عکس پروفایل قفسه: معرفی و فروشگاه کتابق

قفسه: معرفی و فروشگاه کتاب

۹,۵۰۷عضو
عکس پروفایل قفسه: معرفی و فروشگاه کتابق
۹.۵هزار عضو

قفسه: معرفی و فروشگاه کتاب

مشکل ما یک راه‌حل دارد: کتابخوانی و تفکرپذیرش سفارش و تبلیغات:@hdarvishiاطلاع از موجودی در باسلام: b2n.ir/bkbk6219861935324201 کارت

۱۷ دی

thumnail
کتاب سوسنگرد به جای منچستر در قطع پالتویی و با طرح جلد جدید منتشر شد
این کتاب شامل #خاطرات و #زندگینامه #شهید اکبر چهرقانی از شهدای #دفاع_مقدس است. این جوان نخبه به جای تحصیل در منچستر، همراهی با شهید دکتر #مصطفی_چمران را برگزید تا از نهال انقلاب محافظت کند.
120 صفحه#تخفیف_مناسبتیقیمت قبل از تخفیف: 48000 تومانقیمت بعد از تخفیف: 34000 تومان#روز_مادرسفارش: @HDarvishi (تخفیف ویژه به مدت محدود به مناسبت تجدید چاپ)
ولی معظم فقیه که بارها همراه با شهید اکبر چهرقانی بودند و حتی او را ترغیب به ازدواج نمودند، در خاطرات خود از شب عملیات سوسنگرد در آبان ۵۹ فرمودند:
شب عجیبی بود، من بودم و چمران و سرهنگ سلیمی و جوان دیگری به نام اکبر (چهرقانی) که از محافظان و (همراهان) شهید چمران بود. یک پسر شجاع، خوش روحیه، متدین و جوان برازنده ای که فردای همان روز کنار چمران شهید شد.
مطالعه کتاب «سوسنگرد به جای منچستر» در فراکتاب:www.faraketab.ir/b/16539?u=752528
ble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۱۰:۳۰

۱۹ دی

thumnail
undefined #معرفی_کتاب
undefined #کتاب_شب هیئت میثاق با شهدا
undefined مسجد آبیاثر #محسن_ذوالفقاریundefined نشر معارف
undefined فعالیت‌های شهید بهشتی(ره) در مسجد امام علی(ع) هامبورگ

هیئت میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، امشب با سخنرانی حاج حامد رحمت کاشانی و مداحی برادر فرید بذرافشان برگزار میشود.ساعت ۲۰ مسجد دانشگاهموقعیت: b2n.ir/misuundefinedundefinedundefinedundefined Misaq.ir @misaqbook
ble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۳:۰۲

۲۳ دی

thumnail
سالروز شهادت همسایه آقاست.امسال بالاخره بعد از سالها پیکرش از #سوریه برگشت.چندباری هم از محضر پدر همین علی آقاعبداللهی در بهشت زهرا فیض بردیم.
شادی روحش صلواتble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۳:۱۱

thumnail
سالروز شهادت سردار شهید سعید سیاح طاهری هم است؛ مردی که بعد از عمری جهاد در #سوریه به شهادت رسید. این شهید در حوزه فرهنگی و کتاب هم فعالیت عجیبی داشت. یک بار هم برای ما دانشجویان رشته فرهنگ و ارتباطات در گلزار شهدای آبادان روایتگری کرد.
شادی روحش صلواتble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۳:۱۵

۱۰ بهمن

thumnail
امروز خواندمش. جلد دوم مجموعه حماسه سجادیه؛ اثری فاخر از #سید_مهدی_شجاعی با عنوان اگر غم لشگر انگیزد. جلد اولش هم با عنوان «تویی به جای همه» هم خواندنی بود. آذر امسال اما نویسنده خبر از مجوز نگرفتن جلد سوم این مجموعه با عنوان «جز حکایت دوست» داده بود. محتوای آثار، نقد حکومت به اصطلاح دینی بنی امیه است ولی طعنه و کنایه‌های فراوانی را روانه همه حکومتهای دینی و ارزشهای آن مثلاً «حفظ نظام» می‌کند. نویسنده در برخی صفحات، از ادبیات داستانی فاصله می‌گیرد و با عصبانیت بیانیه سیاسی می‌نویسد. اما دوباره قلم اوج می‌گیرد و به داستان برمی‌گردد؛ داستانی که تحلیل سیاسی نیست و سراسر واقعیت است؛ حماسه حضرت سجاد.
روایت حماسه امام سجاد علیه السلام، آنگاه خواندنی‌تر می‌شود که از زبان شیطان بیان می‌شود. مصاف حق و باطل محض را از زاویه فرماندهی جبهه باطل دید تا عمق پیروزی جبهه حق روشن شود. موضوع این جلد ماجرای کشتار امویان در مدینه (واقعه حره) است. و امام سجادی که با هوشمندی در دام شیطان نیفتاد و صف خود را از شورشیان مدینه و جنایتکاران شامی جدا کرد.
424 صفحه، 345 هزار تومان با 52 هزار تومان تخفیف از کتابستان بخرید: B2n.ir/hms2
@Qafaseble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۶:۰۷

thumnail
undefined #معرفی_کتاب | #کتاب_شب هیئت میثاق با شهدا
undefined در بخشی از کتاب می‌خوانیم :خمینی چه کرده خدا؟ لباسی که 50 سال منفور بوده و هر که تنش بوده یا مسجد بوده، یا سر قبر آقا بوده و یا می‌دیدی که چطور با عمامه بزرگش خم می‌شده و دست شاه را می بوسیده و در کنارش توی ضریح امام رضا می‌ایستاده و زیارت نامه می‌خوانده و اینجا و آنجا شاه را دعا می‌کرده و سال تا سال هم حتی در یکی از خیابان‌های تهران چشمت به قد و قواره و عمامه و عبایش نمی‌خورده، حالا به هر طرف که بپیچی عمامه می‌بینی....این خمینی کیست؟
undefined لحظه‌های انقلاب undefined خاطرات #محمود_گلابدره‌_ای از #انقلاب_اسلامی
undefined امشب در غرفه کتاب همراه با ۲۰ درصد تخفیف
undefinedundefinedundefined
@misaqbook@Qafaseble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۱۲:۳۶

۱۲ بهمن

Default Gift Icon

پاکت هدیه

عکس پروفایل قفسه: معرفی و فروشگاه کتابق

قفسه: معرفی و فروشگاه کتاب

دهه فجر انقلاب اسلامی است. به عشق امام روح‌الله

۱۷ بهمن

thumnail
کتاب امشب #هیئت میثاق با شهدا
جدال دو اسلام، گزیده جلد 21 صحیفه امام با موضوع جدال اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و اسلام آمریکاییundefined در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
امام خمینی(ره): مردم ما بر علیه ظلم و تحجّر قیام کردند و فکر اسلام ناب را جایگزین اسلام سلطنتی، اسلام سرمایه‌داری و در یک کلمه اسلام آمریکایی کردند.
undefined امشب در غرفه کتاب با ۲۰ درصد تخفیفموقعیت: b2n.ir/misuundefinedundefinedundefined @misaqbook
@qafaseble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۸:۱۰

۱۸ بهمن

Default Gift Icon

پاکت هدیه

عکس پروفایل قفسه: معرفی و فروشگاه کتابق

قفسه: معرفی و فروشگاه کتاب

فوتبال همینه دیگه. عید مبعث مبارک

۱۹ بهمن

thumnail
#مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب
undefined ویژه دارندگان بیمه تأمین اجتماعی و خانواده‌هایشان
undefined شرکت در مسابقه
undefined https://survey.porsline.ir/s/xZzGM65O
اطلاعات بیشتر:undefinedhttps://eitaa.com/mclsclt
ble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۱۶:۲۰

۲۰ بهمن

thumnail
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) به مناسبت شانزدهمین سالگرد شهادت حاج عماد مغنیه برگزار می‌کند:
undefined #مسابقه کتابخوانی «حاج فلسطین»undefined مرور خاطره محور تحلیلی زندگی شخصی؛ اعتقادی و نظامی شهید عماد مغنیه از کودکی تا شهادت
undefined ثبت‌نام: https://formafzar.com/form/hajpalest اطلاعات بیشتر: شماره 09392836003 یا شناسه @Arsalan110
undefined تاریخ برگزاری آزمون: ۴ اسفندماه
undefined اعلام نتایج: ۱۵ اسفندماهundefined @BasijISU_irundefined www.BasijISU.ir
@Qafaseble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۹:۰۳

thumnail
undefined #مسابقه کتابخوانی «فلسفه تاریخ جلد ۴»undefined محدوده آزمون بخشی از این کتابِ شهید مطهری(ره) است که شهید در آن به ترسیم مرزهای واقعی انقلاب اسلامی و دوگانه استضعاف و استکبار می‌پردازد.undefined صفحات ١۶٠ تا ٢٠٨
undefined ثبت نام: https://formafzar.com/form/ketabph
undefined اطلاعات بیشتر 09364019255 یا شناسه @KETABPS
undefined تاریخ آزمون برخط: ۴ اسفند ماه
undefined @Basijisu_irundefined www.BasijISU.ir
ble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۱۶:۲۶

۲۱ بهمن

thumnail
undefinedundefinedپویش کتاب‌خوانی و داستان نویسی «انقلاب پابرهنگان»
با محوریت کتاب‌های «انگشت مجسمه» و «کوچه قهر و آشتی»
undefinedشما می‌توانید پس از مطالعه هر یک از کتاب‌های یاد شده، جهت شرکت در #مسابقه به ketabbaazi.ir/games مراجعه نمایید و برنده جوایز بدون قرعه کشی ما باشید!
اطلاعات بیشتر:@ketabbaazi
@Qafaseble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۶:۲۰

Default Gift Icon

پاکت هدیه

عکس پروفایل قفسه: معرفی و فروشگاه کتابق

قفسه: معرفی و فروشگاه کتاب

الله اکبر؛ هستیم فردا بالاتر

۲۳ بهمن

thumnail
undefined کتاب این هفته #هیئت میثاق با شهدا

undefined در بخشی از کتاب می‌خوانیم:حفره ای مخفی زیر یک وان حمام تنها ورودی زیرزمینی محسوب می شد که نقش دفتر کار عماد را بازی می کرد. همان جا با نیروهای مقاومت جلسه می گذاشت. ارتباط هایشان کاملاً مخفیانه بود و بیشتر در طول شب انجام می گرفت. چند ماه تمام با چنین سختی و مشقتی در جنوب زندگی کرد و با این حال، حاضر به دست شستن از مبارزه یا فاصله گرفتن از میدان نشد...

undefined حاج فلسطین
undefined زندگی و مبارزات شهید عماد مغنیه، فرمانده نظامی حزب‌الله لبنان
undefined سه شنبه 24 بهمن در غرفه کتاب هیئت همراه با ۲۰ درصد تخفیفموقعیت: b2n.ir/misu
undefinedundefinedundefinedundefined Misaq.irundefined @misaqbook
@Qafaseble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۵:۵۱

thumnail
در اختتامیه جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران فیلم اولی به علی طاهرفر برای فیلم «آپاراتچی» اهدا شد
این فیلم اقتباسی آزاد از کتاب آپاراتچی نوشته دکتر #روح_الله_رشیدی است و نشر #راه_یار آن را منتشر کرده است. کتاب را چند سال قبل خوانده ام. شخصیت اصلی کتاب، یک نفر از مردم است که به طور آتش به اختیار در سالهای ابتدایی انقلاب اسلامی، با حداقل امکانات فیلم می‌سازد و در مساجد، مدرسه‌ها و روستاها پخش می‌کند. فیلم‌های او خوراک اصلی فعالیت‌های فرهنگی پرورشی آن سالهای تبریز است.توجه کردید؟ بگذارید یک بار دیگر تکرار کنم لذت ببریم:اوایل انقلاب، در تبریز، یک جوان آتش‌به‌اختیاری بوده رفته دوربین خریده، با بودجه شخصی و ذوق هنری با همین نوجوانان و جوانان فیلم ساخته و بعد آمده روستا به روستا، مسجد به مسجد، مدرسه به مدرسه پخش فیلم می‌کرده. در دوره‌ای که هیچ امکاناتی نبود، کار چند تا سازمان را با هم انجام می‌داد. بلیت‌فروشی و درآمدزایی هم داشت! الله اکبر. نیاز را شناخت و پاسخ مناسب را ارائه داد. دمش گرم! کار بزرگ انقلاب، همین تحول انفسی انسان‌های معمولی بود.خرید کتاب: @hdarvishi
@Qafaseble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۶:۱۷

thumnail
#تازه_های_نشرکتاب مادران میدان جمهوری را خواندم. روایت‌هایی بود از خاطرات و تجربیات مادران سبزواری در ایام انتخابات ۱۴۰۰ با موضوع دعوت به رأی دادن (بدون حمایت از نامزد خاص).
آنها با حضور در کوچه‌ها، بوستان‌ها، مساجد و سایر مکان‌های عمومی مردم را برای حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت می‌کردند. این دعوت در قالب‌های مختلفی از جمله گفت‌و‌گوهای چهره به چهره، تلفنی، فعالیت‌های مجازی، تهیه‌وتوزیع دفترک و... انجام می‌شده است.
این کتاب از چند جهت مهم است:
undefinedروایتگر تلاش جمعی است؛ نه فردی.undefinedآن هم از سوی زنان و به عبارت دقیق‌تر مادران. زنانی که الگوی سوم زن (نه شرقی و نه غربی) را می‌سازند.undefinedآن هم در یک شهرستان معمولی؛ سبزوار. undefinedاین حرکت در عین جمعی و تشکیلاتی بودن، وابسته به سازمان یا نهاد خاصی نبود.undefinedابتکاری و آتش‌به‌اختیار بر مبنای یک مسئله واقعی بود. پاسخهایشان هم.undefinedبرای مسئله ملی شرکت نکردن در انتخابات، در حد توان خود پاسخ بومی و منطقه‌‌ای ارائه دادند. منتظر معجزه خاصی نماندند.undefinedخودشان را روایت کردند. تجربه‌هایشان را ثبت و منتشر کردند. حتی مواردی که منجر به تغییر نظر مردم نشد.undefinedروایت تجربه #گفتگو با #دیگری بود. توجه کنید نتیجه گفتگو مهم نیست، اصل گفتگو مهم است. ریختن ترس از گفتگو مهم است.undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedووووووو این فهرست همچنان ادامه دارد.
undefinedالبته انتخابات یک مثال است از لزوم نقش‌آفرینی فعال همه ما در انقلاب اسلامی.
undefinedسفارش با تخفیف15درصد:raheyarpub.ir@Raheyar97۲۰۸ صفحه، رقعی، ۸۵۰۰۰ تومان انتشارات #راه_یاراثر #مریم_برزویی
@Qafaseble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۱۶:۴۹

۲۴ بهمن

قفسه: معرفی و فروشگاه کتاب
undefined #تازه_های_نشر کتاب مادران میدان جمهوری را خواندم. روایت‌هایی بود از خاطرات و تجربیات مادران سبزواری در ایام انتخابات ۱۴۰۰ با موضوع دعوت به رأی دادن (بدون حمایت از نامزد خاص). آنها با حضور در کوچه‌ها، بوستان‌ها، مساجد و سایر مکان‌های عمومی مردم را برای حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت می‌کردند. این دعوت در قالب‌های مختلفی از جمله گفت‌و‌گوهای چهره به چهره، تلفنی، فعالیت‌های مجازی، تهیه‌وتوزیع دفترک و... انجام می‌شده است. این کتاب از چند جهت مهم است: undefinedروایتگر تلاش جمعی است؛ نه فردی. undefinedآن هم از سوی زنان و به عبارت دقیق‌تر مادران. زنانی که الگوی سوم زن (نه شرقی و نه غربی) را می‌سازند. undefinedآن هم در یک شهرستان معمولی؛ سبزوار. undefinedاین حرکت در عین جمعی و تشکیلاتی بودن، وابسته به سازمان یا نهاد خاصی نبود. undefinedابتکاری و آتش‌به‌اختیار بر مبنای یک مسئله واقعی بود. پاسخهایشان هم. undefinedبرای مسئله ملی شرکت نکردن در انتخابات، در حد توان خود پاسخ بومی و منطقه‌‌ای ارائه دادند. منتظر معجزه خاصی نماندند. undefinedخودشان را روایت کردند. تجربه‌هایشان را ثبت و منتشر کردند. حتی مواردی که منجر به تغییر نظر مردم نشد. undefinedروایت تجربه #گفتگو با #دیگری بود. توجه کنید نتیجه گفتگو مهم نیست، اصل گفتگو مهم است. ریختن ترس از گفتگو مهم است. undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedووووووو این فهرست همچنان ادامه دارد. undefinedالبته انتخابات یک مثال است از لزوم نقش‌آفرینی فعال همه ما در انقلاب اسلامی. undefinedسفارش با تخفیف15درصد: raheyarpub.ir @Raheyar97 ۲۰۸ صفحه، رقعی، ۸۵۰۰۰ تومان انتشارات #راه_یار اثر #مریم_برزویی @Qafase ble.ir/join/ZTk3NGIyNT
گروه همخوانی کتاب مادران میدان جمهوری در ایتاhttps://eitaa.com/joinchat/4068999881C09ee37650e

۵:۴۹

۳۰ بهمن

thumnail
undefined #معرفی_کتاب | #کتاب_شب
undefined در بخشی از کتاب می‌خوانیم :
در اوایل بهمن ماه، پس از صد روز سکوت مطبوعاتی رژیم با جار و جنجال زیاد و در سطحی وسیع، اخبار کشف حزب ملل اسلامی را پخش کرد و عکس من هم در صفحه اول روزنامه اطلاعات و کیهان چاپ شد. با غوغاسالاری در مطبوعات بچه‌ها دریافتند که به زودی دادگاه تشکیل خواهد شد. از این رو بچه‌ها دور هم جمع شدند تا درباره نحوه تنظیم دفاعیه بحث و مشورت کردند. تقریبا برای هر فرد مشخص شد که چگونه دفاع خود را شروع کنند، به اوج برسانند و بعد آن را به پایان ببرند.
undefined خاطرات احمد احمد
undefined وقایع زندگی یکی از مبارزان و انقلابیون دوران پهلوی دوم
undefined سه‌شنبه‌ شب در غرفه کتاب هیئت میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام همراه با ۲۰ درصد تخفیف
undefinedundefinedundefinedundefined Misaq.irundefined @misaqbookundefined @Misaq_ba_shohada

۳:۱۱

۱ اسفند

thumnail
امشب در غرفه کتاب هیئت در محضر جناب #علی_مشایخی بودیم؛ نویسنده کتاب رسم جهاد.خدا حفظشون کنه.ble.ir/join/ZTk3NGIyNT

۱۹:۰۶