عکس پروفایل اطلاع رسانی شبکه تعاون تجارت (ایران)ا

اطلاع رسانی شبکه تعاون تجارت (ایران)

۵۵۵عضو
عکس پروفایل اطلاع رسانی شبکه تعاون تجارت (ایران)ا
۵۵۵ عضو

اطلاع رسانی شبکه تعاون تجارت (ایران)

شرکت هلدینگ تعاونیشبکه تعاون تجارت(ایران) www.iranbanotejarat.ir@iranbanotejarat.irدفتر مرکزی تهراناولین هلدینگ تخصصی کسب و کار بانوان و جوانان کشور. شناسایی. ارزیابی. اموزش. بازاریابی و فروش. کالا، خدمات، دانش فنی ایرانی. درحوزه داخلی و خارجی.

۱۱ فروردین

بازارسال شده از نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴(میز صادرات دبیرخانه هیأت امنا)
thumnail

۹:۴۸

بازارسال شده از نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴(میز صادرات دبیرخانه هیأت امنا)
thumnail

۹:۴۸

۱۴ فروردین

باسلام فرصت پایانی ثبت نام اکسپو 2024تا پایان وقت اداری ۱۵فروردینزمان برگزاری ۸تا۱۲اردیبهشت

۹:۱۹

۱۶ فروردین

بازارسال شده از خاطره استادرضایی
thumnail
undefined روز قدستعاون، تعامل و همدلی تنها یک شعار نیست.
روز قدس نمادی بین المللی برای آزادی خواهان و عدالت جویان است. بخش عظیم تعاون وتعاونیاران ومجموعه بزرگ تعاونیهای استان تهران دست در دست یگدیگر در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهد کردو با حضور خود با ملت غیور و مومن و صبور فلسطین اعلام همبستگی مینماید. روز پیروزی نزدیک است و اینبار جهانیان به دفاع از خون کودکان و زنان بی گناه، غیرت خودرا به رخ رژیم منحوس اسرائیل خواهد کشید.
undefined محل گردهمائی: ساعت ۹/۵ صبح undefinedundefined روز جمعه ۱۴۰۳/۱/۱۷ ضلع شمال غربی میدان فردوسی undefined
undefinedروابط عمومی اتاق تعاون استان تهران

۱۳:۳۴

thumnail
و اکنون دیگر در دفاع از ظلم و اجحافی به درازای هفتادو پنج سال کل عدالتخواهان و ازادگان عالم در صف دفاع از حق و مظلومیت زنان و کودکان بی گناه غزه قدعلم نموده. و لشگری از قوای نور برای تعظیم بر این عظمت به ادب ایستاده. روز قدس بر تمامی ازاد اندیشان عالم تهنیت باد. روح تمامی شهدای مسیر حق و ازادگی و بصیرت شاد. شبکه تعاون تجارت ایران www.iranbanotejarat.ir

۲۱:۱۸

۱۹ فروردین

بازارسال شده از نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴(میز صادرات دبیرخانه هیأت امنا)
thumnail

۹:۰۴

۲۱ فروردین

بازارسال شده از روابط عمومی اتاق تعاون استان تهران
thumnail
undefined پیام تبریک هیئت رئیسه و بازرسین اتاق تعاون استان تهران به مناسبت عید سعید فطر
«إِنَّمَا هُوَ عِیدٌ لِمَنْ قَبِلَ اللَّهُ صِیامَهُ وَ شَکَرَ قِیامَه» این عید کسی است که خدا روزه‌اش را پذیرفته و نماز وی را سپاس گفته است . (امام علی، نهج البلاغه، حکمت ۴۳۷ )ماه رمضان ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند.باآرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه هموطنان بخصوص تعاونگران عزیز تبریک عرض می نماییم.
undefinedروابط عمومی اتاق تعاون استان تهران

۱۵:۲۳

thumnail
عید فطر، روز وحدت میان مسلمانان و از میان برداشتن تمامی حائل‌های نفاق و دشمنی‌ست… در این عید فرخنده هر آن چه کینه و احساس تلخ در خود داریم، کنار گذاشته و مانند روز تولد به نماز خداوند بایستیم.عیدفطر برشما مبارک. شبکه تعاون تجارت ایران www.iranbanotejarat.ir@iranbanotejarat.ir

۱۶:۱۷

۲۶ فروردین

بازارسال شده از کانال سازمان توسعه تجارت ایران
undefinedundefinedبرندسازی کالای ایرانی در ایران اکسپو ۲۰۲۴
undefinedمناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی یکی از مسیرهای گسترش صادرات کشور است. اما به رغم ایجاد مناطق متعدد برای صادرات شاهد هستیم که از ظرفیت این مناطق در بحث صادرات کالا و خدمات از کشور آنطور که باید استفاده نمی شود.
undefinedدبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی دلیل این مساله را اطلاع رسانی ضعیف و عدم آشنایی تولیدکنندگان ایرانی با روندهای صادراتی می داند.
undefinedحجت الله عبدالملکی معتقد است فرصت ایران اکسپو ۲۰۲۴ می تواند زمینه را برای تغییر روایت قیمت و کیفیت کالای ایرانی در سطح بین المللی و صادرات هر چه بیشتر از مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی فراهم کند.
#سازمان_توسعه_تجارت
#تجارت_خارجی
#اکسپو2024https://tpo.ir

۲۰:۴۵

بازارسال شده از کانال سازمان توسعه تجارت ایران
undefinedundefinedفرصت ایران اکسپو ۲۰۲۴ برای فعال کردن بخش صادرات صنایع کوچک
undefinedصنایع کوچک حدود 94 درصد از صنایع کشور را تشکیل می‌دهند. همچنین بر اساس آمارهای منتشر شده حدود 45 درصد از نیروی کار شاغل در بخش صنعت در صنایع کوچک حضور دارند. واحدهای صنعتی کوچک اما آنطور که باید و شاید نتوانسته‌اند در بازارهای صادراتی حضور داشته باشند.
undefinedفرشاد مقیمی، مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: به دنبال این هستیم تا زمینه را برای صادرات کالا و خدمات صنایع کوچک فراهم کنیم. ایجاد کنسرسیوم‌های صادراتی صنایع کوچک از برنامه‌های جدید سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی است.
undefinedمقیمی تاکید کرد سازمان تحت مدیریتش از فرصت ایران اکسپو ۲۰۲۴ به منظور فعال کردن بخش صادرات صنایع کوچک استفاده خواهد کرد. بر اساس اعلام مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، در ایران اکسپو ۲۰۲۴، علاوه‌بر بازاریابی برای صادرات کالاهای تولید شده، تلاش می‌کنیم تا خدمات فنی و مهندسی و همچنین خدمات پیمانکاری که توسط واحدهای حاضر در شهرک‌های صنعتی عرضه می شوند، را صادر کنیم./ اکو ایران

#سازمان_توسعه_تجارت
#تجارت_خارجی
#اکسپو2024

۲۰:۴۶

۲۷ فروردین

سلام و عرض ادب
همایش فعالان اقتصادی کشور های عضو بریکس از ۱۲ تا ۱۵ خرداد سال2024 در مسکو در هتل Radisson Collection برگزار خواهد شد.
در نظر گرفته شده است که این مجمع به یک پلتفرم موثر برای گفتگو تبدیل شود، جایی که نمایندگان بخش های چ اتحاد ملی ، محافل تجاری، کارشناسان، عمومی و دولتی 10 کشور بریکس در مورد موضوعات کاربردی فعلی توسعه اقتصادی و همچنین فرصت های جدید بحث و گفتگو خواهند کرد. چالش هایی که در زمینه توسعه کارآفرینی زنان در فضای گسترش یافته بریکس پدیدار شده اند.
برنامه همایش شامل بحث هایی در مورد موارد زیر است :
توسعه نوآوریامنیت غذایی و محیطیمراقبت های بهداشتیصنایع خلاق و گردشگریاقتصاد فراگیرتوسعه پلتفرم های ارزیابی شیوه های تجاری عملکرد سازمان ها
نقش رهبری زنان در زمینه هایی مانند فناوری دیجیتال، صنعت، امنیت غذایی و کشاورزی، صنایع خلاق، دستور کار ESG و توسعه پایدار و همچنین اقتصاد فراگیر است.
در همان زمان، در چارچوب این همایش، مراسم رسمی امضای توافق نامه ها، ارائه رسمی پروژه کلیدی اتحاد - پلت فرم دیجیتال یکپارچه، و همچنین راه اندازی مسابقه استارت آپ زنان BRICS برنامه ریزی شده است.
عزیزان متقاضی محبت کنند رزومه و یا بیوگرافی خودشون رو به زبان انگلیسی به ایمیل آدرس زیر ارسال بفرمایند.

۱۲:۱۰

۲۸ فروردین

بازارسال شده از ساتبا نیوز
thumnail
/بازتاب در رسانه/
undefined* بهره برداری از اولین مزرعه خورشیدی حمایتی متمرکز کشور با مشارکت بانوان در استان اصفهان*
undefined نخستین نیروگاه مرکز خورشیدی حمایتی کشور (۲۱۵ کیلووات) با حضور مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ، فرماندار ویژه کاشان و مدیر کمیته نیروگاه های خورشیدی تجدید پذیر در روستای پنداس کاشان به بهره برداری رسید.
undefinedبه گزارش ایرنا، محمد ترکمانه، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در این آیین گفت:این نیروگاه الگوی موفقی از مشارکت مردم در راستای جهش تولید است.این نیروگاه هم در بحث تولید برق،هم در حوزه پدافند غیرعامل،کاهش هزینه زیرساخت شبکه برق،افزایش درآمد برای روستای پنداس و غیره تاثیرگذار است.
undefinedبه گزارش میزان، نخستین نیروگاه خورشیدی حمایتی کشور (۲۱۵ کیلو وات) با حضور محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و فرماندار ویژه کاشان در روستای پنداس شهرستان کاشان به بهره برداری رسید.
undefinedمحمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مراسم بهره‌برداری از نخستین نیروگاه خورشیدی حمایتی کشور در روستای پنداس شهرستان کاشان گفت: نیروگاه خورشیدی حمایتی روستای پنداس کاشان الگوی موفقی از مشارکت مردم در راستای جهش تولید است.
undefinedبه گزارش موج، محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت گفت: نیروگاه خورشیدی حمایتی برکت در روستای پنداس کاشان الگوی موفقی از مشارکت مردم در راستای جهش تولید است.
undefinedترکمانه گفت: بنیاد برکت در سال جاری ۱۰ درصد از طرح‌های اشتغال زایی خود را به راه اندازی نیروگاه های خورشیدی اختصاص می‌دهد.
undefinedبه گزارش صداوسیما، سلول‌های خورشیدی بر بام روستای پنداس کاشان نصب شد. این طرح با حمایت دهیاری، اداره برق کاشان و بنیاد برکت در قالب طرح آسمان با ۱۲ میلیارد تومان هزینه اجرا شده است.با اجرای این طرح برق ۴ روستا تامین شد. منطقه کاشان بیش از ۳۰۰ روز روز‌های کاملا آفتابی دارد و یکی از مناطق مستعد برای تامین انرژی خورشیدی است.
undefinedفرماندار کاشان از افتتاح نخستین نیروگاه مشارکتی کشور با مشارکت ۴۳ نفر از بانوان در کاشان خبر داد.
undefinedبه گزارش تسنیم ، اولین نیروگاه خورشیدی مشارکتی کشور در روستای پنداس از توابع بخش برزک شهرستان کاشان با حضور جمعی از مسئولان کشوری و شهرستانی در آن منطقه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
ساتبا نیوز

۶:۱۳

۳ اردیبهشت

بازارسال شده از Reza javaher
thumnail

۵:۵۵

مركز آموزش اتاق تعاون ايران برگزار ميكند:
undefined*دوره آموزشي آشنايي با قوانين مبارزه با پولشويي و راهكارهاي مقابله و پيشگيري از پولشويي*
undefinedتاريخ شروع دوره: ١٤٠٣/٠٣/١٩
undefinedروز هاي برگزاري: شنبه ها
undefinedمدت دوره: ٨ ساعت
undefinedتعداد جلسه: ٤ جلسه دو ساعته
undefinedساعت برگزاري: ١٤ الي ١٦
undefinedشيوه برگزاري: آنلاين
undefinedمدرس: سركار خانم هجيني نژاد
undefinedهزينه ثبت نام: ٧/٠٠٠/٠٠٠ ريال
در پایان دوره گواهينامه معتبر اعطا میگردد.
متقاضیان می توانند برای شرکت در این دوره آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر باشماره 88931270 تماس و یا به سامانه مرکز آموزش اتاق تعاون ایران icccoop.ir/training مراجعه نمایند.

۵:۵۶

۴ اردیبهشت

thumnail

۸:۰۱

مركز آموزش اتاق تعاون ايران برگزار ميكند:
undefined* دوره جامع آشنايي با قوانين و مقررات تعاون
undefinedتاريخ شروع دوره: ١٤٠٣/٠٢/٠٩
undefinedروز هاي برگزاري: يك شنبه ها
undefinedمدت دوره: ١٠ ساعت
undefinedتعداد جلسه: ٥ جلسه دو ساعته
undefinedساعت برگزاري: ١٦-١٤
undefinedشيوه برگزاري: حضوري و آنلاين
undefinedمدرس:سركار خانم رستم زاده
undefinedهزينه ثبت نام: ٥/٠٠٠/٠٠٠ ريال
در پایان دوره گواهينامه معتبر اعطا میگردد*
متقاضیان می توانند برای شرکت در این دوره آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر باشماره 88931270 تماس و یا به سامانه مرکز آموزش اتاق تعاون ایران icccoop.ir/training مراجعه نمایند.

۸:۰۱

۵ اردیبهشت

thumnail

۷:۲۰

مركز آموزش اتاق تعاون ايران برگزار ميكند:
undefined*دوره جامع معرفي و نحوه ارزيابي طرح هاي توجيهي، اقتصادي، فني و مالي تعاوني ها
undefinedتاريخ شروع دوره: ١٤٠٣/٠٢/١٨
undefinedروز هاي برگزاري: سه شنبه ها
undefinedمدت دوره: ١٦ ساعت
undefinedتعداد جلسه: ٨ جلسه دو ساعته
undefinedساعت برگزاري: ١٤ الي ١٦
undefinedشيوه برگزاري: آنلاين
undefinedمدرس: آقاي دكتر عليرضا شفقي
undefinedهزينه ثبت نام: ٦/٠٠٠/٠٠٠ ريال
در پایان دوره گواهينامه معتبر اعطا میگردد
متقاضیان می توانند برای شرکت در این دوره آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر باشماره 88931270 تماس و یا به سامانه مرکز آموزش اتاق تعاون ایران icccoop.ir/training مراجعه نمایند.

۷:۲۱