عکس پروفایل تبیانت

تبیان

۳۳,۸۰۲عضو
عکس پروفایل تبیانت
۳۳.۸هزار عضو

تبیان

تبیان دستیار زندگی
خانواده آگاه | امیدوار | توانمند
ارتباط با ادمین و تبلیغات:@admin_tebyan

۳۰ فروردین

thumnail

۱۶:۲۴

thumnail

۱۶:۲۴

thumnail

۱۶:۲۴

thumnail

۱۶:۲۴

thumnail

۱۶:۲۴

thumnail

۱۶:۲۴

thumnail
undefined #روزنما | جنگ جهانی آب
undefinedطبق تحقیقات «موسسه پاسیفیک» جهان ما از دوران باستان تالمروز ۱۶۳۴ تنش آبی رو تجربه کرده. درگیری‌هایی که به «جنگ آب» معروف شدن. جنگ آب به شرایطی گفته میشه که به خاطر اختلاف در نحوه بهره‌برداری از آب بین کشورهای مختلف به وجود میاد
@TebyanOnline

۱۷:۴۰

thumnail
undefined #ورق_بزنید | خدای من چه مهربونه!
undefinedخیلی از پدرمادرا دغدغه تربیت دینی دارن و دوست دارن بچه‌هاشون رو با اعتقادات درست و اصولی بزرگ کنن؛ اما ممکنه تو این راه دچار خطا باشن. خطاهایی که تا یه نسل یا حتی چند نسل اثرش باقی بمونه.
@TebyanOnline

۱۸:۵۵

thumnail

۱۸:۵۵

thumnail

۱۸:۵۵

thumnail

۱۸:۵۵

thumnail

۱۸:۵۵

thumnail
#نردبون | تشخیص بیماری‌های استخوانی با دستگاه ایرانی
undefinedیک شرکت دانش‌بنیان برای درمان عارضه‌های پا و حرکتی دستگاهی بنام «فوت مدیسنس» به‌منظور سنجش میزان توزیع فشار روی کف پا به‌صورت ایستا و پویا طراحی و تجاری‌سازی کرده که در آزمایشگاه‌های تربیت بدنی، مراکز توان‌بخشی، حوزه ارتوپدی و مراکز تحقیقاتی کاربرد دارد.
@TebyanOnline

۱۹:۳۶

۳۱ فروردین

thumnail
undefined دیشب که خواب بودیم چه خبر بود؟
undefinedبرخی منابع محلی از شنیده‌شدن صدای انفجار در شهر قهجاورستان در شمال شرق اصفهان خبر دادند.
undefinedشهر قهجاورستان در نزدیکی فرودگاه اصفهان و پایگاه هشتم شکاری نیروی هوایی ارتش واقع است.
undefinedمنابع آگاه گفتند که علیرغم شایعات تا این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر اینکه انفجار بزرگی در اصفهان رخ داده و یا موشکی اصابت کرده باشد وجود ندارد.
undefinedبر اساس گفته این منابع، با توجه به سطح بالای حساسیت، پدافند شلیک‌هایی را در اطراف پایگاه هوایی اصفهان انجام داده است اما تا این لحظه صرفاً احتمال موضوع ریزپرنده مطرح است، اگر چه این موضوع نیز هنوز قطعی نشده است.
undefinedهیچگونه انفجار و آتش‌سوزی در تاسیسات اصفهان گزارش نشده و شرایط آرام و عادی است.
undefinedمنابع آگاه اعلام کردند تاسیسات هسته‌ای در استان اصفهان در امنیت کامل است.
undefinedگزارش برخی رسانه‌های خارجی دربارهٔ حادثه در این تأسیسات نادرست است.
undefinedسازمان هواپیمایی کشوری پروازهای مسافری در برخی فرودگاه های کشور را موقتا تعلیق کرده و از طریق پیامک به اطلاع مسافران رسانده است
undefinedبرخی منابع محلی هم از شنیده‌شدن صدایی شبیه صدای انفجار در غرب شهر تبریز خبر داده‌اند.
undefinedبررسی‌ها نشان می‌دهد هیچ‌گونه انفجاری در تبریز رخ نداده است و پدافند هوایی تبریز در پی مشاهده شیء مشکوک اقدام به شلیک کرده است.
undefinedهم‌اکنون تبریز در آرامش کامل است.
undefined دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی، خبر منتشر شده برخی رسانه‌های خارجی درباره تشکیل جلسه اضطراری این شورا را تکذیب کرد.
اینستاگرام | بله | روبیکا | ایتا | یوتیوب | شاد | آپارات | تلگرام | ایکس
@TebyanOnline

۴:۵۹

تبیان
undefined undefined دیشب که خواب بودیم چه خبر بود؟ undefinedبرخی منابع محلی از شنیده‌شدن صدای انفجار در شهر قهجاورستان در شمال شرق اصفهان خبر دادند. undefinedشهر قهجاورستان در نزدیکی فرودگاه اصفهان و پایگاه هشتم شکاری نیروی هوایی ارتش واقع است. undefinedمنابع آگاه گفتند که علیرغم شایعات تا این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر اینکه انفجار بزرگی در اصفهان رخ داده و یا موشکی اصابت کرده باشد وجود ندارد. undefinedبر اساس گفته این منابع، با توجه به سطح بالای حساسیت، پدافند شلیک‌هایی را در اطراف پایگاه هوایی اصفهان انجام داده است اما تا این لحظه صرفاً احتمال موضوع ریزپرنده مطرح است، اگر چه این موضوع نیز هنوز قطعی نشده است. undefinedهیچگونه انفجار و آتش‌سوزی در تاسیسات اصفهان گزارش نشده و شرایط آرام و عادی است. undefinedمنابع آگاه اعلام کردند تاسیسات هسته‌ای در استان اصفهان در امنیت کامل است. undefinedگزارش برخی رسانه‌های خارجی دربارهٔ حادثه در این تأسیسات نادرست است. undefinedسازمان هواپیمایی کشوری پروازهای مسافری در برخی فرودگاه های کشور را موقتا تعلیق کرده و از طریق پیامک به اطلاع مسافران رسانده است undefinedبرخی منابع محلی هم از شنیده‌شدن صدایی شبیه صدای انفجار در غرب شهر تبریز خبر داده‌اند. undefinedبررسی‌ها نشان می‌دهد هیچ‌گونه انفجاری در تبریز رخ نداده است و پدافند هوایی تبریز در پی مشاهده شیء مشکوک اقدام به شلیک کرده است. undefinedهم‌اکنون تبریز در آرامش کامل است. undefined دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی، خبر منتشر شده برخی رسانه‌های خارجی درباره تشکیل جلسه اضطراری این شورا را تکذیب کرد. اینستاگرام | بله | روبیکا | ایتا | یوتیوب | شاد | آپارات | تلگرام | ایکس @TebyanOnline
undefined آخرین وضعیت سامانه‌های پدافندی و مراکز حساس نظامی و امنیتی در کشور
undefinedبه دنبال فعال شدن پدافند هوایی در برخی نقاط کشور برای مقابله با برخی اهداف احتمالی، گزارش‌ خبرنگاران ایرنا ار سراسر کشور حکایت از این دارد که تاکنون اصابت و انفجاری گسترده‌ای که ناشی از برخورد هرگونه تهدید هوایی باشد گزارش نشده است.
undefinedاز سویی بررسی‌های میدانی در شهر اصفهان نشان می‌دهد تاسیسات مهم در این استان به ویژه تاسیسات هسته‌ای در امنیت کامل است و حادثه‌ای در آنها گزارش نشده است.
undefinedتصاویر ثبت شده توسط کاربران حکایت از فعالیت توپ‌های پدافندی در برخی از نقاط کشور داشته که که بعنوان سامانه‌های دفاع نقطه‌ای در برابر تهدیدات در ارتفاع بسیار کم عمل می‌کنند و فعالیت آنها در وضعیت هوشیاری صد در صدی کاملا طبیعی است.
undefinedتاکنون گزارشی از شلیک سامانه‌های پدافندی موشکی دریافت نشده است.
@TebyanOnline

۵:۰۰

تبیان
undefined آخرین وضعیت سامانه‌های پدافندی و مراکز حساس نظامی و امنیتی در کشور undefinedبه دنبال فعال شدن پدافند هوایی در برخی نقاط کشور برای مقابله با برخی اهداف احتمالی، گزارش‌ خبرنگاران ایرنا ار سراسر کشور حکایت از این دارد که تاکنون اصابت و انفجاری گسترده‌ای که ناشی از برخورد هرگونه تهدید هوایی باشد گزارش نشده است. undefinedاز سویی بررسی‌های میدانی در شهر اصفهان نشان می‌دهد تاسیسات مهم در این استان به ویژه تاسیسات هسته‌ای در امنیت کامل است و حادثه‌ای در آنها گزارش نشده است. undefinedتصاویر ثبت شده توسط کاربران حکایت از فعالیت توپ‌های پدافندی در برخی از نقاط کشور داشته که که بعنوان سامانه‌های دفاع نقطه‌ای در برابر تهدیدات در ارتفاع بسیار کم عمل می‌کنند و فعالیت آنها در وضعیت هوشیاری صد در صدی کاملا طبیعی است. undefinedتاکنون گزارشی از شلیک سامانه‌های پدافندی موشکی دریافت نشده است. @TebyanOnline
undefined پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) و مهرآباد از سرگرفته شد
undefinedهم اکنون پرواز تهران – تفلیس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در فرودگاه امام در حال صدور کارت پرواز می‌باشد.
undefinedهمچنین پرواز رم-تهران شرکت هواپیمایی هما که به خاطر بسته بودن فرودگاه امام، مهرآباد و اصفهان در حال دایورت به فرودگاه آنکارا بود دوباره به فرودگاه امام برگشت و تا چند دقیقه دیگر به زمین خواهد نشست.
undefinedطبق اعلام شرکت فرودگاه‌های کشور مسافران قبل عزیمت به فرودگاه جهت اطلاع از پروازهای خود با اطلاعات فرودگاه یا شرکت‌های هواپیمایی تماس حاصل نمایند.
@TebyanOnline

۵:۰۲

تبیان
undefined پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) و مهرآباد از سرگرفته شد undefinedهم اکنون پرواز تهران – تفلیس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در فرودگاه امام در حال صدور کارت پرواز می‌باشد. undefinedهمچنین پرواز رم-تهران شرکت هواپیمایی هما که به خاطر بسته بودن فرودگاه امام، مهرآباد و اصفهان در حال دایورت به فرودگاه آنکارا بود دوباره به فرودگاه امام برگشت و تا چند دقیقه دیگر به زمین خواهد نشست. undefinedطبق اعلام شرکت فرودگاه‌های کشور مسافران قبل عزیمت به فرودگاه جهت اطلاع از پروازهای خود با اطلاعات فرودگاه یا شرکت‌های هواپیمایی تماس حاصل نمایند. @TebyanOnline
undefined امیر سرتیپ دوم "میهن‌دوست": هیچ‌گونه خسارت و حادثه‌ای در اصفهان نداشتیم
undefinedارشد نظامی ارتش در استان اصفهان: شنیده شدن صدای نسبتا شدید در شرق اصفهان، مربوط به شلیک پدافند هوایی اصفهان به یک شیء مشکوک بوده و هیچ خسارت و حادثه‌ای نداشته‌‌ایم.
@TebyanOnline

۵:۰۳

تبیان
undefined امیر سرتیپ دوم "میهن‌دوست": هیچ‌گونه خسارت و حادثه‌ای در اصفهان نداشتیم undefinedارشد نظامی ارتش در استان اصفهان: شنیده شدن صدای نسبتا شدید در شرق اصفهان، مربوط به شلیک پدافند هوایی اصفهان به یک شیء مشکوک بوده و هیچ خسارت و حادثه‌ای نداشته‌‌ایم. @TebyanOnline
undefined آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: آسیبی به تاسیسات هسته‌ای ایران وارد نشده است.
@TebyanOnline

۶:۲۴

thumnail
#نشان | أَلَا إِنَ أَوْلِيَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ الَّذِينَ آمَنُوا وَكَانُوا ثَقُونَ لَهُمُ الْبُشْرَى فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا
undefinedولی خدا این افتخار را دارد که هم کلام خدا در خواب باشد. روایت می‌گوید: "لَهُم البشرى" يعنی رؤیای صادقه و خواب خوبی که مؤمن برای خود می‌بیند یا دیگران برای او می‌بینند و آن سخنی است که خدا با بنده‌اش در خواب می‌گوید.(بحار الأنوار، ج۵۸، ص ۱۹۳)
یونس: آیه ۶۲ تا ۶۴
@TebyanOnline

۶:۴۵

تبیان
undefined undefined شوخی با نامحرم undefinedاصل شوخي در اسلام مورد قبول است چون روح انسان به نشاط نياز دارد. اما همين روح احتياجات ديگري نيز دارد؛ مانند احتياج به حيا و عفت. اما برخی شوخی را از حد خارج کرده و به‌گونه‌ای با نامحرم مزاح می‌کنند که به حیطه گناه وارد می‌شوند. #چهل_گناه_زبان @TebyanOnline
thumnail
بدعت در دین
undefinedبدعت نوعی تصرف در دین از طریق افزون یا کاستن احکام و دستورات الهی است. بدعت می‌تواند هم تغییر در یکی از اعتقادات احکام و عبادات و هم ایجاد چیزی جدید باشد که برخی این‌ها را در میان مردم اشاعه و تبلیغ می‌کنند.
#چهل_گناه_زبان
@TebyanOnline

۸:۰۳