عکس پروفایل آیت‌الله محمود رجبیآ

آیت‌الله محمود رجبی

۱۸۰عضو
عکس پروفایل آیت‌الله محمود رجبیآ
۱۸۰ عضو

آیت‌الله محمود رجبی

پایگاه اطلاع رسانی آیت الله محمود رجبیرئیس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره)عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قمنماینده مردم شریف استان تهران در مجلس خبرگان رهبری

۱۰ تیر

undefined پیام آیت‌الله رجبی در پی برگزاری انتخابات ۸ تیر و در آستانه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم
بسم الله الرحمن الرحیمملت شریف و عزیز ایران اسلامی،
undefined انتخابات روز ۸ تیر، مانند سایر کنش‌های نیم‌قرن گذشتۀ شما، دارای پیام‌های متعددی است که باید تحلیل‌گران مسائل اجتماعی حتماً دربارۀ آن گفت‌وگو کنند و سیاست‌ورزان و نخبگان را از این پیام‌های متنوع و متکثر آگاه نمایند.
undefined در این فرصت به دو پیام ویژۀ این انتخابات اشاره می‌کنم:نخست: سطح مشارکت در انتخابات و دوم: رأی ۹ و نیم میلیونی به دکتر سعید جلیلی.
undefined این سطح از مشارکت مردم در انتخابات اسباب مختلفی دارد که پرداختن تفصیلی به آن در این مجال نمی‌گنجد. حتماً یکی از عوامل آن این است که به رغم تأکیدات و توصیه‌های مکرر مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین و ارتباط با مردم و به‌ویژه جوانان، فعالان فرهنگی و به‌ویژه روحانیت عزیز به وظیفۀ خود آن‌گونه که باید عمل نکرده‌اند.
undefined لازم بود در دو عرصۀ جهاد تبیین و ارتباط چهره به چهره با مردم صورت گیرد:
undefined نخست در عرصۀ اهداف، برکات و کارآمدی نظام، تبیین و دفاع از ارزش‌ها و زدودن شبهات خناسان، و دوم بصیرت‌افزایی و بیان اقدامات کم‌نظیر شهید خدمت آیت‌الله رئیسی (ره) مانند ریشه‌کنی فساد، عضویت در سازمان‌های بزرگ منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، فعال کردن بسیاری از کارخانه‌ها و کارگاه‌های تعطیل و نیمه‌تعطیل و...
undefined متأسفانه در مناظرات و سخنرانی‌های انتخاباتی که فرصت ارائۀ برنامه‌های نامزدهای انتخابات و گام‌های بعدی برای حل مشکلات و حرکت به سوی پیشرفت و امیدآفرینی است، برخی نامزدها -که هیچ برنامۀ پیشنهادی نداشتند- با سیاه‌نمایی، نسبت‌های خلاف واقع و بهره‌گیری از مسببان مشکلات موجود، صرفا شعارهای کلی و بدون برنامۀ اجرایی دادند و در حق نظام و شهید خدمت ظلم و جفا کردند.
undefined در این یک هفتۀ حساس که زمینه‌های مختلف جهت گفتگو و اقناع و تبیین واقعیت‌ها فراهم‌تر است، هر کس با هر توانی که دارد باید در عرصۀ #جهاد_تبیین و بصیرت‌افزایی با اقشار مختلف، به‌ویژه اقشار محروم، کشاورزان و روستاییان به گفتگو بنشیند، سخن حق آنها را بشنود و وظیفۀ خود در جهاد تبیین، شبهه‌زدایی و روشنگری‌های لازم در مورد بانیان مشکلات کشور را انجام دهد و آنان را به حق و تکلیف ملی، شرعی و بین‌المللی‌شان توجه دهد.
undefined بحمدالله اقشار محروم ملت شریف ما، به‌ویژه کشاورزان، دامداران، صاحبان صنایع خرد و ... و به تعبیر امام، کوخ‌نشینانی که یک تار موی آنان به همۀ کاخ‌نشینان می‌ارزد، صفای باطن و غیرت دینی و ملی بالایی دارند. به همین دلیل، آمادۀ شنیدن سخن حق، پذیرش آن و عمل در راه حق هستند.
undefined پیام دوم، رأی ۹ و نیم میلیونی مردم به کسی بود که ستادش در بسیاری از شهرها و روستاها قلب‌های مردم دلباخته به ارزش‌های انقلاب بود و در طول این ۱۸ روز ایام تبلیغات، متوجه انواع تهمت‌ها و تخریب‌ها شد. این تخریب‌ها حتی تا لحظات پایانی رأی‌گیری هم ادامه داشت؛ اما مردم انتخاب‌شان چیز دیگری بود.
undefined بار دیگر مردم نشان دادند که در مقابل تخریب‌گری، عوام‌فریبی، اتهام‌زنی، شایعه‌پراکنی و دروغ‌گویی، بصیرت نشان داده و صداقت را تشخیص می‌دهند. در مناظرات، با اینکه برچسب‌های بسیار و اتهاماتی متوجه او شده بود، اما جز در یک مورد، صرفاً به بیان برنامه‌های خود پرداخت و آن یک مورد جایی بود که از فسادی گسترده که حق مردم را پایمال می‌کند، سخن به میان آمد. آری، مردم ما فسادستیز هستند و هیچگاه روی خوش به مفسدین نشان نداده و نخواهند داد.
undefined حال که در آستانۀ یک انتخابات مهم، سرنوشت‌ساز و جدی در صحنۀ ملی و بین‌المللی هستیم، از همۀ کسانی که این پیام به سمع و نظر آن‌ها می‌رسد، می‌خواهم که به نقاط مختلف کشور عزیزمان به‌ویژه روستاها و مناطق محروم حرکت کنید و این صاحبان اصلی نظام و انقلاب را به مشارکت در انتخابات ۱۵ تیر و رأی به اصلح انقلابی دکتر سعید جلیلی برای حل مشکلات‌شان دعوت کنید.
undefined بلىٰ إِنْ تَصْبِرُوا وَ تَتَّقُوا وَ يَأْتُوكُمْ مِنْ فَوْرِهِمْ هٰذٰا يُمْدِدْكُمْ رَبُّكُمْ بِخَمْسَةِ آلاٰفٍ مِنَ اَلْمَلاٰئِكَةِ مُسَوِّمِينَ. اگر صبر و تقوا داشته باشیم، هرچند دشمنان با تمام توانشان به میدان بیایند، پیروزی از آنِ جبهۀ حق خواهد بود و شاهد مشارکت بالاتر و پیروزی اصلح در این انتخابات خواهیم بود.
undefined در پایان از همۀ مردم، مسئولین و نامزدهایی که با رعایت اخلاق و انصاف به پرشور شدن انتخابات ۸ تیر کمک کردند، سپاسگزارم.
محمود رجبی۱۴۰۳/۰۴/۰۹
#انتخابات #انتخاب_جمهورundefined @mahmoodrajabi_ir

۲۰:۴۱

۱۲ تیر

D.A14030409.mp3

۳۱:۰۸-۵.۸۷ مگابایت
undefinedبشنوید| صوت کامل جلسه بیستم و هشتم درس اخلاق
undefined شنبه‌ ۹ تیر ۱۴۰۳
undefined @mahmoodrajabi_ir

۵:۰۳

۱۳ تیر

thumnail
undefined #ببینید | نماهنگ «ظلم به #شهیدجمهور»
undefinedدر ایام انتخابات در حق #شهیدخدمت جفاهایی شد...undefined بخشی از پیام تصویری آیت‌الله رجبی دربارۀ چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۳/۰۴/۰۵#انتخابات #انتخاب_جمهور #دلم_سوختundefined @mahmoodrajabi_ir

۱۵:۱۰

۱۴ تیر

14030414-voice message.mp3

۰۳:۳۰-۸۹۵.۹۴ کیلوبایت
undefined پیام صوتی آیت‌الله رجبی خطاب به ملت شریف و عزیز ایران:
undefined «در این ساعات باقی‌مانده دو وظیفۀ اصلی خود نسبت به انتخابات را فراموش نکنیم.»۱۴۰۳/۰۴/۱۴
#انتخابات #انتخاب_جمهور undefined @mahmoodrajabi_ir

۱۴:۱۳

آیت‌الله محمود رجبی
undefined undefined پیام صوتی آیت‌الله رجبی خطاب به ملت شریف و عزیز ایران: undefined «در این ساعات باقی‌مانده دو وظیفۀ اصلی خود نسبت به انتخابات را فراموش نکنیم.» ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ #انتخابات #انتخاب_جمهور undefined @mahmoodrajabi_ir
undefined متن کامل پیام صوتی آیت‌الله رجبی برای ساعات آخر ایام انتخابات:
بسم الله الرحمن الرحیممردم شریف و عزیز ایران اسلامی!در این ساعات باقی مانده باید دو وظیفۀ اصلی را فراموش نکنیم. بلکه با تمام توان از این فرصت باقی مانده استفاده کنیم.
undefined اول توسل به اهل‌بیت (ع) و تضرع به درگاه الهی که ان‌شاءالله عنایات خاصۀ حضرت بقیةالله (عج) و الطاف خداوند شامل همۀ ملت ما بشود و رئیس جمهوری که او می‌پسندد را به ما عنایت بفرماید، ان‌شاءالله. برای خدا و برای اهل‌بیت (ع) رقم خوردن چنین امری آسان هست و ان‌شاءالله چنین خواهد شد.
undefined دوم از این فرصت باقی مانده باز استفاده کنید و با دوستان خودتان و با آشنایان خودتان تماس بگیرید؛ اگر می‌توانید چهره به چهره، اگر نمی‌توانید تماس تلفنی و در نهایت پیامکی. آنها را به آنچه خود به آن رسیده‌اید که اصلح هست - و به نظر بنده جناب آقای دکتر جلیلی حفظه الله اصلح هستند - هدایت کنید و هم سرنوشت مملکت خودتان را به بهترین نحو رقم بزنید و هم اجر و پاداش این کار خیر که از عبادت‌های بسیار بزرگ الهی است را داشته باشید و خداوند متعال و حضرت بقیةالله (عج) را از خودتان خوشنود کرده باشید.
undefined دعای توسل، اگر می‌توانید نماز جعفر طیار (ع)، حدیث کسا، زیارت عاشورا و این اعمالی که مجرب هست، را انجام دهید. انفاق در راه خدا، رسیدگی به محرومان و همچنین صلوات فراوان به روح مطهر پیامبر (ص) و اهل‌بیت‌شان (ع) بفرستید و از پیامبر گرامی اسلام (ص) بخواهید که همانطور که خودشان فرمودند که در آن دنیا برای امت خودشان استغفار می‌کنند، برای امت استغفار کنند تا ان‌شاءالله با استغفار آن بزرگوار خداوند عنایات خودش را بیشتر شامل حال ملت ما بفرماید.و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته۱۴۰۳/۰۴/۱۴#انتخابات #انتخاب_جمهور undefined @mahmoodrajabi_ir

۱۴:۳۲

۱۵ تیر

thumnail
undefined لحظاتی پیش آیت‌الله رجبی با حضور در مسجد علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام) رای خود را به صندوق انداختند.
#انتخابات #انتخابات_جمهور
undefined @mahmoodrajabi_ir

۹:۴۸

undefined#فوری | لحظاتی پیش آیت الله رجبی دوباره و مؤکدا ذکر زیر را توصیه کردند:
undefined یک بار بخواند: يَا مَنْ إِذَا تَضَايَقَتِ اَلْأُمُورُ فَتَحَ لَهَا بَاباً لَمْ تَذْهَبْ إِلَيْهِ اَلْأَوْهَامُ فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اِفْتَحْ لِأُمُورِيَ اَلْمُتَضَايَقَةِ بَاباً لَمْ يَذْهَبْ إِلَيْهِ وَهْمٌ يَا أَرْحَمَ اَلرَّاحِمِينَ.
undefinedو پس از آن ۴۰۰ بار بگوید: یا بَقِیّةَاللهِ أغِثْنا يا بَقِیّةَاللهِ أدْرِکْنا۱۴۰۳/۰۴/۱۵
#انتخابات #انتخاب_جمهورundefined @mahmoodrajabi_ir

۱۹:۳۳

۱۸ تیر

undefined پیام آیت‌الله رجبی به مناسبت چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف ایران اسلامیسلام علیکم
undefined خداوند متعال را شاکریم که بعد از معرفت و محبت خدا، پیامبر و اهل‌بیت (علیهم السلام) با ایثار و فداکاری امام عزیز (قدس سره) و امت ایشان، به‌ویژه شهدای گرانقدر و علمای ربانی، #انقلاب_اسلامی به پیروزی رسید و نظام مقدس جمهوری اسلامی مستقر گردید و در قریب به نیم قرن عمر این نظام مقدس، این نظام به الگوی همۀ آزادگان و استقلال‌طلبان و پشتیبان محرومان و مظلومان عالم تبدیل شد.
undefined خداوند متعال را شاکریم که به رغم به میدان آوردن همۀ امکانات و ظرفیت‌های استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌الملل و انواع توطئه‌های آنان، با هدایت‌های حکیمانۀ رهبری این نظام و حضور حماسی ملت ایران و تلاش بی‌وقفه نخبگان و سعی مسئولان، نظام #جمهوری_اسلامی در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی به صورت معجزه‌آسا به دستاوردهای عظیمی دست یافت و در عرصه‌های مختلف از رتبه‌های پایین و در مواردی زیر صفر به رتبه‌های اول منطقه‌ای و جهانی رسید.
undefined خداوند متعال را شاکریم که در نظام جمهوری اسلامی مردم‌سالاری دینی تحقق عینی یافت و در طول 46 سال عمر این نظام مقدس 42 انتخابات آزاد برگزار شده و همواره مسئولان این نظام از آراء مردم صیانت کردند و مهر باطلی بر یاوه‌گویان و دشمنان این نظام زدند.
undefined خداوند متعال را شاکریم که ملت شریف ایران در نوبت دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم به‌رغم تلاش‌های همه‌جانبۀ دشمنان نظام برای جلوگیری از حضور حماسی در انتخابات، به ندای رهبر عزیز و حکیم‌شان لبیک گفتند و به‌رغم همۀ مشکلات معیشتی و توطئه‌های دشمنان برای مایوس کردن مردم با مشارکت قریب به 50 درصدی در پای صندوق‌های رأی حضور یافتند و بار دیگر وفاداری خود را به نظام اسلامی و رهبر عزیزمان نشان دادند.
undefined نتیجه آراء هرچه باشد، پیروز این میدان نظام اسلامی، رهبر حکیم انقلاب و مردم شریف ایران اسلامی هستند. ان‌شاءالله راه #شهید_خدمت ادامه یابد و رئیس جمهور آینده با استفاده از زیرساخت‌های مهمِ حل مشکلات که آن شهید عزیز بنیان نهاد و رهبر عزیزمان فرمودند: «اگر این دولت ادامه پیدا می‌کرد، بنده احتمال زیاد می‌دهم که بسیاری از مشکلات کشور، عمدتاً مشکلات اقتصادی حل می‌شد.» رئیس جمهور منتخب بتواند در کوتاه‌مدت میوۀ این اقدامات زیرساختی را بچیند و کام مردم را شیرین کند.
undefined در آستانۀ ماه محرم و شهادت سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفای آن حضرت هستیم و یکی از اموری که باید وجهۀ همت دولت آینده باشد، تقویت #فرهنگ_دینی و از جمله فرهنگ ظلم‌ستیزی است که اباعبدالله الحسین (علیه السلام) برای آن قیام کرد و مسیر شهادت را پیمود.
undefined رئیس‌جمهور آینده رئیس‌جمهور همۀ ملت ایران است؛ حتی آنان که به هر دلیلی پای صندوق رأی نیامدند و یا به ایشان رأی ندادند. برنامۀ آیندۀ رئیس‌جمهور منتخب باید با جهت‌گیری خدمت به مردم و حل مشکلات همۀ آحاد ملت ایران باشد و به وعده‌هایی که داده است در چارچوب سیاست‌های کلان نظام، برنامۀ هفتم توسعه و سایر قوانین مراجع قانون‌گذاری به وظائف خود، به ویژه آنچه در سوگندنامه رئیس جمهور آمده است و او به آن قسم خواهد خورد، با دقت و جدیت عمل کند.
undefined ملت شریف ایران اسلامی نیز باید با پاک کردن مسائلی که در رقابت‌های انتخابات مطرح شده است، با #وحدت و یکپارچگی و تبدیل رقابت‌ها به رفاقت، در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مدظله العالی در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی با نهایت همدلی و هم‌افزایی از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب صیانت کنند و برابر دشمنان نظام ید واحده باشند و راه امام عزیز و شهیدان گرانقدر را که همان راه اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است ادامه دهند و پیروی از رهبر عزیزتر از جان‌مان نائب بر حق حضرت بقیه الله عجل الله تعالی فرجه الشریف و فصل الخطاب امت قرار دهند.
undefined از همۀ آحاد مردم به‌ویژه #جوانان_انقلابی، مسؤولان و یکایک افراد سهیم در برگزاری انتخابات به عنوان یک طلبه و عضوی از جامعۀ بصیر ایران اسلامی سپاسگزاری می‌کنم و از خداوند متعال می‌خواهم که آنچه شایستۀ کرم اوست به آنان عنایت فرماید.
undefined به روح تابناک امام عزیز و شهدای گرانقدر نظام جمهوری اسلامی درود می فرستم و اعتلای بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی و طول عمر پر برکت رهبر حکیم انقلاب را تا ظهور حضرت مهدی ارواحنالتراب‌مقدمه‌الفداء از خداوند متعال خواستارم.محمود رجبی۱۴۰۳/۰۴/۱۸
#انتخابات #انتخاب_جمهور undefined @mahmoodrajabi_ir

۱۴:۰۳

R14030416-Shab 01 moharam.mp3

۴۵:۳۶-۱۸.۷۹ مگابایت
undefinedبشنوید| صوت کامل سخنرانی شب اول محرم ۱۴۴۶ با موضوع #عدالت_در_اسلام
undefined شنبه‌ ۱۶ تیر ۱۴۰۳
undefined @mahmoodrajabi_ir

۱۴:۲۲

۲۳ تیر

thumnail
undefined مراسم عزاداری به‌مناسبت دهه اول محرم
undefinedبا سخنرانی آیت الله رجبی
undefinedمکان: قم بلوار ١۵ خرداد، حسینیه شهدای قم
undefined زمان: ساعت ٢١:٣٠ | تا شام غریبان
undefined @mahmoodrajabi_ir

۴:۴۶

R14030417-Shab 02 moharam.mp3

۴۶:۱۰-۱۶.۳۷ مگابایت
undefinedبشنوید| صوت کامل سخنرانی شب دوم محرم ۱۴۴۶ با موضوع #عدالت_در_اسلام
undefined یکشنبه‌ ۱۷ تیر ۱۴۰۳
undefined @mahmoodrajabi_ir

۵:۴۹

۲۴ تیر

undefined پیام تسلیت آیت‌الله رجبی به مناسبت رحلت ابوالشهیدین حاج سیدجواد حجازی (ره)

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیدعلی‌اصغر حجازی دامت توفیقاته
undefinedرحلت جانسوز پدر بزرگوار حضرتعالی و دو شهید سرافراز، مرحوم حاج سیدجواد حجازی رحمةالله‌علیه، موجب تأثر اینجانب گردید.
undefinedسال‌ها تلاش و مجاهدت ایشان در راه ترویج و نشر ارزش‌های اسلامی و انقلابی و خدمت به اسلام و انقلاب، از حسنات ارزشمند ایشان بود. امیدواریم خداوند متعال ایشان را مشمول رحمت واسعه خود گرداند و با اولیاء الهی محشور نماید.
undefinedاینجانب مصیبت وارده را از صمیم قلب به جنابعالی و خاندان مکرم تسلیت می‌گویم و برای آن مرحوم رحمت، مغفرت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر جمیل مسئلت می‌کنم.
محمود رجبی٢٣ تیر ۱۴۰۳
undefined @mahmoodrajabi_ir

۹:۰۱

R14030418-Shab 03 moharam.mp3

۴۹:۴۴-۱۷.۶ مگابایت
undefinedبشنوید| صوت کامل سخنرانی شب سوم محرم ۱۴۴۶ با موضوع #عدالت_در_اسلام
undefined دوشنبه‌ ۱۸ تیر ۱۴۰۳
undefined @mahmoodrajabi_ir

۹:۳۰

R14030419-Shab 04 moharam.mp3

۳۹:۵۸-۱۴.۲۴ مگابایت
undefinedبشنوید| صوت کامل سخنرانی شب چهارم محرم ۱۴۴۶ با موضوع #عدالت_در_اسلام
undefined سه‌شنبه‌ ۱۹ تیر ۱۴۰۳
undefined @mahmoodrajabi_ir

۱۵:۱۷

thumnail
undefined «السلام علیک ایها العبد الصالح»
undefined مراسم روضه روز تاسوعا
undefinedسخنران: آیت الله رجبی
undefined زمان: دوشنبه ۲۵ تیرماه ساعت ۱۱:۳۰ صبح
مکان: قم_ بنیاد_ میدان ایثار_ نبش ایثار ۱۷_ ابتدای خیابان پائیزان_ پلاک ۱_ساختمان منصور
خواهران/ برادران
undefined @mahmoodrajabi_ir

۱۹:۴۹

۲۵ تیر

thumnail
undefined مراسم عزاداری به‌مناسبت دهه اول محرم
undefinedبا سخنرانی آیت الله رجبی
undefinedمکان: قم بلوار ١۵ خرداد، حسینیه شهدای قم
undefined زمان: ساعت ٢١:٣٠ | شب عاشورا
undefined @mahmoodrajabi_ir

۱۱:۱۵

۲۶ تیر

thumnail
امام صادق علیه‌السلام در زیارت‌نامه حضرت ابالفضل العباس سلام‌الله‌علیه:لَعَنَ اللَّهُ مَنْ قَتَلَكَ وَ لَعَنَ اللَّهُ مَنْ جَهِلَ حَقَّكَ وَ اسْتَخَفَّ بِحُرْمَتِكَ
اگر کسی حق حضرت ابالفضل را نشناسد، کار حرامی انجام داده است که مستحق لعن خدا می‌باشد.
بخشی از سخنرانی ظهر تاسوعا۱۴۰۳/۰۴/۲۵
undefined @mahmoodrajabi_ir

۶:۲۶

۲۷ تیر

R14030420-Shab 05 moharam.mp3

۴۲:۳۴-۱۵.۱۴ مگابایت
undefinedبشنوید| صوت کامل سخنرانی شب پنجم محرم ۱۴۴۶ با موضوع #عدالت_در_اسلام
undefined چهارشنبه‌ ۲۰ تیر ۱۴۰۳
undefined @mahmoodrajabi_ir

۶:۳۰

undefined مجلس عزاداری حضرت سیدالشهداء و ایام اسارت آل الله علیهم‌السلام

undefinedآیت‌الله محمود رجبی

undefined از چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ الی یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱ | بعد از نماز مغرب و عشا
undefinedقم، شهرک قدس، بلوار هدایت، نبش کوچه ٢٣، مسجد حضرت علی ابن موسی الرضا علیهماالسلام
لوکیشن: https://maps.app.goo.gl/H7QV2rKDs1M3Mmhp8
#اطلاع_رسانی
undefined @mahmoodrajabi_ir

۸:۱۸

۳۱ تیر

thumnail
undefined #توئیت | «در کشور شیعه، کشور امام زمان (عج)، کشوری که مذهب رسمی و اکثریت جمعیتش شیعه است، آن آقا می‌گوید اگر فردی از ادیان و مذاهب باشد امتیاز مثبت دارد اما اگر شیعه باشد امتیازی نمی‌گیرد.آدم ناصالحی روی کار بیاید اینطور می‌شود.البته ان‌شاءالله رئیس‌جمهور منتخب جلوی اینها می‌ایستند.»۱۴۰۳/۰۴/۳۰undefined لینک توئیت: https://x.com/mahmoodrajabiir/status/1814967411864383748?s=46&t=rfhfFyY-eOt37OrDYWN46A
undefined @mahmoodrajabi_ir

۱۰:۴۱