عکس پروفایل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزدش

شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۱۸۲عضو
عکس پروفایل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزدش
۱۸۲ عضو

شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۳ آبان

thumnail

۵:۲۴

thumnail

۵:۲۴

thumnail

۵:۲۴

۴ آبان

thumnail
undefinedظرفیت‌های ایجاد خوشه نایلون و نایلکس به ذینفعان معرفی شد
undefinedنشست هم اندیشی با ذینفعان خوشه نایلون و نایلکس با هدف معرفی ظرفیت های ایجاد این خوشه در شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد برگزار شد.
undefinedدر این نشست ضمن تعریف ادبیات توسعه خوشه های صنعتی، ذینفعان این خوشه در خصوص ایجاد، توسعه و تکمیل آن راهکارها و پیشنهادات خود را مطرح کردند.
undefinedبا توجه به توانمندها و ظرفیت های استان یزد در حوزه صنعت نایلون و نایلکس، ایجاد خوشه کسب و کار این صنعت، مدل موفقی برای ارتقا کمی و کیفی تولید محصولات و توسعه و تسهیل بازار فروش و تامین مواد اولیه می تواند باشد.
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۸:۲۶

۹ آبان

thumnail
undefinedمجمع بودجه شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد برگزار شد
undefinedروز یکشنبه 7 آبان، مجمع بودجه اصلاحی سال 1402 و پیشنهادی سال 1403 شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد به میزبانی استان فارس برگزار شد.
undefinedدر این مجمع که به ریاست غضنفری معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد ضمن بررسی بودجه و شاخص های پیشنهادی، بودجه و برنامه های اصلاحی سال ۱۴۰۲ و پیشنهادی سال 1403 شرکت به تصویب اعضای مجمع رسید.

۸:۲۴

۱۰ آبان

thumnail
undefinedبا حمایت شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد برگزار می شود
undefinedدوره آموزشی منابع انسانی سیستم سازی
undefined19 آبان ماه 1402
undefinedبرای ثبت نام کیو آر کد مندرج در پوستر را اسکن کنید.

۱۵:۲۰

۱۴ آبان

thumnail
undefinedآزادسازی 14 هکتار از اراضی راکد صنعتی استان از ابتدای سال
فلاح زاده مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد:undefinedاز ابتدای سال جاری 16 قرارداد واگذاری حق انتفاع بهره برداری از اراضی صنعتی استان یزد به مساحت بیش از 14 هکتار به علت عدم انجام ساخت و ساز و بهره برداری بعد از مراحل فسخ، خلع ید شده است.
undefinedبا اقدامات دفتر حقوقی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد به کلیه طرف‌های قراردادهای راکد سال 1400 اخطاریه صادر و ارسال شده است و این واحدها باید در کمترین زمان، نسبت به وضعیت اراضی واگذار شده اقدام کنند.
undefinedاز ابتدای سال تاکنون با برگزاری جلسه داوری در خصوص تعیین تکلیف طرح های راکد در شهرکها و نواحی صنعتی 31 پرونده پایش شده است که 16 مورد از این پرونده ها فسخ داوری و برای مابقی مهلت و یا بررسی مجدد در جلسه داوری صادر شده است.
undefinedادامه خبر: https://yazd.isipo.ir/ZSrd
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۸:۲۳

۱۶ آبان

thumnail
undefinedبرگزاری کمیته پایش طرح‌های راکد صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان یزد
undefinedاولین کمیته پایش طرح های صنعتی راکد در شهرکها و نواحی صنعتی استان یزد روز دوشنبه 15 آبان ماه با حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و اعضای این کمیته برگزار شد.
undefinedدر این کمیته 34 پرونده طرح های صنعتی متخلف اعم از عدم ساخت و ساز و یا واگذاری و فروش غیرقانونی پایش و بررسی شد که برای اتخاد تصمیم نهایی این پرونده ها به کمیته وصول، هیئت مدیره شرکت و یا هیئت حل اختلاف ارجاع داده شد.
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۱۱:۰۰

thumnail

۱۱:۰۰

thumnail

۱۱:۰۰

thumnail

۱۱:۰۰

۲۳ آبان

thumnail
undefinedشناسایی و رفع 5 نیاز فناورانه صنایع استان یزد در سال جاری
undefinedشرکت‌های مستعد برای دانش بنیان شدن حمایت می شوند
مسلم فلاح زاده مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد:undefinedیکی از برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد که بر اساس زمان بندی مشخص در حال انجام است شناسایی و رفع نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی است که خوشبختانه در شش ماهه اول سال 4 نیاز واحدهای مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان شناسایی شد.
undefinedدر حوزه خدمات کلینیکی از ابتدای سال جاری تاکنون 5 کلینیک مشاوره سیار برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان یزد برگزار شده که با انجام 7 مورد عارضه یابی و ارائه خدمات توسعه کسب و کار، برای این واحدهای صنعتی، 4 پروژه بهبود صلاح فرآیند مدیریت بر مبنای عارضه یابی ها تعریف شده است.
undefinedدر کنار حمایت ها و مشوق هایی که بر اساس دستورالعمل ها سازمان برای شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده، شرکت شهرکهای صنعتی استان برای توسعه این شرکت ها برنامه های مختلفی را در دستور کار دارد که یکی از این برنامه ها شناسایی واحدهای صنعتی مستعد دانش بنیان شدن در شهرکها و نواحی صنعتی است که از ابتدای سال تاکنون بر اساس پایش های صورت گرفته 5 واحد صنعتی در این حوزه شناسایی و دانش بنیان شده است.
undefinedادامه خبر: https://yazd.isipo.ir/Z7ud
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۸:۰۷

thumnail
undefinedسمینار رایگان انتقال تجربه
undefinedروندها و چالش های مشاوره مدیریت
undefinedویژه مشاورین عضو کلینیک کسب و کار استان یزد و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی.
undefinedثبت نام الزامی از طریق: B2n.ir/CMTrends
undefinedپنجشنبه 25 آبان ماه 1402 - ساعت 17 - 20
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۱۰:۴۷

۵ آذر

thumnail
undefinedبررسی و نظارت بر قراردادهای واگذاری اراضی دولتی برای فعالیت های صنعتی استان یزد
undefinedدر نشستی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی وضعیت اجرای طرح های صنعتی واگذار شده به متقاضیان در شهرکها و نواحی صنعتی بررسی شد.
undefinedبا توجه به ضرورت اجرای طرح های پیش بینی شده برای افزایش تولید و ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد استان، بر تعیین تکلیف اراضی واگذار شده راکد تاکید و مقرر شد با تشدید پایش و نظارت بر طرح های اقتصادی، اراضی واگذار شده در شهرکها و نواحی صنعتی از سال 1399 تا پایان ماه جاری و اراضی واگذار شده از سال 1399 تاکنون تا پایان سال جاری تعیین تکلیف و اقدامات حقوقی لازم صورت گیرد.
undefinedادامه خبر: https://yazd.isipo.ir/ZQwd
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۹:۵۴

۸ آذر

thumnail
undefinedحمایت از 8 ایده برتر استارت آپی برای تجاری سازی و سرمایه گذاری در استان یزد
فلاح زاده مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد:undefinedیکی از نیازهای واحدهای صنعتی به ویژه واحدهای صنعتی کوچک و نوپا، آموزش‌های مهارتی و مدیریتی است که در نیم سال اول سال جاری با برگزاری 44 دوره آموزشی، قریب 800 نفر از دوره های برگزار شده بهره مند شده اند.
undefined8 ایده برتر حاصل از برگزاری رویدادهای استارت آپی با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد به مرحله تجاری سازی و یا جذب سرمایه رسیده است که این اتفاق می تواند در جهت رفع نیازهای فناورانه صنعت موثر باشد.
undefinedیکی از برنامه های حمایتی شرکت حمایت مالی از پایان نامه های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است که تنها در نیم سال اول سال از 5 پایان نامه حمایت شده است و این پایان نامه‌ها توانسته اند در حل مشکل 12 واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی موثر و راهگشا باشند.
undefinedادامه خبر:https://yazd.isipo.ir/Znxd
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۵:۲۵

۱۲ آذر

thumnail
undefinedرویداد شناسایی فرصتهای سرمایه گذاری نوین در استان یزد برگزار می شود
undefinedهمزمان با هفته پژوهش شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد، با همکاری دانشگاه یزد رویداد شناسایی فرصتهای سرمایه‌گذاری را برگزار می‌ کند.
undefinedفناوران، متخصصان صاحب ایده و علاقه مندان این حوزه می توانند ایده ها و پیشنهادهای خود را در خصوص فرصتهای سرمایه‌گذاری نوین در قالب فرمت ارائه در سامانه مربوطه به نشانی https://formafzar.com/form/icayb ثبت نمایند.
undefinedشرکت شهرکهای صنعتی استان یزد ضمن تقدیر از ایده های برتر، کمک خواهد کرد با حمایت های لازم ضمن تهیه طرح توجیهی، آن ها را با همکاری مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به سرمایه گذاران معرفی نماید.
undefinedمرحله اول داوری و ارائه ایده ها، روز چهارشنبه 15 آذر ساعت 18:30 در حاشیه نمایشگاه هفته پژوهش یزد برگزار خواهد شد.

undefinedادامه خبر:https://yazd.isipo.ir/ZZ1d
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۱۰:۱۲

۱۴ آذر

thumnail
undefinedبازدید و پیگیری مسائل واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی یزد با حضور استاندار
undefinedفاطمی استاندار یزد به همراه مدیران دستگاه های اقتصادی استان با حضور در شهرک صنعتی یزد، ضمن بازدید از تعدادی واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک، مسائل و مشکلات مربوط به آن ها را پیگیری کرد.
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۸:۱۲

thumnail
undefinedزمینه سازی برای حضور 12 صنعت فعال در حوزه فناور در دهمین نمایشگاه هفته پژوهش استان یزد
رضایی سرپرست صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی یزد:undefinedشرکت شهرکهای صنعتی استان به عنوان یکی از حامیان توسعه فناوری با برپایی پاویون اختصاصی در دهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش زمینه حضور واحدهای صنعتی دانش بنیان، استارت آپ های موفق و خوشه های کسب و کار را فراهم آورده است.
undefined۴ واحد صنعتی دانش بنیان، ۴ استارت آپ موفق، ۴ مرکز توسعه فناوری خوشه های کسب و کار، در پاویون اختصاصی شرکت شهرکهای صنعتی به مساحت ۱۵۰ مترمربع آخرین دستاوردهای خود را در حوزه فناوری ارائه خواهند کرد.
undefinedجایگاه اختصاصی شرکت شهرکها در سالن A راهرو اول غرفه ششم پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان محترم می باشد.
undefinedادامه خبر: https://yazd.isipo.ir/Zj1d
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد

۸:۱۵

۱۶ آذر

thumnail
#گزارش_تصویری
undefinedحضور فعال شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد در دهمین نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری یزد
undefinedتصاویر بیشتر: B2n.ir/g58323
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان

۶:۱۴

thumnail
undefinedرونمایی از کتاب «زیلو میبد فرش سلامت» با حضور استاندار یزد
undefinedهمزمان با برگزاری دومین روز از دهمین نمایشگاه دستاوردهای پزوهش و فناوری استان یزد، فاطمی استاندار یزد با حضور در پاویون شرکت شهرکهای صنعتی، از کتاب «زیلوی میبد فرش سلامت» رونمایی کرد.
undefinedاستاندار یزد در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته برای ایجاد و توسعه خوشه کسب و کار زیلو و کسب عنوان برترین خوشه کسب و کار در کشور، این کتاب را سندی مهم برای معرفی بیشتر زیلو به سرمایه گذاران داخلی و خارجی دانست.
undefinedاستاندار یزد پس از رونمایی، بر روی لوح آیین رونمایی کتاب، به تقریظ پرداخت و برای تلاش گران عرصه هنر صنعت زیلو آرزوی موفقیت بیشتر کرد.
undefinedاین کتاب در 85 صفحه به صورت تمام رنگی برای اولین بار به صورت تخصصی به گذشته، حال و آینده هنرصنعت زیلوبافی پرداخته است که با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی به چاپ رسیده است.
undefinedادامه خیر:https://yazd.isipo.ir/Ze2d
undefinedروابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان

۶:۱۴