عکس پروفایل شرکت مدیریت توسعه صنایع و انرژیش

شرکت مدیریت توسعه صنایع و انرژی

۱۲۶عضو
عکس پروفایل شرکت مدیریت توسعه صنایع و انرژیش
۱۲۶ عضو

شرکت مدیریت توسعه صنایع و انرژی

۲۱ فروردین

thumnail
عید سعید فطر، عید آسودگی از آتش غفلت و رهیدگی از زنجیر نفسبر میهمانان حضرت حق مبارک باد . . .

۱۵:۵۳

۲۸ فروردین

thumnail
undefinedاتمام بازدید دوره‌ای واحد ۱ نیروگاه خلیج فارس
undefinedواحد یک نیروگاه گازی خلیج فارس، مجدد به شبکه سراسری برق وصل شد.
undefined واحد یک این نیروگاه که به منظور انجام تعمیرات میان دوره‌ای ۶۰۰۰ ساعته و رفع دیفکتهای اورهال در تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ساعت ۱:۱۳ به مدت ۱۰ روز از مدار تولید خارج و در اختیار امور تعمیراتی قرار گرفته بود، پس از اتمام بازدید دوره‌ای و رفع دیفکت‌های باقیمانده از تعمیرات اساسی در تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ ساعت ۲۳:۴۷ مجددا به امور بهره‌برداری نیروگاه تحویل داده شد.
جزئیات بیشتر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22145-2/

۶:۲۷

۳ اردیبهشت

thumnail
undefinedبارز بزرگترین تایرساز دانش بنیان در کشور شد
undefined۸ محصول دیگر از مجموعه تایرهای تولیدی گروه صنعتی بارز موفق به کسب گواهی دانش بنیان شد تا در مجموع با ۱۳ تایر در تمامی گروه محصولات تولیدی بعنوان بزرگترین تایرساز دانش‌بنیان کشور شناخته شود.
undefinedگروه صنعتی بارز با رویکرد دانش‌محور و توجه به اصول تحقیق‌ و توسعه و نوآوری خود در سال‌های اخیر سبب شده است تا این گروه یکی از نقش‌آفرینان فعال زیست‌بوم نوآوری با هدف عمق‌بخشی به اقتصاد دانش‌بنیان باشد.
undefinedدر ادامه همین روند و به تشخیص کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست ‌جمهوری، ۸ محصول دیگر گروه صنعتی بارز موفق به کسب گواهی دانش‌بنیان شده است.
undefined تأیید این ۸ محصول در کنار ۵ محصول قبلی، سبب شده است تا بارز دارای بیشترین تعداد محصولات دانش‌بنیان در بین تمامی شرکت‌های تایرساز داخلی و تنها شرکت دارنده تأییدیه دانش‌بنیان در تمامی گروه محصولات صنعت تایر باشد.
undefinedبا توجه به سیاست‌های اتخاذ شده توسط وزارت صمت در راستای توسعه حمل‌ونقل برقی کشور، گروه صنعتی بارز برای نقش‌آفرینی فعال در تکمیل زنجیره ارزش و زیرساخت‌ این نوع حمل‌ونقل، از تایر رادیال باری-اتوبوسی بارز با سایز ۲۹۵/۸۰R۲۲.۵ که اخیراً تأییدیه دانش‌بنیان دریافت کرده است، در اتوبوس برقی شرکت ایران‌خودرو دیزل مورد استقاده قرار گرفته است.
جزئیات بیشتر خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22146-2/

۱۱:۴۷

thumnail
undefined گام بلند شستا برای خروج شرکت چوکا از زیان
undefinedبا اتخاذ تدابیر لازم در دوره جدید مدیریتی شستا در جهت حرکت به سمت تولید پایدار، مستمر و بدون زیان، شرکت چوکا موفق شد با تکیه بر نیروهای متخصص و بومی خود تولید کاغذ تست لاینر را آغاز کند.undefinedبا تولید تست لاینر سبد محصولات تولیدی شرکت چوکا متنوع تر شده است.undefinedتولید این محصول ارزش افزوده بالاتری نسبت به کاغذ لاینر داشته و با توجه به قیمت بالاتر در فروش، با حاشیه سود بیشتر، کاهش زیان در صورت های مالی چوکا را به همراه خواهد داشت.undefinedاین محصول به عنوان لایه رویی ورق کارتن، استفاده می شود که در برابر جذب آب مقاومت بیشتری نسبت به لایه زیرین دارد، بدین ترتیب از کارتن در برابر جذب رطوبت محیط محافظت می شود. همچنین این کار به افزایش قابلیت چاپ پذیری آن نیز کمک می کند.
جزئیات بیشتر خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22147-2/

۱۴:۴۲

thumnail
undefinedبا حضور مشاور ارشد مدیرعامل شستا صورت گرفتundefinedبرگزاری جلسه بررسی عملکرد هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه حوزه انرژی، صنایع عمومی و سلولوزی
undefinedجلسه بررسی عملکرد سال ۱۴۰۲ هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه حوزه انرژی، صنایع‌عمومی و سلولوزی با حضور عبدالعلی صاحب محمدی مشاور ارشد مدیرعامل شستا و مدیران عامل هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در محل سالن جلسات هلدینگ انرژی برگزار شد.
عبدالعلی صاحب محمدی مشاور ارشد مدیرعامل شستا:
undefined تمامی شرکت‌ها و هلدینگ‌ها باید در سال جدید بر اساس تکالیف وضع شده در جهت جهش تولید، خروج از زیان و افزایش سوددهی گام بردارند و برنامه‌های توسعه‌ای خود را بر همین اساس پیاده‌سازی نمایند.undefinedیکی از دغدغه‌های مهم مدیران عامل باید بحث انتقال دانش و تجربه از سوی مهندسین و پرسنل ماهر و باتجربه باشد چراکه معتقدیم می‌توان با بهره‌گیری از این موضوع نتیجه بسیار مطلوبی در حوزه علم، صنعت و تجربه کسب کرد.undefinedعلاوه بر اینکه اهمیت و جایگاه رسوب دانش باید جایگاه راهبردی در شرکت ها داشته باشد، باید فضای لازم در این زمینه به گونه‌ای مهیا شود تا نخبگان و شرکت‌های دانش بنیان بتوانند بر مبنای استانداردهای شستا حرکت کنند.
undefinedلازم به ذکر است در این جلسات ضمن بررسی عملکرد های فنی و مالی شرکت‌ها، چالش ها ، مشکلات موجود و برنامه های آتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
جزئیات بیشتر خبر را در لینک ذیل مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22149-2/

۱۷:۵۵

thumnail

۱۷:۵۵

thumnail

۱۷:۵۵

thumnail

۱۷:۵۵

۴ اردیبهشت

thumnail
undefinedآمادگی کامل شستا برای تامین برق در پیک تابستان
undefinedبا انجام تعمیرات دوره‌ای واحدهای تولیدی نیروگاه طوس، این نیروگاه آماده تامین برق پایدار برای دوران پیک مصرف تابستان امسال است.
صادق صالحی مدیرعامل شرکت افق تأمین انرژی طوس :
undefinedدر راستای اقدامات پیشگیرانه و آماده سازی واحدهای نیروگاه طوس برای تولید حداكثری، واحد ۲ نیروگاه كه در تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ از مدار خارج شده بود، پس از انجام تعمیرات در تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ وارد مدار تولید شده و با شبكه برق سراسری پارالل شد.
undefinedدر این دوره از تعمیرات علاوه بر باز کردن پوسته توربین LP و انجام تنظیمات لازم، تعویض کویل ریهیت، ترمیم سکتور پلیت‌های ایرهیتر و ….فعالیت های پیشگیرانه ای در بخش های مكانیك، الكتریك و كنترل و ابزار دقیق بر حسب نیاز و طبق برنامه و اولویت های تعمیراتی صورت پذیرفت.
undefinedهمچنین در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۳ در نیروگاه طوس، برنامه تعمیراتی سایر واحدهای این نیروگاه در دستور کار قرار گرفت و واحدهای ۱،۳ و ۴ این نیروگاه نیز پس از انجام تعمیرات لازم در مدار تولید قرار گرفتند.
جزئیات و تصاویر بیشتر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22148-2/

۵:۱۸

۱۰ اردیبهشت

thumnail
undefinedکسب نشان مدیریت برتر اقتصاد مقاومتی توسط شرکت پارس الکتریک
undefinedدر جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان تهران از مجموع ۲۵۰ واحد تولیدی، شرکت پارس الکتریک موفق به دریافت نشان اقتصاد مقاومتی شد.
مصطفی راعی مدیرعامل شرکت کارخانجات پارس الکتریک:undefinedاین افتخار می‌بایست تقدیم عزیزان مدافع امنیت و مدافع حرم گردد که با جان فشانی‌ها و فداکاری های خود باعث شدند ما و شرکت‌های نظیر ما با آرامش به فعالیت بپردازیم و بتوانیم شعار جهش تولید محصول با کیفیت را محقق نماییم.
undefinedهمچنین این افتخار را مدیون همه عزیزان خود در شرکت پارس الکتریک می‌دانم که مجاهدانه و دلسوزانه در دوسال گذشته با رفع مشکلات و موانع تولید، کالایی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب در اختیار مردم عزیز قرار دادند و اثبات کردند در همین شرایط تحریمی نیز می‌توان نیاز کشور به تلویزیون و محصولات الکترونیک و الکتریک را مرتفع نمود.
undefinedلازم به ذکر است؛ ۲۵۰ واحد تولیدی برای شرکت در جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان تهران به صورت تخصصی ارزیابی شدند که در نهایت به ۱۲ واحدی که بیشترین امتیاز را کسب کرده بودند، نشان اقتصاد مقاومتی اعطا شد.
undefinedالگوسازی مناسب در عرصه تولید کالا و خدمات، ایجاد فضای رقابتی مناسب در افزایش کیفیت تولید کالا و خدمات، گسترش ضریب نفوذ گفتمان اقتصاد مقاومتی در واحد‌های تولیدی و خدماتی و همچنین هدایت عرصه تولید در زمینه پیروی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از اهداف جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی عنوان شده است.
جزئیات و تصاویر بیشتر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22150-2/

۱۳:۲۷

thumnail

۱۳:۲۷

thumnail

۱۳:۲۷

thumnail

۱۳:۲۷

۱۱ اردیبهشت

thumnail
undefined️ یازدهم اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر گرامی باد

۵:۰۵

thumnail
undefinedرشد ۱۸۰ درصدی سود لپارس
undefinedشرکت کارخانجات پارس الکتریک طی ۱۲ ماه سال ۱۴۰۲ موفق به ثبت ۲۸۲ میلیارد تومان درآمد عملیاتی شده است که نسبت به درآمد ۹۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۱ با ۲۱۳ درصد رشد همراه بوده است.
undefinedهمچنین سود ناخالص شرکت برابر با ۸۱ میلیارد تومان بوده است که نسبت به ۱۲ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱، رشد ۵۸۶ درصدی داشته است، سود خالص نیز با رشد ۱۸۰ درصدی از عدد ۴۵ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ به ۱۲۶ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۲ رسیده است.
undefinedشایان ذکر است؛ مقدار تولید شرکت نیز برابر با ۴۱،۴۱۹ دستگاه بوده که رشد ۲۹۱ درصدی را نشان می دهد. همچنین مقدار کل فروش نیز از ۱۱،۹۱۶ دستگاه در سال ۱۴۰۱ به ۴۰،۰۱۱ دستگاه در سال ۱۴۰۲ رسیده که رشد ۲۳۶ درصدی را نشان می دهد.
جزئیات بیشتر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22151-2/

۹:۲۹

۱۲ اردیبهشت

thumnail
undefinedدر کارخانه لوازم خانگی پارس صورت گرفت؛undefinedراه اندازی دستگاه اکسترودر پس از 15 سال
undefinedدستگاه اکسترودر 1/2 4 که تولید کننده ورق بدنه داخلی و ورق تودری محصولات یخچال و فریزر می‌باشد، با تلاش همکاران واحد نگهداری و تعمیرات پس از پانزده سال راه اندازی شد. undefined این دستگاه به دلیل نوسان دور موتور و تزریق ناسالم از سال 1388 از چرخه تولید کارخانجات پارس خارج شده بود اما اکنون بعد از 15 سال در اردیبهشت ماه 1403این دستگاه مجدد در خط تولید به بهره برداری رسید تا ورق های تولید شده دستگاه اکسترودر در واحد ترموفرمینگ و وکیوم فرمر مورد استفاده قرار گیرد.undefined پروژه راه‌اندازی مجدد این دستگاه از آبان ماه 1402 شروع شد. این پروژه با بهره‌گیری از توانایی بیش از ده همکار زبده و دلسوز شرکت لوازم خانگی پارس از واحدهای برق، مکانیک، تاسیسات و ... اجرایی شد.
جزئیات بیشتر این خبر را در لینک زیر مشاهده فرماییدundefinedhttps://tedco.co/22152-2/

۱۱:۱۴

thumnail

۱۱:۱۴

thumnail

۱۱:۱۴

thumnail

۱۱:۱۴

۱۴ اردیبهشت

thumnail
undefined️فرارسیدن سالروز شهادت جانسوز امام جعفرصادق(ع) بر شما تسلیت باد…

۱۶:۴۸