عکس پروفایل وبانک نیوزو

وبانک نیوز

۱۳۵عضو

۱۷ بهمن

بازارسال شده از وبانک نیوز
thumnail
undefinedسیمان فیروزکوه موفق به دریافت نشان و تندیس زرین کیفیت برتر در تولید سیمان شد
undefinedبه گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، پنجمین اجلاس روسای صنعت ساختمان، حمل‌ و نقل، خودرو، راه و شهرسازی (HETCO) با حضور شرکت‌های برتر در صنعت سیمان همچون سیمان آبیک، سیمان ساوه، سیمان فیروزکوه، سیمان اصفهان و سیمان قاین و با حضور بیش از 100 شرکت در حوزه های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی، ساختمانی و بانکی با حضور مقامات کشوری و معاون وزارت صمت، تنی چند از نمایندگان مجلس و مدیران ارشد شرکت‌ها برگزار گردید.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید:
undefinedلینک خبر:http://B2n.ir/n49287

۱۵:۲۱

بازارسال شده از وبانک نیوز
thumnail
undefinedسیمان کرمان در جمع برترین های جشن نودمین سال تاسیس صنعت سیمان کشور
undefinedبه گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، مهدی باشتی مدیرعامل سیمان کرمان درخصوص کسب این موفقیت گفت: این افتخار در شرایطی برای سیمان کرمان حاصل شد که این گروه به عنوان پیشتاز شرکت‌های سیمانی در تحقیق و توسعه، با سرمایه گذاری، برنامه ریزی و تبیین راهبرد هدفمند، همچنین تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان متخصص خود، دستاوردهای مهمی در حوزه تولیدات دانش بنیان به دست آورده که از آن جمله می‌توان به تولید سیمان LC3 در مقیاس آزمایشگاهی و ورود به مرحله تولید صنعتی در کنار ورود به مرحله تست های بالینی پس از موفقیت ‌در تولید آزمایشگاهی سیمان دندانپزشکی، اشاره کرد.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید:
undefined لینک خبر:http://B2n.ir/g45464

۱۵:۲۱

بازارسال شده از وبانک نیوز
thumnail
undefined کسب نشان برنزی در جایزه تعالی منابع انسانی پتروشیمی شازند
undefinedدر فرآیند پانزدهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی که از سوی انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار شد، شرکت پتروشیمی شازند در بالاترین سطح ارزیابی شرکت نموده و حايز کسب نشان برنزی گردید.
به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، بر اساس گزارش بازخورد ارزیابان انجمن مدیریت منابع انسانی، توجه به سرمایه های انسانی و همچنین بهبود فرآیندهای حوزه منابع انسانی در یک سال گذشته در پتروشیمی شازند، پیشرفت قابل توجهی داشته است.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید:
undefined لینک خبر:http://B2n.ir/u07077

۱۵:۲۱

۱۸ بهمن

بازارسال شده از وبانک نیوز
thumnail
undefinedحمایت سهامداران حقوقی از عملکرد وبشهر
undefinedبه گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، مجمع عمومی فوق العاده شرکت توسعه صنایع بهشهر با حضور مرادی مدیرعامل وبشهر، موسویان نماینده شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و رئیس مجمع، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، بازرس و حسابرس قانونی، اعضاء هیات مدیره وبشهر و سهامداران حقوقی و حقیقی تشکیل و بر اساس رای سهامداران افزایش سرمایه این شرکت از ۱۵۰۰ به ۲۵۰۰ میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی به منظور جبران مخارج سرمایه ای تصویب شد.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید:
undefinedلینک خبر:http://B2n.ir/x88580

۱۱:۲۲

thumnail

۱۱:۳۹

۲۰ بهمن

thumnail

۵:۲۸

۲۲ بهمن

thumnail

۵:۰۳

۲۳ بهمن

thumnail
undefinedمقایسه بازدهی شرکت وصنا با سه شاخص با اهمیت
undefinedشرکت وصنا با تحولات بنیادی بازدهی بسیار بالاتری نسبت به شاخص کل، هم وزن و شاخص صنعت سرمایه گذاری داشته است.
به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران (وصنا) از ابتدای سال بازدهی ۴۰ درصدی داشته است که کسب بازدهی ۴۰ درصدی در بازاری منفی می تواند به عنوان رکوردی قابل قبول برای این شرکت محسوب شود.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید
undefined لینک خبر:http://B2n.ir/e03512

۶:۲۰

thumnail
undefinedثبت فروش ٢۴ همتی در شاراک
undefinedشرکت پتروشیمی شازند در 10 ماهه منتهی به دی، حدود 24 هزار میلیارد تومان درآمد کسب نمود که 2685 میلیارد تومان آن در دی­ماه محقق شده است.
به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، مبلغ درآمد این شرکت نسبت به مدت مشابه قبل شاهد رشد 26 درصدی است؛ همچنین درآمد دی­ماه سال جاری نسبت به دوره مشابه قبل حاکی از رشد 65 درصدی است. گفتنی است، رشد فروش ناشی از افزایش نرخ فروش وهمچنین افزایش مقدار فروش داخلی بوده است.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید
undefined لینک خبر : http://B2n.ir/y68754

۶:۲۱

۲۶ بهمن

thumnail
"آگهی عرضه سهام شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو توسط شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام)"
بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام) در نظر دارد نسبت به واگذاری 16.92 درصد (تعداد 458،907،485 سهم) از سهام شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو (نماد شفا) بصورت یکجا و تماماً نقد از طریق بورس اوراق بهادار تهران اقدام نماید. قیمت پایه عرضه سهام مذکور به صورت شناور و بر مبنای قیمت پایانی تابلوی بورس در روز قبل از تاریخ عرضه یا تاریخ انتشار آگهی عرضه هر یک بالاتر بود، به اضافه 25 درصد قیمت مذکور به عنوان صرف سهام می‌باشد. سهام مذکور در روز یکشنبه مورخ 1402/12/13 عرضه خواهد شد. قیمت اعلامی صرفاً قیمت پایه برای عرضه بوده و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی، مبنای ثمن معامله براساس شرایط اعلامی خواهد بود.کلیه قوانین و مقررات موضوع مزایده در اطلاعیه عرضه منتشر شده توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شماره 181/145651 مورخ 1402/11/25 بارگذاری شده در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.tse.ir) و همچنین سایت کدال در نماد وبانک (www.codal.ir) آورده شده و متقاضیان شرکت در مزایده موظف به رعایت تمامی مفاد منتشره در اطلاعیه‌های مذکور می‌باشند.

۵:۳۶

۲۸ بهمن

thumnail
undefined درخشش کارکنان وبانک در رقابت‌های ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر
undefinedمسابقات ورزشی کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی گرامیداشت دهه مبارک فجر، در چهار رشته ورزشی تنیس روی میز، فوتبال‌دستی، شطرنج و دارت با حضور 35 نفر از کارکنان برگزار شده و نفرات برتر در رشته‌های مختلف معرفی گردیدند.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید
undefinedلینک خبر: http://B2n.ir/j90690

۵:۰۷

thumnail
undefined خط چاپ کارخانه نساجی کاشان به چرخه تولید بازگشت
undefinedبه گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، ناصر صامت، مدیر عامل شرکت مخمل و ابریشم کاشان با بیان اینکه پس از توقفی دو ساله، این خط چاپ فعالیت خود را از سر گرفته است، گفت: این خط چاپ به علت مشکلات فنی و نبود قطعات متوقف شده بود که خوشبختانه با تلاش و مساعدت گروه توسعه ملی، پس از وقفه دو ساله به مدار تولید بازگشته است.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید:
undefinedلینک خبر:http://B2n.ir/n18073

۵:۱۰

thumnail
undefinedکاشت ٣ هزار اصله نهال کاج از سوی شرکت ملی پارس
undefinedمدیرعامل شرکت ملی پارس گفت: کشت نهال برای اراضی که مشمول تپه ماهورها و نیز مستعد برای کشاورزی نیستند، با اهداف تجاری و بازرگانی و نیز در راستای تثبیت خاک توسعه می یابد و در طی این عملیات، به زودی با ورود و نصب ۱۳ عدد دستگاه فیلتراسیون آبیاری به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال، حدود ۳۰۹ هکتار از اراضی باغات شرکت به سیستم نوین آبیاری قطره ای تجهیز می گردد.
undefinedبه گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، حمید صولت، مدیرعامل شرکت ملی پارس با حضور در اراضی واحد جنگل و باغات طی آیینی، دستور کاشت ۳ هزار اصله نهال کاج را در اراضی شیب دار و لم یزرع شرکت صادر کرد.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید:
undefinedلینک خبر:http://B2n.ir/a91972

۵:۱۲

thumnail
undefinedقطار واگذاری‌های وبانک به ایستگاه سیمان آرتا اردبیل رسید
undefinedبه گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست های ابلاغی دولت مردمی سیزدهم و مطابق با دستورالعمل‌ها و راهبردهای ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک ملی ایران، واگذاری شرکت‌های زیرمجموعه گروه توسعه ملی پیگیری و در حال انجام است.
undefined در همین راستا پیش از این 8 شرکت تابعه گروه شامل شرکت های نوآوران توسعه ملی، سیمرغ، گروه توسعه هنر ایران، دوده صنعتی پارس، گروه سرمایه گذاری مسکن، سرمایه گذاری بوعلی، بانک پارسیان و گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان مجموعا به ارزش 9،564 میلیارد ریال در سالجاری واگذار گردید. در تاریخ 25 بهمن ماه نیز تعداد 386،288،352 سهم (معادل 26،82 درصد) از سهام شرکت سیمان آرتا اردبیل از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان از هلدینگ های تابعه گروه توسعه ملی به قیمت پایه 32،435 ريال به ازای هر سهم و مجموعا به ارزش 12،529 میلیارد ريال واگذار و به فروش رسید.
undefinedجهت مشاهده متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه فرمایید:
undefinedلینک خبر :http://B2n.ir/j06144

۹:۵۸

thumnail
undefined سومین همایش سراسری مدیران عامل و نمایندگان گروه توسعه ملی در هیئت مدیره شرکت های تابعه با موضوع فرصت ها و چالش های گروه توسعه ملی با هدف بهبود عملکرد سال آینده شرکت ها و برنامه ریزی صحیح جهت دستیابی به اهداف و سیاست های پیش بینی شده، روز چهارشنبه 16 اسفندماه در تالار خاتم الانبیاء (ص) برگزار می گردد.
شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی

۱۲:۰۶

۵ اسفند

thumnail
"آگهی عرضه سهام شرکت پتروشیمی شازند توسط شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام)"
بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام) در نظر دارد نسبت به واگذاری 51.32 درصد (تعداد 4،138،710،572 سهم) از سهام شرکت پتروشیمی شازند (نماد شاراک) بصورت یکجا و تماماً نقد از طریق بورس اوراق بهادار تهران اقدام نماید. قیمت پایه عرضه سهام مذکور به صورت شناور و بر مبنای قیمت پایانی تابلوی بورس در روز قبل از تاریخ عرضه یا تاریخ انتشار آگهی عرضه هر یک بالاتر بود، به اضافه 75 درصد قیمت مذکور به عنوان صرف سهام می‌باشد. سهام مذکور در روز سه‌شنبه مورخ 1402/12/22عرضه خواهد شد. قیمت اعلامی صرفاً قیمت پایه برای عرضه بوده و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی، مبنای ثمن معامله براساس شرایط اعلامی خواهد بود.کلیه قوانین و مقررات موضوع مزایده در اطلاعیه عرضه منتشر شده توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شماره 181/146178 مورخ 1402/12/05 بارگذاری شده در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.tse.ir) و همچنین سایت کدال در نماد وبانک (www.codal.ir) آورده شده و متقاضیان شرکت در مزایده موظف به رعایت تمامی مفاد منتشره در اطلاعیه‌های مذکور می‌باشند.

۱۰:۰۵

thumnail
میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، حضرت ولیعصر، مهدی موعود "عج" مبارک باد

۱۴:۵۷

۷ اسفند

thumnail
"آگهی مزایده واگذاری سهام شرکت تجهیزات مدارس ایران توسط شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام)"
بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سهامی عام) در نظر دارد نسبت به واگذاری 35 درصد (تعداد 384،999 سهم) از سهام شرکت تجهیزات مدارس ایران (سهامی خاص) بصورت یکجا و تماماً نقد از طریق مزایده عمومی اقدام نماید. قیمت پایه عرضه سهام مذکور 3،685،804 ریال بابت هر سهم بوده و زمان شرکت در مزایده از روز دوشنبه مورخ 1402/12/07 لغایت روز یکشنبه مورخ 1402/12/20 می‌باشد. قیمت اعلامی صرفاً قیمت پایه برای فروش سهام بوده و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی، مبنای ثمن معامله براساس شرایط اعلامی خواهد بود.کلیه شرایط مزایده در آگهی‌های منتشر شده در روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اطلاعات روز دوشنبه مورخ 1402/12/07 و اطلاعیه‌ بارگذاری شده در سایت کدال در نماد وبانک (www.codal.ir) آورده شده و متقاضیان شرکت در مزایده موظف به رعایت تمامی مفاد منتشره در اطلاعیه‌های مذکور می‌باشند.

۱۰:۲۸

۹ اسفند

thumnail
"آگهی عرضه سهام شرکت سیمان غرب توسط شرکت سیمان شمال (سهامی عام)"
بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند شرکت سیمان شمال (سهامی عام) در نظر دارد نسبت به واگذاری 5 درصد (تعداد 25،000،581 سهم) از سهام شرکت سیمان غرب (نماد سغرب) بصورت یکجا و تماماً نقد از طریق بورس اوراق بهادار تهران اقدام نماید. قیمت پایه عرضه سهام مذکور به صورت شناور و بر مبنای حاصلضرب پریمیوم 25درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز انتشار آگهی یا حاصلضرب پریمیوم 25درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز قبل از عرضه، هر یک بالاتر بود، می‌باشد. سهام مذکور در روز چهارشنبه مورخ 1402/12/23عرضه خواهد شد. قیمت اعلامی صرفاً قیمت پایه برای عرضه بوده و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی، مبنای ثمن معامله براساس شرایط اعلامی خواهد بود.کلیه قوانین و مقررات موضوع مزایده در اطلاعیه عرضه منتشر شده توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شماره 181/146357 مورخ 1402/12/08 بارگذاری شده در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.tse.ir) آورده شده و متقاضیان شرکت در مزایده موظف به رعایت تمامی مفاد منتشره در اطلاعیه‌ مذکور می‌باشند.

۸:۵۳

thumnail
"آگهی عرضه سهام شرکت سیمان داراب توسط شرکت‌ سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان و شرکت سیمان شمال"
بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند شرکت‌ سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان (سهامی عام) و شرکت سیمان شمال (سهامی عام) در نظر دارند نسبت به واگذاری 10.46 درصد (تعداد 131،757،689 سهم) از سهام شرکت سیمان داراب (نماد ساراب) بصورت یکجا و تماماً نقد از طریق بورس اوراق بهادار تهران اقدام نماید. قیمت پایه عرضه سهام مذکور به صورت شناور و بر مبنای حاصلضرب پریمیوم 25درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز انتشار آگهی یا حاصلضرب پریمیوم 25درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز قبل از عرضه، هر یک بالاتر بود، می‌باشد. سهام مذکور در روز شنبه مورخ 1402/12/26عرضه خواهد شد. قیمت اعلامی صرفاً قیمت پایه برای عرضه بوده و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی، مبنای ثمن معامله براساس شرایط اعلامی خواهد بود.کلیه قوانین و مقررات موضوع مزایده در اطلاعیه عرضه منتشر شده توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شماره 181/146421 مورخ 1402/12/09 بارگذاری شده در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.tse.ir) آورده شده و متقاضیان شرکت در مزایده موظف به رعایت تمامی مفاد منتشره در اطلاعیه‌ مذکور می‌باشند.

۱۶:۵۸