عکس پروفایل کانال خبری رجانیوزک

کانال خبری رجانیوز

۳,۶۷۸عضو

۱۲ آذر

thumnail
undefinedکیسینجر، نگران توانایی اسرائیل برای بقای طولانی!
undefinedروایت فرید زکریا، مجری شبکه CNN درباره آخرین دیدارش با هنری کیسینجر: درآخرین ناهار ما، همین چندهفته پیش، او نگران توانایی اسرائیل برای بقای طولانی مدت بود.
undefined@Rajanews_com

۷:۰۴

thumnail
undefinedحادثه قطار در لرستان پنج مصدوم به جا گذاشت
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان:undefinedبه دنبال برخورد یک دستگاه ریل‌باس با قطار باری در ایستگاه کِشور از توابع بخش پاپی لرستان پنج نفر مصدوم شدند.
undefinedاین پنج نفر شامل مسافرین، مسئولین و راننده قطار هستند.
undefined@Rajanews_com

۷:۵۷

thumnail
undefinedواکنش عمو پورنگ به آهنگ مبتذل ساسی
undefinedداریوش فرضیایی معروف به «عمو پورنگ» در پستی اینستاگرامی با انتشار تصویری از قطعه جدید ساسی مانکن، خواننده جوان حاشیه ساز نوشت: «نمیدونم چی تو سرتون میگذره ولی لااقل به بچه های بیگناه و معصوم رحم کنید»
undefined@Rajanews_com

۷:۵۷

thumnail
undefinedمهدی طارمی به‌عنوان بهترین بازیکن دیدار شب گذشته پورتو و فامالیسائو انتخاب شد
undefined@Rajanews_com

۷:۵۸

thumnail
undefinedگزارش روز گذشته خبرنگار ‎الجزیره از حملات ‎اسرائیل به نوار ‎غزه با اظهارات یک شهروند فلسطینی ساکن غزه علیه ‎قطر و ‎ترکیه همراه شد تا مجری بدین شکل مانع از ادامه صحبت های وی بر روی آنتن زنده این شبکه شود.undefined@Rajanews_com

۸:۰۲

thumnail
undefined رئیسی: استرداد اموال نامشروع به عنوان یک اصل کارآمد قانون اساسی پابرجاست
رئیس جمهور در دومین همایش مسئولیت اجرای قانون اساسی:undefinedاصل ۴۹ قانون اساسی و استرداد اموال نامشروع از قبل انقلاب اسلامی تاکنون پابرجاست. هرگاه کسی اموال نامشروع کسب کند باید مال آن‌ به بیت المال مسترد شود و این اصل کارآمد همچنان پابرجاست است.
undefinedهیچ فردی حق ندارد مال نامشروع، مال کسب شده از غصب، رشوه، روابط ناسالم، دست اندازی به حقوق بیت‌المال و غصب اراضی و بیت المال را کسب کند.
undefined@Rajanews_com

۸:۰۷

undefinedرئیس کل بانک مرکزی: پول ایران در قطر قفل نیست
رئیس کل بانک مرکزی:undefinedدر ابتدای سال تعهدی درباره سه موسسه ناتراز دادم. یکی موسسه توسعه بود که منحل شد و دومی موسسه نور بود.
undefinedبخشی از دارایی‌های نقد شونده موسسه نور به بانک ملی منتقل شد. هم اکنون ۳۳ هزار میلیارد تومان سپرده در موسسه نور داریم و کل این سپرده به بانک ملی منتقل شده و این بانک موظف است در صورت درخواست افراد، سپرده آنان را بپردازد و مابه ازای آن ۲۵۰ شعبه موسسه به بانک ملی داده شده است.
undefinedپول‌های ایران به هیچ وجه قفل نیست و وضعیت و روند ورود ۶ میلیارد دلار به کشور کاملا عادی است و در حال انجام اقدامات مربوطه هستیم.
undefined@Rajanews_com

۸:۱۳

thumnail
*undefined *رئیسی: رای مردم در شکل گیری تمام‌ نهادهای جمهوری اسلامی‌ حائز اهمیت است
رئیس جمهور در دومین همایش مسئولیت اجرای قانون اساسی:undefinedامام ره، مردم و رأی مردم و توجه به نگاه مردم را باور داشتند. امروز اگر رهبری فرزانه انقلاب اسلامی توجه به مردم را به مسئولین گوشزد می‌کنند حقیقتا مردم را باور دارند.
undefinedرای مردم در شکل گیری تمام‌نهادها در جمهوری اسلامی‌ حائز اهمیت است و قانون اساسی تکلیف کرده است که باید به آرای عمومی مراجعه داشت.
undefined@Rajanews_com

۸:۱۹

thumnail
undefinedفرزین: ارزهای محلی جایگزین دلار و یورو می‌شود
رئیس کل بانک مرکزی:undefinedمرکز مبادله باید مرجع اصلی نرخ ارز در کشور شود.
undefinedریسک نوسانات نرخ ارز را با ابزارهای ارزی پوشش خواهیم داد.
undefinedارزهای محلی را جایگزین دلار و یورو خواهیم کرد که نمونه آن ارز اربعین بود.
undefined@Rajanews_com

۸:۴۸

undefinedوزیر خارجه عمان امروز به تهران سفر می‌کند
undefined«سید بدر البوسعیدی» وزیر امور خارجه سلطنت عمان امروز به منظور دیدار و گفتگو با مقامات جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر می‌کند.
undefinedوی بعدازظهر امروز با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.undefined@Rajanews_com

۸:۴۹

undefined«امیر حسین مقصودلو» بازداشت شد
undefinedبا شکایت کنسولگری ایران در استانبول از امیر حسین مقصودلو، پلیس ترکیه شب گذشته مقصودلو را بازداشت و به بازداشتگاه منتقل کرد.
undefinedاین خواننده متهم است که به اعضا و کارکنان کنسولگری ایران در استانبول فحاشی کرده است. دادستان استانبول امروز درباره تعداد روز بازداشت مقصودلو رای خواهد داد و او هم اینک در بازداشتگاه است.
undefined@Rajanews_com

۹:۳۴

thumnail
undefinedمدارس تهران روز دوشنبه غیر حضوری شد
undefinedدوشنبه مهدهای کودک، مدارس ابتدایی و مقطع متوسطه اول شهرستان های استان تهران به غیر از فیروزکوه بدلیل شرایط آلودگی هوا غیر حضوری است.
undefined@Rajanews_com

۹:۴۲

thumnail
undefinedادعای انگلیس درباره وقوع انفجار در نزدیکی تنگه باب المندب
undefinedآژانس عملیات تجارت دریایی انگلیس دقایقی پیش با انتشار بیانیه‌ای در فضای مجازی مدعی شد که گزارش‌هایی درباره فعالیت سامانه‌های هوایی بدون سرنشین (پهپاد) از جمله وقوع انفجار در نزدیکی تنگه باب‌المندب دریافت کرده است.
undefinedبنا بر ادعای این آژانس، مبدأ حرکت پهپادها از یمن است.
undefined@Rajanews_com

۱۱:۴۵

undefinedگاز مایع در سامانه با نرخ قبلی توزیع می‌شود
مصری، نائب رئیس مجلس:undefinedبا پیگیری کمیسیون انرژی و دستور رئیس جمهور گاز مایع در سامانه با قیمت قبلی و در خارج از سامانه تنها ۱۰ درصد گرانتر توزیع می‌شود.

undefined@Rajanews_com

۱۱:۴۶

undefinedشهادت ۷۰۰ فلسطینی در غزه در ۲۴ ساعت گذشته
undefinedسلامه معروف، مدیر دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷۰۰ فلسطینی دیگر در حملات اشغالگران اسرائیلی به نوار غزه شهید شدند.
undefinedمعروف تاکید کرد که بیش از یک و نیم میلیون نفر از ساکنان نوار غزه آواره و بی‌سرپناه شدند.
undefined@Rajanews_com

۱۱:۴۶

thumnail
undefinedسرلشکر باقری با وزیر دفاع کشور عراق دیدار کرد
باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:undefinedشرایط دو کشور و منطقه، اهمیت و ضرورت روابط و همکاری‌های دفاعی امنیتی بین دو کشور را مضاعف می‌کند.
undefinedنیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارند دانش، تجارب و قابلیت‌های خود را به نیروهای مسلح عراق انتقال دهند.
وزیر دفاع عراق: undefinedمردم عراق با دیدگا‌ه‌های مختلف سیاسی، اذعان به وعده الهی دارند و باور دارند در کنار ملت فلسطین بایستند.
undefined@Rajanews_com

۱۱:۴۶

undefinedتولید کاغذ در دولت سیزدهم ۱۶ برابر شد
undefinedوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره این سوال که شما پیش از این گفته بودید که کشور به حدود ۳۰۰ هزار تن کاغذ نیاز داریم ولی چرا جشن خودکفایی کاغذ را با ۸۰ تن برگزار کردید، گفت: این حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تن مربوط به کاغذ کل کشور است ولی ۸۰ هزار تن مربوط به کاغذ تحریر مثل کتاب درسی و روزنامه است.
undefinedوی ادامه داد: ما برای بسته بندی محصولات به کاغذ نیاز داریم که البته آن هم در جای خودش در حال انجام است ولی به حوزه ما مربوط نمی شود و ما چون مسئول تامین کاغذ برای حوزه فرهنگی هستیم باید این کاغذ را تولید می کردیم.
undefinedاسماعیلی ادامه داد: مقدار تولید کاغذ ما در این حوزه ۵ هزار تن بود که ما کار را شروع کردیم و امروز این رقم را به تولید ۸۰ هزار تن کاغذ رساندیم.
undefinedوزیر ارشاد یادآور شد: الان دیگر ما نیازی به واردات کاغذ نداریم مگر اینکه کسی بخواهد از کاغذ مثلا گلاسه یا چیز دیگری استفاده کند. ما کاغذ را همچنان در دسته اول کالا قرار دادیم یعنی ارز ۲۸ هزار ۵۰۰ برای آن می دهیم.
undefined@Rajanews_com

۱۱:۴۶

undefinedرئیس فدراسیون تکواندو: از طریق فدراسیون جهانی پیگیر کارشکنیِ انگلیسی‌ها برای صادر نکردن روادید برای تکواندوکاران ایران خواهیم بود
ساعی: undefinedخیلی زودتر از موعد برای دریافت ویزای تیم ملی تکواندو و پاراتکواندو برای مسابقات گرندپری منچستر به میزبانی انگلیس اقدام کرده بودیم.
undefinedمتأسفانه روادید تکواندوی دختران و پسران دیشب ساعت ۲۳ دست ما رسید که روز اول مسابقات تمام شده بود و سه نفر از بازیکنان ما در همان روز نخست باید روی شی‌هاپ چانگ می‌رفتند.
undefinedاین کارشکنیِ انگلیسی‌ها فرصت کسب سهمیه المپیک پاریس در وزن ۵۸ کیلو مهدی حاج‌موسایی و منهای ۸۰ کیلو مهران برخورداری را از ما گرفت. از طریق فدراسیون جهانی پیگیر این موضوع خواهیم بود
undefined@Rajanews_com

۱۱:۴۶

undefined۷ راکت به پایگاه آمریکا در سوریه اصابت کرد
undefinedشبکه المیادین به نقل از منابع خود بعد از ظهر امروز از شنیده شدن چندین انفجار در داخل پایگاه ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا در فرودگاه خراب الجیر در شمال شهر الحسکه در سوریه خبر داد و افزود: گروههای مقاومت با هفت فروند راکت این فرودگاه را هدف قرار دادند و از میزان خسارت ها اطلاعاتی در دست نیست.
undefinedهدف قرار گرفتن پایگاه ساعاتی پس از آن صورت گرفت که هواپیماهای باری نظامی حامل تجهیزات و ادوات پشتیبانی برای پایگاه های آمریکا در سوریه وارد فرودگاه شده بود.undefined@Rajanews_com

۱۱:۴۶

thumnail
undefinedحمله به شهرک اشغالی بیت‌هالیل در مرز لبنان
undefinedمنابع اسرائیلی می‌گویند دست‌کم ۴ راکت از خاک لبنان به شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.
undefined@Rajanews\_com

۱۲:۲۶