عکس پروفایل حسین دارابیح

حسین دارابی

۸۹,۰۴۷عضو
عکس پروفایل حسین دارابیح
۸۹هزار عضو

حسین دارابی

تبلیغات نداریم
کانال ایتاundefinedhttp://eitaa.com/joinchat/443940864Cf192df24f0
undefinedاستفاده از متن ها مجاز است نیاز به اجازه نیست
اینستاگرام:instagram.com/Hoseindarabi.ir
کانال تربیتی‌مون@nooredideh

۱۴ خرداد

thumnail
خطر جماعت مداحان سکولار رو جدی بگیرید....
حسین‌دارابی undefined عضوشوید@hosein_darabi

۱۵:۲۴

الان یه نفرو امربمعروف کردم، داشت وضو میگرفت شیر آبو باز گذاشته بود، شیر آب هم از اینایی بود که بالا پایین میرفت، گفتم یدونه بزن تو سرش میره پایین، خندید و زد تو سرش رفت پایین و آب بسته شد. undefined والااا تو این بی‌آبیمن خیلی رُک هستم و روزانه خیلی از این امربمعروف‌ها میکنم
حسین‌دارابی undefined عضوشوید@hosein_darabi

۱۷:۲۰

thumnail
undefined اگه ایرانی بود، اسمش مهسا امینی بود، شاید نیکا شاکرمی
اگر ایرانی بود این ویدئو جهانی میشد. توییتر هشتکش را ترند میکرد اما الان هیشکی کاری به این فیلما ندارهچون ایران نیستچون ایتالیاست
#حسین_دارابی | عضوشوید undefined@hosein_darabi

۱۷:۲۰

undefined مسابقه احکام با 14 هدیه نیم میلیونی
۲۰ تا سوال ساده و متوسط احکام رو جواب بدید و اگه همه رو درست کنید دادید میرید برای قرعه کشی. حتما وارد بشید، سوالات رو مرور کنید، اطلاعاتتون بالامیره. واجبه این‌هارو بدونید. اگه یکبار غلط جواب دادید مجدد جواب بدید غلط‌تون رو پیدا کنیدمنبع سوالات کلیپهای احکامی هست که در ماه مبارک گذاشتیم تو این مطلب ببینید برای دوستانتون هم بفرستید شرکت کننآزمون در کانال ایتا قرار داده شدundefinedhttp://eitaa.com/joinchat/443940864Cf192df24f0

۱۷:۵۹

سوالارو من طرح نکردمفکر کنم سوالات برای مراجع تقلید طراحی شده بودundefined
هرکی ادعاش میشه احکامش خوبه، بره جواب بدهundefinedhttp://eitaa.com/joinchat/443940864Cf192df24f0

۲۰:۴۴

۱۵ خرداد

thumnail
یعنی جلبک آیکیوش از بعضیا بیشتره، برای اینکه یه لگدی به جمهوری اسلامی بزنه، خودزنی میکنه
حسین‌دارابی undefined عضوشوید@hosein_darabi

۸:۳۵

undefinedبمناسبت رحلت امام این بحث جالب رو بادقت بخونید تا با مبنای فوق العاده امام آشنا بشیدundefined

۹:۴۴

undefinedبحث تاریخی امام خمینی و آیت‌الله حکیم
این بحث تاریخی سال ۴۴ انجام شد. آن زمان آیت‌الله حکیم، مرجع اول جهان اسلام بود، امام موافق قیام بود و آیت الله حکیم مخالف، استدلال‌‌های امام جالب توجه است
... امام (ره)به آیت الله حکیم(ره) فرمودند: شنیدم کسالت دارید. خوب است به ایران برای مداوا تشریف ببرید و در ضمن قضایای ایران را از نزدیک لمس کنید و مشاهده کنید که بر این ملت مسلمان چه می‌گذرد. در زمان مرحوم بروجردی عدم اقدام ایشان را علیه دولت جابره حمل بر صحت می‌کردم و می‌گفتم: مطالب را به ایشان نمی‌رسانند. نسبت به جنابعالی هم این طور معتقدم که فجایع حکومت ایران را به سمع شما نمی‌رسانند والا شما هم ساکت نمی‌ماندید.
آیت الله حکیم (ره): من از تمام قضایا کاملا واقف هستم.
امام خمینی(ره): گمان نمی کنم که از همه قضایا مطلع باشید. چه اگر مطلع بودید در قضایای اخیر ایران شما کوتاه نمی آمدید.
آیت الله حکیم(ره): آنچه وظیفه شرعی بود به‌جا آوردم، و شما هنوز از اوضاع سیاسی جهان باخبر نیستید. یک عده افراد سودجو این قضایا را ایجاد می کنند که خود سود ببرند، و باید خیلی متوجه و بیدار باشیم. 
امام خمینی (ره): شاید مطلع نباشید که آمریکا و انگلستان می‌خواهند دولت‌های اسلامی را محو و نابود کنند و فعلا از ایران شروع کردند. تمام منافع ایران را می‌برند و می‌خواهند خون این ملت ها را بمکند. باید متوجه بود و بیدار شد و ما بدین جهت قیام کردیم، و محمد رضا شاه پهلوی اصلا معتقد به اسلام نیست.
آیت الله حکیم(ره): بلی آن طور که شما می گویید صحیح است، ولی راه ایستادگی و مقاومت با آن ها آن طور که شما اقدام کردید درست نبود. چون ما که سلاح و قدرت نداریم. سلاح و قدرت ما همین مردم هستند. اینها هم حرکتشان از طرف باد است (یعنی با باد می آیند و با باد می روند.). ما تجاربی از انقلاب 1920 عراق داریم و می دانیم که چگونه با ما انگلیسی ها رفتار کردند و نتیجه قیام و انقلاب ما به کجا منتهی شد. خیلی محتاطانه باید حرکت کرد و به اندک غفلت ممکن است مسلمان‌ها ذلیل و نابود گردند؛ و من خود را در مقابل این مسائل مسئول می دانم. بعضی از قضایا را که شما بیان کردید ما تحقیق کردیم آن طور نیست.
امام خمینی (ره): البته من بدون تحقیق و تتبع اقدام نکردم و من مدارک مستدل دارم.آیت الله حکیم(ره): وانگهی چه می‌شود کرد چه اثر دارد؟ 
امام خمینی(ره): قطعا اثر دارد. ما با همین قیام تصمیمات خطرناک دولت را متوقف کردیم، چطور اثر ندارد اگر علما اتحاد داشته باشند قطعا موثر است. 
آیت الله حکیم(ره): اگر احتمال عقلایی نیز داشته باشد خوب است.
امام خمینی(ره): قطعا تأثیر دارد چنانچه اثر هم دیدیم و منظور ما از اقدام، اقدام عاقلانه است و اقدام غیر عاقلانه اصلا مورد بحث نیست. مقصود اقدام علما و عقلای ملت است. آیت الله حکیم(ره): اقدام حاد کنیم مردم از ما تبعیت نمی‌کنند، آن‌ها برای دین سینه چاک نمی‌کنند. 
امام خمینی(ره): چطور مردم دروغ می‌گویند، این مردم جان دادند، زجر دیدند، حبس کشیدند، تبعید شدند، اموالشان به غارت رفت. چطور مردم بقال و عطار سرمحل که سینه جلو گلوله دارند دروغ می‌گویند؟ حکیم(ره): تبعیت نمی‌کنند، مرید اغراض مادیه هستند. 
امام خمینی(ره): عرض کردم که مردم در پانزده خرداد جوانمردی و صداقت خود را نشان دادند. حکیم(ره): اگر قیام کنیم و خونی از بینی کسی بریزد، سر و صدایی بشود مردم به ما ناسزا می‌گویند و سر و صدا راه می‌اندازند. 
امام خمینی(ره): ما که قیام کردیم از احدی به جز مزید احترام و سلام و دست‌بوسی ندیدیم و هر که کوتاهی کرد حرف سرد شنید و مورد بی‌ارادتی مردم واقع شد. در تبعید ترکیه، به یکی از دهات ترکیه اسمش یادم نیست رفتم اهالی آن ده گفتند: وقتی آتاتورک مشغول عملیات ضد دینی خود شد علمای ترکیه جمع شدند و به اتفاق مشغول فعالیت علیه تصمیمات آتاتورک شدند، آتاتورک ده را محاصره و چهل نفر از علمای ترکیه به قتل رسانید. من شرمنده شدم. پیش خود فکر کردم که آن‌ها سنی می‌باشند، وقتی خطر را به دین اسلام نزدیک می‌بینند، چهل نفر کشته می‌دهند، ولی علمای شیعه در این خطر عظیمی که [به] دیانتمان وارد آمده خون از دماغمان نیامد. واقعا جای خجالت است.
حکیم(ره): چه باید کرد؟ بایستی احتمال اثر بدهیم، کشته دادن چه اثر دارد.
#ادامه👇

۹:۴۴

undefined بحث تاریخی امام خمینی و آیت الله محسن حکیم (قسمت دوم) #ادامهامام خمینی(ره): عملیات ضد دینی دو جور است: یکی مثل رضاخان بی‌دینی می‌کرد و می‌گفت: من می‌‌کنم و نسبت به شرع نمی‌داد، البته موضوع اقدام علیه او از باب نهی از منکر بود ولی شاه فعلی هر عملی ضد قرآن و مذهب می‌کند و می‌گوید: از دین است. نظر قرآن چنین است، من از قرآن کریم می‌گویم، این بدعت عظیم که بر اساس دیانت لطمه وارد می‌کند قابل تحمل نیست، باید جان‌بازی کرد، بگذارید تاریخ ثبت کند که وقتی دین مورد حمله واقع شد عده‌ای از علمای شیعه قیام کردند و دسته‌هایی از آن‌ها کشته شدند. آیت الله حکیم(ره): تاریخ چه فایده‌ای دارد باید اثر داشته باشد

امام خمینی(ره): چطور فایده ندارد؟ مگر قیام حسین بن علی (ع) به تاریخ خدمت مؤثری نکرد؟ و چه بهره بزرگی از قیام آن حضرت می‌گیریم؟ 
حکیم(ره): شما جواب خدا را در این خون ریزی چه می دهی
امام خمینی (ره): امام حسین (علیه السلام) که قیام کرد و خود و عده ای شهید شدند برای چه بود؟ برای حفظ اسلام بود. پس باید این اعتراض را هم به او بنماییم.

در این بین آیت الله حکیم(ره) عصبانی شده و با عصبانیت فرمودند: ای آقا! شما خود را با امام حسین قیاس می کنید؟ امام حسین(علیه السلام) امام مفترض الطاعه و عالم و مأمور از جانب خداوند بود. شما چرا امام حسن (علیه السلام) را نمی گویید. هر کاری که می خواهید بکنید و هر خونی که می خواهید ریخته شود امام حسین(علیه السلام) را در میان می آورید. ریختن یک قطره خون بی گناه در نزد خداوند مسئولیت عظیم دارد..
امام خمینی(ره): اگر امام حسن (ع) هم به اندازه شما مرید داشت قیام می‌کرد. در اول امر قیام کرد دید مرید‌ها فروخته شده‌اند، لذا فتح نکرد، اما شما در تمام ممالک اسلامی مقلد و مرید دارید. . آیت الله حکیم(ره): من که نمی‌بینم کسی را داشته باشم که اگر اقدامی کردیم تبعیت نماید. امام خمینی(ره): شما اقدام کنید و قیام نمایید، من اولین کسی خواهم بود که از شما تبعیت خواهم کرد. آیت الله حکیم(ره): لبخند و سکوت.
چند لحظه بعد امام خمینی (ره) بلند شدند و آیت‌الله حکیم(ره) تا در اتاق از ایشان مشایعت کردند و از منزل خارج شدند و به منزا آیت‌الله خویی و سپس به منزل آیت‌الله شاهرودی. این دیدار حدود بیست دقیقه به طور انجامید. در خلال این مدت آقای سید یوسف حکیم(ره) و بعضی از آقازادگان و حواشی آیت‌الله حکیم(ره) حضور داشتند.
منابعکتاب کوثر ج ٢ – ص١٢۵(شرح این ملاقات را از جمله محمد سمامی حائری و مرحوم سید صادق طباطبایی نقل کرده‌‌اند.)
#حسین_دارابی undefined@hosein_darabi

۹:۴۴

thumnail
همه اینها تو هفته قبل انجام شد
در دولت خیلی کارا انجام شده و میشه، خیلی از کارا اثرش در آینده در سفره‌های مردم نمایان میشهان شاء الله زودتر بتونن فشاری که در معیشت وجود داره رو کم بکنن تا بشه این دستاوردهارو بهتر معرفی کرد
#حسین_دارابی | عضوشوید undefined@hosein_darabi

۱۸:۳۵

thumnail
توضیحات خانواده «منصوره سگوند» درباره علت فوتش
undefinedپدر و عموی مرحومه منصوره سگوند: منصوره بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.
#حسین_دارابی | عضوشوید undefined@hosein_darabi

۱۸:۵۵

thumnail

۲۱:۲۵

thumnail
نمیدونم چرا این ویکی‌پدیا رو فیلتر نمیکنن. یه مشت دروغ تحویل مردم میدن و هرکس اشتراک داشته باشه میتونه متن‌های ویکی‌پدیا رو ویرایش کنه. تو ایام اغتشاشات هرکسی به‌هر دلیلی میمرد تو ویکی پدیا مینوشتن جمهوری اسلامی کشتشمهسا امینی، نیکاشاکرمی، سارینا اسماعیل زاده و هرکسی دیگه رو سرچ کنید ببینید تو ویکی پدیا چی نوشته درباره‌شمردم عادی هم نمیدونن این سایت انقدر مسخره‌س که همه میتونن ویرایشش کنن، باور میکننخب فیلترش کنید
#حسین_دارابی | عضوشوید undefined@hosein_darabi

۲۱:۲۵

۱۶ خرداد

حسنا و علی در حال مشاجرهحسنا خطاب به علی: بووووووقعلی: باباااااا حسنا حرف زشت زدحسنا‌: نخیر نزدممن: حسنا خانم من بغلت نشستم خودم شنیدم چی گفتیحسنا خطاب به علی با اعتماد بنفس کامل: علی آقا، بابا خودش شنیده بود نیاز نبود چُغُلی کنیundefinedundefinedمن اینجا فهمیدم چُغُلی و خبرچینی بدتراز فحش و ناسزاسundefined
حسین‌دارابی undefined عضوشوید@hosein_darabi

۹:۱۰

خب لیگ جهانی والیبال هم شروع شده و ایران با ژاپن همین الان دارن بازی میکننبریم برای یه باخت 3_0 تلخ از ژاپن🥲@hosein_darabi

۱۰:۵۰

thumnail
undefinedundefinedundefinedفقط ۴۰۰ ثانیه تا اسرائیل!!
undefinedجروزالم پست در خبری فوری اعلام کرد موشک هایپرسونیک فتاح در ۴۰۰ ثانیه به اسرائیل می‌رسد.
undefined وقتی چند ماه پیش برای اولین بار سردار حاجی‌زاده گفت که #موشک_هایپرسونیک داریم آمریکایی‌ها اعلام کردند اطلاعات ما نشان می‌دهد که این ادعا صحت نداره و ایران صرفا در مرحله تحقیقات است و باید بررسی کنیم.
undefined امروز روز بسیار بزرگی برای قدرت نظامی ایران است. بسیار بزرگ ...
#حسین_دارابی | عضوشوید undefined@hosein_darabi

۱۳:۱۵

3_0 باختیم undefined

۱۳:۱۶

thumnail
undefined فتاح؛ فتح‌الفتوح ایرانی
undefinedصبح امروز و با حضور رئیس جمهور، ابرموشکی رونمایی شد که چندی قبل مقامات غربی با تردید و نگرانی به آن نگاه می‌کردند.
undefinedموشک هایپرسونیک فتاح، موشکی که حالا قرار است معادلات جدیدی را برای ایران رقم بزند.
undefinedاما این موشک چه ویژگی‌هایی دارد که رونمایی آن اینقدر سر و صدا کرده؟ گزارش رو ببینیدایرنا @hosein_darabi

۱۳:۲۲

«رابرت هانسن» مامور اف بی آی که در سال ۲۰۰۲ به دلیل جاسوسی برای روسیه به بیش از ۲۰ سال زندان محکوم شده بود، در آستانه اتمام محکومیتش، جسدش در یک مرکز امنیتی در کلرادو پیدا شد!!! (رویترز)
ببینیم غربگراها در این مورد چه خواهند گفت. هنوز رسانه های فارسی زبان که برای هر موضوعی در ایران یقه می درند، در این مورد چیزی نگفته اند
این اخبار براشون احتمالا مهم نیست چون ربطی به ایران نداره. #رسانه_کثیف
#حسین_دارابی | عضوشوید undefined@nooredideh

۱۳:۵۲

thumnail
امروز هیچ کسی در دنیا به اندازه رژیم صهیونیستی به وحشت نیفتاده است. این #رژیم_موقت بخوبی می‌داند که باید منتظر چه چیزی باشد و چه جهنمی در انتظارش هست.
در دفاع مقدس سیم خاردار به ما نمی‌فروختند تا شکست بخوریم امروز مجبورند هایپرسونیک را تحمل کنند و ملتمسانه بخواهند که دیگر بس است و پیشرفت را متوقف کنیم.
سلام خدا بر ارواح شهیدان بخصوص شهید تهرانی مقدم و یارانش#فتاح
#حسین_دارابی | عضوشوید undefined@hosein_darabi

۱۳:۵۳