عکس پروفایل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو)ش

شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو)

۸۶عضو
عکس پروفایل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو)ش
۸۶ عضو

شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو)

۲۳ مهر

thumnail
undefinedپیشرفت ۱۶ درصدی احداث فاز دوم نیروگاه گرمسار
محسن فرد افشار مدیرعامل شرکت افق تأمین انرژی پارس:
undefinedمطالعات نیروگاه گرمسار از سال 1394 آغاز شد و مقرر شد ابتدا در فاز نخست یک واحد نیروگاه مقیاس کوچک در شهرک صنعتی گرمسار به صورت EPC احداث شود و در فاز دوم طرح توسعه آن به 12 مگاوات صورت افزایش یابد.undefined فاز دوم نیروگاه کوچک مقیاس ۱۲مگاواتی گرمسار به میزان ۱۰ مگاوات تاکنون با پیشرفت ۱۶.۵۹ درصدی همراه بوده است.undefinedﺷﻬﺮك ﺻﻨﻌتی ﮔﺮﻣﺴﺎر ﺳﻤﻨﺎن، دارای ﺻﻨﺎﻳﻊ ﻣﺨﺘﻠفی است که اﻣﻜﺎن ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻃﺮح ﺑﻪ ﺻﻮرت CHP را در آﻳﻨﺪه دارد.undefined ﻓﺎﺻﻠﻪ زﻣﻴﻦ در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه در اﻳﻦ ﺳﺎﺧﺘﮕﺎه ﺗﺎ ﺧﻂ ﮔﺎز ﻛﻤﺘﺮ از ۵۰ ﻣﺘﺮ و ﺗﺎ ﭘﺴﺖ ﺑﺎﻻدﺳتی ﻳﻚ ﻛﻴﻠﻮﻣﺘﺮ است. ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ اﻳﻦ ﻣﻨﻄﻘﻪ دارای ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﻣﺎﻟﻴﺎتی ۷ ﺳﺎل می‌ﺑﺎﺷﺪ که ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻗﻮاﻧﻴﻦ، ۲۰۰۰ ﻣﺘﺮ زﻣﻴﻦ ﺑﻪ ﺻﻮرت راﻳﮕﺎن داده میﺷﻮد و ﺑﺎ در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻗﻄﻌﻪ زﻣﻴﻦ اﺧﺘﺼﺎص داده ﺷﺪه، ﻣﻌﺎﻓﻴﺖﻫﺎی ﻣﺎﻟﻴﺎتی برای آن ﻟﺤﺎظ شده اﺳﺖ.
جزئیات و تصاویر این خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22125-2/

۱۲:۵۰

۲۴ مهر

thumnail
undefinedاستفاده از دانش ایرانی در احداث نیروگاه بادی میل نادر
undefinedبرای احداث نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر، تلاش می‌شود از دانش و فناوری ایرانی استفاده شود.
جواد طاهر احمدی مدیرعامل شرکت تأمین انرژی سبز کویر:undefinedپروژه نیروگاه ۵۰ مگاواتی بادی میل‌نادر، در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان نیم‌روز، منطقه میل‌نادر واقع شده و از سال ۱۴۰۰، مطالعات پژوهشی و برداشت اطلاعات باد از سایت مورد نظر آغاز شده است.
undefinedما امانت‌دار بیمه‌شدگان و بازنشستگان تأمین اجتماعی هستیم، در همین راستا، مطالعات و بررسی­‌های مختلفی صورت گرفته تا بتوانیم از تجهیزات و فناوری‌های بومی با کیفیت و مرقون به صرفه در ساخت این نیروگاه استفاد کنیم.
undefinedظرفیت نیروگاه بادی میل نادر ۵۰ مگاوات است که شامل ۲۰ واحد توربین ۲.۵ مگاواتی می­‌باشد.
undefinedبا توجه به برداشت دو ساله اطلاعات باد، از دکل بادسنجی نصب شده، منطقه ویژه انرژی بادی میل‌­نادر به مساحت ۱۷،۰۰۰ هکتار و به دلیل پتانسیل بالای انرژی باد، یکی از بهترین نقاط جهان برای تولید برق با انرژی تجدیدپذیر می‌­باشد. همچنین یکی از اهداف مهم شرکت، ایجاد اشتغال و محرومیت‌­زدایی در استان کم‌­برخوردار سیستان و بلوچستان است.
undefinedسرمایه مورد نیاز جهت احداث این نیروگاه ۵۰ مگاواتی، ۷۰ میلیون یورو است که در حال حاضر در مسیر جذب سرمایه­‌گذار و تأمین منابع مالی آن قرار دارد.
جزئیات این خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22126-2/

۱۱:۳۷

۲۶ مهر

thumnail
undefined جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به ویژه بمباران بیمارستان المعمدانی، را به تمام مسلمین جهان تسلیت عرض می کنیم.
#فلسطین#غزهارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا

۵:۵۶

thumnail
undefinedدستاوردهای هلدینگ انرژی شستا در بومی سازی قطعات نیروگاهیundefinedحفظ سرمایه سهامداران و جلوگیری خروج ارز از کشور اولویت نخست است
ابوالقاسم احمدی مهر مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین:
undefinedدر حال حاضر، بسیاری از خدمات و تجهیزات به کار گرفته شده در نیروگاه‌های این هلدینگ از طریق شرکت‌های دانش بنیان فراهم می‏‌شود.
undefinedدر یک سال اخیر در نیروگاه طوس پروژه‌هایی همچون سیستم تحریک ژنراتور، پره‌های متحرک و ساخت ۵ دستگاه استیم ایرهیتر ثانویه با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان انجام گرفته است.
undefinedدر نیروگاه خلیج فارس نیز طراحی و ساخت کارت‌های الکترونیکی سیستم برق اضطراری نیروگاه (UPS) و یک نمونه مولتی ترموکوپل‌های TAT با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان انجام شده است.
undefinedتنها راه برون رفت برای از میان برداشتن موانع رشد تولید و حل مشکل نقدینگی در تأمین تجهیزات و هزینه‌های تعمیرات جاری، اتکا به توان نخبگان ایرانی و بومی‌سازی حداکثری قطعات نیروگاهی است.
undefinedعلاوه بر حفظ سرمایه سهامداران، از خروج ارز از کشور نیز جلوگیری خواهد شد.
undefinedقطعا رشد و توسعه زمینه‌های همکاری با شرکت‌های متعهد دانش‌بنیان به شرط حل مشکل تأمین نقدینگی، بهترین سرمایه‌گذاری بلند مدت شرکت‌های نیروگاهی زیرمجموعه این هلدینگ است.
undefined تشکیل جلسات آموزشی متعهد در دستور کار این هلدینگ قرار گرفته است تا با افزایش دانش پرسنل فنی – بازرگانی شرکت‌ها توان مذاکره با تولیدکنندگان و کنترل و نظارت بر فرآیند ساخت را ارتقا دهیم.
undefinedمهمترین رسالت و مأموریت این هلدینگ حفظ و پایداری تولید برق است که خوشبختانه با بهسازی تجهیزات و به روز رسانی آن‏ها در حال انجام می باشد.
جزئیات بیشتر این خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22127-2/

۹:۲۶

thumnail
undefinedاعلام انزجار کارکنان هلدینگ انرژی شستا از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی + بیانیه
undefined کارکنان هلدینگ‌های انرژی، صنایع عمومی و کارگزاری صبا تأمین، طی برگزاری تجمعی مراتب انزجار خود را از جنایات دد منشانه رژیم غاصب صهیونیستی با سردادن شعارهای “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آمریکا” نشان دادند و در پایان این تجمع بیانیه‌ای صادر کردند.
متن بیانیه را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/33-2/

۱۷:۲۳

۲۷ مهر

thumnail
undefinedپیشرفت ۶۰ درصدی احداث کارخانه آب شیرین کن کرگان
رامین طاهری، مدیر عامل شرکت تأمین آب هرمز ابدال :
undefined مجتمع روستایی کرگان از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب در استان هرمزگان است که ۱۲ روستا را شامل می شود.undefined کاهش سطح آب چاه‌های خط کناره میناب، به دلیل استمرار خشکسالی‌های یک دهه گذشته از علل اصلی کمبود آب شرب، در این منطقه است.undefined افزایش تقاضای آب در مجتمع طرح کناره میناب، فاصله طولانی مخزن توزیع و قرار گرفتن تعداد زیاد مصرف کننده در مسیر خط آنهم بدون وجود کنترل مصرف برای هریک از انشعابات از دیگر مواردی است که منجر به کمبود آب در این منطقه شده است .undefined  کارخانه آب شیرین کن کرگان به وسعت ۲۳۰۳۰ متر مربع، ظرفیت تولید آب شرب به میزان ۵،۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز را دارد که بخشی از اعتبار این طرح از محل آورده سهامداران و بخش دیگر آن از طریق تسهیلات بانکی تامین شده است.undefined در حال حاضر بخشی از ممبران‌های مورد نیاز خریداری و دریافت شده و مراحل ساخت و تکمیل فونداسیون داخل سوله RO نیز آغاز شده است. undefined با توجه به اقدامات انجام شده در پروژه آب شیرین کن کرگان، می‌توان گفت این پروژه تاکنون با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت همراه بوده است.
جزئیات کامل خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22128-2/

۷:۰۱

۱ آبان

thumnail
undefinedشناسایی فرصت‌ها با ارائه راهکارهای کاهش مصرف انرژی توسط شرکت افق تأمین انرژی پارس
محسن فرد افشاری، مدیرعامل شرکت افق تأمین انرژی پارس :
undefinedشناسایی سیستم و جمع‌آوری اطلاعات، اندازه‌گیری و تعیین مقادیر و ارائه راهکارهای بهینه‌سازی مصرف انرژی از جمله اقداماتی است که برای مدیریت مصرف انرژی توسط شرکت افق تأمین انرژی پارس انجام می‌شود.undefinedدرحال حاضر خدمات استقرار سیستم مدیریت انرژی و ممیزی انرژی شرکت صنایع چوب خزر کاسپین توسط این شرکت در حال انجام است.undefinedدر بحث مدیریت انرژی، در شرکت‌های زیرمجموعه شستا دو طرح جایزه بهره‌وری انرژی و صندوق بهره‌وری انرژی در حال اجرا است که این دو طرح باعث شناسایی فرصت‌ها و پروژه‌های بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی می‌شود.undefinedاین دستورالعمل اجرائی در فاز اول برای همه‌ی هلدینگ‌ها، شرکت‌ها وکارخانجات شستا و سپس سایر شرکت‌ها و کارخانجات صنایع مختلف قابل استفاده می‌باشد.undefinedدر طرح جایزه بهره‌وری انرژی پس از تهیه چک لیست‌های مربوطه با استفاده از استانداردهای بین المللی صنعت و استاندارد ISO50001:2018 ممیزی و همچنین بررسی شرکت‌ها، امتیاز دهی و رتبه‌بندی صورت گرفت و برهمین اساس از شرکت‌های برتر شستا تقدیر می‌شود.undefinedدر طرح صندوق بهره‌وری انرژی پس از شناسایی طرح‌های قابل اجرا و تائید پروژه منتخب، انجام پروژه‌های بهینه‌سازی توسط این شرکت به صورت مستقیم و یا با نظارت بر اجرای طرح توسط پیمانکار منتخب صورت خواهد پذیرفت.
جزئیات بیشتر خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22129-3/

۵:۴۴

۲ آبان

thumnail
undefined ولادت با سعادت امام حسن عسكری علیه السلام مبارک باد...
undefined در روز جمعه هشتم ربیع الثانی سال ۲۳۲ هـ ق ‌یازدهمین اختر تابناك ولایت و امامت حضرت امام حسن عسكری علیه السلام در مدینه چشم به جهان گشود و عالم را به نور جمالش منوّر ساخت.
undefined پدر بزرگوارشان امام هادی علیه السلام و مادر گرامیشان بانویی پارسا و شایسته به نام «حُدَیثه» و یا به نقلی « سوسن» بودند.
undefined اسم شریف آن حضرت حسن كنیه شان ابومحمد و القابشان الزكی، الصامت، الرفیق، النقی، العسكری بود
ارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا

۴:۵۱

۴ آبان

thumnail
undefined وفات حضرت معصومه سلام الله علیها تسلیت باد...
ارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا

۷:۵۶

thumnail
در حاشیه بازدید مدیرعامل شستا از نیروگاه گرمسار مطرح شد:
undefinedدستور تسریع در روند تأمین مالی فاز دوم نیروگاه گرمسارundefinedرشد تولید در صنعت سیمان شستا با استفاده از نیروگاه‌های مولد مقیاس کوچک
undefinedابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با حضور در نیروگاه ۱۲ مگاواتی گرمسار از نزدیک در جریان آخرین اقدامات انجام شده برای احداث فاز دوم این نیروگاه قرار گرفت.
ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی:undefinedدر حال حاضر ۳۰ درصد سیمان کشور توسط شستا تولید می‌شود و قطعی برق در ایام پیک تابستان، برای این صنعت، چالش مهمی است. به همین دلیل هلدینگ انرژی می‌تواند با بررسی صرفه و صلاح احداث نیروگاه‌های مولد مقیاس کوچک ۵ و ۱۰ مگاواتی، از بروز این عدم النفع جلوگیری نماید.undefinedباید دقیقا بررسی شود که آیا احداث نیروگاه‌های خورشیدی در قالب ماده ۱۶ قانون جهش تولید دانش بنیان به صرفه تر است یا مولد مقیاس کوچک؛ همچنین باید موانع، عوامل، الزامات و اقدامات آن نیز تعیین شود، سپس جمع بندی نهایی را در قالب یک گزارش ارسال کنید تا بررسی و در نهایت تصویب شود.undefinedهر کارخانه سیمان ۲ میلیون تنی، ۵ مگاوات و ۴ میلیون تنی ۸ الی ۱۰ مگاوات مصرف برق دارد.undefinedیک گزارش جامع از میزان مصرف برق ۱۸ کارخانه سیمان شستا تهیه کنید و رقم مصرف برق این کارخانه‌ها را به صورت دقیق مشخص کنید.undefinedاگر بخواهیم در این ۱۸ کارخانه نیروگاه خورشیدی احداث شود، باید مقدار هزینه آن در یک دوره ۵ ساله تعیین گردد، همچنین باید مقدار هزینه اجرای نیروگاه مولد مقیاس کوچک با ظرفیت ۵ و ۱۰ مگاواتی نیز مشخص و فرصت‌ها و تهدیدهای این دو نوع نیروگاه نیز برآورد شود.undefinedموضوع تأمین مالی فاز دوم نیروگاه گرمسار و دریافت تسهیلات بانکی آن نیز پیگیری شود، تا هر چه سریعتر منابع مالی این پروژه تأمین گردد و روند احداث فاز دوم این پروژه تسریع یابد.undefinedمصرف انرژی در شرکت‌ها و کارخانجات هوشمند نیست، در همین راستا شرکت افق تأمین انرژی پارس طرحی دقیق و جامع برای بهینه سازی و ممیزی انرژی در جهت کاهش هزینه‌های تمام شده تولید در شرکت‌ها، تهیه و ارسال کند تا بتوان به صورت دقیق طرح‌ها را بررسی و عملیاتی کرد.
جزئیات و تصایر بیشتر این خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22130-2/

۱۳:۵۱

۲۱ آبان

thumnail
undefinedاتمام تعمیرات میان دوره ای واحد یك نیروگاه طوس
undefinedواحد يك نیروگاه طوس كه در مورخ ۱۴۰۲/۷/۲۰ از مدار خارج شده بود، پس از انجام تعميرات ميان دوره ای با ورود به مدار مجدد با شبكه برق سراسری پارالل شد.
غفوری نژاد مدير دفتر مهندسی و نظارت نیروگاه طوس :
undefinedتعويض استيم اير هيتر ثانويه لاين دو از فعاليت‌های شاخص انجام گرفته در واحد يك می باشد. undefinedعلاوه بر اين، فعاليت های پيشگيرانه ای در بخش های مكانيك، الكتريك و كنترل و ابزار دقيق بر حسب نياز و طبق برنامه و اولويت‌های تعميراتی انجام شد.
جزئیات بیشتر این خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22131-2/

۷:۳۸

thumnail
undefined از بخار تا برق؛ فرآیند تولید برق در نیروگاه طوس چگونه است؟
نسخه با کیفیت کلیپ را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/videopost/04/

۱۳:۰۹

۲۳ آبان

thumnail
undefinedرشد ۱۲۹ درصدی سود خالص هلدینگ انرژی شستا در شش ماهه نخست ۱۴۰۲
undefinedجلسه ارزیابی عملکرد شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲ شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین با حضور عارف نوروزی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و جمعی از معاونین و مدیران ارشد شستا و هلدینگ انرژی در محل سالن جلسات شستا برگزار شد.

ابوالقاسم احمدی مهر مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین:
undefinedبا انجام تعمیرات اساسی سال گذشته، این هلدینگ موفق شد در شش ماهه نخست سال، بیش از ۷ میلیون مگاوات ساعت برق تولید کند.
undefined این هلدینگ در دوره شش ماهه نخست۱۴۰۲، میزان ۶۵۰ میلیار تومان درآمد عملیاتی (فروش) را محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰ درصد افزایش داشته است.undefinedسود عملیاتی با رشد ۷۵ درصدی به عدد ۳۲۰ میلیارد تومان رسیده است.undefinedهمچنین سود خالص هلدینگ انرژی نیز با افزایش ۱۲۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به رقم ۲۶۴ میلیارد تومان رسیده است.

عارف نوروزی سرپرست شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی:
undefinedیکی از چالش های مهم پیش روی نیروگاه‌ها موضوع وصول مطالبات از وزارت نیرو می باشد از این رو باید پیگیری جدی برای وصول مطالبات معوق این شرکت صورت گیرد.undefinedتکالیف مجمع باید با دقت و جدیت بیشتری مورد پیگیری قرار گیرد.undefinedمشکلات بیان شده در خصوص هلدینگ انرژی باید با تلاش مضاعفی برطرف شود تا سال آینده این مسائل و مشکلات تکرار نشود.undefinedانتظارات از مجموعه هلدینگ انرژی زیاد است از این رو انتظار می رود مسائل به ترتیب اولویت حل و فصل شوند
جزئیات بیشتر این خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/221322-2/

۱۶:۰۶

۲۸ آبان

thumnail
فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت راوی راستین نهضت عاشورا، حضرت زینب (س) و روز پرستار گرامی باد...undefinedundefinedundefinedارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا

۶:۴۲

thumnail

۶:۴۲

۲۹ آبان

thumnail
undefinedگرامیداشت ولادت حضرت زینب (س) در هلدینگ انرژی + تصاویر
undefinedمراسم گرامیداشت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور ابوالقاسم احمدی مهر مدیرعامل هلدینگ انرژی و جمعی از مدیران و کارکنان هلدینگ انرژی و شرکت‌های تابعه در محل نمازخانه ساختمان هلدینگ برگزار شد.
undefinedاین مراسم با سخنرانی حجت الاسلام و السلمین سید علی اکبر فاطمی زاده درباره شخصیت و ویژگی های حضرت زینب (س) و مولودی خوانی ادامه یافت.
جزئیات و تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/35-2/

۵:۳۹

۳۰ آبان

thumnail
undefined عملکرد شش ماهه هلدینگ انرژی شستا در یک نگاه

۶:۴۳

۱ آذر

thumnail
مقام معظم رهبری:«انکار بسیج، انکار بزرگترین مصلحت و ضرورت برای کشور ما است.بسیج بهترین مدافع اسلام است.»
هفته بسیج گرامی بادundefinedundefinedundefined

۴:۵۸

۶ آذر

thumnail
undefinedفرا رسیدن ایام شهادت مظلومانه مادر دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد...

۸:۱۹

thumnail
undefinedمراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) در هلدینگ انرژی شستا
undefinedهمزمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه‌زهرا(س) مجلس عزاداری بی بی دوعالم با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان هلدینگ انرژی شستا، هلدینگ صنایع عمومی تأمین و کارگزاری صبا تأمین در محل نمازخانه شرکت برگزار شد.
undefinedدر این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین کرمی‌نیا ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به بیان ابعاد شخصیتی آن بانوی بزرگوار، بسیره زندگانی، جایگاه، مبارزات و مناقب حضرت فاطمه زهرا (س) در موضوعات منزلت زن در اسلام، مقام حضرت زهرا سلام الله علیها در قرآن، پرداخت.
undefinedدر ادامه ی این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کرمی‌نیا در رسای بانوی دو عالم به روضه خوانی و ذکر مصائب آن حضرت پرداخت.
جزئیات و تصاویر بیشتر این خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/36-2/

۱۲:۵۳