عکس پروفایل لجمن لبه جلویی منطقه نبردل

لجمن لبه جلویی منطقه نبرد

۵۴۷عضو
عکس پروفایل لجمن لبه جلویی منطقه نبردل
۵۴۷ عضو

لجمن لبه جلویی منطقه نبرد

در لجمن باشید!تماس با من و پذیرش تبلیغ:@hdarvishiهمراه باشید:@qafase@menbar

۳۱ اردیبهشت

thumnail
سال 1394 حمیدرضا اسداللهی دوست و همکارم بود که در سوریه (دفاع از حرم) به شهادت رسید.سال 1396 احسان آقاجانی معمار دوست و هم‌دانشگاهی‌ام بود که در تهران (حمله داعش به مجلس) بالهای شهادتش را گشود و پرواز کرد.سال 1399 مرتضی آبرین دوست و هم‌دانشگاهی‌ام بود که به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.حالا 1403 است و مالک رحمتی دوست و هم‌دانشگاهی‌ام در سانحه بالگرد ریاست‌جمهوری به قافله شهدا رسیده است. مالک می‌گفت من پسر یک کارگر هستم و درد کشیده‌ام. آن سه تای دیگر هم اهل درد بودند.
به درستی که شهادت را به اهل درد می‌دهند اما پس امثال من چه؟
@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۷:۳۱

۲ خرداد

thumnail

۱۸:۲۰

۱۱ خرداد

🍊!•'🔹|معنای ۷ سال رو کی خوب ميفهمه؟ دانشجوهای پزشکی
🔸|معنای ۴ سال رو کی ميفهمه؟بچه های کارشناسی
🔹|معنای ۲ سال رو کی خوب ميفهمه؟ سربازها
🔸|معنای ۱ سال رو کی خوب ميفهمه؟پشت کنکوری ها
🔹|معنای ۹ ماه رو کی خوب ميفهمه؟مادری که چشم به راه تولد نوزادش است
🔸|معنای ۱ ماه رو کی خوب ميفهمه؟ روزه داران ماه مبارک رمضان
🔹|معنای ۱ روز رو کی خوب ميفهمه؟کارگران روز مزد
🔸|معنای ۱ دقيقه رو کی خوب ميفهمه؟اونايی که از پرواز جا موندند
🔹|معنای ۱ ثانيه رو کی خوب ميفهمه؟اونايی که در تصادف جون سالم به در بردند
🔸|معنای ۱ دهم ثانيه رو کی خوب ميفهمه؟مقام دوم تو المپيک
🔹|معنای لحظه را چه کسی درک میکنه؟کسی که دستش از دنیا کوتاهه
🎀!'•🌿 امااااا...
『معنای ۱۱۸۱ سال تنهایی رافقط اون آقایی میداند کهمنتظر است تا شیعیانش برایآمدنش خود را آماده کنند وبدانند که گناهانشان ظهور رابه تأخیر می اندازد...』
اللهم‌عجّل‌لولیڪ الفرج
@khandopand
ble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۵:۳۶

۱۴ خرداد

thumnail
🔹️ ملت ایران به یک رئیس جمهور فعال، #پرکار، آگاه و معتقد به #مبانی انقلاب احتیاج دارد
🔹️#انتخابات پیش رو اگر باشکوه باشد، مکمل حماسه بدرقه شهیدان و یک پدیده پر دستاورد است
@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۴:۴۴

۱۵ خرداد

بازارسال شده از ابرمیم
همۀ خوب‌ها خوش نیست
🔺 ناخوشی‌های ظاهری در مثالی عبرت‌آموز در مثنوی مولوی آمده است. سواری از جایی می‌گذشت که دید مردی با دهان باز زیر درخت خوابیده و در همان حال ماری داخل دهان او شد. به‌سرعت بالای سر مرد رفت و با لگد او را از خواب پراند. مرد با ترس و لرز به سوار نگاه کرد و پیش از آنکه بفهمد قضیه از چه قرار است، سوار شمشیر را زیر گردنش گرفت و به او دستور داد از سیب‌های گندیدۀ پای درخت آنقدر بخورد تا دهانش جِر بخورد.
⬅️ تا خوردنِ مرد تمام شد، سوار طنابی آورد و دست‌های مرد را بست و او را به دنبال خود کشاند. مرد به التماس و زاری و بد و بی‌راه افتاده بود، ولی گوشِ سوار بدهکار نبود. مرد می‌گفت تو را به خدا مرا بکش و راحتم کن. سوار اعتنایی نمی‌کرد و کارش را ادامه داد تا مرد بدحال شد. خوردنِ سیب‌های گندیده و دویدن در پیِ اسب، به‌زودی حالِ مرد را به هم زد و محتویاتِ معده‌اش را از دهانش خارج کرد. با حیرت دید مار از دهان او بیرون آمد و گریخت. آنجا بود که در پای سوار افتاد و از او بابتِ این لطفِ به انواعِ عتاب آلوده تشکر کرد.
📚 مثنوی، دفتر دوم، بخش ۳۹

۱۰:۰۲

۲۲ خرداد

بازارسال شده از نشونی‌: کانال یاب گروه یاب بازو یاب
thumnail
#تارنماB2n.ir/qibla#قبله_نما خیلی قشنگ و ساده؛ بدون نیاز به نصب نرم افزار یا موقعیت‌یاب:B2n.ir/qibla
نشونی؛ معرفی کانال، گروه و بازو:ble.ir/join/EjZJZ5jMjy

۱۲:۳۳

۲۳ خرداد

thumnail
آن سال می‌گفتند بیایید از باب دفع افسد به فاسد، دفع اکبر به باقر کنیم! یعنی به باقر قالیباف رأی بدهیم تا اکبر هاشمی رأی نیاورد. کمی که گذشت نظرسنجی جدید رو کردند و گفتند برای اینکه معین رأی نیاورد، بیاییم به هاشمی رأی بدهیم!
حال آنکه مهم این است مردم در تعیین سرنوشت خودشان مشارکت کنند. میزان هم رأی ملت است. طرفداران نامزدها هم باید اصلح را معرفی کنند و به تداوم ایفای نقش مردم در فردای بعد از انتخابات بیندیشند.
امید که با تخریب نامزدها آخرتمان را فدای دعواهای کودکانه انتخاباتی نکنیم.
@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۵:۴۰

۲۴ خرداد

thumnail
زمان زمان زیارته!به نیابت از همه خوبان عالم:وصلی الله علیک یا اباعبدالله وصلی الله علیک یا اباعبداللهوصلی الله علیک یا اباعبدالله@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۶:۳۰

۲۶ خرداد

thumnail
بعد از آزادی اسدالله اسدی،خبر آزادی حمید نوری هم بعد از پنج سال آمد.
اللهم فک کل اسیر
پ.ن. چندباری سر همین قضیه، تجمع جلوی سفارت مربوطه رفته بودم. خانواده‌اش این مدت چقدر سختی کشیدند؟ @Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۱:۲۱

۲۷ خرداد

thumnail
شب عید قربان یکی از چهار شبی است که شب‌زنده‌داری در آن‌ها مستحب است.درهای آسمان امشب باز است.زیارت سیدالشهدا فراموش نشود.ble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۴:۴۶

۲ تیر

امروز می‌تونست صبح روز تشییع ما باشهولی خدا بهمون فرصت دوباره داد.. دیر نشه؟
@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۶:۴۴

۳ تیر

thumnail
🇮🇷🇮🇶صحبت های یک زائر عراقی در میدان شهدای مشهد در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایران:
🔴 این رو بدونید که رئیس جمهور ایران، رئیس جمهور عراق هم هست.⚫️ شهادت آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور ایران، قلب های ما را جریحه دار کرد. رئیسی سمبل عدالت، صدق و استقامت بود.
🔶 کسی رو انتخاب کنید که ذکاوت هاشمی رفسنجانی، شجاعت احمدی نژاد و خوبی های آیت اله رئیسی رو داشته باشه🔷 هیچ حکومتی مانند ایران نتوانسته در سطح جهان به وظیفه اش عمل کنه و همه این ها مرهون رهبری آیت الله خامنه ای است.
✅ کشور شما ایران بهترین کشور است ... نا امید نشوید🔰 در امر انتخابات کوتاهی نکنید شرکت کنید که ایران نقطه امید شرق عالم است.تحریم ها بالاخره با مقاومت ایران و با پیروزی ایران به پایان خواهد رسید.❗️تحریم ها از همان ابتدای انقلاب بوده اما به لطف الهی شکست خورده و این شکست روز به روز بیشتر شده است.
🔆 ایران نقطه امید آینده شرق عالم است.
✔️ پایان کار اسرائیل به دست ما و شما اتفاق خواهد افتاد و حضرت مهدی (عج) انشاءالله به ما افتخار می کنند.
@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۰:۴۱

۴ تیر

Default Gift Icon

پاکت هدیه

عکس پروفایل لجمن لبه جلویی منطقه نبردل

لجمن لبه جلویی منطقه نبرد

ما زین جهان از پی دلدار می‌رویماز شوق دیدن حیدر کرار می‌رویمدرب بهشت گر نگشایند به روی ماگوییم یا علی و ز دیوار می‌رویم#عیدی_بگیر

۶ تیر

پدیده زیبای کودک‌مکبریمسجد محله ما چندتا مکبر خردسال زیر ۶ سال داره که در ابعاد مختلف جالب و بانمک‌اند. یکیشون تکبیر آخر نماز رو که از حفظ میگه، هر دفعه آخرش رو یه جوری تموم می‌کنه:مرگ بر منافقین و اشراررو گاهی میگه مرگ بر منافقین و افشار!این دفعه هم گفت:مرگ بر منافقین و اشراف!راضی‌ام ازش. انصافاً خوب و معنی‌دار گفت! @Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۶:۳۷

۱۳ تیر

thumnail
و چه خوب گفت امام:ما از شرّ رضا خان و محمد رضا خلاص شدیم، لکن از شرّ تربیت‌یافتگان غرب و شرق به این‌ زودیها نجات نخواهیم یافت. اینان برپادارندگان سلطه ابرقدرتها هستند و سر سپردگانی می‌باشند که با هیچ منطقی خلع سلاح نمی‌شوند. ۷ دی ۱۳۶۰
@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۵:۳۰

گارد حزب الله دوم خردادی ها!اواخر اردیبهشت 1376 در ایامی که کشور گرم تبلیغات انتخاباتی هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود، فضایی بحرانی بر شهرها حاکم بود. همواره از گوشه و کنار، اخباری مبنی بر درگیر شدن هوادراران کاندیداهای ریاست جمهوری به گوش می رسید. بیشترین اخبار از جروبحث و درگیری میان بچه حزب اللهی ها و هواداران "سیدمحمد خاتمی" کاندید اصلاح طلبان حکایت داشت. غالبا هم بچه حزب اللهی ها حمله کننده بودند و هواداران خاتمی، مظلومانه مورد هجوم!
در آن میان، صحنه هایی به چشم می آمد که بسیار جای تامل و درنگ داشت.گاهی اتفاق می افتاد عده ای با ظاهری کاملا حزب اللهی، با لباس یکدست مشکی (به مناسبت ایام عزاداری محرم) و چفیه بر گردن، به افرادی که درحال پخش و نصب پوسترهای خاتمی بودند حمله کرده و ضمن فحاشی و هتاکی، آنان را مورد ضرب و شتم قرار می دادند. مشاهده این صحنه ها که همواره با اظهار مظلومیت خاتمی چی ها همراه بود، باعث می شد تا مردم نسبت به خاتمی و هوادارانش احساس گرایش و حمایت پیدا کنند.
گاه نیز اگر تعدادی بچه حزب اللهی واقعی، درحال بحث با هوادران خاتمی بودند، ناگهان چند موتور سوار (هوندا 125) با همان شکل و شمایل مشکی پوش و چفیه بر گردن، وارد جمع می شدند و همه را به هم می ریختند.این گونه برخوردهای دُگم و متعصبانه که غالبا با اهانت و فحاشی همراه بود، هیچ فایده ای نداشت جز منفور شدن حزب اللهی ها در چشم مردم و بالا رفتن آمار خاتمی.
اصل قضیه چی بود؟:"سعید حجاریان" (مغز اصلاح طلبان) که خود، همسر (خانم دکتر مرصوصی) و برادران همسرش سابقه عضویت و همکاری با منافقین (سازمان مجاهدین خلق) از قبل انقلاب تا بعد از آن را داشتند، به عنوان تئوریسین جناح خاتمی، طرح های مختلفی برای بالا بردن آرای خاتمی ارائه داد که یکی از مهمترین آنها "گارد ویژۀ حزب الله" بود!بله "گارد ویژۀ حزب الله"!
براساس طرح حجاریان، تعداد زیادی جوان با محاسن بلند، لباس یکدست مشکی، سوار بر موتورهای هوندا 125 که کاملا شاخصه بچه حزب اللهی ها بود، در محلات شهر می چرخیدند.
"گارد ویژۀ حزب الله" دو ماموریت داشت:1 – حمایت از تبلیغاتچی های اصلاح طلبان در برابر حملات احتمالی. در چنین اوقاتی، "گارد ویژۀ حزب الله" با شکل و شمایل ویژه خود وارد عمل می شد و این جو را به وجود می آورد که "حتی بچه حزب اللهی ها هم هوادران سرسخت خاتمی هستند."
2 – ایجاد جو مظلومیت برای خاتمی و هوادارانش. در این حالت، "گارد ویژۀ حزب الله" ساخته سعید حجاریان، وظیفه داشت تا در برخی نقاط شلوغ شهر، به تبلیغاتچی های خاتمی حمله کنند، در مقابل چشمان مردم آنها را مورد ضرب و شتم قرار دهند و با فحاشی رکیک به خاتمی و هوادارانش، از کاندید مقابل او اعلام حمایت کنند!
پیش زمینه طرح سعید حجاریان:قبل از آن، در سال های اول پیروزی انقلاب اسلامی (1358 تا 1360) چنین شیوه رذیلانه ای را منافقین به کار می گرفتند:عده ای را با تیپ خاص حزب اللهی، مامور می کردند تا به دختران جوانی که نشریات مجاهدین را می فروختند، حمله کنند و با فحاشی و اهانت به آنها، مظلومیت منافقین را در برابر دیدگان مردم قرار دهند.
(نمونه هایی از این شیوه منافقانه، در کتاب "بیست سال قدرت و دیگر هیچ" خاطرات "طاهره باقرزاده" چاپ موسسه روزنامه اطلاعات، از زبان وی آمده است.)کانال حمید داودآبادی در ایتا@hdavodabadi
@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۲:۱۱

۱۶ تیر

thumnail
1- الحمدلله در یک هفته مشارکت در انتخابات رشد عجیبی داشت و از 24 میلیون شده 30 میلیون که یک رشد 24 درصدی (شش میلیون؛ حدود دوبرابر آرای آقای قالیباف) را نسبت به مرحله اول نشان میدهد. آنچه باعث شکر است، نه افرایش مشارکت بلکه علت افزایش مشارکت است؛ مردم (از طرفداران هر دو نامزد) وارد شدند و از جان و دل مایه گذاشتند.
2- البته امید داریم مجلس با تصویب قوانین مناسب، ساختارهای افزایش مشارکت را فراهم کند؛ مثلاً با شفاف کردن معیارهای شورای نگهبان، حذف نامزدهای پوششی، ساماندهی فضای تبلیغاتی (جلوگیری از رقیب هراسی) و...
3- پیشنهادهایی هم دارم برای کسانی که خودشان را جبهه انقلاب مینامند: اولاً که دیگر خود را جبهه انقلاب ننامید. شکستهای مکرر شما به اسم انقلاب تمام میشود. ثانیاً وعده های پوچ به ویژه اجماع ندهید. ثالثاً از تخریب دیگران و رقیب هراسی پرهیز کنید. تخریب رقیب ضعیف(نما) به مظلومیت و محبوبیت او می انجامد. جلیلی را تخریب کردید، سه برابر شما رأی آورد. پزشکیان را تخریب کردید، رئیس جمهور شد. پیشتر هم در همین انتخابات مجلس چند ماه پیش، پاجوشها را تخریب کردید، ثابتی بالاتر از قالیباف ایستاد. تخریب و رقیب هراسی بس نیست؟ بله! احمدی نژاد در 84 و 88 رقیب خود را به صورت غول بزرگ جلوه داد و پیروز شد. فرق است بین رقیب هراسی و مبارزه با غول بزرگ مرحله آخر. رابعاً مشکل اصلی این جبهه، نه رسانه های جمعی و مجازی که الکن بودن خود نامزدهاست. خود نامزدها باید زبان گویای انقلاب باشند که نیستند. آقای جلیلی که گویی از رساله دکتری خود دفاع میکند، آقای قالیباف هم در 20 سال گذشته همیشه بازنده بوده؛ نه در 92 از حیثیت سرهنگی خود در برابر آقای روحانی دفاع کرد، نه امسال از قانون هسته ای اش در برابر آقای پزشکیان. آقای قالیباف با آن کارنامه پرطمطراق میتوانست یک ابرقهرمان ملی باشد اما هرچه رنگ عوض میکند، به رنگ مردم در نمی آید.
4- الحمدلله در این انتخابات، علیه هیچ نامزدی (و حتی هوادارانشان) حرف نزدم. البته سه نفر از بزرگواران را صالح نمیدانستم. امید که همه ما دست از تخریبها برداریم تا به مردم فرصت رشد از طریق انتخاب بدهیم. اخیراً کتابی خواندم به اسم «بخشنده». در این کتاب که یک پادآرمانشهر را ترسیم میکند، مردم امکان انتخاب نداشتند. در نتیجه هیچ وقت اشتباه نمی کردند و همه چیز درست بود. پادآرمانشهر آن کتاب، مطلوب کسانی است که با رشد و آزادی مخالفند و میخواهند به جای مردم تصمیم بگیرند.
@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۶:۲۷

۲۲ تیر

بازارسال شده از لجمن لبه جلویی منطقه نبرد
thumnail
غروب جمعه گذشت و دو دیده‌اش تر گشت
دوباره سمت بیابانِ بی‌کسی برگشت...
💔
@Lajman_irble.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۵:۵۶

۲۵ تیر

thumnail
طبق روال سنوات گذشته:🔹صبح تا ظهر عاشورا: #دسته بزرگ هیئت میثاق با شهدا، تجمع بزرگ عاشوراییان و برگزاری #نماز ظهر عاشورا در میدان شهید تهرانی مقدم 🔹 عصر عاشورا: مراسم #شعرخوانی شاعران آیینی و #مقتل‌خوانی برادر میثم مطیعی🔹شام غریبان: سخنرانی استاد پناهیان و مداحی مداحان اهل بیت 🎯موقعیت: b2n.ir/misu📍بزرگراه شهید چمران، پل مدیریت، مسجد دانشگاه امام صادق (ع)
🇮🇷 بسیج‌دانشجویی‌دانشگاه‌امام‌صادق(ع)🆔 @Basijisu_ir🆔 @Misaq_ba_shohadable.ir/join/NjgxZjU1Nj

۱۱:۱۸

thumnail

۱۱:۱۸