عکس پروفایل هابیلیانه

هابیلیان

۳۲۵عضو
عکس پروفایل هابیلیانه
۳۲۵ عضو

هابیلیان

undefined "بنیاد هابیلیان" (خانواده شهدای ترور)
undefined پایگاه خبری تحلیلی مطالعات تروریسم undefined www.Habilian.ir
undefinedصفحه اینستاگرام : Instagram.com/Habilian_ngo
کانال ایتا و تلگرام @habilian_ngo
undefinedصفحه توییتر: Twitter.com/Habilian2
undefined ادمین: @habilian

۱۹ خرداد

thumnail
undefinedعملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود
undefinedروح الله حیدری، جانباز حمله تروریستی زاهدان در دیدار با دبیرکل بنیاد هابیلیان:undefinedتروریست‌ها تک‌تیرانداز ماهری در آنجا داشتند. گروهِ آموزش‌دیده‌ای بودند. اکثریت کسانی که تیر خوردند کمر به پایین بودند. undefinedبه قصد مجروحیت می‌زدند که طرف بیافتد و بعد از اینکه چند نفر برای کمک به او رفتند، آن‌ها را هم بزنند. به سبک آمریکایی می‌جنگیدند. دو، سه تا سلاح پیشرفتۀ آمریکایی هم داشتند. undefinedما هفت، هشت سالی هست که درگیر این منطقۀ مرزی هستیم. سیستم حمله و عملکرد آن‌ها سیستم اشرار نبود. یک کار فرامنطقه‌ای بود. خدا را شکر در همان بدو ورود به مقر، نیروها با آن‌ها درگیر شدند و اجازه ندادند به مرکز برسند.
undefined @habilian_ngo

۹:۱۷

thumnail
undefined به مناسبت سالروز شهادت شهید مسعود محمدی ستوده
undefinedاین شهید در تاریخ 5 آبان1332 در شهر مقدس قم متولد شد و پدرش کارمند آموزش و پرورش بود. تا پايان دوره كاردانی درس خواند و مدیرعامل شرکت تولید دارو بود.
undefined️شهید مسعود محمدی ستوده در تاریخ 19خرداد1361 در حال وضوگرفتن در منزل بود که یک تیم از گروهک تروریستی منافقین با مراجعه به منزل وی به بهانۀ تحویل نامه‌ای از وزارت کار، ایشان را ترور کرد و به ضرب گلوله به‌شهادت رساند.
undefined @habilian_ngo

۱۲:۳۶

۲۰ خرداد

thumnail
undefined نقل خاطره‌ای از عزت‌الله سحابی در دادگاه محاکمه منافقین
undefinedچه کسی از سال ۱۳۴۹ مجاهدین خلق را مارکسیست می‌دانست؟!
undefined @habilian_ngo

۶:۵۳

thumnail
undefined انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست
undefinedدبیرکل بنیاد هابیلیان در مسجدالمنتظر مشهد :undefinedما در دهه اول انقلاب اسلامی حوادث سختی را پشت سر گذاشتیم. به ویژه این حوادث در سال 60 شدت گرفت و در یک بازه زمانی کوتاه چند ماهه مهم‌ترین شخصیت‌های این کشور از رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر، رئیس دیوان عالی کشور و جمع زیادی از وزرا و نمایندگان مجلس در حوادث گوناگون تروریستی به شهادت رسیدند.undefinedهمه اینها در شرایطی بود که آن زمان انقلاب اسلامی نهالی نوپا بود و ساختارهای قدرت هنوز شکل نگرفته بود. همچنین جنگ تحمیلی نیز در جریان بود و این انقلاب همزمان در دو جبهه داخلی و خارجی در حال نبرد بود. undefinedبا همه این شرایط جمهوری اسلامی از این بحران عبور کرد و امروز به چنان صلابتی رسیده است که در پی وقوع حادثه برای رئیس‌جمهور کشور ما ده‌ها هیئت دیپلماتیک برای ادای احترام به کشورمان می‌آیند و صدها پیام تسلیت از قاره‌های مختلف ارسال می‌شود.
undefined @habilian_ngo

۹:۰۳

۲۱ خرداد

thumnail
undefined دادگاه منافقین اقدامی برای نشان دادن ماهیت اصلی این گروهک تروریستی است
undefinedمصطفی نخعی نماینده مجلس دوازدهم:undefinedدادگاه منافقین می‌تواند به صورت مطالب درسی در دانشکده‌های حقوق تدریس شود. برگزاری دادگاه محاکمه اعضای گروهک منافقین اقدام بزرگی در راستای روشنگری، افزایش اطلاعات و نشان دادن ماهیت اصلی این گروهک بود.undefinedمحاکمه این گروهک تروریستی و تبیین اتهامات مطرح شده در دادگاه نشان دهنده عمق جنایت‌ها و خیانت‌های این افراد نسبت به ملت ایران و کشورمان است.undefinedنسل دهه پنجاه و شصت به خوبی جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین را درک کرده‌اند، اما نسل‌های بعدی با این جنایتکاران چندان آشنا نیستند، به‌ویژه منافقین با اقدامات رسانه‌ای تلاش کرده‌اند خود را مثبت جلوه دهند و از ارزش‌هایی همچون آزادی و حقوق بشر دم می‌زنند.
undefined @habilian_ngo

۶:۱۵

thumnail
undefined بازخوانی نمونه‌ای از رفتارهای فرقه‌ای منافقین در سیزدهمین جلسه دادگاه محاکمه این گروهک
undefined @habilian_ngo

۱۱:۲۰

۲۲ خرداد

thumnail
undefined به مناسبت سالروز شهادت شهید محمدرضا محمدرحیمی
undefinedاین شهید بزرگوار در ۲۶ شهریور ۱۳۳۸ در شهر تهران متولد شد. او دانشجوی رشته پزشکی و فعال فرهنگی و بسیجی دفاع مقدس بود.
undefinedسرانجام در ۲۲ خرداد ۱۳۶۱ توسط عوامل گروهک تروریستی منافقین در تهران ترور شد و به شهادت رسید.
undefined بخش‌هایی از وصیتنامه این شهید عزیز:undefined شما را سفارش مي‌كنم به تقوا و تزكيه نفس كه جانمايه انقلاب اسلامى، اين ثمره خون صد هزار شهيد و صدها هزار جانبازان انقلاب است
undefined انقلاب را يارى كنيد و لحظه‌اى را به بطالت و راحتى نگذرانيد، در اموردخالت كنيد و در صحنه حاضر باشيد
undefined خلاصه اينكه در سياست حضور فعال داشته باشيد و سعى در گشايش گره‌ها و مشكلات راه انقلاب داشته باشيد و با ياد هميشه شهيدان و جانبازان انقلاب، لحظه‌اى مسئوليت خويش را فراموش ننمائيد. هرگز در راه انقلاب، فريب‌ِ نابكاران و گمراهان را نخوريد كه دين و دنياى خود را به باد خواهيد داد
undefined @habilian_ngo

۶:۲۹

thumnail
undefinedجلسه رسیدگی به پرونده گروهک تروریستی منافقین آغاز شد
undefinedچهاردهمین جلسه رسیدگی به پرونده گروهک تروریستی منافقین به ریاست قاضی حجت الاسلام‌والمسلمین دهقانی و مستشاران دادگاه مرتضی تورک و امین ناصری امروز سه شنبه ۲۲ خرداد در مجتمع قضایی امام خمینی(ره) تهران آغاز شد.
undefined @habilian_ngo

۶:۲۹

thumnail
undefinedبرگزاری دادگاه به سند قضایی با قابلیت پیگیری در محاکم جهانی منجر می‌شود
undefinedکوشکی، استاد دانشگاه و پژوهشگر حوزه تاریخ معاصر:undefined سازمان مجاهدین خلق در سال‌های ۱۳۶۰ تا بیش از ۲ دهه پس از آن مرتکب رفتار‌های تروریستی متعددی شده که خوشبختانه همه این اقدام‌ها به نوعی در نشریه مجاهد به‌عنوان ارگان رسمی منافقین منعکس شده است؛ در واقع سازمان مجاهدین مسئولیت این رفتار‌های تروریستی را به عهده گرفته است.
undefinedابعاد تروریسم سازمان مجاهدین خلق کم‌نظیر و شاید در جهان بی‌نظیر باشد.
undefinedطرح این مقوله به‌عنوان پرونده قضایی و بررسی آن در دادگاه کیفری که ماهیت غیرسیاسی و حقوقی دارد، به ارائه سند حقوقی منجر می‌شود.
undefinedدر این صورت دیگر اسناد ما درباره عملکرد تروریستی منافقین، اسناد رسانه‌ای و تاریخی نیست و تبدیل به یک سند قضایی می‌شود که در چارچوب معاهده‌های قضایی بین‌المللی قابلیت پیگیری جهانی دارد.
undefined @habilian_ngo

۷:۵۲

۲۳ خرداد

thumnail
undefined چرا منافقین از لحاظ بین‌المللی، قابل تعقیب هستند؟
undefinedبخشی از جلسه چهاردهم دادگاه گروهک تروریستی منافقین
undefined @habilian_ngo

۶:۵۶

thumnail
undefinedجرایم منافقین همچنان ادامه دارد و تهدید بزرگی برای امنیت کشور است
undefinedمرادیه، وکیل شکات در دادگاه رسیدگی به اتهامات گروهک منافقین:
undefinedتسبیب در آدم‌ربایی‌های متعدد و سازمان‌یافته و توام با آزار جسمی و روحی، تسبیب در انواع تخریب و تحریق عمدی اموال مردم و عمومی، ایجاد بستر برای جذب نیرو و آموزش آن‌ها به‌وسیله القای عقاید و تفکرات افراطی از اسلام، مارکسیست و فمینیسم، طرح‌ریزی اقدامات مجرمانه علیه شهروندان ایران، همچنین تسبیب در انواع سرقت‌های مسلحانه و غارت اموال عمومی و خصوصی، تسبیب در اقدامات تروریستی سازمان‌یافته منجر به ضرب‌وجرح افراد از جمله اقدامات آن‌ها بوده است.
undefinedمنافقین ۷ بار هم مرتکب هواپیماربایی شدند.
undefinedهر چند سال یک‌بار شاهد نقش پررنگ این گروهک در هر مسئله‌ای که در کشور رخ می‌دهد هستیم و در رسانه سیمای آزادی خود با افتخار آن را بیان می‌کنند.
undefinedجرایم ارتکابی این گروهک همچنان ادامه دارد و تهدید بزرگی برای امنیت داخلی و خارجی کشور است.
undefined @habilian_ngo

۷:۵۳

thumnail
undefined به مناسبت سالروز شهادت شهید علی اروجی
undefinedوی در روستای کلک لو از توابع شهرستان شاهین‌دژ به‌دنیا آمد. پاسدار بود و در روستای خرمدره شاهین‌دژ زندگی می‌کرد. بارها از سوی ضدانقلاب تهدید شده بود.
undefinedدر نیمه شب 23خرداد1364 مصادف با بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان، حاج علی اروجی برای صرف سحری از خواب بیدار شد و برای برداشتن آب از چاه به حیاط منزل رفت که تروریست‌های منافقین از روی پشت بام ایشان را به‌رگبار گلوله بستند و با پرتاب یک نارنجک دستی، او را ترور کرده و به‌شهادت رساندند و از صحنه متواری شدند.
undefined @habilian_ngo

۹:۳۴

thumnail
undefined وزارت خارجه پیگیر استرداد منافقین به ایران است
undefinedدکتر باقری سرپرست وزارت امورخارجه: منافقین جزو جنایتکارترین‌ها در جهان هستند.
undefinedدادگاهی که تشکیل شده یک سازوکار حقوقی جدی برای تحت پیگرد قراردادن آن‌هاست.
undefinedاین روند اگر به انتها برسد سایر اقدامات را قطعا وزارت امور خارجه پیگیری خواهد کرد.
undefined @habilian_ngo

۱۲:۵۲

۲۴ خرداد

thumnail
undefined روایت تامل‌برانگیز یکی از جداشدگانِ گروهک تروریستی منافقین در صحن دادگاه
undefinedعضو وقتِ سازمان که با وساطت آیت‌الله #شهید_رئیسی توانست رضایت خانواده شهید را بگیرد و از اعدام رها شود.
undefined @habilian_ngo

۶:۲۳

thumnail
undefinedهلاکت ۲ عضو اصلی گروهک تروریستی جیش‌الظلم
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان: undefinedعملیات‌های منسجمی از ابتدای هفته اجرا شد که در این راستا سه هزار و ۷۸ نفر انواع متهم در سطح استان دستگیر شدند.undefinedهشت باند سازمان یافته متلاشی شد و دو نفر از عوامل اصلی گروهک تروریستی جیش‌الظلم نیز در استان به هلاکت رسیدند‌.undefined۸۲ قبضه سلاح جنگی نیز که تعدادی از آنها نیمه سنگین بود، کشف شد.
undefined @habilian_ngo

۶:۵۱

thumnail
undefinedامروز سالگرد کشتار حجاج ایرانی در سال ۱۳۶۶ش توسط دژخیمان سعودی و پیاده نظام گروهک منافقین
undefinedبراساس شواهد موجود، سازمان مجاهدین خلق (منافقین)، رژیم بعث عراق و رژیم آل‌سعود با ائتلاف با یکدیگر این جنایت را رقم زدند و پس از این جنایت، سازمان به سرعت دست به تصفیه زده و کوشید آن دسته از اعضا را که به نوعی از پشت پرده کشتار حجاج اطلاع داشتند سر به نیست کند تا بدین ترتیب مانع از فاش شدن پشت پرده این فاجعه شود.
undefinedاحمدرضا کریمی، یکی از اعضای جداشده سازمان مجاهدین خلق، طی یادداشتی ضمن بررسی نقش سازمان منافقین در کشتار خونین حج ۶۶، سرنوشت عده‌ای از اعضای سازمان که در این ماجرا نقش داشتند را بررسی کرده است.
undefinedعوامل گروهک تروریستی منافقین در این جنایت نفش تدارک امکانات اولیه را، در پوشش مصونیت دیپلماتیک برعهده داشتند؛ آنها مواد منفجره و تصاویر امام خمینی(ره) را -بدون آن‌که بازرسی و کنترلی در کار باشد- با خود به فرودگاه جده آوردند. افراد فرقه، با گذرنامه‌ای عراقی که دولت عراق برای آنها تهیه کرده بود، به عنوان حجاج عراقی، وارد خاک عربستان شدند.
undefinedریاست کاروان فرقه را عنصر قدیمی مرکزیت عباس داوری (رحمان) به عهده داشت. نیروهای رجوی در این مأموریت، با یک اتوبوس از ساختمان موسوم به "سعادتی" در بغداد حرکت کردند. این جمع، پس از ورود به عربستان، خود را به راحتی در میان زائران ایرانی جای دادند.
undefined @habilian_ngo

۹:۰۷

thumnail
undefined دکتر باقری سرپرست وزارت امور خارجه و هیئت همراه با حضور در محل شهادت شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس در نزدیکیِ فرودگاه بغداد به مقام آن‌ها ادای احترام کردند.
undefined @habilian_ngo

۱۰:۵۸

thumnail
undefined اقدامات تروریستی اعضای منافقین در کنوانسیون پالرمو جرم‌انگاری شده است
undefinedموسوی‌فر، پژوهشگر حوزه تروریسم در دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین:
undefinedبعضی از دولت‌ها به راحتی از تروریسم حمایت می‌کنند مثل دولت کنونی آلبانی که میزبان این گروه تروریستی و دیگر گروه‌های تروریستی است.
undefinedاقدامات تروریستی که اعضای این گروه‌ با اهداف سیاسی انجام می‌دهند در قالب جرایم سازمان یافته بین‌‌المللی است که در کنوانسیون بین‌المللی پالرمو جرم‌انگاری شده است و بیشتر کشورها نیز آن را پذیرفتند.
undefinedاعضای این گروه‌ مرتکب کوچ‌های اجباری، تهدیدات و نوعی تصفیه نسلی شدند و این‌ها بحث‌هایی است که ذیل اساس‌نامه‌های دادگاه‌های بین‌المللی کیفری به عنوان مصادیق جنایات جنگی و جنگ علیه امنیت و بشریت آمده است.
undefinedاز آنجایی که منافقین دولت نیستند، دادگاه بین‌المللی لاهه و کشورهایی که آن را پذیرفتند، ذیل جوامع سازمان‌یافته این صلاحیت را دارند که به قضایای منافقین ورود و به آن رسیدگی کند.
undefined @habilian_ngo

۱۴:۳۰

thumnail
undefined جزئیات عملیات پلیس فرانسه در تفتیش و بازرسی مقر گروهک تروریستی منافقین
undefinedروز گذشته خبرگزاری‌های فرانسوی از حمله پلیس فرانسه به یکی از مقرهای منافقین در شمال پاریس اطلاع دادند.undefinedدر جریان این حمله ۳ نفر از اعضای گروهک منافقین که در گذشته از فرانسه اخراج شده و به صورت غیر قانونی به فرانسه بازگشته‌اند، در مقر منافقین بازداشت می‌شوند. همچنین در این حمله تعدادی سلاح کشف شده است.
undefined @habilian_ngo

۱۵:۴۰

thumnail
undefined آخرین جزئیات از حمله پلیس فرانسه به مقر منافقین
undefined ایران به‌صورت زنده این عملیات را رصد می‌کرد؛ مقر منافقین پلمپ شد، سه نفر بازداشت شدند
undefinedکاظم غریب‌آبادی، دبیر ستاد حقوق بشر ایران در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:
«از حمله پلیس فرانسه به مقر اصلی گروهک تروریستی منافقین، بازرسی کامل مقر، بازداشت سه نفر از اعضای گروهک و پلمپ این مقر، استقبال می‌کنیم. این عملیات به‌طور زنده توسط ایران رصد می‌شد. هیچ مکان امنی برای تروریست‌ها باقی نخواهیم گذاشت.»
undefined @habilian_ngo

۱۶:۳۱