عکس پروفایل پایگاه خبری توسعه پویاپ

پایگاه خبری توسعه پویا

۳۲۶عضو

۸ خرداد

undefinedنقش شبکه فروش در افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور کلیدی است
undefinedمدیر عامل شرکت بیمه سامان، معتقداست که صنعت بیمه با تکیه بر توان بالای نمایندگان در حوزه بیمه های زندگی و سایر محصولات بیمه ای می تواند به رشد ضریب نفوذ بیمه در کشور کمک کند تا سهم خوبی در رشد اقتصاد کشور هم داشته باشد.

undefinedhttps://toseepooya.ir/نقش-شبکه-فروش-در-افزایش-ضریب-نفوذ-بیمه-د/#بیمه_سامان

۱۷:۵۹

thumnail
غلامرضا فتحعلی در بازدید از منطقه البرز، قزوین و زنجان مطرح کرد:
undefinedتمرکز ویژه بانک سینا بر بانکداری پلتفرمی
undefinedمدیرعامل بانک سینا از توجه به بانکداری پلتفرمی به عنوان یکی از نقاط تمرکز این بانک خبر داد.
undefinedhttps://toseepooya.ir/تمرکز-ویژه-بانک-سینا-بر-بانکداری-پلتفر/#بانک_سینا

۱۸:۰۱

thumnail
undefinedاعطای تندیس زرین «رضایت‌مندی مشتری» به بانک صادرات ایرانundefinedتندیس زرین هفتمین اجلاس سراسری «رضایت‌مندی مشتری» در قدردانی از عملکرد و پاسخگویی شایسته مرکز ارتباط با مشتریان بانک صادرات ایران (صدای سپهر) به این بانک اعطا و همزمان خدمات و محصولات نوین بانک از جمله چکنو (نخستین چک امن دیجیتال) برای کارآفرینان و فعالان اقتصادی عرضه شد.

undefinedhttps://toseepooya.ir/اعطای-تندیس-زرین-رضایتمندی-مشتری-ب/#بانک_صادرات_ایران

۱۸:۳۸

بخشنامه کارمزد کارت‌به‌کارت در اپلیکیشن‌های پرداختی ابلاغ شد
undefinedهزینه کارمزد کاربر برای هر تراکنش زیر یک میلیون تومان؛ ۷۲۰ تومانundefinedبخشنامه اصلاح نظام کارمزد ۲۱ خردادماه عملیاتی می‌شود.undefinedبر اساس تصمیم بانک مرکزی با اجرای بخشنامه، بانک صادرکننده کارت، بانک پذیرنده و خود پذیرنده به ازای هر تراکنش‌ مشمول کارمزد می‌شوند و مدل کارمزد کارت‌به‌کارت از طریق اپلیکیشن‌های پرداختی که با نام هاب فناوران شناخته می‌شود،هم تغییر می‌کند.undefinedتا قبل از این بخشنامه، هزینه کارمزد کاربر برای تراکنش (انتقال وجه) زیر یک میلیون‌تومان ۶۰۰ تومان بود و حالا بر اساس این بخشنامه باید به ازای هر تراکنش زیر یک میلیون تومان ۷۲۰ تومان کارمزد پرداخت شود

۱۸:۴۴

۱۰ خرداد

thumnail
undefinedخبر مهم برای دارندگان دسته چک‌های قدیمی
undefinedپس از گذشت بیش از دو سال از اجرایی شدن قانون جدید چک و اقبال عمومی مردم به این چک‌ها، روند جایگزین شدن چک‌های قدیمی با جدید به سرعت طی شده و در حال حاضر بیش از ۸۵ درصد چک‌های وصول شده در سامانه چکاوک از چک‌های جدید بوده است. همچنین میزان برگشت چک‌های جدید، به صورت قابل توجهی کمتر از چک‌های قدیمی است.
undefinedچک‌های قدیمی (چک‌های بدون نیاز به ثبت و تایید در سامانه صیاد) تا پایان شهریور ماه سال جاری با چک‌های جدید جایگزین می‌شوند و پس از این تاریخ، چک‌های قدیمی فقط در بانک‌های صادرکننده دسته چک، قابلیت نقدشدن را خواهد داشت.
undefinedمشتریان شبکه بانکی نیز برای بهره‌مندی از مزایای چک‌های جدید می‌توانند طی ماه‌های آتی به شعب بانک‌های خود مراجعه کرده و دسته چک قدیمی خود را با دسته چک جدید تعویض کنند.
undefined @sepehr_eco

۱۲:۰۷

۱۱ خرداد

thumnail
undefinedمبنای قانونی اعطای تسهیلات به کارکنان بانک‌ها تشریح شد/ دیوان محاسبات ناظر تمام قراردادها
undefinedدکتر قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری ‌ضمن دفاع از حقوق و حیثیت کارکنان پرتلاش شبکه بانکی کشور تأکید کرد، تمام تسهیلات اعطایی به کارکنان بانک‌ها وفق مقررات و ضوابط تعیین شده اعطا شده و نهادهای مختلف نظارتی و بازرسی همواره بر عملکرد بانک‌ها نظارت دارند، لذا تخلفی در این خصوص صورت نگرفته است…
undefinedhttps://toseepooya.ir/?p=58330#بانک_دیundefined@toseepooya

۵:۰۴

thumnail
undefinedمبنای قانونی اعطای تسهیلات به کارکنان بانک‌ها تشریح شد/ دیوان محاسبات ناظر تمام قراردادها
undefinedدکتر قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری ‌ضمن دفاع از حقوق و حیثیت کارکنان پرتلاش شبکه بانکی کشور تأکید کرد، تمام تسهیلات اعطایی به کارکنان بانک‌ها وفق مقررات و ضوابط تعیین شده اعطا شده و نهادهای مختلف نظارتی و بازرسی همواره بر عملکرد بانک‌ها نظارت دارند، لذا تخلفی در این خصوص صورت نگرفته است…
undefinedhttps://toseepooya.ir/?p=58330#بانک_دیundefined@toseepooya

۵:۰۴

thumnail
undefinedافتتاح ساختمان مرکزی بیمه کوثر
undefinedمراسم افتتاحیه ساختمان مرکزی بیمه کوثر همزمان با دهه کرامت و در آستانه ولادت حضرت امام رضا (ع) برگزار شد.
undefined ساختمان جدید مرکزی شرکت با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و هیئت همراه، سهامداران عمده، دبیر کل سندیکای بیمه گران و اعضای هیئت مدیره بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ به بهره برداری رسید.
undefinedhttps://toseepooya.ir/افتتاح-ساختمان-مرکزی-بیمه-کوثر/#بیمه_کوثر

۷:۰۷

thumnail
با ابلاغیه سازمان بورس؛undefinedپخش آنلاین مجامع عمومی، الزامی شد
undefinedمدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار طی ابلاغیه‌ای به ناشران و موسسات حسابرسی معتمد سازمان بورس، فراهم آوردن امکان مشاهده آنلاین جلسات مجامع عمومی توسط سهامداران را الزامی کرد.
undefinedدر متن این ابلاغیه آمده است: اجرای این ابلاغیه برای کلیه ناشران ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار از تاریخ ابلاغ، الزامی است.
undefinedhttps://toseepooya.ir/پخش-آنلاین-مجامع-عمومی،-الزامی-شد/
#سازمان_بورس_و_اوراق_بهادار

undefined https://ble.ir/toseepooya

۱۰:۲۹

۱۳ خرداد

بازارسال شده از سازمان اداری و استخدامی کشور
thumnail
undefined اطلاعیه ساعت کاری کارمندانundefined ساعت شروع به كار بدون استثنا 6 صبح است / ساعت كاری تهران شناور نیست / قانون 44 ساعت كار در هفته رعایت شود
undefined ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی، بدون استثنا از نیمه خرداد تا نیمه شهریور، ساعت 6 صبح آغاز می‌شود و قاعده شناوری ساعت شروع به کار در شهر تهران نیز لغو شد.
undefined متن کامل خبر
سازمان اداری و استخدامی کشور | @informing_aroundefined

۱۲:۵۱

thumnail
undefinedحضور بانک توسعه تعاون و شرکت‌های تابعه در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی
undefinedبانک توسعه تعاون در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بیمه و بانک)  حضور فعال دارد.
undefinedhttps://toseepooya.ir/حضور-بانک-توسعه-تعاون-و-شرکتهای-تاب/
#بانک_توسعه_تعاون

۱۷:۵۸

thumnail
undefinedرونمایی از خدمات و محصولات نوین بانک صادرات ایران در نمایشگاه صنعت مالی
undefined​پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) شاهد رونمائی از محصولات جدید بانک صادرات ایران و شرکت‌های تابعه و همچنین برپایی کلاس‌های رایگان آموزشی در جایگاه این بانک خواهد بود.

undefinedhttps://toseepooya.ir/رونمایی-از-خدمات-و-محصولات-نوین-بانک-صا/#بانک_صادرات_ایران

۱۸:۰۱

thumnail
undefinedنقش آفرینی موثر در اکوسیستم نوآوری کشور محور تفاهم فینوداد بانک ملی ایران و شرکت ملی پست
undefinedتفاهم نامه همکاری مرکز نوآوری فینوداد و شرکت ملی پست با هدف نقش آفرینی موثر در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، در حاشیه نخستین نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته به امضا رسید.
undefinedhttps://toseepooya.ir/نقش-آفرینی-موثر-در-اکوسیستم-نوآوری-کشو/#پست_ایران

۱۸:۰۵

thumnail
undefinedundefined اعلام ساعت کار جدید شعب بانک صادرات ایران
undefinedساعت کار جدید شعب بانک صادرات ایران، با توجه به ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف انرژی، برای خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز اعلام شد.
undefinedبه گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران و بر اساس تصمیم شورای هماهنگی بانک‌ها، ساعت کار جدید شعب این بانک از روز سه‌شنبه 16 خردادماه تا 15 شهریورماه سال جاری اعلام و بر این اساس در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 الی 13 و روزهای پنج‌شنبه از ساعت 6:30 الی 12، به مشتریان و هموطنان عزیز خدمت‌رسانی می‌شود.

۱۸:۰۸

thumnail
مدیرعامل بانک سینا در بازدید از منطقه خوزستان مطرح کرد:
undefinedپلتفرم‌های جدید در زنجیره ارزش خدمات بانک سینا راه‌اندازی می‌شود
undefinedغلامرضا فتحعلی در جمع رؤسای منطقه خوزستان، با اشاره به اینکه توجه به بانکداری پلتفرمی یکی از استراتژی‌های راهبردی این بانک در توسعه بازار است، اظهار داشت: در نظر داریم برای حوزه‌های مختلف زنجیره ارزش بانک و ارائه خدمات به مشتریان و ذی‌نفعان، پلتفرم‌های جدید بانکی و مالی را راه‌اندازی کنیم.

undefinedhttps://toseepooya.ir/پلتفرمهای-جدید-در-زنجیره-ارزش-خدمات/#بانک_سینا

۱۸:۱۵

thumnail
undefinedساعت کاری جدید بانک‌ها اعلام شد
undefinedساعت کاری واحدهای صف و ستاد بانک‌ها به استناد اطلاعیه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ سازمان اداری استخدامی کشور با توجه به تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص تغییر ساعت کاری در اوقات پرمصرف انرژی و ضرورت مشارکت همگانی، از تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ الی ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ به شرح جدول پیوست می باشد.
undefinedقابل توجه است، وفق ضوابط و مقررات تمامی دستگاه‌های اجرایی ملزم به رعایت میزان ۴۴ ساعت کار در هفته مطابق با ماده ۸۷ قانون خدمات کشوری هستند.
undefined@toseepooya

۱۹:۰۱

thumnail
undefinedحضور نهاد ناظر صنعت بیمه در رویداد بزرگ اقتصادی کشور
undefinedبیمه مرکزی با همراهی چند شرکت بیمه گر، ارکان این صنعت و برخی از مجموعه های تسهیل گر عملیات بیمه ای در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور خواهد داشت.
undefinedhttps://toseepooya.ir/حضور-نهاد-ناظر-صنعت-بیمه-در-رویداد-بزرگ/#بیمه_مرکزی

۱۹:۰۱

thumnail
مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی:undefinedشناسایی و بهره‌گیری از ابزارهای ترویج فرهنگ بیمه در اولویت فرهنگسازی است
undefinedتکرار نام صنعت بیمه در رویدادهای فرهنگی و محافل مرتبط با حوزه های اقتصادی یک گام بلند به سمت همگانی سازی محصولات و خدمات بیمه ای به شمار می آید

undefinedhttps://toseepooya.ir/شناسایی-و-بهرهگیری-از-ابزارهای-ترویج/#بیمه_مرکزی

۱۹:۳۰

۱۶ خرداد

thumnail
undefinedتعیین‌ و‌ تکلیف مطالبات بانک صادرات ایران با «تدبیر و اندیشه»
undefinedشرکت تدبیر و اندیشه سپهر بانک صادرات ایران طی ۳ ماه گذشته، با اصلاح ساختار نیروی انسانی، تجهیز سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شرکت به فن‌آوری‌های نوین و مورد نیاز، موفق به تعیین تکلیف 1430 پرونده مطالباتی معوق و مشکوک‌الوصول بانک صادرات ایران شد که این امر منجر به احیای بخشی از منابع بانک شد.
#بانک_صادرات_ایران
undefined @toseepooya

۱۹:۲۹

thumnail
undefinedبازدید رئیس کل بیمه مرکزی از غرفه بیمه ملت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی کشور
undefined«مجید بهزادپور» رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی به همراه اعضای هیئت عامل و دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران با حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی از غرفه بیمه ملت بازدید کردند.
undefinedhttps://toseepooya.ir/بازدید-رئیس-کل-بیمه-مرکزی-از-غرفه-بیمه-م/#بیمه_ملت

۱۹:۳۰