عکس پروفایل اورژانس حقوقی .وکلای آنلاینا

اورژانس حقوقی .وکلای آنلاین

۱,۳۵۱عضو
عکس پروفایل اورژانس حقوقی .وکلای آنلاینا
۱.۴هزار عضو

اورژانس حقوقی .وکلای آنلاین

سلاممشاور حقوقی موسسه حقوقی عدالت گستران هستمundefinedمشاوره حقوقی رایگانundefinedمشاوره حقوقی آنلاینundefinedمشاوره تلفنیundefinedسئوالات حقوقی خود را بپرسید و پاسخ بگیرید @soslegal2undefined02128429183undefined09395458676

۱۸ مرداد

بازارسال شده از اورژانس حقوقی-خانم وکیل
undefinedدر قرار داد کار موقت و ساعتی چه مواردی باید مد نظر باشد ؟
1_موضوع قرارداد کاملا ذکر شود.
2_مدت قرارداد زمان آغاز و پایان قید گردد.
3_میزان دقیق ساعت کار در ماه و قید اینکه فعالیت بیش این زمان خارج از موضوع قرارداد می باشد.
4_میزان دریافتی را به ازای هر ساعت قید کنید و ترجیحا از جدول و به تفکیک استفاده نمایید.
5_اسناد تجاری جهت حسن انجام کار اخذ گردد.
6_میزان خسارت را به ریال با توافق تعیین نمایید.
7_درخصوص واریز حق بیمه قید شود براساس میزان ساعت و روز واریز می گردد.
8_قید شود نیرو بصورت ساعتی می باشد.
www.soslegal.irundefinedعضویت در گروه خانم وکیل ble.ir/join/ZDZmNGYyZT

۱۷:۳۴

www.soslegal.irundefinedعضویت در گروه خانم وکیل ble.ir/join/ZDZmNGYyZT

۱۷:۳۴

۱۹ مرداد

بازارسال شده از اورژانس حقوقی .وکلای آنلاین
thumnail
ملک خود را اجاره داده ام و مستاجر اجاره پرداخت نمی کند چطور میتوانم تخلیه ایشان را بگیرم ؟
اگر در مفاد قرارداد اجاره شرط شده باشد اگر مستاجر می بایست اجاره بها را در موعد مقرر پرداخت نماید و چنانچه در موعد مقرر پرداخت ننمود و این امر به تاخیر افتاد قرارداد فیمابین فسخ می گردد  موجر می تواند به موجب ارسال اظهار نامه فسخ قرارداد اجاره را به مستاجر اعلام نماید
برای اعلام فسخ قرارداد اولاً باید شرایط فسخ قرارداد مطابق با مفاد قرارداد یا قانون وجود داشته باشد.دوماً روش یا چگونگی اعلام فسخ قرارداد مشخص شده باشد چگونگی اعلام فسخ قرارداد بستگی به توافق طرفین در خصوص روش اعلام فسخ دارد . اما اگر طرفین روشی را برای فسخ قرارداد معین ننموده باشند تنها راه قانونی اعلام فسخ اظهارنامه رسمی می‌باشد.اولین مرحله اعلام فسخ ارسال اظهارنامه است که تنظیم اظهارنامه جهت اعلام فسخ موضوع مهمی است که نیاز به تخصص حقوقی خاص دارد . پس قبل از تنظیم و ارسال اظهارنامه برای اعلام فسخ قرارداد حتماً با یک مشاور یا وکیل در ارتباط باشید.در اظهارنامه کسی که حق فسخ پیدا کرده دلایل قانونی کافی برای احراز حق خود را به طرف دیگر بیان می‌کند و تخلف از شرایط قرارداد یا اختیارات قانونی و قراردادی که مستحق آن شده است را بیان می‌کند و مهلت مناسبی برای فسخ می‌دهد.
 
از طریق لینک زیر میتوانید نمونه اظهارنامه تایید اعلان فسخ قرارداد اجاره را بعلت نپرداختن اجاره بها  از فروشگاه حقوقی اورژانس حقوقی عدالت گستران علیم  دریافت نمایید undefinedلینک فروشگاه اورژانس حقوقیundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined https://soslegal.ir/product/1402-4/

undefined09395458676

۱۸:۱۴

۲۲ مرداد

بازارسال شده از اورژانس حقوقی-خانم وکیل
undefined مراحل دریافت معافیت پزشکی از خدمت نظام وظیفه ( سربازی )
undefinedافراد می‌توانند پس از مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و دریافت دفترچه راهنما و تکمیل اوراق مربوطه، مراجعه به پزشک معاین اولیه، انجام واکسیناسیون و تحویل مدارک تکمیل شده به دفاتر مربوطه مراحل دریافت کارت معافیت پزشکی را طی نمایند.
undefined پس از معاینه توسط پزشک اول، در صورتی که مشمول سالم و یا معاف از رزم تشخیص داده شود، می‌تواند به رای پزشک اعتراض نماید. در این صورت پرونده وی به شورای پزشکی ارجاع داده می‌شود. در صورتی که وی به رای این شورا نیز اعتراض داشته باشد، پرونده وی به شورای عالی پزشکی ارجاع می‌شود. رای شورای عالی قطعی و غیر قابل اعتراض است.
www.soslegal.irundefinedعضویت در گروه خانم وکیل ble.ir/join/ZDZmNGYyZT

۹:۳۹

۲۷ مرداد

ضمن عرض سلام به اطلاع میرساند، با توجه به هماهنگی بعمل آمده، کلیه اعضای کانال و بستگان درجه یک شان میتوانند با 50�تخفیف، از مشاوره حقوقی حضوری اورژانس حقوقی عدالت گستران علیم ، واقع در اسلامشهر میدان نماز ابتدای کوچه بیمارستان ساختمان مروارید طبقه اول واحد ۲ استفاده نمایند.
undefinedمشاوره حقوقی بر روی تلفن گویا و آنلاین رایگان می باشد.
روابط عمومی اورژانس حقوقی۰۲۱۲۸۴۲۹۱۸۳undefined
undefined www.soslegal.ir

۸:۴۴

thumnail
🟢بخشیده‌شدن جرائم «بیمه شخص ثالث» وسائل نقلیه
undefined️وزیر اقتصاد با پیشنهاد مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی، درباره بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه زمینی موتوری موافقت کرد.undefined️بر این اساس از دوم تا هجدهم شهریور جرائم بیمه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه زمینه موتوری بخشوده خواهد شد.
کانال اورژانس حقوقیundefined @soslegal

۱۶:۰۰

۳ شهریور

thumnail
نمونه قرارداد دلالی فروش ملک بر روی فروشگاه اورژانس حقوقی بارگذاری شد
جهت دریافت فایل pdfوword به فروشگاه مراجعه کنید

دلال در اصطلاح حقوقی طبق ماده ۳۳۵ از قانون تجارت بدین شکل تعریف شده است: “دلال کسی است که در مقابل اجرت واسطه انجام معاملاتی شده یا برای کسی که می‌خواهد معاملاتی نماید طرف معامله پیدا می‌کند.”
undefined*لینک فروشگاه*undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedhttps://soslegal.ir/product/1402-6/

۱۰:۴۹

۶ شهریور

undefined کلاهبرداری از بیمه از طریق صحنه سازی تصادف
undefinedطبق ماده ۶۱ قانون بیمه اجباری، اگر فردی برای دریافت خسارت از بیمه با انجام اعمال متقلبانه مانند صحنه‌سازی صوری تصادف، تعویض خودرو یا ایجاد خسارت عمدی، وجوهی را بابت خسارت دریافت کند، به حبس از 6 ماه تا 2 سال و جزای نقدی معادل دو برابر مبلغ دریافتی محکوم می‌شود.undefined همچنین اگر راننده با صحنه‌زن تبانی کرده و وانمود کند که مقصر تصادف بوده هم به 3 تا 6 ماه حبس محکوم می‌شود.
www.soslegal.irundefinedعضویت در گروه خانم وکیل ble.ir/join/ZDZmNGYyZT
 

۷:۲۶

۷ شهریور

بازارسال شده از اورژانس حقوقی-خانم وکیل
undefined تمکین چیست؟
از جمله تکالیفی که در عقد نکاح وجود دارد تمکین می ­باشد. بر اساس قانون بعد از ایجاد عقد نکاح زوجه مکلف است که از همسرش تمکین نماید. معنای عام تمکین عبارت است از پذیرش ریاست شوهر در امور کلی زندگی خانوادگی است.
undefinedتمکین بر دو نوع است : تمکین عام و تمکین خاص
undefined تمکین عام:طبق ماده 1114 قانون مدنی، زن باید در منزلی که شوهر تعیین می کند سکنی نماید مگر آنکه اختیار تعیین منزل به زن داده شده باشد. همانطور که ملاحظه می­ کنید این ماده در بردارنده استثنایی می ­باشد در موردی که حق تعیین منزل به زوجه اعطا شده باشد که در چنین شرایطی زن می ­تواند بدون کسب اجازه از همسرش مسکن متفاوتی را انتخاب نماید که این اقدام وی به معنای عدم تمکین محسوب نمی شود. بنابراین طرفین می ­توانند ضمن عقد نکاح و یا بعد از آن اختیار تعیین منزل را به زوجه بدهند.
undefinedتمکین خاص:مراد از تمکین خاص، برقراری رابطه جنسی در حدود متعارف است. در نتیجه چنانچه زوجه در حدود متعارف از رابطه جنسی خودداری نماید، حکم بر عدم تمکین وی صادر می ­گردد.
www.soslegal.irundefinedعضویت در گروه خانم وکیل ble.ir/join/ZDZmNGYyZT

۷:۳۵

۱۰ شهریور

thumnail
undefined اورژانس حقوقی ا ۱۰ساله شد
اگر سئوال حقوقی چند وقته توی ذهن شماست بپرسید و پاسخ خود را دریافت .
undefinedعریضه نویسی آنلاینundefinedتلفن گویای مشاوره حقوقی رایگان
undefined یکی از راههای موفقیت در دادگاه طرح دادخواست و یا شکایت صحیح می باشد و از دلایل شکست عدم دریافت مشاوره حقوقی و طرح دعوای اشتباه بوده است .
تلفن گویا:undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined 02128429183undefined02156365044
undefinedمشاوره آنلاین:undefinedمشاوره حقوقی و کیفریundefinedمشاوره دعاوی خانوادهundefinedمشاوره دعاوی کارundefinedمشاوره حصروراثت و تقسیم ترکهundefinedامورشهرداری و دیوان عدالت اداریundefinedعریضه نویسی آنلاین
تلفن تماس:undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined 02128429183undefined 02156365044
undefinedمشاوره آنلاین پیام رسانهای بله و ایتا undefinedundefinedundefinedundefinedundefined0939545867609102339184
undefinedوب سایت اورژانس حقوقی:www.soslegal.ir
undefinedکانال اورژانس حقوقی:@soslegal

۱۴:۵۱

۱۹ شهریور

بازارسال شده از اورژانس حقوقی-خانم وکیل
*undefinedآیا می‌دانید؟
هرگاه دادگاه به تقاضای زن حکم طلاق را صادر نماید، چنانچه شوهر حسب اجرای حکم در دفتر طلاق حاضر نشود دادگاه نماینده‌‌ای را به دفترخانه به نمایندگی ازشوهر برای اجرای صیغه طلاق معرفی می‌‌نماید.
www.soslegal.irundefinedعضویت در گروه خانم وکیل ble.ir/join/ZDZmNGYyZT

۸:۲۸

undefinedمهلت اقدام برای رفع توقیف خودرو و موتورسیکلت
undefinedمعاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از فرصت محدود ترخیص برای خودرو و موتور سیکلت های توقیفی خبر داد.
undefined به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ احسان مؤمنی : برابر دستورالعمل صادره از سوی قوه قضاییه خودروهایی که بیش از یکسال و موتورسیکلت هایی که بیش از ۶ ماه در پارکینگ ها متوقف و مالک آن جهت ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام نکرده باشند ، ظرف سه ماه از انتشار این آگهی فرصت دارند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ نسبت به ترخیص وسیله نقلیه اقدام نمایند .
undefined همچنین در این اطلاعیه چنین آمده که “چنانچه در مهلت اعلام شده اقدامی توسط مالک و متصرف بعمل نیاید وسایل نقلیه مذکور در حکم “رها ” شده تلقی و برابر مقررات توسط مراجع قانونی تعیین تکلیف خواهند شد” .
undefinedکانال اورژانس حقوقی:@soslegal
undefined*لینک فروشگاه*undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedhttps://soslegal.ir/product/1402-6/

۱۲:۵۶

۲۶ شهریور

undefinedعدم شرط الزام به تنظیم سند رسمی آیا فروشنده راملزم به تنظیم سند رسمی خواهد کرد؟
undefined فروشنده در هر حال ملزم به تنظیم سند رسمی است حتی اگر شرط نشده باشد؛ لذا شما می توانید از دادگاه الزام وی را به تنظیم سند رسمی بخواهید.
undefinedاین امر هم در قانون مدنی پیش بینی شده که هر آنچه در عرف و عادت باشد ملحق به عقد است هم در قانون ثبت.
undefined طبق قانون ثبت هم دادگاه ها کسی را مالک ملک می شناسند که نامش در سند رسمی ملک درج شده باشد.
undefinedبنابراین انتقال سند رسمی به نام خریدار، وظیفه مالک و فروشنده است. حتی بدون هیچ شرط کردنی از لوازم عقد است به صورت شرط ضمنی.
undefinedکانال اورژانس حقوقی:@soslegalundefined*لینک فروشگاه*undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedhttps://soslegal.ir/product/1402-6/

۱۶:۲۰

۳۰ شهریور

undefined منظور از هبه طلا به همسر چیست؟
undefined طلاهایی که از جانب مرد به زوجه هدیه داده می شود به عنوان هبه طلا از آن نام برده می شود و قابل رجوع است. از لحاظ قانونی امکان پس گرفتن طلاها وجود دارد مگر اینکه بر اساس قانون این کار امکان پذیر نباشد.
undefined در دوران نامزدی یا طول زندگی مشترک مرد طلاجاتی را برای همسر خود خریداری می کند که زن مالکیت این طلاها را دارد. اما بر اساس قانون، طلاجات اهدایی از طرف مرد به زن تحت عنوان هبه قرار می گیرد که قابل بر هم زدن است و مرد هر زمانی که بخواهد می تواند درخواست استرداد طلاها را داشته باشد.
undefined زن مالکیت تمامی هدایایی که از جانب شوهر دریافت می کند را دارد و اگر یکی از طرفین فوت کنند دیگر امکان برهم زدن عقد هبه وجود نخواهد داشت. همچنین اگر مرد طلاجاتی را برای همسر خود خریده باشد اما قبل از اینکه آنها را به زن خود هبه کند از دنیا برود زن هیچ مالکیتی نسبت به طلاهای خریداری شده ندارد.
*undefinedلینک کانال (بله)https://ble.ir/soslegal
undefinedلینک کانال (ایتا)https://eitaa.com/soslegal

۱۷:۵۴

۳ مهر

thumnail
undefined خبر خوش برای شهروندان بزرگوار
undefinedدیگر نگران مشکلات حقوقی خود نباشید
undefinedاورژانس حقوقی عدالت گستران علیم کلیه شهروندان را تحت حمایت حقوقی خود قرارداده است .

undefinedاگرسئوال حقوقی چند وقته توی ذهن شماست بپرسید و پاسخ خود را دریافت نمایید.
تلفن گویا سراسری :undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined 02128429183
undefinedمشاوره آنلاین:undefinedمشاوره حقوقی و کیفریundefinedمشاوره دعاوی خانواده.طلاق.مهریه.نفقه.undefinedمشاوره دعاوی کار.بازگشت به کارundefinedمشاوره حصروراثت و تقسیم ترکهundefinedامورشهرداری و دیوان عدالت اداریundefinedعریضه نویسی آنلاین
تلفن تماس:تهران و کل کشورundefinedundefinedundefined 02128429183 اسلامشهر undefinedundefinedundefined 02156365044
undefinedمشاوره آنلاینundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined09395458676undefined09102339184
undefinedفروشگاه نمونه دادخواست و شکاباتundefinedwww.soslegal.ir
.undefinedلینک کانال(تلگرام)https://t.me/edalatgostaranalim
undefinedلینک کانال (بله)https://ble.ir/soslegal
undefinedلینک کانال (ایتا)https://eitaa.com/soslegal

۱۷:۴۴

undefinedشرایط لازم برای استرداد طلای دوران نامزدی به زوج
undefined زوج برای استرداد طلاها با مراجعه به دفتر خدمات قضایی اظهارنامه رجوع از هبه را تنظیم و ثبت می نماید. اگر زن به اظهارنامه بی توجهی کرد و در مهلت قانونی از استرداد طلاها خودداری کرد. زوج دادخواست تایید رجوع را در دفتر خدمات قضایی ثبت و دعوی استرداد طلا را مطرح می کند. دعوی در دادگاه رسیدگی و در نهایت حکم عدم یا استرداد طلاها صادر می شود.
undefined اگر ارزش طلاها کمتر از 20 میلیون تومان باشد دعوی در شورای حل اختلاف رسیدگی می شود و اگر ارزش آن بیشتر باشد دعوی در دادگاه حقوقی مورد بررسی قرار می گیرد.

.undefinedلینک کانال(تلگرام)https://t.me/edalatgostaranalim
undefinedلینک کانال (بله)https://ble.ir/soslegal
undefinedلینک کانال (ایتا)https://eitaa.com/soslegal

۱۸:۵۱

۵ مهر

undefined آیا میدانیدکه
undefined واریز وجه معامله به حساب مشاور املاک یا نمایشگاه ماشین به معنای ادای دین نیست. و فروشنده می تواند دعوای مطالبه وجه، علیه خریدار را مطرح نماید.
undefined به دیه، جریمه تاخیر تعلق نمی گیرد، چرا که دیه در طول یک سال با نرخ ثابت همان سال پرداخت می شود.
undefined اگر مالک با علم و اطلاع، خودروی خود را در اختیار فردی که گواهینامه رانندگی ندارد بگذارد، به عنوان معاونت در جرم رانندگی بدون گواهینامه، تحت تعقیب کیفری قرار می گیرد.
undefined گرفتن هزینه ویزیت مجدد توسط پزشک جهت مشاهده آزمایش تخلف محسوب می شود.
undefinedفروشگاه نمونه دادخواست و شکایات undefinedwww.soslegal.ir
.undefinedلینک کانال(تلگرام)https://t.me/edalatgostaranalim
undefinedلینک کانال (بله)https://ble.ir/soslegal
undefinedلینک کانال (ایتا)https://eitaa.com/soslegal

۱۴:۲۸

۲ آبان

undefined آیا می‌دانید؟دفاتر ازدواج حق ندارند بدون حکم دادگاه ازدواج مجدد را به ثبت برسانند.
undefined آیا می‌دانید؟عدم ثبت واقعه ازدواج جرم محسوب می شود و مرتکب به حبس تا 1 سال محکوم خواهد شد.
undefinedآیا می‌دانید؟اگر مردی در زمان عده طلاق همسر اولش ، بخواهد ازدواج دیگری نماید باید با کسب اجازه از دادگاه باشد زیرا زوجه در این ایام هنوز همسر شرعی وی محسوب می‌‌شود.
undefinedآیا می‌دانید؟به زنی که به عقد موقت مردی در آید و به زبان عامیانه صیغه وی شود نفقه‌‌ای تعلق نمی‌‌گیرد مگر اینکه در زمان عقد موقت در این مورد توافقی صورت گرفته باشد.


undefinedفروشگاه نمونه دادخواست و شکایات undefinedwww.soslegal.ir
.undefinedلینک کانال(تلگرام)https://t.me/edalatgostaranalim
undefinedلینک کانال (بله)https://ble.ir/soslegal
undefinedلینک کانال (ایتا)https://eitaa.com/soslegal

۲۰:۰۳

۱۷ آبان

undefined آیا صدای ضبط شده مدرک هست؟
undefinedاستفاده از صدای ضبط شده اشخاص به عنوان مدرک در دادگاه فاقد اعتبار است، زیرا ارائه ادله‌ای که از طریق غیرقانونی به دست آمده باشد مورد قبول نیست.
undefined اما ارائه‌کننده صدای ضبط شده اشخاص در مراجع رسمی و دادگاه، طبق قانون  اساسی و ماده ۵۸۲ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵، قابل تعقیب کیفری است.
undefinedبنابراین ضبط صدا و انتشار آن به صورت غیرقانونی و در صورتی که علیه فرد باشد مورد قبول دادگاه نیست و ادله قانونی و مبتنی بر اصول حقوقی به حساب نمی آید.
undefinedفروشگاه نمونه دادخواست و شکایات undefinedwww.soslegal.ir
.undefinedلینک کانال(تلگرام)https://t.me/edalatgostaranalim
undefinedلینک کانال (بله)https://ble.ir/soslegal
undefinedلینک کانال (ایتا)https://eitaa.com/soslegal

۲۰:۲۶

۴ آذر

undefinedآیا میتوان خسارت تاخیر تادیه افت قیمت خودرو را نیز مطالبه کرد؟
undefinedدرصورتی که خواسته اصلی دعوی، مطالبه خسارت ناشی از عدم انجام تعهد باشد مطالبه خسارت تأخیر تأدیه نسبت به خواسته اصلی درواقع مطالبه خسارت از خسارت بوده که فاقد مبانی شرعی و قانونی است. بنا بر این افت قیمت خود نوعی خسارت است لذا رویه قضایی این است که بر خسارت، خسارت تاخیر در تادیه تعلق نمی گیرد.
undefinedفروشگاه نمونه دادخواست و شکایات undefinedwww.soslegal.ir
.undefinedلینک کانال(تلگرام)https://t.me/edalatgostaranalim
undefinedلینک کانال (بله)https://ble.ir/soslegal
undefinedلینک کانال (ایتا)https://eitaa.com/soslegal

۹:۳۱