عکس پروفایل پایگاه خبری توسعه پویاپ

پایگاه خبری توسعه پویا

۳۱۶عضو

۶ آذر

thumnail
رئیس کل بیمه مرکزی در آیین پاسداشت بیستمین سال تاسیس بیمه سینا عنوان کرد:پرداخت خسارت به موقع یکی از شاخص های اصلی رضایت‌مندی بیمه گذاران از خدمات صنعت بیمه است
undefinedدو رویکرد آگاهی بخشی و تسریع فرآیند پرداخت خسارت نقش موثری در افزایش ضریب نفوذ بیمه کشور دارد.
دکتر علی استادهاشمی در برنامه پاسداشت بیستمین سال تاسیس بیمه  سینا گفت: در حال حاضر شرکت های بیمه با بهره گیری از فناوری های نوین در مرحله صدور بیمه نامه همچون صدور آنلاین اقدامات خوبی انجام داده اند اما در حوزه پرداخت خسارت هنوز به تکامل نرسیده اند و درصدد هستند با استفاده از ابزارهایی چون هوش مصنوعی فرآیندهای پرداخت خسارت را بهبود بخشند.undefinedhttps://toseepooya.ir/پرداخت-خسارت-به-موقع-یکی-از-شاخصهای-ا/#بیمه_مرکزی#بیمه_سینا

۶:۵۰

۷ آذر

thumnail
undefinedنشست خبری برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت با حضور مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار
undefined تاریخ: امروز ۷ آذر
undefined ساعت: ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰
undefined ورود مستقیم به پخش زنده آپارات

https://www.aparat.com/senaTV/live@sena_news

۷:۲۲

thumnail
undefined برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوانوردی و ایرشو در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام
undefinedاسفند ۱۴۰۲
undefinedhttps://ble.ir/toseepooyaundefined@toseepooya   

۹:۲۸

thumnail
براساس جدیدترین گزارش شبکه شاپرک صورت گرفتکسب رتبه برتر بانک سپه در تعداد تراکنش‌های شبکه پرداخت و کارتخوان فروشگاهی در مهرماه ‌سال جاری
undefinedبانک سپه براساس گزارش ماهانه اقتصادی شبکه شاپرک، موفق به کسب جایگاه نخست شبکه بانکی در تعداد تراکنش‌های شبکه پرداخت و کارتخوان فروشگاهی و نیز رتبه دوم در بیشترین سهم از تعداد کارت‌های بانکی تراکنش‌دار شبکه پرداخت در مهرماه سال جاری شد.
undefinedhttps://toseepooya.ir/کسب-رتبه-برتر-بانک-سپه-در-تعداد-تراکنش-5/#بانک_سپه undefined@toseepooya

۱۳:۲۳

thumnail
توضیحات رئیس سازمان بورس در خصوص شرایط برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت
undefined️مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت‌وگو با برنامه صف اول شبکه خبر، گفت: مصوبه مربوط به برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت امروز به صورت عمومی اعلام شد و از فردا، برای انتخاب اعضای هیئت مدیره و تایید صلاحیت این اعضا منتشر خواهد شد.
undefined️سبد سهام عدالت درون شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی بالغ بر ۶۰۰ هزار میلیارد تومان است و انتظار می‌رود اعضای هیئت مدیره که برای شرکت‌های استانی انتخاب می‌شوند، در کنار اینکه حداقل‌های مد نظر سازمان بورس برای تعیین صلاحیت را دارند، توانایی مدیریت این حجم از سرمایه‌گذاری را هم داشته باشند. 

undefined️@sena_newsundefined️@toseepooya

۲۰:۱۶

۸ آذر

thumnail
مبنای آماری برای تراز تجاری كشورها فقط یك عدد است/ آیا وقتی تراز تجاری آمریكا یا روسیه منتشر می‌شود، می‌گویند دولت‌شان در حال آمارسازی یا آماربازی است؟
وحید شقاقی، اقتصاددان و استاد دانشگاه:undefinedدر تایید آمار ارائه شده از سوی وزیر اقتصاد در خصوص تراز تجاری باید به این نکته اشاره کنم که هیچ جای دنیا، تفکیک بین نفت و غیرنفت را تاکنون ندیده‌ایم و وجود هم ندارد، الان اگر گزارش صادرات کشورهای دنیا را از بانک جهانی دریافت کنید، می‌بینید که برای عربستان سعودی، امارات، قطر، روسیه و حتی برای ایالات متحده آمریکا وقتی گزارش منتشر می‌کنند، دیگر چیزی به نام صادرات نفتی و صادرات غیرنفتی وجود ندارد، تنها یک عدد منتشر می‌کنند.
undefined@toseepooya

۱۹:۰۲

۹ آذر

thumnail
پیشگامی بانک توسعه صادرات در اجرای دقیق بخشنامه بانک مرکزی

undefined بانک توسعه صادرات ایران در بین ۳۰ بانک کشور، بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی را در خصوص رفع سوء اثر چک برگشتی به نحو مطلوب و دقیق اجرا می‌کند.
undefined طبق بخشنامه بانک مرکزی برای رفع سوءاثر چک‌های برگشتی تکمیل کسری مبلغ چک کافی است.
undefined بر اساس گزارش خبری صدا و سیما، این بخشنامه هم اکنون تنها در بانک توسعه صادرات، بانک مشترک ایران _ ونزوئلا و سامان به نحو مطلوب ، صحیح و دقیق اجرا می‌شود.undefined️@toseepooya

۸:۲۶

thumnail
جمعه، آغاز پذیرش مسافر در ایستگاه مترو شهر پرند
undefinedمدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از پذیرش مسافر در ایستگاه جدید شهر پرند در انشعاب خط یک، از فردا جمعه ۱۰ آذر ماه خبر داد.
undefinedhttps://toseepooya.ir/جمعه،-آغاز-پذیرش-مسافر-در-ایستگاه-مترو/#شرکت_مترو_تهرانundefined@tosedpooya

۱۳:۵۶

۱۱ آذر

thumnail
رئیس و نایب رئیس هیئت رئیسه سندیکای بیمه‌گران ایران انتخاب شدند
undefinedعلیرضا یزدان دوست، مدیرعامل بیمه ملت و ابوالفضل آقادادی، مدیرعامل بیمه کوثر بعنوان رئیس و نایب رئیس هیئت رئیسه سندیکای بیمه‌گران ایران انتخاب شدند.
undefinedhttps://toseepooya.ir/رئیس-و-نایب-رئیس-هیئت-رئیسه-سندیکای-بیم/#سندیکای_بیمه‌گران_ایران undefined@toseepooya

۱۱:۱۴

thumnail
در آبان‌ماه سال جاری صورت گرفت؛پرداخت بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه / افزایش ۵ هزار میلیاردی اعطای تسهیلات نسبت به ماه گذشته
undefinedبانک سپه در آبان‌ماه سال جاری مبلغ ۲۰ هزار و ۲ میلیارد و ۱۲۴ میلیون ریال تسهیلات خرد به ۱۳ هزار و ۹۷۹ فقره پرونده در حوزه‌های ازدواج، فرزندآوری، قرض‌الحسنه اشتغالزایی و کمک ودیعه مسکن مستأجران اختصاص داده است.
undefinedhttps://toseepooya.ir/پرداخت-بیش-از-۲۰-هزار-میلیارد-ریال-تسهی/#بانک_سپه undefined@toseepooya

۱۱:۱۵

thumnail
در نشست امروز سازمان بورس با ناشران چه گذشت؟
undefinedامیرمهدی صبایی، مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار خلاصه‌ای از نکات مهم در خصوص جلسه امروز پیرامون موضوع تجدید ارزیابی را اعلام کرد:
۱. بر اساس نظرات مطرح شده در جلسه، انتظار می‌رود ناشران اوراق بهادار مشروح برنامه‌های خود در خصوص تجدید ارزیابی دارایی‌ها را با هدف استمرار شفافیت و انصاف در بازار و از بین بردن هر گونه عدم تقارن اطلاعاتی، به اطلاع سهامداران برسانند...
undefinedhttps://toseepooya.ir/در-نشست-امروز-سازمان-بورس-با-ناشران-چه-گ/

۱۴:۵۵

۱۲ آذر

thumnail
صورت‌های مالی منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۱ بانک سپه به تصویب رسید
undefinedصورت‌های مالی منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۱ بانک سپه در جلسه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده این بانک به تصویب رسید.
undefinedhttps://toseepooya.ir/صورتهای-مالی-منتهی-به-اسفندماه-سال-1401-ب/#بانک_سپهundefined@toseepooya

۱۶:۲۵

thumnail
سپ حامی استراتژیک یازدهمین دوره ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور
یازدهمین دوره ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور با حمایت سپ و بلوبانک برگزار خواهد شد.
undefinedhttps://toseepooya.ir/سپ-حامی-استراتژیک-یازدهمین-دوره-مارات/#پرداخت_الکترونیک_سامانundefined@toseepooya

۱۶:۲۶

thumnail
افزوده شدن دو محصول جدید بیمه زندگی به سبد محصولات بیمه سامان
undefinedمعاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان، از افزوده شدن دو محصول جدید بیمه زندگی به سبد محصولات این شرکت خبر داد.
undefinedhttps://toseepooya.ir/افزوده-شدن-دو-محصول-جدید-بیمه-زندگی-به-س/#بیمه_سامانundefined@toseepooya

۱۶:۲۷

thumnail
معاون آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی خبر داد/احداث ۱۲۶۰ مسکن و پایدارسازی ۱۸۷۱ شغل در چهارمحال و بختیاری 
undefinedمحسن مولایی نسب معاون آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی می گوید: بنیاد مستضعفان در مدت چهار سال حضور در استان چهارمحال و بختیاری، توانمندسازی محرومان، کمک به پیشرفت و آبادانی منطقه، توسعه زیرساخت‌های آموزشی و فرهنگی، توجه به اشتغال و درآمدزایی را سرلوحه فعالیت های خود قرار داد.
undefinedhttps://toseepooya.ir/احداث-1260-مسکن-و-پایدارسازی-1871-شغل-در-چهارم/#بنیاد_علوی undefined@toseepooya

۱۶:۲۷

thumnail
جریمه نقدی و سلب صلاحیت مدیران یک ناشر بورسی
undefinedساجد حاتمی، رئیس اداره رسیدگی به تخلفات ناشران، تشکل های خودانتظام و بازار گفت: پیرو دریافت گزارش تخلف با موضوع «عدم پرداخت وجوه ناشی از فروش حق تقدم‌ها ی استفاده نشده ناشی از افزایش سرمایه یکی از شرکت‌های بورسی»، فرآیند رسیدگی انضباطی به پرونده آغاز و در نهایت رأی قطعی توسط هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی جریمه نقدی و سلب صلاحیت مدیران شرکت اعم از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره از تصدی سمت مدیریت در ناشران اوراق بهادار صادر شد.

undefinedhttps://toseepooya.ir/جریمه-نقدی-و-سلب-صلاحیت-مدیران-یک-ناشر-ب/#سازمان_بورس_و_اوراق_بهادار undefined@toseepooya

۱۶:۲۷

thumnail
با حضور رئیس کل بیمه‌مرکزی؛تمبر اختصاصی بیمه میهن رونمایی شد
undefinedدر اولین روز از  سی‌امین نمایشگاه تخصصی بیمه و توسعه، شرکت بیمه میهن از تمبر اختصاصی خود با حضور رئیس‌ بیمه‌مرکزی و هیئت عامل بیمه‌مرکزی رونمایی کرد.


#تمبر_بیمه_میهن#هفته_بیمه#همایش_ملی_روز_بیمه
undefined@mihaninsurance_coundefined@toseepooya

۱۶:۲۸

۱۳ آذر

thumnail
گشایش نماد بانک گردشگری در فرابورس ایران
undefinedنماد معاملاتی شرکت بانک گردشگری امروز ۱۳ آذرماه با حضور محمدرضا فهمی، مدیرعامل بانک گردشگری، برای اولین بار در بازار دوم فرابورس ایران بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت به صورت حراج گشایش یافت و هر سهم «وگردش» ۷۱۰۰ ریال قیمت خورد.
undefinedhttps://toseepooya.ir/گشایش-نماد-بانک-گردشگری-در-فرابورس-ایر/#بانک_گردشگری #وگردشundefined@toseepooya

۱۳:۵۲

thumnail
باحضور وزیر صمت افتتاح شددومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تهران
undefinedدومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۲ با حضور شرکت‌های ایرانی و کشور‌های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور وزیر صمت، سفرای عضو اتحادیه اوراسیا  در تهران افتتاح شد.
undefined۱۰۰ شرکت ایرانی صادراتی در حوزه‌های انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی، محصولات کشاورزی، خودرو، مناطق آزاد، صنعت، دانش بنیان و ..آخرین دستاوردهای خود را ارائه می کنند.
undefinedدر این دور از نمایشگاه شرکت‌هایی از کشور‌ها روسیه، ارمنستان، قزاقستان در قالب پاویون‌ و غرفه های اختصاصی حضور دارند. همچنین هیئت تجاری از کشور‌های قرقیزستان و بلاروس از نمایشگاه بازدید می‌کنند.
undefinedدر حاشیه نمایشگاه همایش‌های تخصصی نیز در خصوص موضوعات تجاری و زیرساختی از جمله حمل و نقل، مسائل پولی و بانکی، گمرکی، موافقت‌نامه‌های تجاری، همکاری‌های علمی، گردشگری و دانش بنیان برگزار می‌شود.
undefinedبرای روز سوم برنامه ریزی شده تا نشست‌هایی رو در‌ رو بین تجار داخلی و تجار خارجی برگزار شود. undefinedنمایشگاه اوراسیا به مدت ۴ روز از ۱۳ تا ۱۶ آذر ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
undefined@Mimtgov2undefined@toseepooua

۱۶:۵۴

۱۴ آذر

thumnail
فرم فراخوان مقاله و ثبت‌نام شانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک منتشر شد
undefinedشانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با موضوع «هوش مصنوعی؛ کاربردها، تکنولوژی و فلسفه» ۲۸بهمن‌ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این همایش با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۵۶۲۱۱ تماس حاصل نمایند.
undefinedhttps://toseepooya.ir/فرم-فراخوان-مقاله-و-ثبتنام-شانزدهمین/undefined@toseepooya

۶:۲۹