عکس پروفایل tanavar.irt

tanavar.ir

۲۹۵عضو
عکس پروفایل tanavar.irt
۲۹۵ عضو

tanavar.ir

اخبار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشورwww.tanavar.ir

۲ اسفند

thumnail

۱۴:۰۳

thumnail
undefined پیست بین المللی اسکی دیزین به طور رسمی بازگشایی شد
پیست بین المللی اسکی دیزین که از سال گذشته از چرخه بهره برداری خارج شده بود، پس از حدود یک سال، با به روزرسانی و فک پلمب خط تله کابین دره بازگشایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، امروز چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ طی مراسمی خط تله کابین دره پیست بین المللی اسکی دیزین که سال گذشته از سوی دادستانی استان البرز به دلیل عدم کسب مجوز و گواهینامه استاندارد توسط بهره بردار قبلی، پلمب شده بود با تلاش و پیگیری های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و همت مدیریت مجموعه های اسکی دیزین و شمشک، به صورت رسمی فک پلمب و بازگشایی شد.
مجموعه اسکی دیزین یک مجموعه منحصر به فرد در دنیا است و استفاده و رویکرد صرفا بهره‌برداری از این مجموعه سبب شده بود پیست اسکی دیزین سال گذشته از چرخه بهره‌برداری خارج شود و برای بازگرداندن آن به چرخه بهره برداری سه موضوع مدنظر قرار گرفت؛ یک موضوع مشکلات معیشتی به وجود آمده برای اهالی محل دیزین بود که از این منطقه امرار معاش می‌کردند، موضوع دوم بحث برگزاری مسابقات ورزشی و موضوع سوم نیز بحث توسعه و رونق گردشگری منظقه بود.
با رویکرد های در نظر گرفته شده؛ طی چند ماه گذشته شرکت تعاونی توسعه روستایی ولایترود با نظر مساعد وزیر ورزش و جوانان، نظارت و حمایت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و با هماهنگی و کنترل سازمان ملی استاندارد، عملیات به روزرسانی و بازسازی خطوط تله کابین و تله سیژ پیست بین المللی اسکی دیزین را بر عهده داشت. در پی اجرای این پروژه مجوز بازگشایی یکی از خطوط تله کابین از مبادی ذیربط اخذ و امروز در مراسمی با حضور عادل عالیشان سرپرست مجموعه های اسکی دیزین و شمشک و جمعی از مسئولان محلی و مدیران استان البرز، مجدداً راه اندازی و بهره برداری شد.
گفتنی است با بارش مناسب برف طی ماه اخیر، پیست دیزین طی روزهای گذشته آماده بهره برداری برای علاقمندان به اسکی بوده و با استقبال خوب ورزشکاران و مردم عزیز مواجه شده است.
www.tanavar.ir

۱۶:۰۲

thumnail
گزارش تصویریبازگشایی رسمی پیست اسکی دیزین در سال 1402(عکاس: احمدرضا سیرایی)
لینک مربوطه:https://tanavar.ir/picture_reports/detail/?qn=1584738

۱۶:۰۸

۴ اسفند

thumnail
برگزاری مراسم اختتامیه رقابت‌های فوتبال هفت نفره قهرمانی کشور با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مجموعه شهید شیرودی
https://shirodisportcomplex.ir/news/detail/?qn=3161232

۱۳:۳۴

thumnail
برگزاری های سوپرلیگ جودو و لیگ آینده سازان در مجموعه ورزشی شهید شیرودی
https://shirodisportcomplex.ir/news/detail/?qn=5975024

۱۳:۳۶

thumnail
وزیر ورزش و جوانان با حضور در مجموعه ورزشی آزادی، از خزانه چمن ورزشگاه فوتبال این مجموعه بازدید کرد.
در این بازدید علیرضا فاضلی مدیر مجموعه ورزشی آزادی، کیومرث هاشمی را همراهی کرد و آخرین تغییرات و تحولات خزانه چمن ورزشگاه آزادی را به وزیر ورزش و جوانان گزارش داد.

۱۳:۳۹

۵ اسفند

thumnail
به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت قائم (عج) برگزار شد؛مسابقات پرش با اسب در مجموعه سوارکاری و چوگان شهدالینک خبر:https://www.eqc.ir/news/detail/?qn=6240676

۶:۴۴

thumnail
undefined پیام تبریک مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به مناسبت روز ملی مهندسی/مهندسان ایرانی راهگشای بن بست ها هستند
حسین طلا، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، در پیامی روز ملی مهندسی را به تمام مهندسان کشور به ویژه کارکنان این شرکت تبریک گفت.
لینک خبر و متن پیام:https://tanavar.ir/news/detail/?qn=1234064

۹:۵۱

thumnail
فرا رسیدن ولادت صاحب الزمان حضرت مهدی موعود (عج) مبارک
(روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور)

۱۷:۲۶

thumnail
جشن بزرگ «به عشق مهدی»
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۵مجموعه شهید شیرودیهمراه با اجرای سرودهای ماندگار، برپایی موکب‌های پذیرایی و قرعه‌کشی

۱۷:۲۹

۷ اسفند

tanavar.ir
undefined جشن بزرگ «به عشق مهدی» یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۵ مجموعه شهید شیرودی همراه با اجرای سرودهای ماندگار، برپایی موکب‌های پذیرایی و قرعه‌کشی
thumnail
جشن به عشق مهدی(ع) در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی برگزار شد
https://shirodisportcomplex.ir/news/detail/?qn=1367302

۱۳:۲۲

۸ اسفند

thumnail
محافظت از چمن استادیوم آزادی در برابر سرماصبح روز برگزاری دیدار #استقلال و #سپاهانعکس: محسن منتظمیسه‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲www.tanavar.ir

۷:۰۵

undefined دعوت جامعه ورزش از مردم برای حضور پرشور در انتخابات/ مجموعه شیرودی محل خلق حماسه‌ی ورزشی‌ها
undefined وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارالمپیک در بیانیه‌ای ضمن تاکید بر حضور پرشور و شعور جامعه‌ی ورزش و جوانان ایران اسلامی در انتخابات پیش‌رو، از عموم مردم برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی (۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲) دعوت بعمل آورد.
undefinedمتن بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
پس از برگزاری جشن تولد چهل‌‌و‌پنجمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی که با شکوه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، بار دیگر عزت این نظام در بیعت پر شور و شعور آحاد مختلف مردم به منصه‌ی ظهور رسید؛ اکنون عرصه‌ی مهم و سرنوشت‌ساز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، پیش‌روی ملت همواره سربلند ایران اسلامی قرار گرفته است.
عرصه‌ی انتخابات، میدانی مهم برای رقابتی مهیج بین کاندیداهای کرسی‌های پراهمیت مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است تا مشارکت گسترده‌ی مردم پای صندوق‌های رای را در پیش‌روی دشمنانی که با خیالی خام در صدد ضربه زدن به نظام هستند، به مرحله‌ی بروز رسانده و حماسه‌ی ماندگار مردم‌سالاری را در فرازی دیگر از تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران به ثبت برساند.
ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، داوران، پیشکسوتان، مدیران، هواداران ورزش و جوانان برومند ایران اسلامی در گستره‌ی جغرافیای وسیع ایران عزیز در قالب وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌ملی المپیک، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیونها، هیات‌ها، ادارات کل استانی، سمن‌ها، باشگاه‌ها و دستجات ورزشی با غیرت و بصیرت، حضور باشکوهی را در این انتخابات خواهند داشت تا شکستی غیرقابل جبران به دشمنان این مرز پرگهر تحمیل کنند.
با توکل بر خداوند متعال و با رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای، عرصه‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، در گام دوم انقلاب اسلامی، با اهتمام ویژه ملت به نقطه‌ی روشن و شفاف برای ادامه‌ی مسیر عزتمندانه این نظام مقدس تبدیل می‌شود.
در پایان دعوت می‌کنیم، شکوه حضور پرشور و شعور اهالی مرتبط با ورزش تهران، از ورزشکاران، قهرمانان و مربیان تا داوران و مربیان و پیشکسوتان همچنین مدیران در قالب یک انسجام و یکپارچگی در صندوق رای گیری که بصورت اختصاصی برای جامعه‌ی ورزش اختصاص یافته است از همان ساعات نخست آغاز فرایند رای‌گیری، محقق شود.
حضور منسجم جامعه‌ی ورزش تهران پای صندوق‌های رای در ورزشگاه شهیدشیرودی که همواره خاطرات به یادماندنی را در افتخارات متعدد ورزش کشور به ثبت رسانده، می‌تواند خالق اثری زیبا برای استمرار در برافراشتگی پرچم مقدس کشورمان و عزتمندی مردم ایران اسلامی باشد.
undefined وعده اهالی ورزش برای حضور در انتخابات:خیابان مفتح؛ درب اصلی مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی _سالن شهید افراسیابی
www.tanavar.ir

۷:۵۹

thumnail
هم اکنونبارش برف در استادیوم آزادی
ساعت ۱۱ سه شنبه ۸ اسفندفیلم: امید محمودی www.tanavar.ir

۸:۱۲

thumnail
همه می‌آییم
undefinedوعده جامعه ورزش و جوانان، یازدهم اسفند در پای صندوقهای رای

#مشارکت_حداکثری#انتخابات#انتخابات_۱۴۰۲🗳#ورزش_جوانان#ورزش_قوی_برای_ایران_قوی

۸:۲۲

thumnail
کیومرث هاشمی :جامعه ورزش با حضور در روز انتخابات در ورزشگاه شیرودی سرنوشت خود را رقم خواهد زد
https://tanavar.ir/news/detail/?qn=2391178

۱۰:۵۱

۹ اسفند

thumnail
در کمال تأسف به اطلاع می رساند برادر بزرگوارِ آقای جلیل اکبری و پدر گرامی آقای محمد صادق پور از کارکنان زحمتکش مجموعه ورزشی آزادی به رحمت الهی رفته و آسمانی شدند. ضمن عرض تسلیت، برای آن عزیزان از دست رفته، غفران الهی و برای خانواده های محترمشان، صبر از پروردگار متعال خواهانیم.
روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور

۱۰:۱۱

thumnail
گزارش تصویرینظافت سکوهای استادیوم فوتبال آزادی پس از دیدار استقلال و سپاهان
https://azadisportcomplex.com/picture_reports/detail/?qn=8685037

۱۰:۱۲

۱۰ اسفند

thumnail
انتخابات؛ حق و تکلیف
#مشارکت_حداکثری#انتخابات#انتخابات_۱۴۰۲🗳#ورزش_جوانان#ورزش_قوی_برای_ایران_قوی

۱۱:۰۱

thumnail
آماده سازی سالن افراسیابی مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی برای میزبانی از صندوق رای سیار جامعه ورزش
https://tanavar.ir/picture_reports/detail/?qn=1589206

۱۲:۲۴