عکس پروفایل آقای پرزیدنتآ

آقای پرزیدنت

۸۲۵عضو

۱۶ تیر

thumnail
undefinedگردهمایی و قدردانی از زحمات ستادهای دکتر جلیلی به همراه مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا و ذکر توسل
زمان: شنبه ۱۶ تیرماه ساعت ۲۱:۳۰مکان: میدان فلسطین مسجد امام صادق (ع)
undefined@jalili_saeed

۱۵:۴۷

۱۷ تیر

thumnail
undefined دروغ شاخدار!!
undefined متاسفانه پس از پایان دور دوم انتخابات و پیروزی آقای پزشکیان، اقلیتی که با یک نه بزرگ از مردم در دور اول انتخابات حذف شدند مشغول لجن پراکنی و دروغ پردازی برای تخریب سعید جلیلی هستند
undefinedروایتی دروغ از جلسه چهارشنبه ۶ تیر در حال پخش شدن هست که علاوه بر تخریب آقای جلیلی شاهد خرج کردن از رهبری برای یک فرد خاص هم هستیم

undefined پ.ن: نماینده ای از سمت آقای جلیلی نزد مقام معظم رهبری میرن و نقل قولی که از جانب ایشون شده رو مطرح میکنن و حضرت آقا سه بار با لحن تندی تکذیب می‌کنند
undefinedدر ادامه روایت علیرضا کمیلی از اعضای ارشد ستاد و از نزدیکان آقای جلیلی از جلسه چهارشنبه رو بخونید
undefined @aqayepresident

۱۱:۲۳

thumnail

۱۱:۲۳

thumnail

۱۱:۲۳

undefined️ واکنش یک عضو ستاد دکتر جلیلی به شایعاتی درباره محتوای جلسات دکتر جلیلی و قالیباف پیش از برگزاری دور اول انتخابات
علیرضا کمیلی از اعضای ستاد دکتر جلیلی در پاسخ به شایعاتی پیرامون جلسه دکتر جلیلی و قالیباف در مشهد و تهران پیش از برگزاری دور اول انتخابات، نوشت: undefinedچون آقایان شروع به نوشتن کرده اند و ظاهراً مثل همیشه تمایل ندارند کامل‌ بنویسند مجبورم نکاتی را بگویم!
undefinedبنای اجماع همواره بر کناره گیری افراد دارای رای کمتر بوده است ولی این دوره برخی‌ با حدس و گمان می‌گفتند اگر جلیلی با وجود سه برابر رای بیشتر از قالیباف کنار برود بهتر است... که ارقام نشان داد اگر دکتر قالیباف کنار می رفت بعید نبود که همان دور اول هم کار تمام شود.
undefinedاما چه شد که ماجرا برعکس شد؟یعنی اصرار کردند که باید شخص دارای رای بیشتر کنار برود؟! تحلیل و حدس فوق‌؟! خیر!
undefinedکار به اینجا رسید که دکتر قالیباف فرمودند بنده حجت شرعی دارم برای ماندن ... از چه کسانی؟ از آنها که به من تکلیف کردند بیایم! یعنی...!
undefinedصبح روز بعد (پنجشنبه) یکی از دوستان به رهبر معظم انقلاب مراجعه کرده و سوال می‌کنند و پاسخ منفی محکمی درباره تکلیف به شخصی از کاندیداها دریافت می‌شود و معلوم می شود که دیگران در این ماجرا نقش داشته اند نه رهبری معظم انقلاب.
undefined @aqayepresident

۱۱:۲۴

۱۸ تیر

thumnail
پس از دیدار با رهبر انقلاب؛ سعید جلیلی: برنامه های خود را برای مشارکت متشکل توده‌های های میلیونی هواداران اعلام خواهیم کرد.
@makshufat

۲۰:۰۰

۱۹ تیر

‌‌undefined پاسخ رهبر انقلاب و امام خمینی (ره) به تهمت طالبان و تحجر!undefined️ محمود احمدی‌‌نژاد که در سال ۸۴ پیروز انتخابات شد، هراسی به دل مخالفین سیاسی‌اش انداخت چرا که او فردی مستقل بود که توانست در دور دوم انتخابات با گفتمان عدالت‌خواهی و فسادستیزی سرمایه اجتماعی ۱۷ میلیونی را پشت خود جمع کند. همین هراس سبب شد به او نسبت طالبان و تحجر دهند، واکنش رهبر انقلاب در آن برهه در دیدار با اعضای دولت خواندنی است، رهبر انقلاب:
undefinedضمناً این هم که بگویند شما متحجرید و طالبانی عمل می‌کنید، به این حرفها خیلی گوشتان بدهکار نباشد؛ از این حرفها همیشه هست و گفته‌اند و می‌گویند. ما با هر حرکت و گرایشی از نوع طالبان، در اصل و بنیاد مخالفیم. آنها اصلاً مخالف عقلند؛ آنها متحجر بودند. اتفاقاً کسانی که در مقابل جناح متعبد و پایبند ایستادند، به یک معنا بیشتر به تحجر و به طالبانیسم نزدیکترند؛ چون آنها هم نسبت به آموخته‌ها و درس‌های غربی تحجر دارند. هرچه غربی‌ها گفتند، همان را صددرصد باید اجرا کرد؛ این تحجر نیست؟ تحجر همین است. undefined️ بار دیگر همان هراس به دل جناح چپ و راست افتاده است، خصوصا که این سرمایه پشت فرد درستی مجتمع شده و آنها بدون هیچ خلاقیتی همان تهمت‌ها را تکرار می‌کنند! با مصادیق متحجرین در نگاه رهبر انقلاب آشنا شدیم اما امام خمینی(ره) چه کسانی را متحجر می‌دانستند؟! کسانی که با عدالت‌طلبی مخالف بودند، کسانی که دین مخالفین خود را زیر سوال برده و کسانی که به جمهوریت نظام و نظر مردم بی‌اعتنا بودند، از جمله مهم‌ترین مصادیق متحجرین از نگاه حضرت امام بود‌ند. امام در منشور روحانیت درباره سختی مبارزه‌اش بیان می‌کند:undefinedمقابله با گلوله تفنگ و مسلسل شاه نبود كه اگر تنها این بود، مقابله را آسان می‌نمود. بلكه علاوه بر آن، از داخل جبهه خودی گلوله‌ی حیله و مقدس‌مآبی و تحجر بود؛ گلوله‌ی زخم زبان و نفاق و دو رویی بود كه هزار بار بیشتر از باروت سرب، جگر و جان را می‌سوخت و می‌درید. در آن زمان روزی نبود كه حادثه‌ای نباشد، ایادی پنهان و آشكار آمریكا و شاه به شایعات و تهمت ‌ها متوسل شدند؛ حتی نسبت عامل انگلیس به افرادی كه هدایت مبارزه را به‌عهده داشتند، می‌زدند!!undefined️ جالب است که امروز همین تهمت‌ها را به شاگرد راستین خمینی(ره) می‌زنند. آقای جلیلی شما گفتی جلوی‌شان می‌ایستی و صدای‌شان در می‌آید! شنیدیم صدای‌شان را اما به قول خود شما این کافی نیست،‌ شما باید به توصیه رهبر انقلاب گوش دهید و با میدان‌داری نخ تسبیح این ظرفیت عظیم ۱۴ میلیونی شوید!
undefined م.م.مبارزundefined@aqaye_president

۱۵:۴۶

۲۱ تیر

thumnail
undefinedدکتر جلیلی: مشغول حواشی نشویم/ این اقدامات انرژی ما را می‌گیرد
دکتر جلیلی در جمع نمایندگان خانواده های شهدا حامی وی:undefinedاینکه گفتم مشغول حواشی نشویم و نیازی نیست پاسخ فلان کانال تلگرامی که این حرف را زده، بدهیم، به همین دلیل است چون این اقدامات انرژی ما را می گیرد.
undefinedاز اخلاق و تقوا خارج نشویم؛ ما به اندازه کافی حرف برای گفتن به جامعه داریم.
undefined @Jalili_saeed

۵:۱۴

thumnail
undefinedپاسخی روشن به مجتبی موقوفه، آقای به اصطلاح تحلیلگر ...
undefined صراحتا در حال توهین به رهبری هستی!#سعید_جلیلی

مقداد خداداد
@makshufat

۶:۱۶

۲۲ تیر

thumnail
تا امروز اصلا بابک زنجانی را ندیده‌ام / دادگاه کرسنت در حال برگزاری است؛ اکر ابعادش برای مردم باز شود، از ترس مردم بابد دنبال سوراخ موش بگردند/ این صداهایی که بلند شده به دلیل نزدیک شدن موعد رای دادگاه است
دکتر سعید جلیلی در واکنش به ادعای ملاقات با بابک زنجانی، ضمن رد این ادعا گفت که نزدیک شدن به موعد اعلام رای دادگاه متخلفان موضوع کرنست، صداها را در این زمینه بلند کرده است.
undefinedدکتر جلیلی در ویدیویی که یکی از هواداران وی منتشر کرده است گفت: کسانی که این مباحث را مطرح می‌کنند از فساد و اقدامات صورت گرفته، مطلع هستند و خوشبخاته دادگاه پیگیر این مسائل است و هرچه دادگاه به این افراد نزدیک‌تر می‌شود صدای این افراد بیشتر بلند خواهد شد و این تحرکات فرار روبه جلوست.
undefinedوی درباره فضاسازی‌ها پیرامون دعوت به مناظره درباره کرنست افزود: در مورد کرسنت که من عرض کردم؛ جای متهم در دادگاه است نه در مناظره. من معتقدم که اگر ابعاد پرونده کرسنت برای مردم عزیز روشن بشود متهمان پرونده باید به دنبال سوراخ موش بگردند، آن هم از ترس مردم نه از دادگاه و احکام اینها، از ترس افکار عمومی چرا که باید پاسخ بدهی بابت خیانت‌هایی که صورت گرفته است. خوشبختانه احکام زیادی در پرونده کرسنت صادر شده است و افرادی که در این قضیه متهم بودند محکوم شده اند
undefinedدکتر جلیلی به بررسی پرونده دانه‌درشت‌ها در قضیه کرسنت اشاره کرد و افزود: حالا رسیدگی دادگاه به آنها هم دارد میرسد که بیان خواهم کرد البته وقتی که نزدیک بشود طبیعتا صدایشان درمی‌آید و فرار روبه جلو می‌کنند. من همین‌جا از قوه قضاییه می‌خواهم وقتی دادگاه احکامش طبق قانون صادر شد برای مردم روشن کنند که چه موضوعی بوده و چه صورت گرفته است.

undefinedجلیلی به ادعای دیدار با بابک زنجانی هم اشاره کرد و گفت: همین دروغ‌هایی گفته می‌شود مانند دیدار با بابک زنجانی، نشان می‌دهد که کسانی از اتهامات و مفاسد بزرگ و رفتارهای غلطی که به بیت المال و منافع مردم ضربه زده، امروز فرار روبه جلو می‌کنند.
undefinedجلیلی در پایان بیان کرد: من کسی نیستم که در مقابله و مبارزه با فساد با چهارتا دروغ و مطالب کذب، بخواهم صحنه را خالی کنم یا جا بزنم بلکه محکم‌تر خواهم ایستاد و می دانم صدای اینها بلند خواهد شد و اینها امروز نگران این هستند که مبارزه با فساد حداقل یک پشتوانه ۱۴ میلیونی پیدا کرده است اگر چه همه مردم ما در برابر فساد جدی هستند و آنها می‌ببیند وقتی این مباحث مطرح می‌شود ۱۴میلیون نفر از مردم اعتماد می‌کنند و رای می‌دهند، اینها میخواهند این اعتماد مردم را ضعیف کنند.
undefined @Jalili_saeed

۸:۴۳

thumnail
undefinedحضور دکتر جلیلی در مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع) در امامزاده معصوم (ع) با مداحی کربلایی نریمان پناهی
undefinedدکتر جلیلی عصر امروز در مراسم عزاداری هیات رزمندگان مکتب الحسین(ع) در امامزاده معصوم (ع) تهران حضور یافت.
undefinedدر این مراسم ذاکر بین الحرمین کربلایی نریمان پناهی در رثای سیدالشهدا(ع) مرثيه سرایی و ذکر مصیبت کرد.
undefined@Jalili_saeed

۱۵:۴۷

thumnail

۱۵:۴۷

thumnail

۱۵:۴۷

thumnail

۱۵:۴۷

thumnail

۱۵:۴۷

۲۳ تیر

thumnail
undefinedثبت امضا در کارزار برگزاری دادگاه علنی پرونده کرسنت و انتشار صورت جلسات دادگاه
undefinedبا توجه به اهمیت موضوع مبارزه با فساد و روشنگری برای افکار عمومی از قوه قضاییه تقاضا می‌شود جلسات باقی مانده از دادگاه کرسنت را علنی برگزار کند یا صورت جلسات دادگاه های برگزار شده را در اختیار رسانه ها قرار دهد.
undefinedاز لینک زیر امضاء و حمایت کنید
https://www.karzar.net/134964


undefined@jalili_saeed

۷:۴۰

thumnail
undefinedدرخواست زنگنه از دکتر جلیلی: از پیگیری پرونده کرسنت منصرف شوید
undefinedبیژن زنگنه از متهمان فساد کرسنت در بخشی از پیامی ویدیویی درباره ماجرای کرسنت، از دکتر جلیلی خواست از پیگیری این پرونده منصرف شود.
undefinedزنگنه در این پیام ویدیویی خطاب به جلیلی گفته است: زور شما فقط به من بی‌کس و بی‌پناه می‌رسد که جز خدا پناهی ندارم و هر روز مرا به این طرف و آن طرف می‌کشید.
undefinedمن ۴۶سال به مردم و کشورم خدمت کرده‌ام حالا سرِ پیری و با این ریش سفید، هر روز باید با پیگیری مُصرانه امثال شما به دادگاه‌ها و سایر دستگاه‌های نظارتی بروم.این است عاقبت کار من.
undefined @Jalili_saeed

۹:۴۸

thumnail
undefinedبرای پاسخ دادن به تهمت ها و دروغ ها وقت نداریم
دکتر جلیلی در جمع خانواده شهدا:undefinedاین عرصه، عرصه جنگ است؛ تهمت میزنند تخریب میکنند ولی تا جایی که می‌توانید افق بلند را نگاه کنید. این چیزهای کوچک که خب بعضی ها هم متاثر می‌شوند و درخواست میکنند به آنها جواب داده شود؛ نه، ما وقت برای آنها نداریم!
undefinedآنقدر کار داریم برای انجام دادن؛ اگر ما برویم آن کارهای بزرگ را انجام دهیم خود به خود خیلی از اینها کنار خواهد رفت.
undefinedشاید بعضی جاها هم وظیفه این باشد که در زمینه هایی روشنگری شود. اما اصل کار ما این است که سطح کارمان را بالا ببریم. انقلاب اسلامی حرف دارد! این همه حضرت امام و حضرت آقا روشنگری کردند و افق روشن را نشان میدهند.
undefinedاینکه من عرض کردم مشغول حواشی نشویم که مثلا در فلان کانال این را گفتند، این تمام توان ما را میگیرد. ما حتی در انتخابات که شاید سخت ترین عرصه است سعی کردیم در مباحث در حد بضاعتمان از اخلاق و تقوا خارج نشویم و هدف اصلی را در نظر بگیریم.
undefinedبه اندازه کافی حرف برای گفتن هست که کشور را راه ببریم. این حرف امام ما و رهبر ما است و ما باید سربازی کنیم.
undefined@Jalili_saeed

۱۳:۴۹

thumnail
undefinedنظر رهبرانقلاب درباره مشارکت در انتخابات و رویکرد انتخاباتی جلیلی
دکتر جلیلی در جمع خانواده شهدا:undefinedبنده بعد از انتخابات این توفیق را پیدا کردم خدمت رهبرانقلاب رسیدم. همه ما افتخارمان و آرزویمان این است که اگر کاری میکنیم رضایت ایشان را همراه داشته باشد چون ما اعتقاد داریم رضایت رهبر انقلاب رضایت امام زمان(عج) است.
undefinedایشان فرمودند "من خیلی راضی هستم از این حرکتی که در این جهاد تبیین صورت گرفت." خب این کار، کار شما ها بود‌. نشان دادید این راه متوقف نشده و این راه ادامه دارد و کسانی آنرا دنبال میکنند ولی هنوز به آن نقطه پایان نرسیده است.
undefinedرهبرانقلاب در بحث مشارکت حداکثری فرمودند "یک دلیلی که مشارکت بیشتر شد همین حضور شما عزیزان بود که این فضا را ایجاد کرد."
undefined@Jalili_saeed

۱۵:۲۱

۲۴ تیر

undefinedکارزار برگزاری علنی دادگاه متهمان کرسنت و انتشار صورت جلسات دادگاه طی یک روز به ۱۰۰ هزار امضا رسید
undefinedکارزار درخواست از قوه قضاییه برای برگزاری علنی جلسات دادگاه متهمان کرسنت و انتشار صورت جلسات قبلی دادگاه، تنها طی یک روز به ۱۰۰ هزار امضا رسید.
undefinedدر توضیح این کارزار جمع آوری امضا آمده است: با توجه به اهمیت موضوع مبارزه با فساد و روشنگری برای افکار عمومی از قوه قضاییه تقاضا می‌شود جلسات باقی مانده از دادگاه کرسنت را علنی برگزار کند یا صورت جلسات دادگاه های برگزار شده را در اختیار رسانه ها قرار دهد.
undefined علاقه مندان برای شرکت در این کارزار می توانند از لینک زیر امضاء و حمایت کنند.
https://www.karzar.net/134964
#نشر_حداکثری
undefined@jalili_saeed

۸:۱۹