عکس پروفایل کانال رسمی فروشگاه‌داران بلهک

کانال رسمی فروشگاه‌داران بله

۵۰,۹۰۶عضو
عکس پروفایل کانال رسمی فروشگاه‌داران بلهک
۵۰.۹هزار عضو

کانال رسمی فروشگاه‌داران بله

اخبار و محتواهای مرتبط با کانال‌های فروشگاهی@balecommerce
undefined کانال رسمی بله | @infoundefined کانال راهنمای بله | @baleguideundefined کانال روایت‌های بله | @balestoriesundefined کانال استیکرهای بله | @stickerundefined کانال‌های سرشناس بله | @sarshenasundefined کانال‌ راهنمای تبلیغات | @mohtavadaran

۱۳ دی

thumnail
undefined اصول نوشتن پیامک تبلیغاتی (قسمت چهارم)در پست‌های قبلی، پنج ویژگی مهم پیامک‌های تبلیغی اثربخش رو توضیح دادیم و حالا در این پست یک ویژگی دیگه از ویژگی‌های پیامک‌ تبلیغی موفق رو بررسی کرده و چند نمونه پیامک تبلیغاتی تأثیرگذار رو ارائه می‌کنیم.
undefined شفاف و واضح بنویس!از کلمات تخصصی که افراد رو دچار سردرگمی می‌کنه، در متن پیام استفاده نکن؛ مگر اینکه مخاطبانت در حیطهٔ کسب‌وکارت باشن. حتماً بعد از نوشتن پیامک، چند بار بخونش تا مطمئن بشی که پیامت واضح و روشنه و به زبان ساده نوشته شده.از به کاربردن اختصارهای زیاد و بی‌جهت (به جای نوشتن کلمه یا واژهٔ اصلی) خودداری کن و سعی کن زیاد از شکلک یا ایموجی استفاده نکنی.undefined حتماً متن رو چندبار چک کن که غلط املایی نداشته باشه.
undefined چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی:
undefined سیندرلای عزیز؛لباس برازندهٔ تو پیش ماست!تخفیف فوق‌العاده روی تمام لباس‌های شبیادت نره فقط تا فردا شب!
undefined شیرینی عیدت رو خودت بپز!ورکشاپ یک روزهٔ مؤسسهٔ هنرخوب(صفر تا صد شیرینی‌پزی)برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کن!
undefined غذای لذیذ فقط چند قدم با تو فاصله داره!تحویل رایگان رستوران تخت‌جمشیدبرای دریافت منو، عدد ۱ رو ارسال کن.
ادامه داره...
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۲:۵۹

۱۶ دی

thumnail
undefinedنظر مدیر فروشگاه‌ «نقره‌سرای سپید»
undefined @zivaralat_store_sepid undefined
دربارهٔ کمپین‌ یلدا و میزان اثربخشی این کمپین:

«سلام،خوب هستید؟وای مرسی بابت کمپین یلدا.امروز یه نفر اومد سرویس ۱۳ میلیونی خرید کرد.مرسی ازتون واقعاً بله عالیهundefinedundefinedundefinedundefined»
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۱:۳۳

۲۰ دی

thumnail
undefined اصول نوشتن پیامک تبلیغاتی (قسمت پنجم)در پست‌های قبلی، شش ویژگی مهم پیامک‌های تبلیغاتی اثربخش رو توضیح دادیم و حالا در این پست، دو ویژگی دیگه از ویژگی‌های پیامک‌ تبلیغی موفق رو بررسی می‌کنیم.
undefined پیشنهادهای جذاب بده!وقتی پیامک رو بدون هیچ امتیازی برای مخاطب ارسال می‌کنی، جنبهٔ تبلیغاتی بودن اون باعث می‌شه، مخاطب توجهٔ چندانی به پیامت نکنه؛ ولی اگه پیامت حاوی امتیازی مثل کدتخفیف، استفاده از سرویس رایگان و یا هر چیزی باشه که مخاطب رو درگیر می‌کنه، قابلیت زیادی برای ارسال و اشتراک به دیگران داره.
undefined خلاقیت داشته باش!عنصر خلاقیت، تو رو از بقیه متمایز می‌کنه و در چشم مخاطب پُررنگ می‌شی. از کلماتی استفاده کن که تأثیر چشم‌گیری روی مخاطبت داشته باشه. سعی کن پیامک‌هات رو برای ایجاد اعتماد مشتری‌ها و متناسب با الگوی رفتاری اون‌ها شخصی‌سازی کنی. حتی می‌تونی موارد سرگرم‌کننده؛ مثل بازی، متن‌های تعاملی، نظرسنجی یا مسابقه رو به متن‌هات اضافه کنی.
ادامه داره...
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۰:۱۴

۲۳ دی

thumnail
undefinedنظر مدیر فروشگاه‌ «شیک پوشان»
undefined @shik_poshan undefined
دربارهٔ کمپین‌ روز خرید و میزان اثربخشی این کمپین:

« ممنون. واقعاً کمپین‌ها عالیه. من ازشون کلی فروش دارم.
خیلی عالیه
عالی نه‌ها!
عااااااالی
رتبهٔ دوم و سوم دارم.
»

undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۳:۱۱

۲۴ دی

thumnail
undefinedundefined فروشگاهت رو برای روز پدر آماده کن!تخفیف و هدیهٔ خرید «فروشگاه بله» به مناسبت روز پدر
🥳️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️ کمپین روز پدر به صرف تخفیف و هدیهٔ خریدبا شرکت در این کمپین وارد یکی از دسته‌بندی‌‌های هدیهٔ روز پدر و تخفیف مناسبتی در «فروشگاه بله» می‌شی و می‌تونی از این فرصت برای دیده شدن بیشتر کسب‌وکارت استفاده کنی!
undefined نحوهٔ ورود به دستهٔ «هدیهٔ روز پدر» فروشگاه بله:به مناسبت «روز پدر» دسته‌بندی «هدیهٔ روز پدر» به صفحهٔ جریان، قسمت جستجوی کانال‌ها اضافه شده و همهٔ فروشگاه‌‌هایی که برای محصولات مرتبط با این روز «تخفیف یا اشانتیون» داشته باشن، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرن.اگه دوست داری فروشگاهت به این دسته‌بندی اضافه بشه باید از امروز تا ۷ بهمن روی محصولات یا خدمات مرتبط‌ با روز پدر، «تخفیف» بذاری و از هشتگ‌های #تخفیف_مناسبتی و #روز_پدر استفاده کنی تا وارد این دسته‌بندی بشی. اگه در کنار فروش محصولاتت هم «هدیهٔ خرید یا اشانتیون» برای مشتری‌هات در نظر داری، می‌تونی از هشتگ #اشانتیون استفاده کنی تا وارد این دسته‌بندی بشی.undefined فقط کانال‌هایی که تخفیف‌هاشون روی محصولات مرتبط با «روز پدر» باشه، و یا هدیهٔ خرید مناسبی داشته باشن، در این دسته نمایش داده می‌شن.
undefined نحوهٔ ورود به دستهٔ «تخفیف مناسبتی» فروشگاه بله:به مناسبت «روز پدر» دسته‌بندی «تخفیف مناسبتی» به صفحهٔ جریان قسمت جستجوی کانال‌ها اضافه شده و همهٔ فروشگاه‌‌های تخفیف‌دار بله، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرن. اگه دوست داری فروشگاهت به این دسته‌بندی اضافه بشه باید از امروز تا ۷ بهمن روی محصولات یا خدماتت «تخفیف» بذاری و از هشتگ‌های #تخفیف_مناسبتی و #روز_پدر استفاده کنی تا به صورت خودکار وارد این دسته‌بندی بشی. undefined همهٔ کانال‌ها امکان مشارکت در این دسته‌بندی رو دارن.
undefined نحوهٔ صحیح هشتگ‌گذاری برای نمایش در دسته‌های کمپین
undefined حواست باشه که همراه هشتگ، قیمت قبل و بعد از تخفیف رو بنویسی و حتماً از عبارت قیمت قبل از تخفیف و قیمت بعد از تخفیف استفاده کنی و حواست به فاصله‌های بعد و قبل از عبارت‌ها باشه! فرمت هر دو خط هم باید کاملاً یکی باشه و یک‌دست بودن فرمت در نوشتن صفرها و حروف انگلیسی رعایت بشه.مثال درست استفاده از هشتگ به این شکله:#تخفیف_مناسبتیقیمت قبل از تخفیف: ۲۰۰ هزار تومان
قیمت بعد از تخفیف: ۱۷۰ هزار تومان

undefined در این حالت «درصد تخفیف» محصولات کانال به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده می‌شه؛ یعنی برای مثال بالا، درصد تخفیفی که نمایش داده می‌شه ۱۵ درصده!

👈🏼 توضیحات بیشتر در مورد استفاده از هشتگ‌ها رو اینجا حتماً بخون 👉🏼


undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۲:۱۳

۲۷ دی

thumnail
undefined اصول نوشتن پیامک تبلیغاتی (قسمت آخر)در پست‌های قبلی، هشت ویژگی مهم پیامک‌های تبلیغاتی اثربخش رو توضیح دادیم و حالا در این پست، یک ویژگی دیگه از ویژگی‌های پیامک‌ تبلیغی موفق رو بررسی می‌کنیم.
undefined مشخصات کسب‌وکارت رو در پیامک بنویس!قرار دادن آدرس وب‌سایت یا لینک صفحه‌ٔ فروشگاه در شبکه‌های اجتماعی، شمارهٔ تماس و آدرس (اگه مکان فیزیکی داری و مشتری‌ها می‌تونن به محل فروشگاه یا کسب‌وکارت مراجعه کنن) می‌تونه دسترسی افراد به کسب‌وکارت رو آسون‌تر کنه و اعتبار برندت رو افزایش بده.
undefined چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی:
undefined برای شام برنامه‌ات چیه؟پیتزاتو سفارش بده!«تحویل رایگان»فقط تا پایان امشب!پیتزا تیفانیشمارهٔ تماس...
undefined امسال عید برنامهٔ سفرت چیه؟اگه تا فردا سفرتو رزرو کنی، تخفیف ۱۰ درصدی تورهای نوروزی ما رو دریافت می‌کنی!گشت نو - شمارهٔ تماس...
undefined دوره‌های فشردهٔ آموزش دیجیتال مارکتینگاعطای مدرک معتبرفقط با داشتن مدرک کارشناسی، می‌تونید در این دوره شرکت کنید!«ظرفیت محدود»برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
پایان
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۹:۴۹

۳۰ دی

thumnail
undefined چهارمین رویداد آنلاین بله و فروشگاه‌دارانتا به حال ۳ رویداد آنلاین و یک رویداد حضوری برگزار شده و این رویداد، چهارمین رویداد آنلاین بله و فروشگاه‌دارانه.
undefined برنامهٔ این رویداد چیه؟در این جلسهٔ آنلاین، این برنامه‌ها رو خواهیم داشت:۱. صحبت دربارهٔ وضعیت گذشته، حال و آیندهٔ فروشگاه بله؛۲. آموزش نحوهٔ رشد بیشتر کانال‌های فروشگاهی.
undefined روز و ساعت برگزاری: سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲، ساعت ۱۹ تا ۲۰.
undefined از طریق این لینک می‌تونی در جلسه شرکت کنی
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۴:۴۸

۴ بهمن

۸ بهمن

thumnail
undefined در مسابقهٔ «سینما بله» شرکت کن و جایزه ببر!
undefined برای شرکت در مسابقه، کافیه از ۷ تا ۲۵ بهمن ۱۴۰۲، به آدرس مسابقه سر بزنی و اطلاعات سینمایی‌ات رو بسنجی!
undefined جایزه‌های مسابقه چیه؟undefined دو گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy A54.

⚠️ شرایط مسابقه!


undefined همین الان روی این لینک آبی بزن و در «سینما بله» شرکت کن!
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۹:۰۵

۱۱ بهمن

thumnail
undefinedنظر مدیر فروشگاه‌ «ارزانسرای شال و روسری فاطمه»
undefined @arzanserayeshal12 undefined
دربارهٔ کمپین‌‌های فروشگاه بله و میزان اثربخشی این کمپین‌ها:

«سلام، خیلی ممنونم. باز هم طبق معمول توی دسته هستم، خداروشکر که تونستم پست‌هایی بذارم که باب‌میل عزیزانه. undefinedundefinedبیشتر از یک ساله که در برنامهٔ بله فعالیت دارم. خداروشکر خیلی برام خوب بود و هست؛ مخصوصاً کمپین‌ها که خیلی خیلی برام مشتری جذب کرده و مشتری ثابت داشته. از وقتی بله حمایت‌هاش هر روز بیشتر و بیشتر شد، از بقیهٔ برنامه‌های خارجی و داخلی اومدیم بیرون و خداروشکر که وضعیت بهتر شد. undefinedundefined ممنون از شما و عوامل بله که به فکر کانال‌داران هستین. undefinedundefined»
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۹:۲۰

۱۴ بهمن

thumnail
undefined نظرت رو بنویس و جایزه ببر!
undefined مسابقهٔ «سینما بله» رو دیدی؟
undefined اگه دوست داری نظرت رو راجع به «سینما بله» با ما در میون بذاری، در این آدرس کامنت بذار و برندهٔ سه جایزهٔ ۲۰۰ هزار تومنی شو.
undefined نظرت رو اینجا بنویس!
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۸:۰۲

thumnail
undefined فروشگاهت رو برای جشن زمستان آماده کن!تخفیف و هدیهٔ خرید «فروشگاه بله» به مناسبت جشن زمستان
️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️undefined کمپین جشن زمستان به صرف تخفیف و هدیهٔ خرید با شرکت در این کمپین وارد یکی از دسته‌بندی‌‌های پیشنهاد هدیهٔ ویژه و تخفیف‌های زمستانه در «فروشگاه بله» می‌شی و می‌تونی از این فرصت برای دیده شدن بیشتر کسب‌وکارت استفاده کنی!
undefined نحوهٔ ورود به دستهٔ «پیشنهاد هدیهٔ ویژه» فروشگاه بله:به مناسبت «جشن زمستان» دسته‌بندی «پیشنهاد هدیهٔ ویژه» به صفحهٔ جریان، قسمت جستجوی کانال‌ها اضافه شده و همهٔ فروشگاه‌‌هایی که برای محصولات خود، «تخفیف یا اشانتیون» داشته باشن، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرن.اگه دوست داری فروشگاهت به این دسته‌بندی اضافه بشه باید از امروز تا ۲۱ بهمن در کنار فروش محصولات یا خدماتت، «هدیهٔ خرید یا اشانتیون» برای مشتری‌هات در نظر بگیری، و از هشتگ‌های #جشن_زمستان و #اشانتیون استفاده کنی تا وارد این دسته‌بندی بشی!undefined فقط کانال‌هایی که در کانال‌ خود پیشنهاد هدیهٔ خرید مناسبی با ذکر توضیح هدیه و یا ارائه تصویری از هدیه داشته باشن، در این دسته نمایش داده می‌شن.
undefined نحوهٔ ورود به دستهٔ «تخفیف‌های زمستانه» فروشگاه بله:به مناسبت «جشن زمستان» دسته‌بندی «تخفیف‌های زمستانه» به صفحهٔ جریان قسمت جستجوی کانال‌ها اضافه شده و همهٔ فروشگاه‌‌های تخفیف‌دار بله، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرن. اگه دوست داری فروشگاهت به این دسته‌بندی اضافه بشه باید از امروز تا ۲۱ بهمن روی محصولات یا خدماتت «تخفیف» بذاری و از هشتگ‌های #جشن_زمستان و #تخفیف_مناسبتی  استفاده کنی تا به صورت خودکار وارد این دسته‌بندی بشی. undefined همهٔ کانال‌ها امکان مشارکت در این دسته‌بندی رو دارن.
undefined نحوهٔ صحیح هشتگ‌گذاری برای نمایش در دسته‌های کمپین
undefined حواست باشه که همراه هشتگ، قیمت قبل و بعد از تخفیف رو بنویسی و حتماً از عبارت قیمت قبل از تخفیف و قیمت بعد از تخفیف استفاده کنی و حواست به فاصله‌های بعد و قبل از عبارت‌ها باشه! فرمت هر دو خط هم باید کاملاً یکی باشه و یک‌دست بودن فرمت در نوشتن صفرها و حروف انگلیسی رعایت بشه.مثال درست استفاده از هشتگ به این شکله:#تخفیف_مناسبتیقیمت قبل از تخفیف: ۲۰۰ هزار تومان
قیمت بعد از تخفیف: ۱۷۰ هزار تومان

undefined در این حالت «درصد تخفیف» محصولات کانال به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده می‌شه؛ یعنی برای مثال بالا درصد تخفیفی که نمایش داده می‌شه ۱۵ درصده!

👈🏼 توضیحات بیشتر در مورد استفاده از هشتگ‌ها رو اینجا حتماً بخون 👉🏼


undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۲:۳۹

۱۶ بهمن

thumnail
undefined به «سینما بله» دعوتی!undefined فقط به چند سؤال سینمایی جواب بده و گوشی سامسونگ Galaxy A54 برنده شو!
undefined چطوری؟به مناسبت «جشنوارهٔ فیلم فجر»، مسابقهٔ سینمایی در بله برگزار شده. از ۷ تا ۲۵ بهمن ۱۴۰۲، می‌تونی در این مسابقه شرکت کنی و شانس خودت رو امتحان کنی. اگه به سؤال‌های مسابقه جواب درست بدی، می‌تونی در قرعه‌کشی‌ دو گوشی سامسونگ Galaxy A54 شرکت کنی!

📌 اطلاعات بیشتر دربارهٔ مسابقه!


undefined به «سینما بله» بیا و شانست رو امتحان کن! undefined
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۷:۳۱

۱۸ بهمن

thumnail
undefinedنظر مدیر فروشگاه‌ «غزل»
undefined @ghazalshop70 undefined
دربارهٔ کمپین‌‌های فروشگاه بله و میزان اثربخشی این کمپین‌ها:

«بدون شک بله از بهترین اپ‌هاست در حمایت از کانال‌دارها. کمپین‌هاتون خیلی خیلی کمک‌کننده‌ست، هم در جذب ممبر هم فروش محصول. من همیشه بعد از پایان یه کمپین، تقویم رو می‌گردم تا مناسبت بعدی و شروع کمپین بعدی رو پیدا کنم. undefinedundefinedundefined»
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۷:۳۴

۲۳ بهمن

thumnail
undefined تا سقف ۵۰ درصد تخفیف بگیر!تخفیف تبلیغات «تب گفتگو» از ۱۹ بهمن تا ۶ اسفند undefined
undefined از «عید تا عید» تخفیف بگیر!به مناسبت عید مبعث و نیمهٔ شعبان، از تاریخ ۱۹ بهمن تا ۶ اسفند، می‌تونی تبلیغات «تب گفتگو» رو با تخفیف ثبت کنی. ۵۰ درصد تخفیف: ویژهٔ کانال‌های کمتر از ۲هزار عضو.۳۵ درصد تخفیف: ویژهٔ کانال‌های ۲ تا ۵هزار عضو‌.۲۵ درصد تخفیف: ویژهٔ کانال‌های بالای ۵هزار عضو.
undefined با تبلیغات باکیفیت، کسب‌وکارت رو رشد بده!«تب گفتگو» یکی از مهم‌ترین جایگاه‌های تبلیغاتی بله‌‌ست. با تبلیغ در این بخش، کسب‌وکارت در معرض دید میلیون‌ها کاربر بله قرار می‌گیره و می‌تونی به‌سرعت رشد کنی. اگه کسب‌وکار نوپا داری، جشنوارهٔ «عید تا عید»، بهترین فرصت رو در اختیارت قرار می‌ده تا با قیمت کمتر، یه تبلیغ باکیفیت و اثربخش رو تجربه کنی.undefined برای ثبت تبلیغات تب گفتگو با تخفیف، کد رو از بازوی دستیار تبلیغات بردار و به پنل تبلیغات بله سر بزن!
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۶:۴۰

۲۴ بهمن

thumnail
🧍‍undefined فروشگاهت رو برای روز جوان آماده کن!تخفیف و ارسال رایگان «فروشگاه بله» به مناسبت روز جوان
🥳  کمپین روز جوان به صرف تخفیف و ارسال رایگانبا شرکت در این کمپین وارد یکی از دسته‌بندی‌‌های «ویژهٔ روز جوان» و «تخفیف + ارسال رایگان» در «فروشگاه بله» می‌شی و می‌تونی از این فرصت برای دیده شدن بیشتر کسب‌وکارت استفاده کنی!
undefined  نحوهٔ ورود به دستهٔ «ویژهٔ روز جوان» فروشگاه بله:به مناسبت «روز جوان» دسته‌بندی جدید «ویژهٔ روز جوان» به فروشگاه بله اضافه شده و همهٔ فروشگاه‌‌هایی که برای محصولات مرتبط با این روز «تخفیف یا ارسال رایگان» داشته باشن، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرن. اگه دوست داری فروشگاهت به این دسته‌بندی اضافه بشه باید از امروز تا ۵ اسفند روی محصولات یا خدمات مرتبط‌ با روز جوان، «تخفیف» بذاری و از هشتگ‌های #تخفیف_مناسبتی و #روز_جوان استفاده کنی تا وارد این دسته‌بندی بشی. اگه در کنار فروش محصولاتت هم «ارسال رایگان» برای مشتری‌هات داری، می‌تونی از هشتگ #ارسال_رایگان استفاده کنی.undefined  فقط کانال‌هایی که تخفیف‌های ویژه‌ای روی محصولات مرتبط با «روز جوان» داشته باشن، در این دسته نمایش داده می‌شن. بهتره که حداقل تخفیف اعمال شده، ۱۵ درصد باشه
undefined نحوهٔ ورود به دستهٔ «تخفیف + ارسال رایگان» فروشگاه بله:به مناسبت «روز جوان» دسته‌بندی جدید «تخفیف + ارسال رایگان» به فروشگاه بله اضافه شده و همهٔ فروشگاه‌‌های تخفیف‌دار بله، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرن. اگه دوست داری فروشگاهت به این دسته‌بندی اضافه بشه باید از امروز تا ۵ اسفند روی محصولات یا خدماتت «تخفیف» بذاری و از هشتگ‌های #تخفیف_مناسبتی و #روز_جوان استفاده کنی تا وارد این دسته‌بندی بشی. اگه در کنار فروش محصولاتت «ارسال رایگان» هم برای مشتری‌هات داری، می‌تونی از هشتگ #ارسال_رایگان استفاده کنی.undefined  همهٔ کانال‌ها امکان مشارکت در این دسته‌بندی رو با هر تخفیفی دارن.
undefined نحوهٔ صحیح هشتگ‌گذاری برای نمایش در دسته‌های کمپین
undefined حواست باشه که همراه هشتگ، قیمت قبل و بعد از تخفیف رو بنویسی و حتماً از عبارت قیمت قبل از تخفیف و قیمت بعد از تخفیف استفاده کنی و حواست به فاصله‌های بعد و قبل از عبارت‌ها باشه! فرمت هر دو خط هم باید کاملاً یکی باشه و یک‌دست بودن فرمت در نوشتن صفرها و حروف انگلیسی رعایت بشه.مثال درست استفاده از هشتگ به این شکله:#تخفیف_مناسبتیقیمت قبل از تخفیف: ۲۰۰ هزار تومان
قیمت بعد از تخفیف: ۱۷۰ هزار تومان

undefined در این حالت «درصد تخفیف» محصولات کانال به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده می‌شه؛ یعنی برای مثال بالا، درصد تخفیفی که نمایش داده می‌شه ۱۵ درصده!

👈🏼 توضیحات بیشتر در مورد استفاده از هشتگ‌ها رو اینجا حتماً بخون 👉🏼


undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۵:۳۶

۲۵ بهمن

thumnail
undefinedرهگیری مرسولهٔ پستی با اپلیکیشن بله
undefined قابلیت رهگیری مرسولهٔ پستی اخیراً به اپلیکیشن بله اضافه شده. این قابلیت برای فروشگاه‌داران و مشتریان اون‌ها بسیار کاربردیه. فروشگاه‌داران یا مشتریان فروشگاه، می‌تونن مرسولهٔ پستی خودشون رو با کد رهگیری یا شماره همراه در بله جستجو کنن و از وضعیت لحظه‌ای بسته‌ٔ خودشون باخبر بشن.
undefined پیگیری بستهٔ پستی با «بله» خیلی راحته:۱. اول به زبانهٔ «خدمات» برو؛۲. «رهگیری مرسولهٔ پستی» رو انتخاب کن؛۳. شروع رو بزن و «رهگیری با موبایل» یا «رهگیری با بارکد» رو انتخاب کن.
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۶:۱۵

۲۸ بهمن

thumnail
🥳 مسابقهٔ «سینما بله» تا ۶ اسفند تمدید شد! 🥳تا عید نیمهٔ شعبان یعنی ۶ اسفند ۱۴۰۲ وقت داری که در این مسابقهٔ سینمایی شرکت کنی!
undefined اگه تا امروز فرصت نکردی که در مسابقه شرکت کنی، همین الان به سینما بله بیا، اطلاعات سینمایی‌ات رو بسنج و در قرعه‌کشی دو گوشی سامسونگ Galaxy A54 شرکت کن!

⚠️ شرایط مسابقه!


undefined بی‌معطلی روی این لینک آبی بزن و وارد «سینما بله» شو!
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۸:۴۲

۲ اسفند

thumnail
undefined کانالت رو در «فروشگاه بله» ثبت کردی؟با ثبت کانال فروشگاهی‌ در بله، می‌تونی به رشد و بیشتر دیده‌شدن فروشگاهت کمک کنی!
undefined نحوهٔ ثبت کانال فروشگاهی از نسخهٔ اندروید بله:یادت باشه حتماً از نسخهٔ اندروید بله، روی لینک زیر کلیک کنی و وارد قسمت ثبت درخواست جدید بشی، در این بخش می‌تونی همه کانال‌هایی که مالکشون هستی و شرایط فروشگاهی رو داشته باشن، ثبت کنی!
undefined درخواست حضور در فروشگاه undefined
undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۶:۱۰

۳ اسفند

thumnail
undefined فروشگاهت رو برای پویش «جمعه امید» آماده کن!تخفیف ویژهٔ «فروشگاه‌های بله» به مناسبت نیمهٔ شعبان
undefined  من هم تخفیف می‌دهم، به امید آمدنتبا شرکت در این پویش وارد یکی از دسته‌بندی‌‌های «عیدانه‌های ویژه» و «جمعهٔ امید» در «فروشگاه بله» می‌شی و می‌تونی از این فرصت برای دیده شدن بیشتر کسب‌وکارت استفاده کنی!
undefined نحوهٔ ورود به دستهٔ «جمعهٔ امید» فروشگاه بله:به مناسبت «نیمهٔ شعبان» دسته‌بندی جدید «جمعهٔ امید» به فروشگاه بله اضافه شده و همهٔ فروشگاه‌‌های تخفیف‌دار بله، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرن. اگه دوست داری فروشگاهت به این دسته‌بندی اضافه بشه باید از امروز تا ۷ اسفند روی محصولات یا خدماتت «تخفیف» بذاری و از هشتگ‌های #تخفیف_مناسبتی و #جمعه_امید استفاده کنی تا وارد این دسته‌بندی بشی. undefined همهٔ کانال‌ها امکان مشارکت در این دسته‌بندی رو با هر تخفیفی دارن.
undefined نحوهٔ ورود به دستهٔ «عیدانه‌های ویژه» فروشگاه بله:به مناسبت «نیمهٔ شعبان» دسته‌بندی جدید «عیدانه‌های ویژه» به فروشگاه بله اضافه شده و همهٔ فروشگاه‌‌هایی که برای محصولات یا خدمات خود «تخفیف ویژهٔ بیشتر از ۱۵ درصد» داشته باشن، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرن. اگه دوست داری فروشگاهت به این دسته‌بندی اضافه بشه باید از امروز تا ۷ اسفند روی محصولات یا خدماتت، «تخفیف ویژه» بذاری و از هشتگ‌های #تخفیف_مناسبتی و #جمعه_امید و #عیدانه استفاده کنی تا وارد این دسته‌بندی بشی. undefined  فقط کانال‌هایی که تخفیف‌های ویژهٔ بیشتر از ۱۵ درصد بر روی محصولات یا خدمات خود داشته باشن، در این دسته نمایش داده می‌شن. ملاک بررسی درصد، پست آخر کانال هنگام بررسی هست.
undefined نحوهٔ صحیح هشتگ‌گذاری برای نمایش در دسته‌های کمپین
undefined حواست باشه که همراه هشتگ، قیمت قبل و بعد از تخفیف رو بنویسی و حتماً از عبارت قیمت قبل از تخفیف و قیمت بعد از تخفیف استفاده کنی و حواست به فاصله‌های بعد و قبل از عبارت‌ها باشه! فرمت هر دو خط هم باید کاملاً یکی باشه و یک‌دست بودن فرمت در نوشتن صفرها و حروف انگلیسی رعایت بشه.مثال درست استفاده از هشتگ به این شکله:#تخفیف_مناسبتیقیمت قبل از تخفیف: ۲۰۰ هزار تومان
قیمت بعد از تخفیف: ۱۷۰ هزار تومان

undefined در این حالت «درصد تخفیف» محصولات کانال به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده می‌شه؛ یعنی برای مثال بالا، درصد تخفیفی که نمایش داده می‌شه ۱۵ درصده!

👈🏼 توضیحات بیشتر در مورد استفاده از هشتگ‌ها رو اینجا حتماً بخون 👉🏼


undefined کانال رسمی فروشگاه‌داران بله | @balecommerce

۱۰:۳۶