عکس پروفایل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو)ش

شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو)

۷۰عضو
عکس پروفایل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو)ش
۷۰ عضو

شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو)

۱۳ اردیبهشت

thumnail
در حاشیه مراسم گرامیداشت روز کارگر و روز ملی صنعت برق مطرح شد؛undefinedتلاش برای فراهم سازی شرایط عرضه سهام نیروگاه طوس در بورس اوراق بهادارundefinedهمراهی شستا با هلدینگ انرژی در حل مشکل سهام ترجیحی نیروگاه طوس
undefinedمراسم گرامیداشت روز ملی صنعت برق و روز جهانی کارگر با حضور مدیرعامل هلدینگ انرژی، معاون برنامه‌ریزی شستا و جمعی از معاونان و مدیران و کارگران نیروگاه بخار طوس مشهد برگزار شد و از کارگران نمونه این نیروگاه تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
ابوالقاسم احمدی‌مهر مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین:undefinedصنعت برق جزو نیازها و زیر ساخت‌های حیاتی جوامع بشری است و به درستی با گرامیداشت آن، فرصتی برای قدردانی از زحمات انسان‌هایی که شبانه‌روز و بی ادعا، در این صنعت خدوم فعالیت دارند، فراهم می سازند. undefinedعلی‌رغم چالش‌‌ها و سختی‌های بسیاری که در این صنعت وجود دارد اما با تلاش شبانه‌روزی کارگران این نیروگاه از بسیاری از موانع همچون زمستان سال گذشته به خوبی عبور کردیم و در همین‌جا از تمامی همکاران عزیزمان، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.undefinedنیروگاه بخار طوس جزو نیروگاه‌های پیش رو در بکارگیری از توان داخلی در صنعت برق است.undefinedهمکاران در مجموعه هلدینگ انرژی و شرکت افق تأمین انرژی طوس شبانه‌روز تلاش می‌کند تا شرایط برای عرضه سهام نیروگاه طوس در بورس فراهم شود.undefinedتمام مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی نماینده شورای کارگری را یادداشت کردم، بخشی از این مسائل سنواتی است همچون موضوع سهام ترجیحی نیروگاه، که باید هرچه سریع‌تر بررسی و پیگیری شود.
احسان احمدی معاون برنامه‌ریزی راهبردی و سرمایه‌گذاری شستا:undefinedدر مجموعه شستا برای سال جاری، سندی به نام سند تحول تدوین شده که نوآوری، تکیه بر اقتصاد دانش بنیان، چابک سازی، هم‌افزایی و افزایش بهره‌وری و … از جمله مهمترین راهبردهای مهم این سند است.undefinedتولید بیش از ۱۲ هزار قطعه در نیروگاه طوس مشهد و استفاده از دانش رسوب شده در این نیروگاه، قابل تقدیر است.undefinedباتوجه به اینکه صنعت برق همچون سایر صنایع قابلیت ذخیره سازی کالا را ندارد، بنابراین نگهداری و مدیریت آن نیز بسیار سخت و مهم می‌باشد.undefinedقول می‌دهیم تصمیمات اتخاذ شده از سوی هلدینگ در خصوص سهام ترجیحی، با حمایت ما در مجموعه شستا همراه باشد تا قدم کوچکی برای قدردانی از زحمات دوستان در نیروگاه طوس داشته باشیم.
جزییات و تصاویر بیشتر این مراسم را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/2289-2/

۹:۴۴

۱۶ اردیبهشت

thumnail
undefinedرهبر انقلاب: یک روایت از حضرت هادی علیه‌الصّلاةوالسّلام است که هم جنبه‌ی علمی حضرت عبدالعظیم و هم جنبه‌ی معنوی آن بزرگوار را نشان میدهد. کسی خدمت امام هادی علیه‌السّلام رسید. حضرت به او فرمودند: تو در کجا هستی؟گفت: در ری.فرمودند: هر مشکلی در امر دین داشته باشی، میتوانی از عبدالعظیم‌بن‌عبدالله الحسنی بپرسی.یعنی امام هادی علیه السّلام، عبدالعظیم الحسنی را به عنوان یک مرجع علم دین به شیعیان خودشان معرفی کردند. بعد در همین روایت هست که حضرت فرمودند: سلام مرا به او برسان. این هم جنبه‌ی معنوی. ۱۳۷۳/۸/۵
پانزدهم شوال سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) تسلیت بادundefinedundefinedundefined
دفتر ارتباطات، رسانه و اموربین‌الملل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین

۵:۴۰

۲۴ اردیبهشت

undefinedرشد ۲۰ درصدی مصرف برق در نیمه بهار
undefinedمیزان تقاضای مصرف برق کشور در روز گذشته به مرز ۵۴ هزار و ۸۴۴ مگاوات رسید. این در شرایطی است که میزان تقاضای مصرف برق در ساعت‌های میانی روز دوره مشابه سال گذشته عدد ۴۵ هزار و ۸۴۰ مگاوات را ثبت کرده است.
undefinedمیزان تقاضای مصرف برق نسبت به روز مشابه هفته گذشته حدود ۶ هزار و ۵۰۰ مگاوات که معادل مصرف ۶ استان کشور بوده، افزایش یافته است.

۷:۳۱

۲۵ اردیبهشت

thumnail
undefinedبرگزاری مراسم سالروز شهادت امام صادق(ع) در هلدینگ انرژی
undefinedمراسم عزاداری سالروز شهادت امام صادق(ع)، رییس مذهب تشیّع امروز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، با حضور پرسنل هلدینگ انرژی و شرکت‌های تابعه برگزار شد.
undefinedدر این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر فاطمی زاده به عنوان سخنران و همچنین حاج علیرضا شکوری به عنوان مداح اهل‌بیت (علیهم السلام) به تبیین مناقب امام ششم شیعیان و مداحی در رثای آن امام بزرگوار پرداختند.
حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر فاطمی زاده امام جماعت هلدینگ انرژی :
undefinedنگاه خاص امام صادق (ع) به موضوع تعلیم و تربیت و پرورش شاگردانی ممتاز برای ترویج فرهنگ ناب قرآنی و اسلامی می‌تواند بهترین الگو برای فعالان فرهنگی، قرآنی و مجموعه های حوزه تعلیم و تربیت باشد.
undefinedامام صادق علیه السلام می‌فرمایند: (إِنَّهُ لاَ یَنَالُ شَفَاعَتَنَا مَنِ اسْتَخَفَّ بِالصَّلاَةِ) «شفاعت ما شامل کسى که نماز را سبک بشمارد، نمى شود»، مقصود از سبک شمردن نماز این است که انسان براى نماز ارزش و اهمیت لازم و شایسته را قائل نباشد.
undefinedدلیل وجود مشکلاتی که امروزه در خانواده‌ها و جامعه هست، بی‌اهمیتی به نماز است و هر کدام از اعضای خانواده نسبت به نماز بی اهمیت باشد اثر سوء آن در زندگی کل افراد خانواده دیده می‌شود.
جزییات و تصاویر بیشتر این مراسم را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/2289-3/

۱۱:۱۷

thumnail
undefinedانتصاب سرپرست معاونت مالی، سرمایه انسانی و پشتیبانی هلدینگ انرژی
undefinedابوالقاسم احمدی مهر، مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین ضمن قدردانی از زحمات صابر باستی معاون اسبق هلدینگ انرژی، مرتضی ساجدی را به عنوان سرپرست معاونت مالی، سرمایه انسانی و پشتیبانی این هلدینگ منصوب کرد.
ابوالقاسم احمدی مهر مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین:
undefinedما در مجموعه هلدینگ انرژی شستا وظیفه حفاظت و حراست از سرمایه ۴۵ میلیون نفر بیمه‌گذار تامین اجتماعی را عهده دار هستیم و باید چارچوب و نگاه مدیریتی همه معاونان و مدیران این هلدینگ در راستای حفط این حق الناس باشد .
undefinedسال گذشته هلدینگ انرژی با فراز و نشیب های فراوانی همراه بود که به لطف خدا و همراهی و همدلی معاونت‌های هلدینگ هم اکنون تمامی ظرفیت‌ها برای حل مشکلات سنواتی و پروژه‌های در دست احداث، به کار گرفته شده است.
undefinedاز آقای ساجدی سرپرست معاونت مالی و سرمایه انسانی هلدینگ انتظار داریم اهتمام ویژه‌ای نسبت به ارتقای بهره‌وری در سطوح مختلف هلدینگ داشته باشند و شفافیت، کارایی و اثربخشی در حوزه مالی را راس تمامی تصمیم‌ها و اقداماتشان قرار دهند.
جزییات و تصاویر بیشتر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/2291-2/

۱۵:۵۰

۲۶ اردیبهشت

thumnail
سالروز شهادت جانسوز ششمین امام معصوم حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) بر عموم مسلمین جهان تسلیت بادundefined
ارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا

۷:۰۲

thumnail
undefined پایان تعمیرات اساسی واحد پنج نیروگاه گازی خلیج فارس و تحویل واحد به شبکه برق کشور
undefinedتعمیرات اساسی واحد پنج نیروگاه گازی خلیج فارس با اتکا به نیروهای متخصص داخلی در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۳به اتمام رسید و با شبکه سراسری برق کشور پارالل گردید.
محمد عقیل عامری سیاهویی سرپرست نیروگاه گازی خلیج فارس:
undefinedواحد پنج که در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ از مدار تولید خارج شده بود، پس از ۸۳ روز تلاش مداوم و شبانه‌روزی، بهره‌برداری خود را از سر گرفت و به شبکه سراسری تولید پیوست.
undefinedفعالیت‌های قابل توجهی در بخش‌های مکانیک، کنترل و ابزار دقیق و الکتریک انجام گرفت، فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده بالغ بر ۱۷۷۶ فعالیت اصلی و توسط نیروهای پیمانکار داخلی و بومی و با نظارت نیروهای توانمند و متخصص نیروگاه گازی خلیج فارس در کوتاه ترین زمان نسبت به سنوات قبل و با کیفیت بسیار بالا انجام گردید.
undefinedدرطول انجام تعمیرات اساسی اقداماتی در بخش‌های مختلف از جمله با مستقر نمودن تیم بازسازی در محل نیروگاه؛ بخشی از اصلاحات در محل نیروگاه انجام گرفت که به موجب آن پیمانکار مربوطه قطعات را در اسرع وقت بازسازی و در واحد نصب نمود.
جزییات و تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/2290-2/

۸:۰۹

۲۸ اردیبهشت

thumnail
undefinedبه مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت؛undefinedتجلیل از مدیر ارتباطات، رسانه و امور بین‌الملل هلدینگ انرژی
undefinedبه مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی طی مراسمی از مدیر ارتباطات، رسانه و امور بین‌الملل هلدینگ انرژی با حضور معاونین و مدیران هلدینگ تجلیل شد.
ابوالقاسم احمدی مهر مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات گفت:
undefinedخدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست اندرکاران حوزه ارتباطات و رسانه در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی قابل تقدیر است.undefinedروابط عمومی با عملکرد نوآورانه و نقش راهبردی می‌تواند با ایجاد رقابت سالم میان کارکنان، به افزایش راندمان کاری هر مجموعه کمک کند. undefinedهر چه تعامل این بخش با رسانه‌ها، پرسنل و مدیران بیشتر باشد، هلدینگ را در رسیدن به اهداف و برنامه‌های خود بهتر یاری خواهد کرد.undefinedروابط عمومی مسئولیت خطیری در فضای کنونی دارد تا با اثرگذاری مطلوب و فراهم کردن امکانات مورد نیاز، به انجام رسالتش اهتمام ورزد.undefinedشایان ذکر است در حاشیه این مراسم از زحمات و تلاش‌های سامان فخارزاده مدیر ارتباطات، رسانه و امور بین‌الملل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین با اهدای لوح سپاس تقدیر به‌ عمل آمد.
جزییات و تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/2292-2/

۱۶:۳۲

۳۰ اردیبهشت

undefined رونمایی از تابلوی برق سبز در بورس انرژی
undefinedدوشنبه (اول خرداد) مراسم رونمایی از تابلوی برق سبز در بورس انرژی با هدف ایجاد بازار عرضه و تقاضای مستقیم، مردمی‌سازی اقتصاد تجدیدپذیر و ایجاد فضای رقابتی تبادل برق تجدیدپذیر با حضور وزیر نیرو، وزیر اقتصاد، رئیس کمیسیون انرژی مجلس و رئیس سازمان ساتبا برگزار خواهد شد.undefinedدر این مراسم سازمان ساتبا در راستای ابلاغیه وزیر نیرو در خصوص توسعه مبادلات برق در بورس انرژی، دستورالعمل «عرضه و تبادل برق تجدیدپذیر در بورس انرژی» را ابلاغ خواهد کرد.undefinedتولیدکنندگان برق تجدیدپذیر در بازار فیزیکی و بازار مشتقه تابلوی برق سبز با تایید ساتبا می‌توانند برق خود را عرضه کنند و همچنین مصرف‌کنندگان که شامل صنایع، ساختمان‌های دولتی و استخراج کنندگان رمزارز‌ها هستند می‌توانند برای خرید برق فیزیکی و گواهی برق تجدیدپذیر (REC) تقاضا دهند.

۱۱:۳۹

۳۱ اردیبهشت

thumnail
میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)، روز دختر و آغاز دهه کرامت گرامی باد...undefinedundefinedundefined
ارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا

۳:۵۹

thumnail
undefinedمجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تأمین انرژی سبز کویر برگزار شد
undefinedمجمع عمومی عادی سالیانه، منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند۱۴۰۱ شرکت تأمین انرژی سبز کویر با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و سهامداران عمده و بازرس قانونی شرکت برگزار شد.
ابوالقاسم احمدی مهر مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین:
undefinedموضوعات مختلفی از جمله پیشرفت فیزیکی نیروگاه خورشیدی اردکان، احداث نیروگاه خورشیدی زاهدان، دریافت مجوزات لازم جهت احداث نیروگاه بادی میل نادر، تامین مالی از منابع مختلف و همچنین تعیین و تکلیف پیمانکارهای پروژه‌های سنواتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.undefinedبا تلاش‌های بی وقفه همکاران در شرکت تامین انرژی سبز کویر، نیروگاه خورشیدی اردکان تاکنون بیش از ۴۰ درصد پیشرفت داشته است و در صورت تأمین پنل‌های خورشیدی، این نیروگاه می‌تواند با قدرت تولید ۱۰مگاوات برق، در تأمین برق کشورمان نقش مهمی ایفا کند.undefinedپروژه‌ خورشیدی زاهدان نیز به عنوان یکی از کلیدی‌ترین پروژه‌های تجدیدپذیر در شرق کشور، به توسعه اقتصاد و اشتغالزایی در این منطقه کمک شایانی خواهد کرد.undefinedبرای تامین مالی این پروژه باید از منابع متنوعی همچون تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری شرکت های خصوصی، صندوق توسعه ملی و … استفاده کرد.undefinedاین شرکت باید ضمن تعیین و تکلیف وضعیت پیمانکار پروژه‌های متوقف شده و انعقاد قرارداد‌های مشخص و دقیق، از تأخیر در اجرای پروژه ها جلوگیری نماید.
جزییات و تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/2293-2/

۱۴:۱۶

۱ خرداد

thumnail
undefinedدر حاشیه مجمع شرکت تأمین آب هرمز ابدال مطرح شد؛undefinedپروژه آب شیرین کن کرگان؛ پروژه‌ای نوین برای تأمین آب شرب مردم منطقه میناب
undefinedمجمع عمومی عادی سالیانه، منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند۱۴۰۱ شرکت تأمین هرمز ابدال با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و سهامداران عمده و بازرس قانونی شرکت برگزار شد.
ابوالقاسم احمدی مهر، مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین:
undefinedآب شیرین کن گرگان با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها و ایده‌های نوین علاوه بر تأمین آب شرب مردم منطقه میناب، می‌تواند سودآوری مناسبی نیز برای سهامدار شرکت تأمین آب هرمز ابدال به همراه داشته باشد.
undefinedمطابق با برنامه زمانبندی شده در این پروژه، تأسیسات آبگیر و دفع پساب و سایر تأسیسات عمومی طرح، واحدهای پیش‌تصفیه و نمک‌زدایی به روش اسمز معکوس به ظرفیت تولید 5هزار متر مکعب در شبانه روز آب شیرین با هدف تأمین آب آشامیدنی منطقه میناب، احداث خواهد شد.
undefinedهلدینگ انرژی در نظر دارد که حداقل 10هزار مترمکعب در شبانه‌روز تا سال 1404 به ظرفیت آب شیرین‌کن‌های در حال بهره‌برداری با استفاده از این روش‌ها اضافه کند که با تلاش شبانه روزی همکاران ما در شرکت تأمین آب هرمز ابدال این مهم قابل دستیابی است.
جزییات و تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/2294-2/

۱۷:۵۲

۲ خرداد

thumnail
undefinedتجلیل سندیکای شرکت‌های تولید برق از واحد ارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا
undefinedسندیکای شرکت‌های تولید برق ایران، از واحد ارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا تجلیل و تقدیر کرد.
ابراهیم خوش گفتار رئیس هیات مدیره سندیکای شرکت‌های تولید کننده برق ایران طی تقدیرنامه‌ای با اشاره به وظایف اصلی نهاد روابط عمومی در حوزه حفظ سرمایه‌های اجتماعی، پاسخگویی و اعتمادسازی، خطاب به واحد ارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا گفت:
undefinedبی شک این مهم در پرتو علاقه، شناخت، افزایش دانش روز و مهارت‌های حرفه‌ای، همچنین اهتمام مداوم برای پویایی و خلاقیت‌های کاری با بهره‌مندی مطلوب از ابزارهای ارتباطی حاصل می‌شود.
undefinedوی با ابراز امیدواری به اینکه روابط عمومی شرکت‌های عضو سندیکا نیز در مسیر بالندگی و ایفای مسئولیت خطیر خود بیش از پیش تلاش کنند، افزود: این لوح به پاس مساعی روابط عمومی آن شرکت در بخش اطلاع‌رسانی و جدیت و همت والایی که برای رشد و پیشرفت آن در سال 1401 داشته‌اید، تقدیم می‌شود.
undefinedرئیس هیات مدیره سندیکای شرکت‌های تولید کننده برق ایران در پایان تشکر خود از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین برای حمایت بی دریغ شان از نهاد روابط عمومی ابراز داشت.
جزییات و تصاویر بیشتر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/2295-2/

۱۶:۳۸

۵ خرداد

thumnail
undefinedدر دیدار با مسئولان استان هرمزگان مطرح شد؛undefinedارائه گزارش میزان پیشرفت احداث کارخانه آب شیرین کن کرگان
undefinedمدیرعامل هلدینگ انرژی طی جلسه‌ای با مسئولان استان هرمزگان به ارائه گزارش میزان پیشرفت احداث کارخانه آب شیرین کن کرگان پرداخت.
ابوالقاسم احمدی‌مهر مدیرعامل هلدینگ انرژی:
undefinedپروژه احداث کارخانه آب شیرین‌کن کرگان با ورود تجهیزات به ارزش ۱۷ میلیارد تومان، تسریع پیدا کرده و به خوبی در حال اجراست. undefinedبا تلاش و تمرکز بر روی جزئیات فنی و مدیریت منابع و هزینه‌ها، این پروژه به موقع به اتمام خواهد رسید. undefinedاین پروژه در فاز نخست با توان تولید ۵هزار مترمکعب آب شیرین در روز، وضعیت آبی منطقه را بهبود خواهد بخشید و تأمین آب شیرین برای مردم خون‌گرم منطقه میناب را تضمین می‌کند.undefined تیم فنی به صورت دائمی در حال کنترل کیفیت و پیشرفت پروژه است و این پروژه می‌تواند نمونه‌ای از همکاری موفق بین بخش خصوصی و دولت در راستای توسعه اقتصادی و بهبود شرایط زندگی مردم باشد.
جزییات و تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/2296-2/

۷:۰۰

۷ خرداد

thumnail
undefinedبه مناسبت دهه کرامت صورت گرفت؛undefinedبرگزاری مراسم گرامیداشت روز دختر در هلدینگ انرژی
undefinedدر راستای توجه به مقاوم خانواده و به مناسبت تولد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر طی مراسمی از فرزندان دختر پرسنل شاغل در هلدینگ انرژی و شرکت‌های تابعه تقدیر شد.
undefined ابوالقاسم احمدی‌مهر مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین:
undefinedهلدینگ انرژی همواره توجه ویژه‌ای به مقام خانواده دارد و در همین راستا برنامه‌های سال جاری هلدینگ در حوزه فرهنگی بر پایه استحکام جایگاه خانواده تدوین شده است.undefinedاین هلدینگ به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در زمینه انرژی، به مسئولیت اجتماعی خود در این زمینه پایبند است.undefinedهلدینگ انرژی به منظور تقدیر از این مقام بلند، در سال جاری همچون روز دختر و میلاد حضرت معصومه (س)، برنامه‌های متنوعی را اجرا خواهد کرد که به مادران و خانواده‌های پرسنل اختصاص خواهد داشت.undefinedهمانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ وظایف داخل خانه زنان، نه اهمیتش کمتر از وظایف بیرونی است و نه اینکه زحمتش کمتر است. شاید زحمتش بیشتر هم باشد. چراکه برای اداره محیط خانه، به تلاش و کوشش مضاعف احتیاج دارد.undefinedدر حوزه خانواده انتظار داریم پیشنهادها از سوی خود شما به هلدینگ ارائه شود تا شاهد برگزاری برنامه‌های بیشتر در این بخش به صورت فصلی یا ماهیانه باشیم.
جزییات و تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/19-2/

۱۷:۰۸

۱۰ خرداد

thumnail
آمدم ای شاه پناهم بدهخط امانی زِ گناهم بدهای حرمت ملجا درماندگاندور مران از درو راهم بدهلایق وصل تو که من نیستماذن به یک لحظه نگاهم بده
ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آقا امام رضا علیه اسلام مبارک باد...undefinedundefinedundefined
ارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی شستا

۴:۱۵

thumnail
undefinedتوسط هلدینگ انرژی شستا انجام شد؛undefinedگرامیداشت روز دختر و دهه کرامت در یکی از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست و فاقد سرپرست موثر بهزیستی
undefinedبه مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت امام رضا (ع) و دهه مبارک کرامت، مدیرعامل هلدینگ انرژی به همراه معاون امور شرکت ها و مجامع شستا با حضور در یکی از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست و فاقد سرپرست موثر بهزیستی، این روز زیبا را به دختران این مرکز تبریک گفتند.
undefined در این مراسم که با حضور دختران ۳ الی ۶ سال و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، دختران لحظاتی شاد و خاطره‌انگیز را سپری کردند.
مهدی نوروزیان معاون امور شرکت ها و مجامع شستا :undefinedعلی رغم تمام مشکلاتی که در جامعه وجود دارد اما روحیه و فرهنگ هم نوع دوستی همچنان در میان مردم ایران وجود دارد و این نشانه فرهنگ غنی ایران است.undefinedدر بسیاری از کشورهای دنیا فاصله طبقاتی میان فقیر و غنی زیاد است و هیچ حمایتی نیز از سوی بخش غنی جامعه صورت نمی گیرد اما در میان مردم ایران همچنان این فرهنگ زیبا و خداپسندانه وجود دارد و باوجود مردم، بچه ها در مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست و فاقد سرپرست موثر بهزیستی با آموزش ها و تربیت درست، زندگی را سپری می کنند.
فاطمه ارزانیان معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران :undefinedعلیرغم رسیدگی خوب موسسات غیر دولتی در مراکز شبه خانواده در زمینه امور تحصیلی، درمانی، برنامه های مذهبی، هنری، تفریحی، سواد مالی و …، اولویت ما در سازمان بهزیستی بازپیوند فرزندان به کانون گرم خانواده زیستی و سپردن به اقوام و پس از آن تسهیل شرایط فرزندخواندگی است.undefined واگذاری فرزندان بالای ۵ سال و فرزندان نیازمند پیگیری درمان خارج از نوبت انجام می شود.undefinedاستان تهران در سال گذشته، رتبه برتر کشوری در زمینه فرزندخواندگی با رشد ۸۰درصدی را به خود اختصاص داده است.
undefinedلازم به ذکر است؛ در پایان این مراسم ضمن صرف نهار در جمع دختران ۳ الی ۶ سال همراه با اهدای کیک و جوایز، دختران این مرکز، لحظاتی شاد و خاطره‌انگیزی را سپری کردند.
جزییات و تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/20-2/

۸:۲۹

thumnail
undefinedبه مناسب میلاد با سعادت امام رضا (ع) انجام شد؛undefinedبرپایی موکب شرکت افق تأمین انرژی طوس در مسیر منتهی به حرم مطهر رضوی + تصاویر
undefinedدر جشن بزرگ خانوادگی امام رضایی ها و شب ولادت حضرت ثامن الاحجج (علیه السلام) با برپایی موکب پذیرایی از زائرین و مجاورین حرم مطهر رضوی در مسیر خیابان امام رضا (علیه السلام ) برای خدمت به عشاق امام مهربانی ها آماده شدیم و کارکنان نیروگاه طوس مشهد با تمام وجود به نوبه خود عرض ارادتی به آستان ولی نعمتشان داشتند .
تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/20-2/

۱۲:۴۹

thumnail
undefined برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) در هلدینگ انرژیundefinedمعرفی برگزیدگان مسابقات فرهنگی – ورزشی دهه کرامت
undefinedهمزمان با فرارسیدن میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت، حضرت امام رضا (ع)، بعداز ظهر چهارشنبه، ۱۰خرداد ۱۴۰۲ با حضور حداکثری پرسنل هلدینگ انرژی و شرکت های تابعه برگزار شد.
undefined در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر فاطمی زاده در سخنانی به بررسی مفاهیم دوستی و دشمنی و عوامل تأثیرگذار بر این مفاهیم پرداخت و پس از آن مراسم مولودی خوانی و اهدای جوایز مسابقات فرهنگی – ورزشی برگزار شد.
جزییات و تصاویر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/21-2/

۱۶:۴۸

۱۴ خرداد

thumnail
سالروز رحلت جان‌سوز امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد تسلیت باد…undefinedundefinedundefined
ارتباطات و رسانه هلدینگ انرژی

۶:۲۹