۲ فرصت دارید آثار خود را در صفحه شخصی اینستاگرامتان با soofestival# منتشر کنید.
📸 بخش عکسهر روز ۹ فریم به بخش مسابقه عکس راه پیدا می‌کنند که از این میان نفر برتر توسط داوران سو و برنده دوم با آراء مردم انتخاب می‌شود. 🎁 دو عکس برگزیده، هرکدام ۵ میلیون ریال
🎥 بخش فیلمهر روز یک فیلم از نگاه داوران به عنوان اثر برگزیده انتخاب می‌شود.🎁 ۱۰ میلیون ریال
📌این مسابقه با حمایت مالی مجموعه‌های ،«دهستان»، «باقلوای یارات تبریز»، «سی‌دخت» و «موسسه خیریه عترت فاطمی» برگزار می‌شود.
📎 برای اطلاع از مقررات و شرکت در مسابقه به آدرس اینستاگرام آژانس مستند سو مراجعه کنید@sooimages

۱۸:۴۵

۳ اردیبهشت

بازارسال شده از پاتوق
thumnail
از ظرفیت جوانان در حوزه مستندسازی استفاده شود
🔺️مجتبی حیدری عکاس و مستندساز در دیدار با استاندار تهران: شبکه‌ای از هنرمندان در حوزه مستندسازی وجود دارد که می‌توان از ظرفیت آن‌ها استفاده کرد.
📡@paatogh

۱۰:۱۸

۸ اردیبهشت

thumnail
📌 «لوچو»در آیین کهن ایرانی ورزش کشتی راهی برای تقویت منش پهلوانی و روحیه جوانمردیست و صرفاً داشتن ویژگیِ تنِ قوی نمی‌تواند صفت پهلوانی را به کسی هدیه دهد. امّا افراد کمی هستند که دستانشان نه فقط سنگینی یک ورزش حرفه‌ای، که بار جوانمردی را تا پایان عمر روی شانه‌هایشان نگه‌ می‌دارد.
📷 #سید_متین_هاشمی📝 #زینب_پیوندی
📎 مجموعه عکس مستند «لوچو» را در سایت آژانس مستند سو، تماشا کنید.@sooimages

۱۲:۰۵

۱۷ اردیبهشت

thumnail
🔹 «لوچو»در آیین کهن ایرانی ورزش کشتی راهی برای تقویت منش پهلوانی و روحیه جوانمردیست و صرفاً داشتن ویژگیِ تنِ قوی نمی‌تواند صفت پهلوانی را به کسی هدیه دهد.
📌مجموعه عکس «لوچو» به روایت «سید متین هاشمی» برنده جایزه استنین روسیه و برگزیده مقام اول جشنواره تلویزیونی مستند به زودی از سایت و شبکه های اجتماعی آژانس مستند سو منتشر خواهد شد.
📷#سید_متین_هاشمی📝#زینب_پیوندی💻#زهرا_صنعتی@sooimages

۹:۱۵

۱۹ اردیبهشت

thumnail
📌 «کشتی لوچو، ورزشی به بلندای تاریخ»
🔻در تبریز یا خارج از کشور اغلب نمی‌دانند که لوچو چیست؛ اما از طرفی همه می‌دانند که مهد کشتی ایران، مازندران و لوچو، ریشه کشتی آزاد است. پهلوان بزرگی چون امامعلی حبیبی، اولین مدال‌آور المپیک، لوچوکار بوده و کسانی مثل حسن یزدانی و آقای عطری که افتخارآفرین بودند هم از همین لوچو شروع کردند. #لوچو یکی از سخت‌ترین کشتی‌هاست، بدن تنومندی می‌خواهد و حساسیت زیادی دارد. کشتی‌گیرها تعدادشان بالاست و هرکدام طرف‌دارهای زیادی دارند و یک سوت اشتباه داور باعث ایجاد دعوایی بزرگ می‌شود. مردم روی کشتی‌گیرها خیلی غیرتی هستند.
📝 #زینب_پیوندی📎 گفتگو با سید متین هاشمی، عکاس مجموعه عکس «لوچو»@sooimages

۱۲:۳۸

thumnail
🔹 «دشت غبار و غیرت»
هر روز چند تن چوب را باید در کوره ریخت و چند تن ذغال از دل زمین خارج کرد. از همین روست که فقط افغان‌ها، مرد این میدانند. خسته خسته از جفا و دور از وطن، ایستاده در غبار و دود به حکم غیرت.🔻مجموعه عکس«دشت غبار وغیرت» به روایت «مجتبی حیدری» به زودی از سایت و شبکه های اجتماعی آژانس مستند سو منتشر خواهد شد.
📷#مجتبی_حیدری💻#زهرا_صنعتی📝#محمد_حسین_حیدری@sooimages

۱۲:۵۰

thumnail
سلام و نور 🌱
قراره پنجشنبه‌ها دور هم جمع بشیم، با هم کتاب بخونیم، گفتگو کنیم و با هم یاد بگیریم.این دوره در این جمع خوانی‌مون، کتاب رشد از آقای صفائی حائری رو باهم مطالعه می‌کنیم.
🗓 هر پنجشنبه🕙 از ساعت ۱۰ صبح تا اذان ظهر
📌حضورتون گرمابخش جمع ماست، منتظرتون هستیم.@sooimages

۱۶:۱۱

۳۰ اردیبهشت

thumnail
🔹 «دشت غبار و غیرت»هر روز چند تن چوب را باید در کوره ریخت و چند تن ذغال از دل زمین خارج کرد. از همین روست که فقط افغان‌ها، مرد این میدانند. خسته خسته از جفا و دور از وطن، ایستاده در غبار و دود به حکم غیرت.
📎 مجموعه عکس «دشت غبار وغیرت» به روایت «مجتبی حیدری» را در سایت آژانس مستند سو تماشا کنید.
📷#مجتبی_حیدری📝#محمد_حسین_حیدری@sooimages

۱۱:۳۹

۱ خرداد

thumnail
🔹 امتداد انتخابمسأله انتخاب است. رئیس‌جمهور را مردم انتخاب می‌کنند.اما رئیس‌جمهور چه چیزی را انتخاب می‌کند؟ دیگری را؟ خودش را؟ مردم را؟ موسای نبی علیه‌السلام از خدا پرسید: اگر انسان بودی، چه کاری را انتخاب می‌کردی؟ حق‌تعالی فرمودند: خدمت به مردم. مسأله انتخاب است. اگر خدمت به مردم را انتخاب کنی، انتخاب خدا را انتخاب کرده‌‌ای. و مرگ و زندگی نزد خدا، یکسانند. اگر نوعِ مرگت، یادآور خدمت به مردم باشد، مرگی در کار نیست که استمرار زندگی است. و گمان نکنید که شهیدان اموات‌اند...#ریاست_جمهوری #ابراهیم_رئیسی@sooimages

۱۸:۲۶

۱۶ خرداد

thumnail
🔹 حضور «صبا هاشمی»، سردبیر سایت آژانس مستند سو در برنامه باشگاه امید@sooimages

۸:۰۳

thumnail
🔹 حضور «عاطفه سادات صفوی»، عکاس آژانس مستند سو در برنامه باشگاه امید@sooimages

۸:۰۵